سازمان گسترش دوره نظر در به روز رسانی به وضوح طرح راهنمایی برای بانک های بزرگ خارجی

آوریل 27 سال 2020

سازمان گسترش دوره نظر در به روز رسانی به وضوح طرح راهنمایی برای بانک های بزرگ خارجی

  • حکام فدرال رزرو سیستم
  • شرکت بیمه سپرده فدرال

برای انتشار در 9:00 a. m. EDT

شرکت بیمه سپرده فدرال و فدرال رزرو امروز هیئت مدیره اعلام کرد که آنها را تمدید 30 روز دوره نظر برای سازمان های پیشنهادی ارشاد برای حل و فصل برنامه های ارائه شده توسط برخی از بانک های بزرگ خارجی. این فرمت اجازه می دهد اشخاص علاقه مند زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل مسائل و برای آماده کردن نظرات از طریق 4 ژوئن 2020.

پیشنهاد ارشاد صادر شده در ماه مارس خواهد ارائه اطلاعات اضافی در سازمان انتظارات برای حل برنامه های برخی از بانک های بزرگ خارجی است که در این پیشنهاد شامل ایالات متحده عملیات بارکلیز کردیت سوئیس و دویچه بانک. پیشنهاد برای خواسته بود نظر توسط مه 5 سال 2020 است.

وضوح قصد دارد, معمولا شناخته شده به عنوان زندگی بخواهد باید توصیف استراتژی شرکت برای سریع و منظم قطعنامه در ورشکستگی در صورت مالی مواد ناراحتی یا شکست شرکت. برای بانک های خارجی, حل, برنامه های متمرکز خود به ایالات متحده ،

در نور از چالش های ناشی از COVID-19 اضطراری این سازمان در حال بررسی است و ممکن است تنظیم دیگر آینده مهلت در ارتباط با قطعنامه فرآیند برنامه ریزی است.

آخرین بروز رسانی: آوریل 27 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>