آوریل 27 سال 2020

آژانس اعلام دو اقدام برای حمایت از اعطای وام به خانوارها و کسب و کار

  • حکام فدرال رزرو سیستم
  • شرکت بیمه سپرده فدرال
  • دفتر حسابرسی ارز

برای انتشار در 12:00 p. m. EDT

بانک فدرال تنظیم مقررات آژانس امروز اعلام کرد دو اقدام برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده و اجازه می دهد سازمان های بانکی برای ادامه اعطای وام به خانوارها و کسب و کار:

  • اجازه می دهد به تصویب اولیه از یک روش جدید در چگونه برخی سازمان های بانکی مورد نیاز به اندازه گیری مقابل ریسک اعتباری مشتقات قرارداد; و
  • ارائه اختیاری فرمت نظارتی سرمایه گذار جدید اعتباری از دست دادن حسابداری استاندارد.

این “روش استاندارد برای اندازه گیری مقابل ریسک اعتباری” قانون همچنین به عنوان شناخته شده SA-CCR شد نهایی توسط این سازمان در نوامبر سال 2019 با تاریخ موثر از آوریل 1. این نشان دهنده پیشرفت های ساخته شده به بازار مشتقات پس از بحران مالی 2007-2008 مانند مرکزی پاکسازی و مارجین مورد نیاز است. برای کمک به بهبود جریان نقدینگی بازار و صاف اختلالات آژانس اجازه خواهد داد سازمان های بانکی به اوایل اتخاذ SA-CCR برای گزارش پایان دوره 31 مارس است.

علاوه بر این سازمان را صادر کرد توافق نهایی قانون که اجازه می دهد تا سازمان های بانکی برای کاهش اثرات این “زمان انتظار اعتبار از دست دادن” یا CECL حسابداری استاندارد در سرمایه نظارتی. سازمان های بانکی مورد نیاز هستند که تحت ایالات متحده استانداردهای حسابداری به اتخاذ CECL در این سال می تواند کاهش برآورد تجمعی سرمایه نظارتی اثر تا دو سال. این است که در علاوه بر این به سه سال دوره انتقال در حال حاضر در محل. متناوبا, سازمان های بانکی می توانید به دنبال سرمایه گذار حکومت صادر شده توسط بانکی سازمان در ماه فوریه 2019.

تغییرات بلافاصله موثر خواهد بود و سازمان را قبول نظرات به the CECL موقت نهایی قانون برای 45 روز.

آخرین بروز رسانی: آوریل 27 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im