سازمان آزادی سالانه سازمان تنظیم مقررات و دارایی-اندازه آستانه تنظیم برای کوچک و متوسط موسسات کوچک

31 دسامبر 2019

سازمان آزادی سالانه سازمان تنظیم مقررات و دارایی-اندازه آستانه تنظیم برای کوچک و متوسط موسسات کوچک

  • شرکت بیمه سپرده فدرال
  • فدرال رزرو حکام
  • دفتر حسابرسی ارز

برای انتشار در 1:30 p. m. EST

واشنگتن—رئیس بانک فدرال تنظیم مقررات آژانس امروز اعلام کرد که سالانه تنظیم دارایی-اندازه آستانه استفاده می شود برای تعریف کوچک بانک پس انداز های کوچک, انجمن, متوسط بانک های کوچک و متوسط و کوچک پس انداز ارتباط, تحت, جامعه, سرمایه گذاری مجدد قانون (سازمان تنظیم مقررات) قوانین و مقررات.

سالانه تنظیمات مورد نیاز توسط سازمان تنظیم مقررات و قوانین است. موسسات مالی در حال بررسی شرايط مختلف سازمان تنظیم مقررات بررسی روش های مبتنی بر دارایی-طبقه بندی اندازه. کسانی که در نشست های کوچک و متوسط و کوچک موسسه دارایی-اندازه آستانه منوط به گزارش الزامات قابل اجرا برای بانک های بزرگ و پس انداز انجمن مگر اینکه آنها را انتخاب کنید برای ارزیابی شود به عنوان یک بزرگ نهاد.

سالانه تنظیمات به این دارایی-اندازه آستانه مبتنی بر تغییر در متوسط شاخص قیمت مصرف کننده برای شهری دستمزد بگیران و مذهبی کارگران (CPI-W) نه بطور تطبیقی فصلی برای هر دوره 12 ماهه منتهی به ماه نوامبر با گرد کردن به نزدیکترین میلیون.

به عنوان یک نتیجه از 1.62 درصد افزایش در شاخص بهای مصرف کننده-W برای پایان دوره در نوامبر 2019 در تعاریف کوچک و متوسط موسسات کوچک برای سازمان تنظیم مقررات امتحانات تغییر خواهد کرد به شرح زیر است:

  • “بانک های کوچک” یا “پس انداز های کوچک انجمن” به معنی یک موسسه که از 31 دسامبر یا از قبل دو تقویم سال تا به حال دارایی های کمتر از $1.305 میلیارد دلار است.
  • “متوسط بانک های کوچک” یا “متوسط پس انداز های کوچک انجمن” به معنی یک موسسه کوچک با دارایی حداقل $326 میلیون از 31 دسامبر از هر دو قبل از دو تقویم سال و کمتر از $1.305 میلیارد دلار از دسامبر 31 یا از قبل دو تقویم سال.

این دارایی-اندازه آستانه تنظیمات موثر ژانویه 1 سال 2020 است. این سازمان منتشر خواهد شد نهایی حکومت فدرال ثبت نام کنید. علاوه بر آن سازمان ارسال خواهد شد یک لیست از زمان و تاریخی دارایی-اندازه آستانه در سایت های موسسات مالی فدرال شورای آزمون (https://www.ffiec.gov/cra).

    فدرال ثبت نام متوجه HTML

آخرین بروز رسانی: ژانویه 07, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>