افغانستان آزادی جمعی از زندانیان طالب از زندان احیای روند صلح, اما دیده می شود به عنوان “قمار بزرگ’

افغانستان را ضعیف روند صلح در آستانه فروپاشی هفته بعد از ویرانگر حملات نصب خشم عمومی و توقف یک زندانی مبادله.

اما مختصری آتش بس بین دولت و طالبان به نفس زندگی جدید را به تلاش برای مذاکره و پایان دادن به نزدیک به 19 سال جنگ.

این ممکن است 24-26 بس که همزمان با عید فطر اسلامی تعطیلات تا حد زیادی در سراسر کشور برگزار شد. در آنچه در آن گفته بود “حسن نیت” حرکت دولت آزاد 1,000 طالبان زندانیان — 900 از آنها در یک روز — بزرگترین گروه تا کنون.

تحولات مطرح کرده اند چشم انداز طولانی قطع خصومت و تاخیر در راه اندازی از مذاکرات مستقیم میان دولت و شبه نظامیان بیش از یک دائم آتش بس و آینده قدرت های توافق.

مذاکرات یک جزء کلیدی از ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق امضا شده در ماه فوریه که خواستار خروج کامل نیروهای خارجی از افغانستان در ازای مبارزه با تروریسم تضمین از طالبان است که موافقت کرده است برای باز کردن مذاکرات با دولت مرکزی است.

اما با وجود تمدید شتاب نگرانی وجود دارد که دولت را بی سابقه آزادی زندانیان طالبان یک قمار است که می تواند تضعیف آن در آینده اهرم در مذاکرات و به طالبان یک مزیت در میدان جنگ است.

“دولت با یک جهش از ایمان و علیرغم سیاسی و نظامی خطرات” گفت: جاوید احمد یک عضو ارشد در واشنگتن-بر اساس شورای آتلانتیک. “بسیاری از مبارزان طالبان [بودن] منتشر شده می تواند انتخاب کنید تا اسلحه های خود را دوباره.”

‘کمتر چانه زنی چیپس’

ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله به نام برای حکومت جدید بود که نه یک امضا به دو طرفه معامله به صورت رایگان به 5000 طالبان زندانیان قبل از شروع تزريق داخل افغانستان مذاکرات که در ابتدا میله میله برای 10 مارس. طالبان متعهد به انتشار 1,000 مقامات افغان و پرسنل امنیتی.

دولت در ابتدا خودداری کردند اما اکراه پذیرفته انتشار حدود 1000 تعداد کشته شدگان در گروه های جداگانه قبل از آتش بس. مبهوت منتشر شد با انتقاد توسط طالبان که خواستار آن است که همه زندانیان آزاد شود در یک بار.

در مجموع دولت منتشر کرده است برخی از 2,000 زندانیان طالبان تا کنون در زیر ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است. طالبان می گوید آن را منتشر کرده است 240 مقامات افغان و پرسنل امنیتی.

طالبان زندانیان بنا به گزارش امضا نوشته شده وعده به بازگشت به میدان جنگ اگر چه هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را نمی خواهد دوباره پیوستن به مبارزه.

دولت نمی فاش کردن هویت یا صفوف آخرین طالبان که از زندان آزاد شد. آن گفت: برای اولین بار از 1000 پايين بود-rank مبارزان که تا به حال در خدمت اکثریت خود را در زندان از نظر.

افغانستان کمیسیون مستقل حقوق بشر ابراز نگرانی در مورد زندانی منتشر شده و اینکه آیا فردی طالبان زندانی شده بود به اتهام جرایم خشونت آمیز علیه غیرنظامیان و اهداف نظامی.

“این یک قمار بزرگ برای کابل به آزادی بسیاری از زندانیان قبل از مذاکرات صلح حتی شروع” گفت: Michael زندگی زیبا و جنوب آسیا ارشد کاردانی در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن است.

“کسانی که زندانی هستند, نوار, هیچ کدام, افغانستان دولت را ابزار اصلی از اهرم. اگر شما بیش از حد بسیاری از آنها را قبل از مذاکرات شروع و سپس شما باید کمتر تراشه چانه زنی پس از مذاکرات انجام خواهد شد,” او گفت:.


زندگی زیبا اضافه شده است که اگر طالبان به توافق جدید کاهش-در-خشونت توافق و یا دیگر آتش بس و سپس کابل ممکن است احساس کنید که آزادی همه زندانیانی بود که به ارزش خطر است.

“در پایان روز, به دولت افغانستان و ایالات متحده بر این باورند که آن را بسیار مطلوب تر برای رفتن به مذاکرات خود را با دشمن که دشمن است و پوسته پوسته شدن آن خشونت” او گفت:.

طالبان هنوز برای پاسخ دادن به تماس ها توسط دولت برای تمدید سه روزه آتش بس.

وجود حدود 10,000 طالبان زندانیان برگزار شد در افغانستان است. اما طالبان گفته اند که برخی از دستگیر شدگان متهم به هواداران و یا اعضای گروه اغلب به حل و فصل نمرات قدیمی بودند و هرگز مبارزان.

‘PR حرکت’

طالبان تعجب آتش بس را ارائه می آمد پس از هفته ها از تشدید حملات نیروهای امنیتی افغان و غیرنظامیان است.

با توجه به داده ها از افغانستان و منابع غربی دیده می شود رویترزطالبان به نصب بیش از 4500 حملات پس از امضای قرارداد.

در مارس 12, افراد مسلح قتل عام 24 نفر از جمله دو نوزاد در یک زایمان درمانگاه در پایتخت.

حتی در یک کشور ویران شده توسط جنگ برای بیش از 40 سال در این حمله زنان و زایمان کلینیک با هدف قرار دادن نوزادان و مادران موجب خشم بین المللی و حیرت بسیاری از افغان ها که از ترس جنگ بی پایان.

دولت مقصر دولت اسلامی (IS) گروه های افراطی و طالبان آن را رد كرد.

رئیس جمهور اشرف غنی دستور داد نیروهای دولتی در حمله و پس از اینکه در یک ماه-طولانی حالت دفاعی.

خود را ملی-مشاور امنیت حمدالله محب گفت: افزایش حملات نشان داده شده است که طالبان “قصد ندارد به دنبال صلح” و وجود “به نظر می رسد نقطه های کوچک در ادامه به شرکت طالبان در مذاکرات صلح.'”

زندگی زیبا گفت: طالبان اعلام مختصری آتش بس بود یک روابط عمومی حرکت می کند.

“طالبان می داند که از آن شده است در نظر گرفتن بسیاری از انتقاد و درستی پس از افغان دیگر و از یک جامعه بین المللی است که منزجر و با تمام خشونت در این کشور در هفته های اخیر,” او گفت:.

“طالبان یک شورش ملی و این نگرانی در مورد آن تصویر هر دو به دلیل تمایل را به نفع خود قلب و ذهن و توان بین المللی پایتخت به عنوان مشروع و مسئول پخش در مذاکرات صلح,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de