ابوظبی طولانی-مشکل Etihad گزارش $870M از دست دادن در سال 2019

دبی, امارات متحده عربی (AP) — ابوظبی طولانی-مشکل ملی حامل اتحاد در روز پنج شنبه گزارش داد ضرر و زیان $870 میلیون دلار در سال 2019 پس از از دست دادن میلیاردها دلار در سال های اخیر خواستار نتیجه “دلگرم کننده است.”

پس از سال 2016 اتحاد دهکدهای از دست داد و در مجموع $5.62 میلیارد دلار به عنوان استراتژی خود را به شدت به خرید سهام در شرکت های هواپیمایی از اروپا به استرالیا به رقابت در برابر مستقر در دوبی امارات و همکار رقیب قطر ایرویز در معرض این شرکت به عمده زیان.

این شرکت پس از شروع به پنجه راه خود را از مشکل مالی. در ماه فوریه آرسنال اعلام کرد این امر به فروش 38 هواپیما به یک شرکت سرمایه گذاری و یک شرکت لیزینگ در یک معامله به ارزش $1 میلیارد. آرسنال گفت که درآمد خواهد بود منعکس شده در آن سال 2020 نتایج.

“هنوز هم وجود دارد برخی از راه برای رفتن است اما پیشرفت های ساخته شده در سال 2019 و در مجموع پس از سال 2017 تا القا ما یک تجدید نیرو و عزم و اراده به فشار جلوتر و اجرای تغییرات مورد نیاز برای ادامه این مسیر مثبت,” اتحاد مدیر عامل تونی داگلاس در بیانیه ای گفت.

در مقایسه با آرسنال را از دست داد $1.28 میلیارد دلار در سال 2018 است. آرسنال گزارش زیان $1.52 میلیارد دلار برای سال 2017 و $1.95 میلیارد دلار در سال 2016.

آرسنال گزارش درآمد از 5.6 میلیارد دلار در مقایسه با $5.9 میلیارد دلار در سال 2018 است. آن را به انجام 17.5 میلیون مسافر در سال گذشته از 17.8 میلیون دلار در سال 2018 است. این نسبت کاهش درآمد به پشت برش در مسیرهای به عنوان بخشی از بازسازی آن در نظر دارد.

آرسنال نیز بازسازی برنامه ریزی شده هواپیما خرید از ایرباس و بوئینگ. آن گفت: ناوگان خود را در حال حاضر 101 هواپیما در آن از 106 سال قبل.

ابوظبی حاکمان راه اندازی آرسنال در سال 2003 رقابت با تاسیس دبی دولتی حامل امارات متحده عربی است که در پرواز از فرودگاه بین المللی دبی تنها 115 کیلومتر (70 مایل) به دور است. در 2018, Etihad شروع loaning خلبانان به امارات تحت یک برنامه جدید است.

هر دو امارات و اتحاد دیده می شود کسب و کار صدمه دیده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر موثر بر اکثریت مسلمان کشور ، که حتی با ابوظبی فرودگاه بین المللی, داشتن یک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی preclearance امکانات اجازه می دهد مسافران پس از رسیدن در امریکا را بلافاصله ترک کنند. این تنها جمله تسهیلات در خاورمیانه.

دو شرکت هواپیمایی رقابت در مسافت های طولانی حامل بازار با استفاده از آنها کشور محل بین شرق و غرب را به نفع خود.

هر دو شرکت های هواپیمایی ادامه داد: برای پرواز به پکن در میان مداوم شیوع کروناویروس جدید, حتی به عنوان دیگر شرکت های هواپیمایی غربی را کاهش پروازها. که به احتمال زیاد با توجه به اماراتی تمایل دولت به حفظ روابط نزدیک با چین از امید سرمایه گذاری چین می تواند افزایش آن ضعیف بازار املاک و مستغلات و گردشگری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de