حسابداری ارزش خالص مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون و اوباما

سریع نگاهی به

یک الگوی رفتاری گردش در Facebook ادعاهای بدون مدرک که هیلاری کلینتون ساخته شده $95.5 میلیون از او برای فرار رئیس جمهور در سال 2016 و به دروغ نشان میدهد که او و رئیس جمهور سابق باراک اوباما غنی شده خود را توسط “سرقت[ing] پول خود را.”


داستان کامل

یک الگوی رفتاری گردش در Facebook در مقایسه با آنچه در آن ادعا می شود ارزش خالص جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون قبل و بعد از فرار آنها برای رئیس جمهور.

اما آن را با استفاده از بی اساس اعداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما و آنها را اشتباه کلینتون.

در اینجا چگونه ارزیابی الگوی رفتاری ثروت خود را:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن: 4.5 میلیارد دلار قبل از در حال اجرا برای رئیس جمهور 3 میلیارد دلار ،
  • اوباما: 3 میلیون دلار قبل از در حال اجرا برای رئيس جمهور از 40 میلیون دلار ،
  • کلینتون: $480,000 قبل از در حال اجرا برای رئیس جمهور 100 میلیون دلار ،

آن را نتیجه “اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و مرد تلاش به سرقت پول خود را?”

این ادعاها بوده است در برخی از نسخه های پس حداقل تا سال 2017.

قدیمی ترین نسخه ما می تواند پیدا شد ارسال شده در نوامبر 2017 در Facebook صفحه به نام رئیس جمهور تهمت طرفداران. که پست مورد استفاده تقریبا همان اعداد; تنها تفاوت این است که آن را ثابت مغلوب ساختن پیشی جستن در $3.5 میلیارد دلار بعد از انتخابات. آن گفت که این اعداد نشان داده اقبال “عشق و نفرت” به “اوباما” و “کلینتون.”

در اکتبر 2018 محافظه کار فعال چارلی کرک توییتی همان اعداد مورد استفاده در این زمان الگوی رفتاری نسبت دادن آنها به ناروا “خانواده” “اوباما” و “کلینتون.” او مشخص نیست که کلینتون او به معنای هیلاری و یا رئیس جمهور سابق بیل کلینتون. سپس در ژوئن 2019 در Facebook صفحه TrendingPolitics.com — که توصیف خود را به عنوان “نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن” — مشترک که نسخه ای از این ادعا که در حال حاضر در حال گردش در Facebook. آن زوج اعداد با یک عکس از هر سیاستمدار و با استفاده از یک عکس از هیلاری کلینتون ،

آخرین نسخه از این ادعا باعث می شود آن را به نظر می رسد به عنوان اگر کلینتون به دست آورده بیش از $95.5 میلیون از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2016. در واقع او و رئیس جمهور سابق تا به حال یک تنظیم درآمد ناخالص $10.6 میلیون در سال 2015 با توجه به مالیاتی که او ساخته شده در طول مبارزات انتخاباتی. به افشای مالی او ظ — که نیاز به مقامات و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برآورد ارزش دارایی های خود را در دامنه گسترده ای — نشان داد که کلینتون تا به حال بین $10 میلیون و 50 میلیون دلار در بانک و یا سرمایه گذاری در یک صندوق شاخص در سال 2015.

این ادعا که او به ارزش $480,000 است که به احتمال زیاد یک محصول از سردرگمی از اصل ادعا می کنند که ممکن است مراجعه کننده به بیل کلینتون ارزش خالص قبل از او برای رئيس جمهور در سال 1992. گزارش در زمان قرار دادن زن و شوهر خالص ارزش زیر 1 میلیون.

هنگامی که او در سال 2001 با این حال بیل و هیلاری کلینتون شد زین حقوقی بدهی انباشته در طول رسوایی تحقیقات و استیضاح. آنها رشد ثروت خود را تا حد زیادی از طریق درگیری های سودآور صحبت کردن و کتاب معاملات بیش از دو دهه گذشته است.

آن را سخت به بگویید که چقدر پول آنها در حال حاضر از نه کلینتون در دفتر و آنها را مجبور به افشای دارایی های خود را. اما این احتمال وجود دارد که آنها را بیش از آنها را در سال 2016 با توجه به انتشار هیلاری کلینتون در سال 2017 کتاب “آنچه اتفاق افتاد” که رکورد فروش را شکست ،

صحبت می کند که به مفهوم بزرگتر از این الگوی رفتاری است. با پرسیدن “اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و مرد تلاش به سرقت پول خود را?” الگوهای رفتاری نشان می دهد که اوباما و کلینتون غنی شده خود را در مالیات دهندگان هزینه. اما در هر دو مورد بخش عمده ای از پول خود را از کار در بخش خصوصی است.

باراک و میشل اوباما $15.6 میلیون دلار 20.5 میلیون که آنها به دست آورده بین سال های 2005 و سال 2016 از کتاب های نوشته شده توسط رئیس جمهور سابق با توجه به یک سال 2017 فوربس تجزیه و تحلیل. دو کتاب “جسارت امید” و “رویاهای پدرم” منتشر شد قبل از اینکه او رئیس جمهور شد و یک سوم کتاب برای کودکان منتشر شد در سال 2010. فقط بیش از 3 میلیون دلار در آمد از ریاست جمهوری حقوق و دستمزد به مدت هشت سال.

پس از ترک کاخ سفید, باراک و میشل اوباما را امضا کرده اند بر روی مشخصات بالا در معاملات از جمله یک گزارش به ارزش 60 میلیون دلار برای یک جفت از خاطرات. اولین نوشته شده توسط میشل اوباما در ماه نوامبر منتشر شد 2018 شد و پرفروش ترین کتاب آن سال. زن و شوهر نیز امضا یک سریال تلویزیونی و فیلم تولید مقابله با Netflix بکشد اما مقدار آنها را از آن روشن نیست. یکی در اوایل گزارش توصیف آن به عنوان یک “بالا 8-شکل معامله است.”

مانند کلینتون از اوباما’ ارزش خالص دشوار است برای محاسبه پس از آنها دیگر نیاز به فایل مالی آشکار است.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن خالص ارزش این الگوی رفتاری است که به طور کلی در هدف.

تجزیه و تحلیل از فوربس و بلومبرگ در سال 2019 برآورد خود از ارزش خالص در حدود 3 میلیارد دلار و تحقیقات فوربس از سال 2016 قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن خالص ارزش در حدود 4.5 میلیارد دلار در سال 2015 است.

رئیس جمهور مواجه شده است و انتقاد هر چند برای شکستن با سنت طولانی مدت است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انجام این کار در طول سال 2016 انتخابات و همچنان ادامه دارد به خصوصی نگه داشتن آنها پس از آن. او فایل مالی سالانه افشای گزارش های به عنوان مورد نیاز قانون است. اما مرکز سیاست پاسخگو گزارش کرده است که رئیس جمهور افشای “نمی دهد یک تصویر کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن درآمد آن را به عنوان لیست دارایی ها و بدهی ها — همراه با برخی از درآمد مقادیر در محدوده گسترده ای.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Overby ، “کلینتون نوشت: کتاب در مورد چگونه سیاستمداران صعود از طبقه متوسط است.” NPR. 17 Aug 2016.

الکساندر دن. “چگونه باراک اوباما ساخته شده است که 20 میلیون دلار پس از ورود به واشنگتن است.” فوربس. 20 Jan 2017.

Evers-Hillstrom کارل. “مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش کرده است درآمد حدود 2.3 میلیارد دلار پس از اعلام ریاست جمهوری اجرا شود.” OpenSecrets.org. 16 مارس 2019.

فوربس. “قطعی ارزش خالص دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” Sep 2019.

Nasiripour, Shahien و کالیب sam peterson. “مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش خالص افزایش به 3 میلیارد دلار با وجود موانع کسب و کار.” بلومبرگ. 12 ژوئن 2019.

رابرتسون لری. “رئیس جمهور مالیاتی.” FactCheck.org. 9 نوامبر 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>