یک متخصص سوال دولت COVID-19 اعداد. او از کار اخراج شد در اوایل این ماه.

در روسیه به عنوان در بسیاری از کشورهای دیگر تعدادی از coronavirus عفونت همچنان تیره و تار صعودی مارس: 733,699 رسما تایید موارد به عنوان ژوئیه 13.

مرگ و میر, اما, تنها رخنه کرد به سمت بالا در حال حاضر در مجموع 11,439 — غیر منتظره ای کم شکل که کرملین و مقامات روسی در اعتبار بخشی به دولت در پاسخ به COVID-19.

برای سلامت جمعیت شناسان مانند آلکسی Raksha شاغل توسط دولت آمار آژانس Rosstat چیزی نبوده است حق را برای ماه و مه, او صحبت کرد و از عموم: پایین بودن مرگ و میر به علت نبود به یک دولت برتر پاسخ به او گفت: آن را با توجه به چگونه coronavirus آمار بودند حال شمارش است.

به عبارت دیگر روسیه شده است misclassifying COVID-19 مرگ و میر.

دو ماه پس از صحبت کردن Raksha دریافت آنچه ممکن است رسمی اذعان سهم خود را به روسیه بحث ملی درباره دولت پاسخ: او از کار خود اخراج شده است.

“این مقام. کار من در Rosstat به پایان رسید,” او نوشت: در 3 ژوئیه Facebook پست با استفاده از جمله بندی است که به طور ضمنی او معتقد است که این تصمیم به اخراج او از آمد بالاتر.

روسیه coronavirus مرگ و مير است و در حال حاضر حدود 1.5 درصد است. در مقابل ایالات متحده میزان 4.1 درصد است. یکی دیگر مشابه آمار — مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر-را نشان می دهد روسیه رای دادن فقط 7.7; قابل مقایسه با ایالات متحده شکل است 41.2.

‘حداقل 30000 نفر’

در مصاحبه با RFE/RL در جولای 8 و 9, Raksha اظهار داشت که روسیه رسمی تلفات بود و فقط یک سوم از آنچه واقعی تلفات خواهد بود اگر مقامات با استفاده گسترده تر طبقه بندی نسبت مرگ و میر به بیماری است.

“من باور دارم که در روسیه در زمان حاضر حداقل 30000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس,” او گفت: RFE/RL را خدمات. “است که با coronavirus از coronavirus هر چه; نکته اصلی این است که اگر به آن نیست برای coronavirus آنها نمی کرده اند در حال حاضر.”

مانند Raksha, سلامت, کارشناسان و جمعیت شناسان و آمار باید متمرکز و تردید خود را از روسیه ارقام در آمار به نام “مرگ و میر بیش از حد” — اساسا تعداد مرگ و میر رخ داده است که فراتر از متوسط یا معمولی شماره ثبت از سال گذشته است.

در اوایل در روسیه coronavirus بحران کارشناسان با اشاره به داده های اولیه از مکان هایی مانند سنت پترزبورگ. در ماه مه از روسیه دومین شهر ثبت شده قابل ملاحظه افزایش می دهد — 31 درصد — در تعداد کلی گواهی مرگ در مقایسه با سال قبل است.

Gravediggers wearing personal protective equipment bury a person who is believed to have died of COVID-19 in St. Petersburg earlier this year.


Gravediggers پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن کسی که اعتقاد به درگذشت COVID-19 در سن پترزبورگ در اوایل این سال است.

در ماه آوریل در پایتخت مسکو وجود دارد 20 درصد مرگ و میر بیشتر از میانگین ثبت شده بیش از گذشته 10 سال است.

Raksha گفت: RFE/RL که وجود دارد اختلاف بین آمار و ارقام منتشر شده توسط Rosstat و کسانی نوشته شده در وب سایت رسمی دولت Stopcoronavirus.ru.

“آمار در Stopcoronavirus.ru سایت جمع آوری مقدار زیادی از سوالات من به آنها اعتماد ندارد و واضح است به هر متخصص که همه آنها کشیده شده است, جعلی, نصب, خار, نابود و لگدمال تراز وسط قرار دارد و تقریبا به طور کامل به صنایع و دستکاری شده,” او گفت:.

“اما ما هیچ چیز دیگری, بنابراین شما نیاز به نوعی از آن [این اطلاعات] رمزگشایی آن فکر می کنم آن را حدس زد. متاسفانه, آن را بسیار دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری بر اساس آن” او گفت:.

‘یک ایده از بالا

یکی دیگر از عوامل پیچیده او گفت که مردم در برخی از مناطق — او به نام شمال قفقاز جنوبی کراسنودار Krai و منطقه ولگا از باشقیرستان — گاهی اوقات آهسته به گزارش مشکوک COVID-19 مرگ و میر و یا تلاش برای پنهان آشکار شود. و او گفت:, آمار, مجموعه, شیوه های متفاوت از یک منطقه به منطقه که اغلب منجر به مرگ و میر شود طبقه بندی شده متفاوت است.

“در مناطق مختلف وجود دارد کاملا متفاوت از سنت ها و شیوه های اختصاص کدهای علل مرگ” او گفت:.

هر چند داده های اخیر در مورد کوروناویروس عفونت و مرگ و میر شده است به عنوان یک انعکاس دقیق تر کشور وضعیت Raksha عمومی نظرات به رسانه ها کشید محکومیت از مقامات دولتی. وزارت امور خارجه را محکوم کرد نیویورک تایمز که به نقل از Raskha و همچنین بار مالی و خواستار آن شدند که آنها عقب مقالات منتشر شده در ماه مه به این نتیجه رسیدند که روسیه میزان مرگ و میر بسیار بالاتر است.

و برخی از مقامات محلی داده اند نشانه های دیگر است که داده ها-مجموعه روش ممکن است undercounting موارد و مرگ و میر. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در مسکو که در آن بخش عمده ای از روسیه را مورد شده اند متمرکز منتشر شد بیانیه ای در 13 ماه مه گفت که بیش از 60 درصد از این شهر coronavirus مرگ و میر هستند که شامل شهرستان های رسمی ویروس مرگ و میر.

به عنوان برای اخراج او از Rosstat, Raksha گفت که “واضح” به او که آژانس خود را به تصمیم گیری است.

“این ایده از بالا,” او گفت: در زمان کنونیروسیه-زبان شبکه رهبری RFE/RL در همکاری با VOA.

Rosstat نیست پاسخ به سوالات بیشتر از RFE/RL در مورد Raksha را اخراج و این که آیا آن را متصل به نظرات عمومی.

Rosstat خود را در این آتش سوزی بیش از سال گذشته با این اتهام که آن را در غیر این صورت معتبر شماره مجموعه و رکورد نگه داشتن در بسیاری از شاخص های اجتماعی و اقتصادی بودند که دستکاری برای اهداف سیاسی.

نوشته شده توسط مایک Eckel بر اساس گزارش توسط علامت گذاری به عنوان Krutov یک خبرنگار با RFE/RL را سرویس و زمان کنونی خبرنگار تیمور Olevsky.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de