سازمان دعوت اظهار نظر در به روز رسانی به وضوح طرح راهنمایی برای بانک های بزرگ خارجی

مارس 06, 2020

سازمان دعوت اظهار نظر در به روز رسانی به وضوح طرح راهنمایی برای بانک های بزرگ خارجی

حکام فدرال رزرو سیستم

شرکت بیمه سپرده فدرال

برای انتشار در 3:45 p. m. EST

شرکت بیمه سپرده فدرال و فدرال رزرو هیئت مدیره در روز جمعه دعوت عمومی اظهار نظر در مورد تغییرات پیشنهادی به ارشاد برای حل و فصل برنامه های ارائه شده توسط بانک های بزرگ خارجی از جمله برنامه های است که با توجه با تاریخ 1 ژوئیه 2021. به روز رسانی تمرکز در سازمان انتظارات در اطراف یک شرکت مشتقات و فعالیت های تجاری و پرداخت پاکسازی و حل و فصل فعالیت است.

وضوح قصد دارد, معمولا شناخته شده به عنوان زندگی بخواهد باید توصیف استراتژی شرکت برای سریع و منظم قطعنامه در ورشکستگی در صورت مالی مواد ناراحتی یا شکست شرکت. قطعنامه فرآیند برنامه ریزی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که یک شرکت شکست نمی خواهد که عوارض جانبی جدی بر ثبات مالی از ایالات متحده است. برای بانکی خارجی سازمان, قطعنامه قصد دارد تمرکز خود را بر روی آمریکا و شرکت های تابعه و عملیات.

پیشنهاد هدایت است که تا حد زیادی شبیه به هدایت از مارس سال 2017 و شامل برخی از به روز رسانی بر اساس سازمان’ نقد و بررسی از شرکت های ” تازه ترین قطعنامه برنامه ها و تغییرات به وضوح قوانین برنامه ریزی. پیشنهاد ارشاد نیز به دنبال اظهار نظر در هدف کمی معیار برای تعیین آن کاربرد. از تاریخ از پیشنهاد این شرکت که با طرح پیشنهادی ایالات متحده عملیات بارکلیز کردیت سوئیس و دویچه بانک. نظرات به این پیشنهاد پذیرفته می شود برای 60 روز.

همچنین در روز جمعه هیئت مدیره اعلام کرد که با توجه به کاهش قابل توجه و پایدار در کاهش خطر از آمریکا عملیات UBS AG, از آن خواهد شد در حال حاضر تحت نظارت به عنوان بخشی از خود را بزرگ و بانکی خارجی سازمان نظارت بر نمونه کارها. هیئت مدیره این تغییر پس از یک جامع تعیین خطرات ناشی از شرکت. به عنوان مثال این شرکت از کاهش حدود 375 میلیارد دلار به کمتر از $200 میلیارد دلار دارایی کل بیش از دهه گذشته و جداگانه اقدامات از پیچیدگی نیز کاهش یافته است.

به عنوان یک نتیجه از این تغییر شرکت را تحت نظارت خواهد در کنار سایر بانک ها از خطر مشابه. این تغییر خواهد شد که هیچ تاثیری بر روی سرمایه قانونی یا نقدینگی مورد نیاز برای شرکت یا هیئت مدیره توانایی برای نظارت بر فعالیت های این شرکت است.

آخرین بروز رسانی: مارس 06, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im