آژانس پیشنهاد تغییرات به تغییر قانون ولکر “تحت پوشش صندوق” محدودیت

30 ژانویه 2020

آژانس پیشنهاد تغییرات به تغییر قانون ولکر “تحت پوشش صندوق” محدودیت

حکام فدرال رزرو سیستم
کمیسیون معاملات آتی کالا
شرکت بیمه سپرده فدرال
دفتر حسابرسی ارز
کمیسیون بورس و اوراق بهادار

برای انتشار در 2:00 p. m. EST

پنج فدرال مقررات مالی سازمان در روز پنج شنبه دعوت عمومی اظهار نظر در مورد یک پیشنهاد برای تغییر قوانین و مقررات اجرای قانون ولکر را به طور کلی منع نهادهای بانکی و یا سرمایه گذاری در حمایت از صندوق های تامینی یا صندوق های سهام خصوصی شناخته شده به عنوان “پوشش بودجه.”

از آنجا که مقررات اجرای قانون ولکر نهایی شد در سال 2013 حکومت ایجاد کرده است عدم انطباق و اعمال محدودیت در برخی از خدمات بانکی و فعالیت هایی که ولکر قانون در نظر گرفته شده بود برای محدود کردن. برای پرداختن به این نگرانی ها, آژانس های ساده مورد نیاز برای اختصاصی تجارت محدودیت در نوامبر سال 2019. امروز پیشنهاد خواهد تغییر محدودیت برای نهادهای بانکی سرمایه گذاری در حمایت و یا داشتن روابط خاص با پوشش بودجه.

در ویژه مشترک سازمان پیشنهاد خواهد بهبود و ساده کردن پوشش بودجه بخشی از قانون رسیدگی به درمان برخی از منابع مالی خارجی و مجوز بانکی اشخاص برای ارائه خدمات مالی و شرکت در دیگر مجاز فعالیت هایی که انجام افزایش نگرانی که ولکر قانون در نظر گرفته شده بود به آدرس.

تغییرات پیشنهادی بودند به طور مشترک توسعه یافته توسط فدرال رزرو هیئت مدیره کمیسیون معاملات آتی کالا از شرکت بیمه سپرده فدرال دفتر حسابرسی از ارز و کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

نظرات پذیرفته خواهد شد تا 1 آوریل سال 2020 است.

آخرین بروز رسانی: 30 ژانویه 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت