فعالان تماس برای تحقیقات به زن-دستگاه تناسلی-قطع عضو مورد گفت: این امر می تواند برای اولین بار در روسیه

دختر فریاد زد و تلاش می کرد اما برگزار شد توسط کادر پزشکی و نامادری او که ختنه زنان انجام شد او در یک کلینیک پزشکی در ماه ژوئن سال 2019 در ماگاس پایتخت اینگوشتیا منطقه در روسیه در قفقاز شمالی.

مادر او پرونده اتهامات جنایی و اطفال متخصص زنان است که انجام این روش در دادگاه. در حال حاضر فعالان باید درخواست برای یک فولر پروب به این پرونده توسط کمیته تحقیقاتی که وکلا می گویند خواهد بود برای اولین بار در روسیه است.

“ختنه زنان فلج کننده است و در دراز مدت عواقب منفی برای یک زن روانی جنسی و باروری, سلامت” گفت: تاتیانا Savvina یک وکیل با سازمان های غیر دولتی Pravovaya Initsiativa حقوقی (ابتکار) با استفاده از یک اصطلاح مختلف برای این روش. “این شکل از خشونت مبتنی بر جنسیت.”

Savvina گفت: RFE/RL در قفقاز شمالی خدمات در 18 مه که شعبه محلی کمیته تحقیق به دنبال پرونده مربوط به روش انجام شده در کلینیک دامپزشکی در ماگاس.

Tatyana Savvina (file photo)


تاتیانا Savvina (عکس)

فعالان می خواهید کمیته روسيه اصلی سازمان تحقیقاتی برای باز کردن یک جنایتکار در حمله به دامپزشکی ظن از جرائم از جمله سوء استفاده جنسی و آسیب رساندن به سلامت جزئی است.

کمیته تحقیقاتی است صدور هر گونه بیانیه های عمومی در درخواست برای باز کردن یک فرد ،

اطفال متخصص زنان و زایمان در درمانگاه Izanya Nalgiyeva است در دادگاه پس از گفته انجام روش بدون اجازه کتبی از پدر و مادر دختر. محاکمه آغاز شد که در ماه دسامبر 2019, متوقف شده است زیرا به مستند محدودیت در روسیه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Female genital mutilation (FGM) است نه در روسیه ممنوع اعلام کرد و پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 بیشتر رایج تبدیل شده در سال های اخیر در بیشتر مناطق مسلمان قفقاز شمالی. یک سال 2016 گزارش در بر داشت قطع عضو شدند و در حال انجام در روستاهای دور افتاده از Daghestan منطقه شرق اینگوشتیا.

ختنه تعریف شده است به عنوان جزئی یا کلی برداشتن خارجی دستگاه تناسلی زنان به صورت غير دلایل. با توجه به سازمان بهداشت جهانی این روش می تواند باعث خونریزی شدید و سایر عوارض جدی است. ختنه هیچ مزایای سلامتی که می گوید.

کلینیک انکار

مادر دختر که پدرش سال ها پیش گفت: او را انتخاب کنید او را و برادر او را تا برای یک دیدار در تاریخ 21 ژوئن 2019. با توجه به این مادر و پسر او به نام روز بعد گفت: حال بازگشت به خانه پدر خون آلود و گریه.

با توجه به مرد و همسر جدید گرفته بود 9-ساله به کلینیک دامپزشکی.

با توجه به مادر بزرگ دختر دختر فریاد زد و تلاش می کرد به خودش بر میگردد. نامادری و کارکنان برگزار دختر کردن گفتن که همه دختران تا به حال این روش انجام می شود و این که او خواهد مرد اگر او این کار را نکرد.

FGM is not banned in Russia and following the collapse of the Soviet Union in 1991, has become more common in mostly Muslim regions of the North Caucasus.


ختنه است نه در روسیه ممنوع اعلام کرد و پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 بیشتر رایج تبدیل شده و در بیشتر مناطق مسلمان قفقاز شمالی.

مادر دختر برای اولین بار ثبت یک شکایت کیفری در 27 ژوئن 2019 در همسایه چچن منطقه که در آن او ثبت شده است به عنوان یک مقیم.

Nalgiyeva بستری در این زمان به انجام عمل در اما بعدا آن را تکذیب کرد.

مدیر دامپزشکی, درمانگاه, بسلان Matiyev رد هر گونه تخلف و گفت: RFE/RL در قفقاز شمالی خدمات و معتقد است که خانواده با انگیزه بود ، او همچنین ادعا کرد که یک رسید برای روش, برای از 2000 روبل ($28) بود ،

Zarema Chakhkiyeva به امور کودکان ombudswoman در اینگوشتیا نیست پاسخ به درخواست های RFE/RL برای نظر.

Dzhambulat Ozdoyev این Ingushetian منطقه ای کمیشنر حقوق بشر گفت که او آماده بود برای بررسی این مورد هنگامی که دختر خانواده شکایت.

مصرف در FGM

وکلا می گویند که اگر کمیته تحقیق باز می شود یک پروب آن خواهد بود برای اولین بار در روسیه اگر چه از لحاظ فنی آن می توان به بررسی کودک آزاری اتهامات و نه ختنه به طور خاص.

یک گیلدر هلند مبتنی بر حقوق بشر گروه با تمرکز بر حمایت قانونی برای قربانیان نقض حقوق مرتبط جنسیتی و خشونت در کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق Stichting عدالت ابتکار (SRJI), موارد مستند های مربوط به ختنه دختران در Daghestan در سال 2016.

مدت کوتاهی پس از آن, ارشد, اسلامی, رهبر معنوی در Daghestan برانگیخت پس از صحه ختنه.

این مفتی Karachayevo-Cherkessia دیگر عمدتا مسلمان منطقه در شمال قفقاز اسماعیل Berdiyev گفت: همه زنان باید ختنه “برای پایان دادن به تباهی.”

از کودکان سازمان ملل متحد, سازمان یونیسف برآورد شده در ماه فوریه که برخی از 200 میلیون نفر از دختران و زنان قرار گرفته بودند ختنه در 31 کشور در سراسر جهان است.

نوشته شده توسط Tony Wesolowsky بر اساس گزارش Merhat Sharipzhan و آنا Peysakhova از RFE/RL در قفقاز شمالی خدمات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de