آبخازیا رهبر مخالفان گزارش بستری در روسیه بازدید

SUKHUMI گرجستان — یک مخالف نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گرجستان به منطقه جدایی طلب آبخازیا در حال حاضر احساس خوبی پس از بستری در روسیه به دلایل نامشخص تیم خود را می گوید.

اصلان Bzhania تیم گفت: در 5 مارس که Bzhania پرواز از مسکو به دریای سیاه رفت و آمد مکرر شهر سوچی سه روز زودتر و در بیمارستان بستری شد وجود دارد چرا که او احساس ناخوشی.

Bzhania بعدها قرار داده و به مصنوعی ناشی از کما و حمل و نقل به روسیه جنوبی شهر کراسنودار, تیم خود را گفت.

گزارش رسانه های روسیه گزارش داده اند که Bzhania تشخیص داده شد با “مسمومیت با یک ماده ناشناخته” یک اتهام را رد کرد و آبخازیا را عملا اقدام رئیس جمهور والری Bganba به عنوان بخشی از “تلاش برای بی ثبات کردن” جدایی طلب منطقه است.

رسانه ها در آبخازیا گفت: Bzhania در بیمارستان بستری شد برای “multisegmental ذات الریه.”

Bzhania این فعالان گفت: “در دیداری با آبخازیا را بالفعل معاون نخست وزیر Adgur Ardzinba در Krasnodar در 5 مارس به بحث در مورد “اجتماعی و وضعیت سیاسی در منطقه” پیش از موعد انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای مارس 22.

Ardzinba همراه با جدایی طلبان در دولت وزیر کشور سابق لئونید Dzapshba همچنین یک کاندیدای ریاست جمهوری. هر دو به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را زیر Bzhania بستری.

رهبر سابق منطقه جدایی طلب رائول Khajimba استعفا داد در ماه ژانویه پس از چهار روز از مخالفت با تظاهرات در منطقه ای سرمایه Sukhumi.

منطقه جدایی طلب مجلس به نام عملا نخست وزیر Bganba به اقدام رئیس جمهور و اعلام کرد که کابینه را در محل باقی می ماند تا زمانی که یک رهبر جدید انتخاب شده است.

آبخازیا و گرجستان دیگر منطقه جدایی طلب اوستیای جنوبی از شناخته شده اند به عنوان کشورهای مستقل توسط مسکو پس از جنگ روسیه و گرجستان در سال 2008 است.

گرجستان و بسیاری از جامعه بین المللی و در نظر گرفتن هر دو منطقه به سرزمین های اشغالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>