اضافه کردن به اقتصادی گلایه ملخ نابود محصولات کشاورزی از جنوب به آسیای مرکزی

همراه با نامرئی مهاجم با نام مستعار coronavirus چندین کشور در جنوب و آسیای مرکزی نیز در یک حمله باطل با swarms از ملخ.

ملخ برای اولین بار در سراسر شرق آفریقا در سال 2018 و انبوهی از آنها نیز ساخته شده راه خود را به یمن و عمان و عربستان سعودی, امارات متحده عربی, کویت و عراق قبل از رفتن به سمت شرق به ایران و پاکستان و افغانستان و هند است.

و به تازگی — با توجه به مطلوب شرایط آب و هوایی برای پرورش — ملخ در شمال آورده اند خود را حریص اشتهای به بخش هایی از ترکمنستان, ازبکستان, قزاقستان و تاجیکستان در آنچه که به نام بدترین طاعون از آفات در دو دهه.

به عنوان آنها را ببلعند پوشش گیاهی در طول سفر خود محصولات زراعی در مناطق که ملخ را آلوده رنج می برند به مراتب.

آسیب های انجام شده توسط آفات همراه با کاهش در تولید مواد غذایی و تجارت جهانی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس باید موجب نگرانی وجود دارد که می تواند کمبود مواد غذایی در برخی از نقاط جهان این زمستان.

این بیابان ملخ ها شرح داده شده توسط سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (FAO) به عنوان “یکی از مهمترین حشرات حریص که…می توانید غذا خوردن همه نوع از پوشش گیاهی است که آن را می آید.”

همچنین با توجه به FAO یک ازدحام پوشش 1 کیلومتر مربع از زمین می تواند شامل “حدود 40 میلیون ها ملخ است که خوردن همان مقدار از مواد غذایی در یک روز به عنوان مورد 35,000 مردم است.”

علاوه بر این هنگامی که آنها رشد می کنند بال آنها می توانند “پرواز تا 150 کیلومتر در هر روز و مه سفر نزدیک به 2000 کیلومتر در طول عمر خود برای پیدا کردن یک محیط مساعد برای پرورش است.”

منشأ آنها در آفریقا و شبه جزیره عربستان پس از باران های سنگین ناشی از یک سری از طوفان در اقیانوس هند در سال 2018 و 2019 تولید شرایط را برای ملخ به شدت ضرب.

اوایل بهار باران در ایران و انقلابي مردم محلی بود که به سرعت افزوده بیشتر در بیابان ملخ دمیده در از آفریقا و کشورهای عربی.

در فوریه سال 2020, ایران در مبارزه با swarms از حشرات گرسنه.

مقامات گفت: ملخ به حال تاخت و تاز هفت استان های جنوبی — هرمزگان, سیستان و بلوچستان, بوشهر, فارس, خوزستان, خراسان جنوبی و کرمان.

محمد رضا میر سخنگوی كشاورزي و وزارت حفاظت از نباتات سازمان گفت: در شروع ممکن است که “چگالی ملخ در swarms است که یک 10-15 سانتی متر از لایه ای از مرده ملخ اشکال بر روی زمین پس از سمپاشی آفت کش ها.”

میر گفت: در 15 مه که ملخ بود بلعیدم مزارع و باغات بیش از برخی از 200000 هکتار در هفت استان های جنوبی و ایران را نظامی تا به حال ارائه شده برای کمک به مبارزه با آفات است.

پاکستان اضطراری ملی

پاکستان در حال حاضر اعلام اضطراری ملی در شروع ماه فوریه به عنوان ملخ محروم مزارع و باغ ها به عنوان swarms از تابستان سال گذشته پرورش ساخته شده راه خود را از طریق بلوچستان, سند پنجاب و خیبر پختونخوا استان.

ژوئن 1 گزارش از شاخص Nikkei Asian Review گفت: ملخ بود “در حال حاضر بلعیدم مقادیر قابل توجهی از محصولات کشاورزی در بیش از 60 منطقه” در استانهای سراسر پاکستان است.

همان گزارش اشاره کرد که ملخ عبور کرده و به هند و در شمال غربی راجستان در شمال پنجاب غربی گجرات و مرکزی, Madhya Pradesh.

بسیاری از کارشناسان کشاورزی پیش بینی موج دوم ملخ شروع به ساخت راه خود را از آفریقا و شبه جزیره عربستان به سوی ایران و پاکستان و هند در آغاز از تابستان است.

ملخ شده اند از بین بردن محصولات کشاورزی در شرق ترکمنستان و غرب ازبکستان در هفته های اخیر اگر چه مقامات وجود ندارد اظهار نظر در آن بسیار است.

Early spring rains in Iran made the locust invasion worse.


اوایل بهار باران در ایران ساخته شده ملخ تهاجم بدتر است.

ترکمن مقامات بوده و ملخ در همه, هر چند RFERL را ترکمن سرویس محلی شناخته شده به عنوان Azatlyk, گزارش داد که ملخ در حال گسترش بیش از برخی از 35000 هکتار زمین در کرکوه منطقه ترکمنستان شرقی استان لباب ویرانگر محصولات.

RFE/RL را ازبکی خدمات محلی شناخته شده به عنوان Ozodlik گزارش داد که ازبکستان, وزارت موقعیت های اضطراری اعلام کرد در 25 مه آن را در حال حاضر اقدامات برای نبرد حمله ملخ از ترکمنستان.

وجود دارد گزارش از swarms از ملخ ظاهر می شود در Kashkadarya, Surhandarya, نمنگان و فرغانه استان.

اما ملخ در آسیای مرکزی به نظر نمی رسد به همان بیابان ملخ فاکتورها باعث ایجاد پلاک ایران و پاکستان و افغانستان و هند است.

درهم ملخ

در مارس 19, ازبکستان, وزارت کشاورزی را تکذیب کرد که ملخ خوردن محصولات در ازبکستان آمده بود از ترکمنستان اما در توضیح که در آن آنها را از سرچشمه وزارتخانه اشاره کرد “وجود دارد بیش از 150 نوع از ملخ در کشور 10 است که می تواند باعث آسیب جدی به محصولات کشاورزی مراتع و گیاهان دیگر است.”

شایع ترین این 10 انواع ملخ مراکشی است که در سراسر آسیای مرکزی و افغانستان است.

در مه 29 جلسه Almabek مریخ رئیس دولت کمیته بازرسی از قزاقستان وزارت کشاورزی گفت که “با توجه به داده های پیش بینی شده برای سال 2020 swarms از ملخ در حال انتظار برای پوشش یک منطقه از 554 هکتار” نامگذاری سه نوع: ایتالیایی prus آسیا و درهم به عنوان مهاجمان.

تماشا کنید: ملخ Swarms بلعیدن ردیف هایی از پاکستان محصولات کشاورزی

او تایید کرد که درهم ملخ در حال حاضر یافت شده در 150,000 هکتار زمین در ژمبیل استان که هم مرز قرقیزستان و در ترکستان استان که هم مرز با ازبکستان از جمله Syrhandarya استان که ازبکستان را به وزارت کشاورزی گفت: ملخ حاضر بودند.

مریخ گفت: برخی از 3.6 میلیون بود و اختصاص به نبرد ملخ در قزاقستان این سال است.

FAO وعده داده شده به ارائه پشتیبانی فنی به قرقیزستان برای مبارزه با ملخ پیش بینی است که بدون چنین کمک به برخی از 120000 هکتار از محصولات زراعی و pastureland می تواند قربانی به حشرات

تا کنون مقامات قرقیزستان گزارش نشده اند هر گونه مشکلات عمده با ملخ اما آفات گزارش در بخش هایی از قزاقستان و ازبکستان که مرز قرقیزستان.

RFE/RL تاجیک خدمات محلی شناخته شده به عنوان Ozodi, گزارش ملخ در حال حاضر بلعیدم محصولات کشاورزی در جنوب تاجیکستان را Khatlon منطقه یکی از اصلی کشور مناطق کشاورزی است.

کشاورزان در Khatlon منطقه وخش منطقه می گویند ملخ باید محروم خود انگور از میوه و شکایت آنها با دریافت کمک از دولت در حالی که قیمت حشره کش برای مبارزه با آفات بازدارنده است ،

مبارزه با ملخ طاعون چیزی است که هیچ یک از این کشورها می تواند به از دست دادن استطاعت به عنوان کامل خود را برداشت خواهد بود به خصوص مورد نیاز در این سال در میان مشکلات ناشی از گسترش coronavirus.

بسیاری از دولت ها در این کشورها به مردم گفت هفته پیش به رشد مواد غذایی به همان اندازه به عنوان آنها می توانند در خانه به انتظار جبران کمبود در پایان سال و سه ماهه اول سال 2021.

RFE/RL تاجیک ازبکستان, ترکمنستان قزاقستان قرقیزستان و افغانستان خدمات و همچنین رادیو فتح و رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de