آبه: انعطاف پذیری ساعات کار سبک در میان مراحل کلیدی برای مبارزه با ویروس

توکیو (AP) — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز سه شنبه گفت که موفقیت اقدامات جدید مانند اجازه دادن به کارکنان از خانه کار می کنند و گسترش درمان در بیمارستان ظرفیت تعیین خواهد کرد که آیا این کشور می تواند آن را کنترل شیوع ویروس.

“ما در بسیار مهمی در پایان دادن به گسترش عفونت در مراحل اولیه” آبه گفت: در جلسه نیروی کار در شیوع.

او گفت: پراکنده موارد مربوط به ناشناخته, راه های انتقال و خوشه های کوچک از موارد اتفاق می افتد و که کاهش سرعت از عفونت های جدید بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. ژاپن تایید کرده 850 موارد سوم کمترین تعداد از پشت چین و کره جنوبی.

اساسی اقدامات اعلام کرد روز شنبه برای مبارزه با این بیماری عبارتند از اصرار مردم را به شستن دست های خود را با دقت دنبال کنید “سرفه آداب” و جلوگیری از بیرون رفتن زمانی که احساس ناخوشی. آنها همچنین اصرار افراد مبتلا به بیماری خفیف برای رفتن به پزشکان خانواده به جای بیمارستان تخصصی ویروس-کنترل امکانات است که درمان بسیاری از بیماران به طور جدی بیمار.

در یک کشور شناخته شده برای ساعات کار طولانی سرزنش برای “karoshi” یا مرگ ناشی از کار زیاد ویروس ترساندن ممکن است کمک به ژاپن تغییر فرهنگ سازمانی و اجازه می دهد مردم را به کار بیشتر ساعت های انعطاف پذیر و از آنها بخواهید برای زمان هنگامی که آنها به خوبی احساس نمی شود.

“به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus رفت و آمد در شیفت و teleworking باید به طور گسترده ای اعمال می شود در سراسر جامعه” گفت: اقتصاد و صنعت و بازرگانی وزیر هیروشی Kajiyama. “ما را در دنیای شرکت های بزرگ به طور فعال اجرا (اقدامات).”

انعطاف پذیر ساعات کار به طور عمده با هدف کاهش خطر آلوده شدن در قطار بسته بندی شده اما شرکت هایی نیز تشویق به “ایجاد یک محیط که در آن کارکنان می توانند درخواست مرخصی استعلاجی زمانی که آنها احساس ناخوشی” Kajiyama گفت. او گفت که وزارت تجارت آغاز شد و ساعت های انعطاف پذیر در روز سه شنبه و ترویج teleworking.

ژاپن در مورد مجموع شامل 691 افراد آلوده در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. آبه دولت شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار پس از قرنطینه از کشتی دیده می شد که موفق به متوقف کردن ویروس از گسترش. چهار سابق مسافران در کشتی کشته و بیش از ده نفر بودند که تخلیه توسط کشورهای خود را بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. شش مقامات دولتی درگیر در قرنطینه تلاش نیز قرارداد ویروس.

ژاپنی, مقامات بهداشت و کارشناسان دولت باید اذعان کرد که قرنطینه شد کامل نیست اما باید از آن دفاع کرد. آنها گفتند:, ژاپنی, مقامات بهداشتی در مواجهه با چالش های سختی در شرایطی از قوانین تثبیت شده در یک بحران و که آن را امکان پذیر به قرنطینه کشتی مسافر و خدمه در جای دیگر.

در حالی که کشتی قرنطینه شد گرفتن توجه جهانی ویروس پخش شد در سراسر ژاپن به عنوان بسیاری از بازدید گردشگران این کشور در سال جدید قمری تعطیلات ، حداقل 160 ژاپن را در موارد مربوط به کشتی و رخ داده است و حتی در مناطق دور افتاده مانند هوکایدو واکایاما و کوماموتو.

ژاپن مجاز حدود 1000 عمدتا ژاپنی سابق مسافران از کشتی کروز برای رفتن به صفحه اصلی اگر آنها به اشتراک گذاشتن یک اتاق با یک ویروس بیمار آزمایش منفی بود و هیچ علائم در پایان کشتی 14 روز در قرنطینه. حدود 100 که آلوده هم اتاقی در کشتی بودند نقل مکان به یک دولت تسهیلات برای تمدید شده است.

یکی سابق مسافری که به خانه رفتم آزمایش مثبت برای این ویروس بعد. روز سه شنبه وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: مجلس که 28 سابق مسافران را توسعه داده اند تب و علائم دیگر پس از بازگشت به خانه هر چند آنها تایید نشده به آلوده به ویروس.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت