نیویورک (AP) — ABC اخبار است به حالت تعلیق سیاسی خبرنگار دیوید رایت پس از او ثبت شد در یک barroom مکالمه تلفنی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “کابوس همسر است که شما نمی توانید برنده شوید با استدلال.”

رایت نیز با استفاده از ابتذال رایج برای توصیف چرا او را دوست ندارد رئیس جمهور در یک مکالمه ضبط شده توسط پروژه Veritas محافظه کار وب سایت است که با استفاده از دوربین های مخفی و مخفی خبرنگاران برای بدام انداختن روزنامه نگاران در شرم آور مکالمات.

ماه پیش, پروژه, Veritas منتشر شد یک نوار از ABC لیزا Robach شکایت در مورد کارفرمایان خود را با استفاده از یک گزارش که او تا به حال انجام شده بر روی جفری اپستاین.

رایت و یک ABC تولید اندی, Fies ثبت شد در یک نوار در Doubletree Hotel Manchester, New Hampshire در حالی که پوشش که دولت اولیه. رایت صحبت در مورد ناکامی پوشش تهمت و گفت: مطبوعات شد “به راحتی پریشان و این بدان معناست که ما نمی را متمرکز توجه به چیزی است که می تواند تفاوت ایجاد کند.”

رایت گفت: رای دهندگان ضعیف هستند به اطلاع رسانه ها و کارفرمایان خود “نمی بینید صعودی در انجام این کار ما قرار است به انجام است که به حقیقت گویی به قدرت و نگه داشتن مردم به حساب آورد.”

او در توصیف خود را از لحاظ سیاسی به عنوان یک سوسیالیست معتقد است که در بیمه درمانی.

ABC News نمی گویند چگونه رایت خواهد بود به حالت تعلیق درآمد. او خواهد بود reassigned از پوشش سیاسی وقتی که او برمی گردد برای جلوگیری از هر گونه ظاهر ممکن است از تعصب.

“هر گونه اقدام که خسارت شهرت ما را برای انصاف و بی طرفی و یا به ظاهر از به خطر انداختن آن مضرات ABC News و افراد درگیر” این شبکه در بیانیه ای گفت.

این شبکه اعلام کرد هیچ اقدام علیه Fies که ثبت شد در گفتگو کرد و گفت که مردم در نیویورک را درک نمی کنند که چرا دیگران در این کشور حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im