آبخازیا انتخابات در مسیر برگشت پس از مسابقه آلوده توسط ‘مسمومیت’

آبخازیا در انتخابات نژاد به نظر می رسد در مسیر برگشت پس از یک سم ترساندن خشونت آمیز تظاهرات خیابانی و تکرار تاخیر که باید بر نوسانات سیاست در روسیه-حمایت منطقه جدایی طلب در گرجستان در ساحل دریای سیاه.

فرو رفته در اختلافات پس از چه قرار بوده است سرنوشت انتخابات و رای گیری در ماه سپتامبر مسابقه برای بالا نقش در آبخازیا نوسان کردن البته دوباره هفته گذشته به دنبال گزارش های نادرست که منجر نامزد شده بود مسموم شدند و یا دچار سکته مغزی.

اصلان Bzhania که در بیمارستان بستری شد در روسیه در مارس 2 پس از سقوط بیمار با یک بیماری مرموز که بعدها مشخص شد به ذات الریه شد و بنا به گزارش ها نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در مارس 10 و آماده به بازگشت به آبخاز سرمایه Sukhumi.

یک پست در تلگرام کانال برای Aslan Bzhania اعلام کرد که نامزد بود احساس خوبی بود و ادامه مبارزات انتخاباتی خود پس از ورود انتظار می رود در مبارکه خاک در مارس 11. دولت روسیه آژانس خبری TASS در مارس 10 به نقل از پزشکان در Krasnodar بیمارستان جایی که او در حال درمان عنوان کرد و گفت: او در شرایط با ثبات خواهد بود و مرخص “در چند روز آینده.”


Bzhania دوباره یک مسابقه است که ویژگی های دو, دیگر نامزدها, Adgur Ardzinba و لئونید Dzapshba. همه به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را برای راهپیمایی 22 رای پس از عدم اطمینان در مورد Bzhania وضعیت منجر به تظاهرات عمومی و خواسته های بعدی اقدام عملا رئیس جمهور والری Bganba که مسکو بررسی ریشه های نادرست گزارش با استناد به منابع ناشناس که او مسموم شده بود.

رسانه های روسی گزارش اضافه شده به بحث پیرامون برگزاری انتخابات بود که به نام پس از سپتامبر رواناب اعلام شد نامعتبر است. خود اعلام کرد قلمرو دادگاه عالی ساخته شده است که تصمیم گیری در ماه ژانویه پس از تظاهرات خشونت آمیز در برابر آنچه تظاهر کنندگان در نظر گرفته نامشروع پیروزی توسط متصدی رائول Khajimba که در پایین پا در میان داد و بیداد و مداخله از مسکو.

Bzhania بود که دیده می شود به عنوان نامزد اصلی مخالفین مجبور شده بودند از در حال اجرا پس از او ادعا کرد در مارس 2019 که او مسموم شده بود. هواداران خود گفته است که این مسمومیت بود, سیاسی و Khajimba شد مسئول ادعا می کنند که آبخاز مقامات رد کرد.

Bzhania جایگزین شد به عنوان رقیب اصلی برای Khajimba توسط Alkhas Kvitsinia که به دست آورد به اندازه کافی رای در دور اول در ماه جولای به صورت Khajimba در دور دوم در سپتامبر برگزار شد. Kvitsinia برنده 46 درصد از آرا با توجه به نتایج رسمی به Khajimba را 47 درصد است.

Kvitsinia به دادگاه تجدید نظر پس از Khajimba بود به نام برنده با این استدلال که وقت تا به حال موفق به رسیدن به اکثریت لازم و خواستار یک تازه رای دادن.

تظاهرات

آن را تحت آن شرایط است که صدها نفر از معترضین حاضر در مقابل ساختمان قرار دارد که Khajimba دولت در ژانویه 9, یک روز قبل از قلمرو بالاترین دادگاه شد قانون تجدید نظر شود. تظاهر کنندگان یورش برده و ساختمان و در ابتدا پس از امتناع از تعظیم به خواسته که او گام پایین Khajimba استعفا داد و در ژانویه 13.

بحران جلب توجه در خارج از کشور و رهبری روسیه — آبخازیا اقتصادی تاسیسات و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها به رسمیت شناختن آن ادعای استقلال — به دخالت.

Protesters took to the streets in Sukhumi in January.


معترضان به خیابان ها ریختند در Sukhumi در ماه ژانویه است.

روسیه-که خود را تقویت نفوذ و حضور نظامی در آبخازیا و دیگر جدایی طلب گرجستان خاک اوستیای جنوبی پس از جنگ پنج روزه جنگ مقابل گرجستان در سال 2008 — ارسال نماینده به سعی کنید به حل و فصل بحران در ژانویه.

وقتی که کار نمی کند آن را فرستاده ولادیسلاو Surkov یک بار با نفوذ دستیار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور بود که به عنوان مرد پشت سیاست های روسیه در آنچه در آن در نظر گرفته شده خود را حیاط خلوت و از جمله اوکراین است.

Surkov وارد شده در ژانویه 12 و گزارش ملاقات با Bzhania اما نه با Khajimba که یک بار لذت می برد کرملین حمایت و کسی که خودش تبدیل شد عملا رئیس جمهور در بازگشت از تظاهرات که منجر به سلف خود ایران در سال 2014. Surkov اخراج شد پوتین به عنوان مشاور در فوریه.

تماشا کنید: معترضان طوفان آبخازیا رهبر دفتر

در یک بیانیه در مارس 3, وزارت امور خارجه روسیه گفت که “علاقه مند به ثبات و امنیت دوستانه آبخازیا” بود تماشای تحولات وجود دارد نزدیک است و تا به حال بیش از اطلاعات مربوط به علل Bzhania بیماری به آبخاز مقامات.

روز بعد Bganba به طور رسمی درخواست کرد که روسیه بررسی نادرست رسانه های روسیه گزارش می دهد که Bzhania مسموم شده بود.

گرجستان و اوستیای جنوبی را شکست از تفلیس کنترل در جنگ در اوایل 1990s. گرجستان و کشورهای غربی از جمله ایالات متحده و نه رسمیت شناختن انتخابات در مناطق جدایی طلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im