تمام بیمارستان ها کامل’: روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی همونطور که COVID-19 مورد افزایش

مسکو – در آوریل 13, راننده آمبولانس دیمیتری Belyakov با عجله به Zheleznodorozhny یک شهر فقط در خارج از مسکو به انتخاب کنید تا یک زن در اوایل دهه 40 سالگی با یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

مرکزی تدریس خصوصی در خانه به کارگردانی او را به یک بیمارستان در Voskresensk حومه 90 کیلومتر است که دارای تخصص در COVID-19 موارد است. اما هنگامی که او در آنجا به او گفته شد شش آمبولانس وارد شده بود در این میان وجود دارد و در حال حاضر هیچ رایگان تخت.

“ما منتظر وجود دارد برای بیش از یک ساعت تماس تلفنی و یا تلاش برای پیدا کردن یک بیمارستان را که ما” Belyakov گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “در پایان, آنها به من گفت: ‘آن را کشف کردن خودتان است.'”

او مستقیم و سرپرست در نهایت به نام به این میگن Zheleznodorozhny بستری درمانگاه را فضایی برای بیمار است. Belyakov مجموعه ای خاموش در راه بازگشت به شهر او را ترک کرده بود ساعت زودتر. او آمده از نیمه شب.

Belyakov 18 سال کهنه از مسکو خدمات آمبولانس نظر خود را خوش شانس. برخی از همکاران ساخته شده اند دیگر سفر برای پیدا کردن مکان برای بیماران گفت: تلاش بیمارستان در سه شهر; یکی از گزارش سفر 190 کیلومتر برای پیدا کردن یک مرکز پزشکی بود که کامل به ظرفیت.

روسیه به نظر می رسید مانند یک پرت به صورت هفته به عنوان coronavirus گسترش در سراسر اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر. اما از اوایل ماه آوریل این بیماری گرفته شده نگه شرکت در بزرگترین کشور با تعداد رسمی تایید موارد افزایش هر روز – حتی به عنوان سوء ظن باقی بماند که کسانی که آمار و ارقام رسمی ممکن است منعکس کننده مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر در درون مرزهای آن.

در حال حاضر با تایید موارد بیش از 42,000 و رسمی مرگ و میر از این ویروس در 361 پزشکی کارگران در سراسر کشور در حال تقلا برای حفظ سرعت. در مسکو که در آن بیش از نیمی از موارد ثبت شده است که سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال کشیده به حد.

یک ماه پیش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور اصرار داشت دولت او تا به حال “موفق به جلوگیری از جرم نفوذ و گسترش این بیماری در روسیه است.” اما در همان روز که Belyakov تلاش به جای خود بیمار پوتین معکوس تن او نقاشی بسیار bleaker تصویر از روسیه نبرد با ویروس.

“ما بسیاری از مشکلات و هیچ چیز به لاف زدن در مورد اینجا. و وجود دارد هیچ نقطه ای در آرامش” پوتین گفت: در یک تماس تصویری با منطقه ای فرمانداران از رسمی خود را برای اقامت در خارج مسکو است. “ما نمی گذشت اوج این بیماری همه گیر.”

Moscow’s Health Department says at least two dozen hospitals in the city were being transformed into dedicated coronavirus treatment centers.


مسکو وزارت بهداشت می گوید حداقل دو ده بیمارستان در شهرستان بودند که تبدیل به اختصاص داده شده coronavirus مراکز درمانی.

پوتین صحبت کرد و همان روز روسیه ثبت شد آنچه شد و سپس بالاترین تک-بعد سنبله در موارد با 2,558 بیماران جدید. آوریل 17, یک رکورد جدید – بیش از 4000 مورد جدید — تعیین شده بود.

“همه از مسکو بستری و فشرده و اورژانس واحد های در حال کار به ظرفیت اضافی” یک مقام رسمی در این شهرستان را coronavirus بحران مرکز عنوان کرد و گفت توسط روزنامه RBC در آوریل 11. “همه بیماران تحویل داده شده توسط آمبولانس قرار داده خواهد شد و تحت مراقبت و دریافت خدمات پزشکی مورد نیاز.”

مسکو در بخش بهداشت و درمان گفت: در 14 آوریل که حداقل ده دو بیمارستان در شهرستان بودند که تبدیل به اختصاص داده شده coronavirus مراکز درمانی. این شهرستان می تواند اجرا از تخت بیمارستان در عرض دو یا سه هفته از آن هشدار داد.

در بیمارستان شماره 15 در غرب مسکو, دکتر ایرینا Sheikina می گوید تخت در حال حاضر اجرا کنید. بیمارستان بود 1,492 دفاع کرد گرفته شد بیماران به عنوان از آوریل 17 و تنها از 1300 تخت. بخش شد در حال گسترش به جای هجوم تقریبا همه از آن است که با توجه به COVID-19, او گفت:.

“ما در حال حاضر 501 بيماران مبتلا به آزمایشگاه تایید COVID-19 عفونت” Sheikina گفت: RFE/RL. “و تقریبا همه آنها COVID علائم و سی تی اسکن [نمونه ای از COVID بیماران].”

او گفت: هیچ کمبود وجود دارد در بیمارستان از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و پزشکی دانش آموزان و داوطلبان کمک به کارکنان تحمل بار. Sheikina خودش یک متخصص اطفال با آموزش که انتقال از مرکز دیگری برای کمک به در بیمارستان شماره 15.

اگر چه این بیمارستان بیش از حد چند نفر از پرستاران و پرستار او گفت: روحیه بالا هستند.

“ما در حال تمرکز بر روی کار و در حالی که ما خسته از نظر اخلاقی و جسمی ما در حال پژمردگی,” او گفت:.

A doctor observes through a glass window the condition of a patient in a ward at the Moscow Sklifosovsky emergency hospital treating COVID-19 patients in Moscow.


یک پزشک مشاهده از طریق شیشه پنجره این بیماری از یک بیمار در یک بخش در مسکو Sklifosovsky اورژانس بیمارستان درمان COVID-19 بيمار در مسکو.

در مارس 14, شهردار مسکو سرگئی سوبیانین پیشنهاد کرد که بدترین بود هنوز به برآورد که تا کنون در پایتخت روسیه شد و تنها در “کوهپایه” از سرایت اوج.

اما مسکو روسیه است ثروتمندترین شهر تا کنون. در جای دیگر در سراسر کشور کارشناسان می گویند چشم انداز وخیم است, با تحت مجهز به کادر پزشکی steeling برای هجوم بیماران. بحث اصلاحات به سیستم مراقبت های بهداشتی در سال های اخیر کاهش تعداد بیمارستان ها در کشور است.

با توجه به یک سال 2017 تحلیل دولت آمار و ارقام توسط مرکز اقتصادی و سیاسی اصلاحات مسکو فکر می کنم مخزن تعدادی از بیمارستان ها در روسیه نصف بین 2000 پوتین اولین بار از سال به عنوان رئیس جمهور و در سال 2015.

رسمی توجیهی برای بسیاری از تعطیلی یک به اصطلاح “بهینه سازی” از مراقبت های بهداشتی به یک کوچکتر شبکه با تکنولوژی بالا موسسات — اما برای روسیه استان, که در آن بسیاری از زندگی در فقر و ناپدید شدن درمانگاه می تواند طلسم پایان به قیمت مناسب در دسترس مراقبت و مسئولیت جدی در هنگام شیوع مثل این یکی رسید.

در یک بیمارستان در اوفا در باشقیرستان منطقه پزشکان در مواجهه با هجوم ناگهانی از بیماران مبتلا به ذات الریه شکایت کرده اند ناکافی PPE لوازم و بی تفاوتی از مدیریت بیمارستان.

“ما شده است و گزارش به مدیریت ما در هر مرحله اما در آن زمان هیچ اقدامات” Rimma Kamalova یک متخصص روماتولوژی در Kuvatov بالینی بیمارستان گفت: RFE/RL را تاتار-باشقیر خدمات. “آنها به ما گفت که ما در حال کار بد است.”

اما از آن است که مسکو که تا کنون شده است در سخت ترین ضربه از coronavirus و از آن جایی که توجه جامعه پزشکی متمرکز شده است.

در طول هفته گذشته به عنوان COVID-19 موارد مشخصی در شهرستان های اجتماعی-رسانه ای کاربران بوده است تغذیه نامطلوب تصاویر نشان مربوط به الگو: ردیف آمبولانس ایستاده در صف های طولانی در خارج از بیمارستان ها با بیماران.

در یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو راننده آمبولانس یک بیمارستان در خارج از مسکو بعد از نه ساعت صبر کنید برای ارائه یک بیمار و دوربین تابه گرد به نشان می دهد یک خط از دیگر آمبولانس انتظار را وارد کنید.

Belyakov گفت: این خطوط بودند موقت تنگنا ناشی از افتتاح دو بیمارستان در شمال مسکو که در حال اختصاص داده شده به درمان COVID-19.

“همه رانندگان از مسکو و منطقه رنگی وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که این وضعیت پس از بهبود یافته است.

او در حال حاضر اختصاص داده شده به ویژه آمبولانس تیپ دست زدن به بیماران مشکوک به COVID-19. اما او هنوز هم در مواجهه با مشکلات مشابه او می گوید: “تمام بیمارستان ها پر هستند.”

برنامه ها در محل به نوبه خود یک کلینیک زنان و زایمان در Zheleznodorozhny به COVID-19 بیمارستان که Belyakov می گوید که او “تنها امید است.”

تا زمانی اتفاق می افتد که او مصرف شده به جاده امیدوار است که در بیمارستان او را به کارگردانی را هنوز هم رایگان رختخواب زمانی که او را بیمار می رسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت