پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع خواهان چرخش COVID-19 معیارهای

در روزهای منتهی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع از آنجا که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حال ساخت نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و تست:

  • در یک صدای جیر جیر تهمت ادعا کرد که ایالات متحده برنامه تست “بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر (ما به انجام یک کار بزرگ در این!) که این نشان می دهد که بیشتر موارد.” اگر چه ایالات متحده به اتمام رسانده است بیشترین تعداد coronavirus تست آن هنوز نشدم پشت کشورهای دیگر در آزمون سرانه و نسبت بالاتری از آزمون نیز دوباره مثبت است.
  • شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow نادرست در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که “بستری شدن در بیمارستان ممکن است بالا رفتن اما از آنجا که روش انتخابی در حال حاضر مجاز است.” COVID-19 بستری ارقام که در حال افزایش در برخی از مناطق محدود به کسانی که با COVID-19 تشخیص.
  • معاون رئیس جمهور مایک پنس تهمت و Kudlow همه پیشنهاد کرد که سربازان ارتش در COVID-19 موارد دیده می شود در برخی از ایالت ها رانده است را افزایش می دهد در تست. تست حساب برای برخی از افزایش, اما توضیح نمی همه آن را.
  • اوکلاهما سایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی دیده است یک افزایش در تعداد از افرادی که “در حال حاضر در بیمارستان بستری” با تایید موارد COVID-19, دولت, داده ها را نشان می دهد. اما اوباما در ایالت جیمز Lankford از اوکلاهما به دروغ گفت: دولت خود را: “ما همچنان به بستری شدن در بیمارستان کاهش است.”
  • به طور مشابه, پنس به اشتباه گفت که COVID-19 موارد در اوکلاهما را “بشدت کاهش یافته است.” دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش می دهد که “اوکلاهما را آغاز کرده است تجربه بیش از دو هفته گذشته یک افزایش در تعداد موارد” رسیدن به یک جدید تک روز بالا در ژوئن 16.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به صحبت می کنند در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ژوئن 20.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست پرینت

در ژوئن 15 جیرتهمت دوباره bragged در مورد توانایی آمریکا برای آزمون coronavirus ترک گمراه کننده تصور که بهتر تست مسئول این کشور تعداد زیادی از موارد است.

“تست ما بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر (ما به انجام یک کار بزرگ در این!) که این نشان می دهد که بیشتر موارد,” او گفت:. “بدون تست و یا ضعیف تست ما بود و نشان تقریبا هیچ موارد است.”

بعد در روز تهمت تکرار تمایلات گفت: در یک میزگرد در کاخ سفید “اگر شما نمی شما نمی هر گونه موارد است. اگر ما متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.”

به حدی او را اگر وجود دارد کمتر تست و سپس گزارش تعداد موارد خواهد بود پایین تر البته کسانی که عفونت هنوز وجود دارد.

اما کارشناسان می گویند تهمت است به اشتباه ادعا می کنند که آمریکا پیشرفته تر در تست “بیش از هر کشور دیگر.”

“ما انجام داده اند ممکن ترین آزمایش, اما نه کمترین # از آزمون سرانه. و ما مثبت است و بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر” جنیفر Nuzzoارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و گفت: در توییتر در پاسخ به رئیس جمهور را صدای جیر جیر.

“به طور خلاصه: ما هنوز انجام نداده اند به اندازه کافی تست برای اندازه ما اپیدمی است که بزرگترین در جهان,” او اضافه شده است.

همانطور که ما باید توضیح داد که قبل ازتعداد کل آزمون به اتمام است و نه لزوما بازتابی از چگونه به خوبی یک کشور در نشست چالش های تشخیص آن COVID-19 بيمار. به طور معمول یک برتر شاخص آزمون سرانه است که طول می کشد را به حساب یک کشور. و حتی بهتر است این تست مثبت نرخ و یا بسیاری از آزمایشات است که مثبت هستند که می تواند نشان دهد که چقدر تست انجام شده نسبت به اندازه شیوع.

همانطور که از ژوئن 14 — آخرین اطلاعات در دسترس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و ادعای خود را — ایالات متحده آمریکا به اتمام بود فقط بیش از 23.5 میلیون آزمون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

که بزرگترین تعداد کل آزمایش های انجام شده توسط یک کشور طبق آمار جمع آوری شده توسط ما, جهان در داده ها. اما آن است که نه بالا سرانه رای دادن. که متریک, 16, دیگر ملت ها, بهترین های ایالات متحده از جمله ایسلند, دانمارک, روسیه, ایتالیا و استرالیا است.

و با حدود 9 درصد از تمام آزمون داشتن دوباره مثبت ایالات متحده است و نه حتی نزدیک به بودن در پیشتاز برای کم تست مثبت: ایالات متحده در صفوف پشت حداقل 50 کشور دیگر.

همانطور که ما قبلا ذکر شده محدودیت وجود دارد و با آمار و ارقام گردآوری شده توسط جهان ما در داده ها از کشورهای مختلف گزارش خود را تست آمار متفاوت. بنابراین این اعداد ممکن است به طور مستقیم قابل مقایسه, اما آنها به طور گسترده ای به عنوان بهترین موجود بین المللی اطلاعات در مورد این موضوع.

یک دانشگاه جانز هاپکینز سایت است که با استفاده از کمی محاسبات مختلف بر اساس به طور متوسط روزانه — که Nuzzo به ما گفته شد انجام شود چرا که کشورهای مختلف در مراحل مختلف از بیماری های همه گیر — همچنین نشان می دهد که آمریکا عقب متعدد دیگر کشورها در سرانه آزمون مثبت و یا هر دو.

این سایت اشاره می کند که کشورهای تست برنامه های “باید کوچک به اندازه خود اپیدمی نه به اندازه جمعیت” و می گوید: مثبت شدن نرخ “قابل اطمینان ترین راه برای تعیین اگر یک دولت است تست کافی است.”

سازمان جهانی بهداشت پیشنهاد شده در مارس 12 که سازمان ملل رسیدن به 5% یا کمتر تست مثبت نرخ برای حداقل دو هفته قبل از توجه به شل شدن بهداشت عمومی اقدامات است.

تجمعی تست مثبت رای در ایالات متحده هنوز به رفتن که کم اگر چه ایالات متحده آمریکا است که نزدیک به رسیدن به این هفته دو معیار به عنوان داده ها از COVID پیگیری پروژه نشان می دهد.

شماره ملی هنوز هم در ابهام فرو تفاوت های گسترده در محل در سراسر کشور. یک دانشگاه جانز هاپکینز تجسم داده ها نشان می دهد که از ژوئن 16, 34 متحده به علاوه واشنگتن دی سی تا به حال 5% یا کمتر آمده تست مثبت به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته در حالی که 16 متحده و پورتوریکو هنوز هم بالاتر از آن سطح است.

Kudlow نادرست بستری ادعا

در یک مصاحبه در سی ان ان در مورد COVID-19, Kudlow نادرست نسبت به افزایش بستری شدن اعداد در برخی از نقاط کشور به روش انتخابی. این اعداد و ارقام خاص برای افراد مبتلا COVID-19 و در نتیجه تاثیر پذیری از روش انتخابی.

Kudlow همچنین پیشنهاد کرد که افزایش تست مسئول چشم انداز مثبت بوده است. اما بیشتر تست فقط تا حدی توضیح می دهد روند.

Kudlow ساخته اظهارات خود در ژوئن 14 مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” با جیک Tapper.

او برای اولین بار اذعان کرد که برخی از مکان ها در ایالات متحده به تازگی شاهد افزایش تعداد COVID-19 عفونت.

“ما در حال افزایش در مواردی در برخی از کشورها. من نمی خواهید به پنهان کردن آن. که یک واقعیت است,” او گفت:. “من فکر می کنم تگزاس و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی و فلوریدا. شده اند وجود دارد برخی از مناطق شهری که در حال افزایش است.”

اما پس از آن او با اشاره به این که تست افزایش یافته است و گفت که بستری شدن در بیمارستان شد و به دلیل روش انتخابی در حال حاضر مجاز است.

“در حال حاضر به یاد داشته باشید جیک ما در حال حاضر تست در حدود یک صد بار رای ما در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار منفجر شد” Kudlow گفت. “[H]ospitalizations ممکن است بالا رفتن” او افزود: “اما این دلیل است که روش انتخابی در حال حاضر مجاز است. و شاید مهمتر از همه جیک اگر چه در مورد نرخ افزایش کمی ما در حال صحبت کردن در مورد دور دوم اینجا.”

اما بستری شدن در بیمارستان هستند تا در برخی از مناطق به دلیل روش انتخابی. “ایالات متحده باید پیگیری COVID مربوط به بستری شدن در بیمارستان گفت:” جانز هاپکینز’ Nuzzo یک ایمیل به FactCheck.org “نه همه بستری شدن در بیمارستان.”

و در واقع آنها اگر چه نه همه کشورها گزارش بستری شدن در بیمارستان و یا سند آنها در طول زمان. تگزاس ارسال شده یک رکورد بالا از 2,287 “COVID-19 بستری شدن در بیمارستان” در روز Kudlow ساخته اظهارات خود — چوب خط حساب کردن است که پس از صعود به 2,518, با توجه به وضعیت داشبورد.

شماره مجموع از همه “آزمایشگاه-تایید” COVID-19 بیماران در بیمارستان های سراسر کشور را ضربه خدمات به مناطق افزایش یافته است و نزدیک به 40% از روز یادبود.

دولت اطلاعات در آرکانزاس نیز نشان می دهد که یک موج پس از پایان ماه مه با 214 “در حال حاضر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار” همانطور که از ژوئن 16 — در حدود دو برابر این تعداد دو هفته پیش.

کارولینای شمالی هم دیده می شود افزایش مداوم تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان برای ماه گذشته است. دولت یادداشت که این ارقام منعکس کننده “زمان بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19” که گزارش خود توسط بیمارستان.

وجود دارد یکی دیگر از بیمارستان متریک — استفاده از تخت نرخ و یا بیمارستان ظرفیت است که می تواند تغییر به عنوان بیمارستان بازگشایی و شروع به انجام بیشتر اعمال جراحی. به عنوان Nuzzo گفت: “تخت دسترس است عنصر دیگری برای پیگیری و خواهد بود که تحت تاثیر سرگیری روش انتخابی.”

اما حتی اگر این چیزی است که Kudlow به معنای — و ما به خواست کاخ سفید برای روشن شدن اما نمی شنوند پشت آن نیست که آنچه او گفت.

Upticks در COVID-19 موارد نه فقط با توجه به تست بیشتر

Kudlow را اساسی تر ادعا می کنند که تهمت تکرار و پنس همچنین پیشنهاد شده است که افزایش برخی از کشورها در حال حاضر شاهد در COVID-19 موارد به دلیل گسترش تست.

به نیویورک تایمز گزارش داد در 15 ژوئن که پنس گفت: فرمانداران در تماس با “مطمئن شوید و در ادامه به توضیح به شما شهروندان این میزان افزایش در تست” و در “بسیاری از مواردی که ما در حال دیدن برخی از حاشیه افزایش در تعداد که بیشتر به یک نتیجه فوق العاده کار شما انجام می دهند.”

در تماس پنس نیز تکرار Kudlow غلط ادعا می کنند که “از آنجا که مردم در حال رفتن به بیمارستان و عمل جراحی و مراقبت معمولی بستری نرخ ممکن است در حال بالا رفتن است.”

در یک میزگرد در همان روز معاون رئیس جمهور گفت: “ما واقعا بر این باورند که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید یک تفکر است همانطور که می گفت: از یک افزایش چشمگیر در تست.”

او سپس به عنوان مثال در کالیفرنیا که او گفت: تا به حال تخت بستری و تست مثبت اعداد. “و در آن مناطق که در آن فقط چند متحده — که در آن ما شاهد مثبت رفتن نرخ خواهیم بود صحبت کردن به فرمانداران امروز در کشورهایی مانند گرجستان و آریزونا و تگزاس در مورد استقرار اضافی CDC پرسنل برای کمک به آنها را شناسایی که در آن کسانی که شیوع بیماری رخ می دهد و چگونه ما می تواند به کاهش این تلاش است.”

“با بیش از 22 میلیون تست شده انجام شده در سراسر کشور ما — ما همچنان به دیدن کلی است که آنچه به نام یک تست مثبت رای باقی مانده است بسیار پایدار در کشور ادامه داشته باشد. “همانطور که ما قبل از آن گفت: آقای رئیس جمهور وجود دارد این است که چند متحده که در آن رای مثبت کوهنوردی و ما در حال کار بسیار نزدیک با کسانی که فرمانداران به شناسایی آن است.”

پنس مناسب است که حداقل در حال حاضر ملت را تست مثبت رای نشده بالا رفته و کالیفرنیا را افزایش COVID-19 caseload است که به احتمال زیاد توضیح داده شده توسط این تست.

اما این درست نیست همه جا — و نه فقط یک “چند” متحده گزارش شده است که رشد خود را تست مثبت نرخ.

“درست است که تعداد موارد نشان دهنده نه فقط چگونه بسیاری از موارد وجود دارد در جامعه بلکه تست ظرفیت” کارولین Buckeeمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی گفت: ما در طول یک تماس را فشار دهید. اما او افزود: “من فکر می کنم که سیگنال های که ما در حال دیدن از سراسر کشور هستند و آنها مطابقت دارد به آنچه که ما می دانستم که اتفاق می افتد زمانی که جامعه شروع به باز کردن آن است که ما بیشتر مخلوط کردن و ما شروع به دیدن ظهور این ویروس گسترش دوباره.”

“تست مثبت است که در نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا است که نشانه آن است که افزایش مورد اعداد نیست فقط با توجه به تست بیشتر” اشاره کرد Nuzzo در یک صدای جیر جیر.

تست مثبت مهم متریک دلیل آن را باید ثابت ماندن یا کاهش در صورت افزایش تست است که در پشت تعداد بالاتر از شناسایی موارد. افزایش درصد مثبت تست به عنوان تست نشده کاهش یافته است نشان می دهد افزایش عفونت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تجسم داده است که آهنگ تغییر هفتگی در آمریکا تست مثبت تعداد بسیاری از کشورهای با افزایش در درصد مثبت آزمایش واقع در جنوب.

Caitlin رودخانهاستادیار در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت اشاره کرد که تست می تواند توضیح دهد که برخی — و نه همه — از upticks.

“در حال افزایش مورد شمارش تا حدی نسبت به افزایش تست ؟” او در یک صدای جیر جیر. “احتمالا در قسمت. اما در مکان های که در آن بستری و درصد آزمون که دوباره مثبت بالا و یا افزایش آن مطمئن هستند که نشانه هایی از مشکل.”

در ژوئن 11, تماس با خبرنگاران دکتر تام Inglesbyمدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز نیز تاکید کرد به دنبال بستری ارقام به درک آنچه اتفاق می افتد — یک نقطه او بعد از تکرار در توییتر موضوع.

“در تگزاس اگر شما نگاهی به اعداد در جزئیات شما می توانید ببینید که میزان بستری شدن در حال صعود است. به طور مشابه, در آریزونا تخت ICU و بستری نرخ COVID بیماران در حال بالا رفتن است. بنابراین کسانی که تغییرات واقعی,” او گفت:. “وجود دارد بیشتر افراد بیمار از وجود یک ماه پیش و قابل ملاحظه ای بیشتر است.”

او گفت: کالیفرنیا, چند, ندارد, همان مورد روند. “در کالیفرنیا حتی اگر تعداد روزانه موارد بالاتر است در یک روز به صورت روز نسبت به هفته پیش کلی میزان بستری شدن در داشبورد خود پایدار است,” او گفت:. “به طوری که نشان می دهد شاید بیشتر وجود دارد تست در کالیفرنیا و شاید آنها در حال پیدا کردن بیشتر خفیف و متوسط مورد, اما آنها شاهد افزایش در تعداد بسیار افراد بیمار.”

“کشورهای دیگر مانند فلوریدا, نیست, گزارش, بستری,” او اضافه شده است. “بنابراین شما واقعا نمی تواند هر گونه تعیین و بدون داشتن دسترسی به آن داده است.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی گمان می کنند که بازگشایی سیاست پشت این افزایش در برخی از کشورها اگر چه Inglesby اشاره کرد که همه کشورها تجربه کرده اند را افزایش می دهد.

“در برخی از موارد برخی از کشورهای که بازگشایی نداشته تیز افزایش می یابد. من فکر می کنم به عنوان بازگشایی می رود به جلو ما قادر خواهید بود به دانستن بیشتر در,” او گفت:. “اما آنچه ما میدانیم این است که این ویروس انتقال فرد به فرد بیشتر فعالیت های است که اجازه داده است که بر اساس دید شخصی تعامل بیشتر فرصت وجود دارد خواهد بود برای انتقال است.”

Buckee گفت که خیلی زود به دانستن آنچه اتفاق می افتد به صورت برخی از, اما این افزایش تعداد موارد در بعضی از نقاط خواهد شد به احتمال زیاد منجر به بیماری شدید و مرگ و میر حتی اگر آن را نشده نشان داده نشده است.

“من فکر می کنم که هیچ سوالی وجود دارد که ما در حال رفتن به افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در مکان هایی مانند آریزونا با توجه به چشم انداز مثبت در مورد” او گفت:. “این فقط یک ماده از انتظار برای چند هفته.”

مواردی که اتفاق می افتد در حال حاضر او خواهد شد در نتیجه مرگ و میر در حدود سه هفته.

در علاوه بر این به افزایش در مورد او گفت: بسیاری از ایالات در ایالات جنوب شرقی آمریکا باید نگرانی عوامل نیز هست که قرار دادن این جمعیت در معرض خطر بالاتر است.

“نگرانی از این است که نه تنها سیاست ها و بازگشایی و گسترش ویروس قابل توجهی خطرات ناشی از عوارض و مرگ و میر در کسانی که جمعیت,” او گفت:. “ما می دانیم که آمریکایی آفریقایی جوامع در حال ضربه زدن به خصوص سخت, دیابت یک عامل خطر ، اینها همه به این معنی است که ما انتظار داریم بیشتر بیماری و مرگ بیش از COVID.”

اوکلاهما را ‘COVID-19 زمان بستری شدن در بیمارستان’ موارد افزایش

در ABC “این هفته” بهداشت ، Lankford اوکلاهما پرسیده شد که آیا رئیس جمهور باید به تعویق انداختن خود تولسا رالی با توجه به نگرانی های بهداشتی.

“من باور نمی کنم پس در واقع” Lankford گفت. “ما از طریق فاز یک و فاز دو و فاز سه. ما همچنان به بستری شدن در بیمارستان و کاهش مرگ و میر, کاهش در اوکلاهما.”

سناتور مناسب است در مورد COVID-19 مرگ اما نه در مورد بستری شدن در بیمارستان.

در آن تازه ترین هفتگی اپیدمیولوژی و نظارت گزارش این هفته از تاریخ 5 ژوئن از طریق ژوئن 11, اوکلاهما, وزارت بهداشت گفت, شده است وجود دارد افزایش در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

اوکلاهما وزارت بهداشت, ژوئن 12: Oklahoma آغاز شده است و تجربه بیش از دو هفته گذشته یک افزایش در تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 هر چند تعداد مرگ و میر را تقریبا ثابت مانده و درصد مثبت کم باقی مانده است در 3.7%. افزایش در تعداد موارد ناشی از هر دو جامعه در حال انجام انتقال و شیوع بیماری که بر جمعیت های خاص. تهدید COVID هنوز هم وجود دارد و ما پیش بینی آن را به رشد.

برای دو هفته گزارش دوره از ژوئن 1 به 12 ژوئن تعدادی از “COVID-19 موارد در حال حاضر در بیمارستان بستری” از افزایش 69 تا 86 با توجه به جداگانه منظور اجرایی گزارش می دهد که دولت در بخش بهداشت و درمان منتشر هر روز هفته.

همانطور که از 15 ژوئن وجود دارد 98 زمان بستری شدن در بیمارستان — که بالاترین سطح از آوریل 7, وقتی, وجود دارد 113 نفر بستری با تایید موارد COVID-19 با توجه به کارلسون دانشکده مدیریت در دانشگاه مینه سوتا که آهنگ بستری اطلاعات برای 42 متحده از جمله اوکلاهما.

قبل از Lankford ظاهر در “این هفته” منظور اجرایی گزارش نشان داد یک روز رها در ژوئن 11, از 97 86. اما تا ژوئن 11 drop وجود دارد که شش روز مستقیم از بیشتر COVID-19 بستری شدن در بیمارستان گزارش ها نشان می دهد.

جدید ترین هفتگی اپیدمیولوژی گزارش همچنین گفت: وجود 719 موارد تایید شده برای هفته پایان ژوئن 11, افزایش 12.9% از هفته گذشته در حالی که مرگ و میر در حال کاهش یافته است 11.6%.

با وجود این زمان سربازان ارتش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان وجود دارد هنوز هم به مراتب کمتر از وجود دارد در اواسط ماه آوریل با توجه به کارلسون دانشکده مدیریت بستری ردیابی وب سایت. هر چه زودتر دولت ثبت بالاترین تعداد بستری شده در مارس 13, زمانی که 194 نفر در بیمارستان بستری شدند با تایید موارد COVID-19 با توجه به وب سایت دانشگاه.

(توجه داشته باشید فنی: دولت همچنین مسائل مربوط به “وضعیت به روز رسانی” گزارش هر روز هفته که ارائه “زمان بستری شدن در بیمارستان” است که دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید نشان دهنده “ترکیبی از بستری موارد مثبت و در بیمارستان بستری افراد تحت بررسی است.” کارلسون مدرسه گزارش سایت “تنها تایید موارد بستری شدن در بیمارستان” زمانی که دولت فراهم می کند داده ها به عنوان اوکلاهما می کند با توجه به پینار Karaca-Mandic استاد از مراقبت های بهداشتی و مدیریت ریسک یک پروژه رهبر تیم. ما هم در حال استفاده از تنها موارد تایید شده برای این داستان.)

اوکلاهما شده است به آرامی بازگشایی کسب و کار خود را از آوریل 24, هنگامی که آن را وارد چه رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt به نام فاز 1 سه فاز برنامه ریزی. دولت به طور کامل باز برای کسب و کار در تاریخ 1 ژوئن.

“در فاز 3 کسب و کار ممکن است رزومه محدودیت نیروی انسانی در worksites با رعایت مناسب CDC-توصیه های اجتماعی فاصله پروتکل ها و توصیه می شود برای ادامه افزایش تمیز کردن و ضد عفونی شیوه” با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط دفتر والی. “افراد باید حداقل رساندن زمان صرف شده در محیط های شلوغ و در ادامه پس CDC دستورالعمل های مربوط به اجتماعی فاصله.”

با وجود این دولت را توصیه به “حداقل رساندن زمان صرف شده در محیط های شلوغ,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد برای پر کردن BOK مرکز که صندلی مورد 19,000 است و به دنبال یک مکان دوم برای افزایش ظرفیت برای این رویداد.

“ما یک 22,000-صندلی عرصه, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به همچنین کنوانسیون سالن بعدی درب و که رفتن به نگه 40,000,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه کابینه در روز 15 ژوئن. “بنابراین ما باید 22,000 علاوه 40,000. … [I]t شگفت انگیز — هیچ کس تا به حال شنیده اعداد شبیه به این. من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک — ما در حال رفتن به یک زمان بزرگ است.”

در همان کابینه جلسه پنس ابراز اعتماد به نفس در مورد اوکلاهما توانایی میزبان رالی در بخشی به دلیل COVID-19 نفر در دولت را “بشدت کاهش یافته است.”

پنس ژوئن 15: تعداد موارد در اکلاهما — آن را بشدت کاهش یافته است و ما احساس بسیار با اعتماد به نفس جلو می رویم با تجمع این آخر هفته آینده.

که نادرست است. همانطور که ما در آغاز این دولت گزارش می دهد که تعداد COVID-19 موارد است که در حال حاضر در حال افزایش است در اوکلاهما.

در آن صورت هفتگی اپیدمیولوژی گزارش مارس 29 طریق ژوئن 4, وزارت بهداشت دولت وجود دارد گفت: تا به حال شده است “637 موارد تایید شده در هفته گذشته 8.0 درصد افزایش از هفته قبل (مارس 22-28).” یک هفته بعد این گروه گفت که از ژوئن 5 تا 11 ژوئن وجود داشته است “719 موارد تایید شده در هفته گذشته 12.9 درصد افزایش از هفته قبل (29 مه-ژوئن 4).”

یک روز پس از پنس اظهارات دولت ثبت یک روز از 228 موارد جدید در ژوئن 16 و همچنین به عنوان چهار مرگ و میر.

همانطور که از 11 ژوئن در زمان آخرین گزارش هفتگی دولت تا به حال 7,626 موارد تایید شده. همانطور که از ژوئن 16, اوکلاهما بود 8,645 موارد تایید شده — افزایش 1,019 موارد روزانه دولت داده را نشان می دهد.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi