نیویورک (AP) — Walmart گزارش ناامید کننده سه ماهه چهارم سود و فروش پس از تنبل و کوتاه فصل خرید تعطیلات.

تظاهرات خشونت آمیز اجتماعی در شیلی که در آن وجود دارد صدها نفر از فروشگاه های وال مارت قطع به فروش بین المللی.

خارج شده نیز تحویل ضعیف پیش بینی سود برای سال و نادر سه ماهه از دست خارج شده است بدترین در حدود پنج سال است.

خارج شده است و عمده فروش و خرده فروش به گزارش مالی سه ماهه چهارم, نتایج و اعداد تاکید بسیاری از چالش های است که خرده فروشان رو در این فصل تعطیلات. این کوتاه ترین فصل خرید تعطیلات پس 2013, ترک خرده فروشان به شکل از چگونه به مردم فکر کردن در مورد تعطیلات زودتر.

خارج شده و هدف ایستاده اند در میان خرده فروشان داشتن ramped تا تحویل و سایر امکانات برای مشتریان اما هدف نیز تلاش در طول تعطیلات به دلیل ضعف فروش اسباب بازی و لوازم الکترونیکی.

Walmart ادامه داد: برای تولید نتایج قوی از آن مواد غذایی راهرو کمک گسترش آنلاین تحویل. آن را در حال حاضر هزاران نفر از مکان های برای مواد غذایی وانت و بیش از 1400 مکان های که ارائه مواد غذایی تحویل. در پاییز گذشته از آن راه اندازی شد “تحویل نامحدود” است که هزینه $98 سالانه و $12.95 قیمت ماهانه نامحدود تحویل مواد غذایی. آن را نیز راه اندازی سرویس تحویل در سه شهرستانها به مشتریان این گزینه به شما اجازه خود را تحویل فرد را خرید به طور مستقیم به یخچال و فریزر زمانی که آنها در خانه نیست.

در عین حال خارج ارسال شده همان فروشگاه فروش از 1.9 درصد در سه ماهه بودند و زیر 3.2 درصد افزایش در دوره قبلی است. آن, اما, 22nd سه ماهه متوالی از همان فروشگاه فروش سود.

خرید و فروش آنلاین در آمریکا افزایش یافت و 35 درصد ضعیف تر از 41 درصد افزایش رزرو در سه ماهه قبلی است. برای سال خارج از آمریکا فروش آنلاین افزایش 37%. برای سال مالی جاری این شرکت فروش آنلاین باید تا 30 درصد به 50 میلیارد دلار.

فصلنامه درآمد خالص $4.14 میلیارد دلار یا $1.45 هر سهم در سه ماهه منتهی Jan. 31. که در مقایسه با $3.69 میلیارد دلار یا $1.27 هر سهم در مدت مشابه یک سال پیش. تعدیل سود هر سهم بود $1.38. تحلیلگران انتظار داشتند $1.44 هر سهم با توجه به FactSet.

درآمد حاصل از افزایش 2.1 ٪ به $140.6 میلیارد خجالتی $141.5 میلیارد وال استریت دنبال شد.

W almart گفت: سه چهارم آن نزدیک به 400 فروشگاه در شیلی به شدت آسیب دیده و در خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی بیش از این افزایش نابرابری. آن را نمی کند انتظار می رود این وضعیت در شیلی به عادی سازی این سال است.

به طور جداگانه و خارج مورد تایید نقدی سالانه سود سهام برای سال مالی 2021 دلار 2.16 هر سهم افزایش از $2.12 هر سهم پرداخت می شود برای سال مالی گذشته. مالی سال 2021 سالانه سود سهام از $2.16 هر سهم پرداخت خواهد شد در چهار اقساط سه ماهه از $0.54 هر سهم

خارج شده و انتظار دارد که سالانه به ازای هر سهم سود از بین 5 $و $5.15 کوتاه از $5.21 که تحلیلگران صنعت تا به حال پیش بینی شده و خارج شده روز سه شنبه گفت که چشم انداز خود را شامل نمی شود بالقوه آسیب را از شیوع ویروسی در چین که در آن شرکت قابل توجه است ،

سهام با 45 سنت افزایش به $117.89 شنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im