در اتحاد جماهیر شوروی روز یک رول کاغذ توالت می تواند در نظر گرفته شده است یک هدیه است به دلیل کمبود در زمان. اما پس از آن بود و این در حال حاضر. و هنگامی که یک بازنشسته در کارلیا دست یک رول به قانونگذاران محلی آن را یک عمل نه از مهربانی اما از خشم.

مجلس در کارلیا یک شمال غربی منطقه هم مرز فنلاند در فوریه 20 تصويب indexation ماهانه بازنشستگی بهره مند شوند برای یک دسته از افرادی که مشغول به کار بسیاری از سال و تلقی به سرآمد.

این رای پس از منطقه ای در قانون اساسی دادگاه در دسامبر 2019 که یک شکست که به منظور بالا بردن سود برای بیش از 10 سال به میزان تخطی از قانون اساسی است. دادگاه حاکم بود در یک طرح دعوی در دادگاه آورده توسط یک گروه در Karelia.

بر اساس این حکم منطقه ای نمایندگان مجلس رای به نفع بالا بردن ماهانه بازنشستگی بهره مند است که با هدف پوشش تلفن و هزینه های حمل و نقل برای به اصطلاح کارگری جانبازان 21 روبل (33 سنت) از 700 به 721 روبل.

سرگئی Andrunevich بازنشسته سرهنگ از سرویس امنیتی فدرال (FSB) ساخته شده بود خشم خود را با آنچه که او و دیگران به عنوان یک خسیس حرکت روشن قبل از آن زمانی که این قانون تصویب شد در کمیته.

در فوریه 11, Andrunevich راهپیمایی به Karelian ساختمان پارلمان در Petrozavodsk سرمایه های منطقه ای که در آن او خطاب به جمع آوری قبل از کشیدن یک رول کاغذ توالت از یک کیسه خرید و تخمگذار آن را قبل از بهت زده داشتند ،

“من می خواهم برای تشکر از شما از طرف همه کار جانبازان” Andrunevich گفت: مجمع. “خود را با indexation جانبازان مزایای من قادر به خرید دو رول کاغذ توالت. من آنها را برای شما به استفاده به عنوان در نظر گرفته شده.”

کاغذ توالت حادثه رخ داده در اطراف همان زمان یک اخبار تلویزیون لنگر در روسیه به کامچاتکا منطقه خندید بیاختیار توضیح لاشی افزایش یارانه های دولتی به مردم محروم.

به عنوان بهبود اقتصاد از رکود اقتصادی — در آورده تا حد زیادی با سقوط قیمت جهانی نفت و تحریم های غرب اعمال شده در پاسخ به مسکو را تصرف کریمه و دخالت دیگر در اوکراین در سال 2014 — بسیاری از روس ها در حال ساخت را با کمتر. یکبار مصرف را افزایش می دهد در حال سقوط و ورشکستگی های شخصی هستند. یک بررسی در سال گذشته توسط دولت آمار آژانس Rosstat یافت که یک سوم از خانواده های نظرسنجی نمی تواند استطاعت دو جفت کفش برای هر نفر در هر سال است.

در بسیاری از موارد مشکلات بزرگ برای بازنشستگان که میانگین دستمزد ماهانه به مبلغ حدود 200 دلار در سال 2018 است. روسی بازنشستگان اغلب کار گذشته سن بازنشستگی به مکمل خود را از دولت حقوق بازنشستگی و در سال 2018 پوتین قانونی را امضا کرد که به تدریج با بالا بردن سن بازنشستگی از پنج سال با وجود اعتراضات گسترده.

بازنشستگی-افزایش سن

برای Andrunevich این indexation از بازنشستگی به نفع او دریافت است به دور از نمایشگاه با توجه به افزایش واقعی در هزینه های بیش از 10 سال گذشته است.

“در اینجا [در پتروزاودسک] بیش از 11 سال گذشته هزینه جرم حمل و نقل افزایش یافته است از 4 روبل به 32 روبل” Andrunevich یک حزب کمونیست عضو گفت: شمال میز RFE/RL را خدمات در فوریه 20. او گفت که بوروکرات نیست بنابراین parsimonious که آن را برای خود پرداخت.

“من همچنین می گویند که هر دو از مقامات و نمایندگان در جمهوری [کارلیا] لازم نیست که خود را پرداخت نمایه 21 روبل. همیشه وجود دارد پول برای آنها در بودجه, اما نه برای جانبازان گفت: Andrunevich که مستقر در پتروزاودسک در دهه 1970 به عنوان یک مرز-گارد خلبان در آنچه که می تواند یک پتانسیل نقطه اشتعال در جنگ سرد در مرحله نهایی مسابقات با غرب است.

Andrunevich که هیچ شکایتی در مورد حقوق بازنشستگی خود را گفت: آن را مطابق با نیازهای خود گفت: او را وادار به اعتراض 21-روبل indexation به دلیل آن را به مبلغ یک جمعی سیلی توسط قانونگذاران محلی به تمام سربازان نیروی کار.

Toilet paper was sometimes scarce in the Soviet Union.


کاغذ توالت بود و گاهی کمیاب در اتحاد جماهیر شوروی.

“آنها بر این باورند که هیچ چیز شرم آور در مورد این مبلغ که چیزی شبیه به این انجام می شود — بالا بردن پرداخت 21 روبل — و این خوب است. که مشکل است,” او گفت:, و اضافه کرد که تصمیم خود را به بارج در جلسه قانونی به دست بیش از کاغذ توالت در خط با حقوق مدنی.

Andrunevich فعال بود در تظاهرات در کارلیا در برابر بازنشستگی-افزایش سن در سال 2018 است. او کاغذ توالت شیرین کاری است که آخرین حادثه فقط در هفته برای برجسته کردن سوراخ در روسیه شبکه امنیت اجتماعی.

اوایل این ماه دولت اخبار تلویزیون, مجری شد, رسانه اجتماعی, احساس, هنگامی که او شکست را به خنده در حالی که در تلاش برای اطلاع رسانی به بینندگان از افزایش یارانه های دولتی به گروه های خاص.

اخبار کامچاتکا را Aleksandra Novikova نمی تواند حاوی خودش را در حالی که خواندن این گزارش مزایای پیاده روی است که به افراد معلول و جانبازان و ایثارگران و قربانیان از قرار گرفتن در معرض تابش و دیگران با افزایش آن را یک دسته از پرداخت های اجتماعی به 1500 روبل ($23) — که در آن 900 می تواند مورد استفاده برای داروهای 137 نسبت به سلامت رفت و آمد مکرر و بقیه (363 روبل یا $5.60) به صورت “بین المللی” حمل و نقل برای یک رفت و آمد مکرر.

در نیمه اول سال 2019 بانک جهانی یافت که واقعی درآمد یکبار مصرف کاهش 1.3 درصد از سال قبل است.

افکار عمومی و نظرسنجی از مستقل انتخابات به آژانس Levada مرکز نشان می دهد که حدود 65 درصد از روس خانواده ها هیچ پس انداز ندارند.

دولت آمار همچنین نشان می دهد که به طور کلی فقر افزایش یافته است از ابتدای سال 2018 افزایش به 14.3 درصد — و یا در مورد 20.3 میلیون نفر است.

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار تونی Wesolowsky بر اساس مواد از RFE/RL خدمات شمال میز خبرنگار آنا Yarovaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de