آفریقا خطرناکی در مسابقه های جهانی برای ویروس دنده

ژوهانسبورگ (AP) — به آفریقا پرانتز برای افزایش coronavirus موارد آن در کشورهای در حال خطرناکی در پشت در مسابقه های جهانی برای کمیاب تجهیزات پزشکی. ده سازمان ملل هیچ هواکش در همه.

بیشتر توپ زدن توسط کشورهای ثروتمندتر و نه دریافت پزشکی دنده از بالا کمک دهنده ایالات متحده آفریقایی مقامات تقلا برای راه حل به عنوان ویروس موارد صعود گذشته 25,000. حتی در بهترین سناریو سازمان ملل متحد می گوید 74 میلیون کیت های آزمایش و 30,000 هواکش مورد نیاز این قاره را 1.3 میلیارد نفر در این سال است. تعداد بسیار کمی در دست است.

“ما در حال رقابت با کشورهای توسعه یافته گفت:” جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “بسیار آینده این قاره را بستگی دارد که چگونه این موضوع به کار گرفته شده است.”

سیاستمداران به طور غریزی سعی کنید برای محافظت از مردم خود و “ما می دانیم که گاهی اوقات در بدترین رفتار انسان بیرون می آید گفت:” سیمون Missiri آفریقا مدیر با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر خواستار یک روش عادلانه برای کمک به کشورهای در حال توسعه.

این بحران تا به حال تکان کشورهای آفریقایی به ایجاد یک مخلوط خرید پلت فرم تحت اتحادیه آفریقا برای بهبود قدرت مذاکره. در روز از آن شکل گیری AU فرود آمد بیش از 100,000 کیت های آزمایش از یک منبع. سازمان بهداشت جهانی است, تبادل نظر در نزدیک شدن به تولید کنندگان برای تامین.

آفریقا نیز از U. N. بزرگترین شرایط اضطراری انسانی در عملیات های دهه, پزشکی محموله از جمله صدها هواکش ورود در اتیوپی در این ماه و با ارسال به تمام کشورها در سراسر این قاره است. یکی دیگر از حمل و نقل از جک ما پایه و اساس در راه است.

اما آفریقا نیست برگزاری گدایی کاسه Nkengasong گفت. آن را به درخواست برای یک نمایشگاه نرم افزار در بازار و نزدیک شدن به چین برای “نه کمک مالی. سهمیه آفریقا به عنوان یک قاره می توانید خرید.”

چنین تلاش ها در پاسخ به جهانی زاغه حمایت از تولیدات داخلی: بیش از 70 کشور را محدود کرده اند صادرات اقلام پزشکی قرار دادن آفریقا در یک “موقعیت های خطر ناک,” U. N. می گوید. جدید ممنوعیت سفر بسته اند مرزها و فرودگاه ها به شدت غم انگیز زنجیره تامین.

“آن را مانند مردم احتکار کاغذ توالت که من هنوز هم نمی فهمم” عامر Daoudi, the U. N. برنامه جهانی غذا است, مدیر ارشد عملیات آسوشیتدپرس گفت. “کشور در اروپا و آمریکای شمالی با توجه به داخلی خود را نیاز دارد اما ما فکر می کنیم که به سهولت کردن خیلی زود است.”

در حالی که سازمان ملل که به طور سنتی در جهان بالا بشردوستانه اهدا کنندگان پریشان برنامه جهانی غذا سازمان ملل تدارکات رهبر heaved عملیات اضطراری به محل با بی سابقه ای برسد. به طور معمول در حدود 80 کشور این تلاش ها شامل تقریبا 120, Daoudi گفت.

برنامه جهانی غذا به دنبال $350 میلیون برای حفظ عملیات در حال اجرا برای آفریقا و جاهای دیگر ارائه کمک های اولیه به صورت همه گیر و بحران های دیگر مانند ایدز و وبا که نیاز به دارو و واکسن برای حفظ جریان است. آفریقا واردات تا آنجا که 94 درصد از آن دارو U. N. می گوید.

“من هرگز درگیر در هر چیزی شبیه به این. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما” گفت: Stephen Cahill, WFP مدیر تدارکات. “ما شاهد کشورها اقدامات ما فکر می کنیم نیست همیشه منطقی. هنگامی که شما شروع به بسته شدن مرزهای ما شروع به گرفتن بسیار عصبی است.”

برخی از کشورهای آفریقایی پس از تامین تجهیزات پزشکی باید تحویل پیچیده باعث محموله به غرفه در بنادر; 43 مرزهای خود را بسته اند.

عرضه جهانی بحران است به طوری که با فشار دادن سازمان ملل و مجمع عمومی این هفته تصویب قطعنامه اصرار کشورهای بلافاصله پس از پایان “حدس و گمان و بی انباشت.” به طور جداگانه و چین گفت: آن را نمی خواهد محدود کردن صادرات کالاهای پزشکی مورد نیاز.

توسعه مناطق در نظر گرفتن روش های مختلف. چین منبع اصلی کمک در جنوب شرقی آسیا. در جنوب آسیا و چند کشور مرتکب شده اند به هند پیشنهاد COVID-19 صندوق اضطراری. کوچک در جنوب اقیانوس آرام جزیره ملل باید تیمی را برای دریافت تجهیزات. و برخی از آمریکای لاتین سازمان ملل در حال تلاش برای رایگان تجهیزات گیر در بنادر ایالات متحده و یا ساخت لوازم خود را.

اما جهانی اختلال هستند, به خصوص احساس در سراسر آفریقا که در آن دولت که از لحاظ تاریخی با کمبود بودجه روبرو سلامت سیستم همکاری در تلاش است که نسبت به رفتن به جنگ.

“که در آن یک محصول هزینه یک دلار قبل از آن را در حال حاضر بالا رفته صد برابر شده گفت:” آفریقا CDC معاون احمد Ogwell. در حالی که بسیاری از کشورهای آفریقایی پول در دست شرکت های تجاری آنها با استفاده از چهره های افراطی چالش: “کشور X می توانید بروید و بگو: من به شما پرداخت دو برابر آنچه شما ارائه شده است.'”

در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: coronavirus کمک به در خطر کشورها را شامل نمی شود کلید تجهیزات پزشکی برای پاسخگویی به تقاضای در خانه.

“من شنیده ام هیچ وضعیت و در عین حال در هر یک از کشورهای ما که در ایالات متحده ساخته شده است هر گونه تجهیزات پزشکی در دسترس در هر نقطه گفت:” چارلز Franzen, مدیر بشردوستانه و در واکنش به این فاجعه برای جهان تسکین.

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از هواکش و کیت های آزمایش فرستاده شده اند به آفریقا و یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت کمک های اولیه متمرکز شده و آب و فاضلاب و پیام: “ما همچنین به دنبال PPE و ونتیلاتور نیاز خواهد بود و این تصمیم گیری بسیار سریع است.”

در پاسخ آفریقایی عمومی و خصوصی سلامت بخش تیمی به عنوان قبل از هرگز. “رفتار غیر مسئولانه توسط کشورهای ثروتمندتر” را حل نمی کند همه گیر گفت: Amit Thakker رئیس جمهور آفریقای بهداشت و درمان فدراسیون انتقاد “هر کشوری که انتقال منابع به خاطر خود شهروندان” در کشورهای در حال توسعه هزینه.

در آفریقای جنوبی برای کسب و کار در آفریقای جنوبی با این نسخهها کار از نزدیک با وزارت بهداشت برای دریافت منابع. با بهتر منابع کشور به احتمال زیاد به نمره معاملات “است که بزرگ برای آفریقا است. … دستگاه تهویه مصنوعی هستند مانند تلاش به نقطه دودو پرنده در حال حاضر به معنای واقعی کلمه” گفت: Stavros Nicolaou که منجر BSA تلاش.

اما آفریقای جنوبی استفاده کرده است روابط اقتصادی با متحدان برای به دست آوردن مواد مخدر از هند و دنده محافظ از چین است.

و در عین حال آفریقای جنوبی تنها حدود چهار هفته ارزش دنده محافظ Nicolaou گفت. با همه گیر ورود در آفریقا بعد از جای دیگر گوید: “ما وارد نزاع کاملا اواخر زمانی که زنجیره تامین بسیار بسیار محدود.”

قدرتهای جهانی باید به اشتراک گذاری, به خصوص که این بیماری همه گیر بازدید کشور در زمان های مختلف گفت: یکی از آفریقا برجسته ترین خیر ایرانی-متولد میلیاردر Mo ابراهیم. “این زمان برای همه به عمل با هم به رقابت بپردازند.”

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>