نیویورک (AP) — سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein بود به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی علیه زنان و منجر به زندان رفتن در دستبند دوشنبه در چه دشمنان خود را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای نظام حقوقی و عقب افتاده حساب برای تخطئه به عنوان بزرگترین هیولا از #MeToo عصر.

67 سال Weinstein تا به حال یک نگاه از استعفای چهره خود را به عنوان او شنیده حکم: گناه بر دو اتهام گناه نیست در یک مجموعه ای از جدی تر هستند.

در حالی که آن را نه در سراسر-هیئت مدیره پیروزی دادستان و شاکیان امیدوار بود برای آن می تواند قرار داده خمیده و ضعیف به دنبال Weinstein پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را. هزینه حمل تا 29 سال در زندان است.

دادستان منطقه سایرس ونس جونیور ادای احترام کردند زنانی که جلو آمد و در برابر آن می ترسید studio boss گفته آنها “تغییر مسیر تاریخ در مبارزه با خشونت جنسی” و “کشیده سیستم قضایی ما به قرن 21 است.”

“این چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا, من باور دارم و آن این است که یک روز جدید است. آن است که یک روز به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد” ونس گفت.

Weinstein وکلا گفت: آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

“هاروی باور نکردنی قوی است. او آن را مثل یک مرد” وکیل مدافع دانا Rotunno گفت. “او می داند که ما همچنان به مبارزه برای او و ما می دانیم که این بیش نیست.” یکی دیگر از وکلای او آرتور Aidala به نقل از Weinstein به عنوان گفتن خود را به عنوان تیم حقوقی:: “من بی گناه است. من بی گناه است. من بی گناه است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد در امریکا؟”

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن Weinstein به جرم تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006 توسط به زور در دهان او.

او تبرئه در جدی ترین اتهام دو فقره درنده حمله جنسی هر حمل به زندگی در زندان است. هر دو از این تعداد دور در شهادت “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein barged به آپارتمان خود مورد تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s.

قاضی James Burke دستور دادند گرفته شده به زندان بلافاصله. دادگاه افسران پلیس دادند و قرار دادن سلاح های خود را تحت رهبری او unsteadily خارج از دادگاه از طریق یک درب سمت بدون استفاده از واکر او متکی برای خیلی از محاکمه. او بعد از دادگاه در آمبولانس بسته به یک برانکارد در کت و شلوار خود را در آنچه که تصور می شود فقط یک اقدام احتیاطی.

قاضی گفت: او را بپرسید که Weinstein که شده بود به قید وثیقه آزاد شد پس از دستگیری او نزدیک به دو سال پیش برگزار شد در این درمانگاه پس از وکلای او گفت که او نیاز به توجه پزشکی زیر ناموفق عمل جراحی برگشت.

صدور حکم برای مجموعه بود 11 مارس. از تجاوز جنسی به اتهام حمل تا 25 سال زندان در حالی که یک سوم درجه تجاوز به عنف تعداد مجازات تا چهار سال است. (هیئت منصفه تبرئه Weinstein درجه اول تجاوز به عنف که نیاز به استفاده از زور یا تهدید به آن را در بر داشت و او را به اتهام سوم-درجه تجاوز به عنف که شامل عدم رضایت است.)

این حکم به دنبال هفته از اغلب دلخراش و فوق العاده گرافیکی شهادت از یک رشته از شاکیان گفت که از تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه گزاره ها و بهانه از Weinstein در مورد چگونه هالیوود روی نیمکت ریخته گری کار می کند. در علاوه بر این به سه نفر از زنان او به اتهام حمله به سه مطلب که گفته بودند مورد حمله قرار دادند شهادت در تلاش دادستان برای نشان دادن یک الگوی بی شعور رفتار در بخشی خود را.

زمزمه های در مورد Weinstein رفتار منتشر شده در هالیوود در سال قبل از آنها در نهایت تبدیل به یک تورنت از اتهامات در سال 2017 است که نابود شده و کار خود را افزایش داد به #MeToo این جنبش جهانی زنان را تشویق به جلو آمده و نگه مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی.

محاکمه اولین پرونده جنایی به وجود می آیند از این مجموعه از اتهامات علیه Weinstein از بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک, اشلی جاد اوما تورمن و Mira Sorvino. بسیاری از این موارد بیش از حد قدیمی به تعقیب.

در حالی که دادستان و دیگر Weinstein دشمنان نا امید شدند خود را تبرئه در جدی ترین اتهامات آنها میستاید احکام گناه است.

“عصر مصونیت از مجازات برای مردان قدرتمند که تجاوز به مردم است” Sorvino گفت: شکستن در اشک در یک کنفرانس تلفنی از Weinstein سابق شاکیان. “او فاسد خواهد شد و در زندان به او سزاوار است.”

جاد که متهم Weinstein از آسیب رساندن به زندگی حرفه ای خود را با دروغ پراکنی در مورد او و پس از او را رد کرد و پیشرفت در توئیتر خود نوشت: “برای زنانی که شهادت در این مورد و راه می رفت از طریق آسیب زا جهنم شما انجام خدمات عمومی برای دختران و زنان در همه جا با تشکر از شما.”

در حالی که Weinstein نیست شهادت وکلای او معتقد است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود که شاکیان به رختخواب رفت و با او به جلو در هالیوود است. دفاع ضبط بر این واقعیت است که دو زن او را به اعدام محکوم شد حمله به رابطه جنسی با او و فرستاده او را گرم و حتی لاسی ایمیل — و پس از او ظاهرا آنها را مورد حمله قرار.

در پایان این استدلال به نظر نمی رسد برای به دست آوردن هر گونه کشش. به جای داوران تا به حال با مشکل Sciorra را با خود ندارد. چهار روز به مذاکرات این هیئت منصفه ارسال یک توجه داشته باشید نشان می دهد آنها به بن بست رسیده در دو درنده تجاوز جنسی شمارش بود اما به اتفاق آرا حکم بر دیگران است. قاضی گفت: آنها را به نگه داشتن در تعمق.

پس از حکم هیئت منصفه مباشر برنارد قسمت خواسته شده بود به عنوان او به سمت چپ دادگاه چگونه کوششی بود برای او شخصا و پاسخ داد: “ویرانگر است.” او نداد.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Haleyi و Sciorra انجام داد.

به پدیداری موفق فیلم اجرایی کمک کرده است را به روی صفحه نمایش از جمله برندگان اسکار به عنوان “Good Will Hunting,” “داستان عامهپسند,” “سخنرانی پادشاه,” “Silver Linings Playbook” و “شکسپیر عاشق” و پرورش مشاغل از جشن فیلمسازان مانند کوئنتین تارانتینو و کوین اسمیت است.

Weinstein در حال حاضر اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس. در این مورد اعلام کرد فقط به عنوان نیویورک محاکمه شد در اوایل ماه ژانویه مقامات ادعا می کنند او تجاوز یک زن و تجاوز جنسی دیگر در بازگشت به عقب در طول شب اسکار هفته در سال 2013.

در طول محاکمه Weinstein به طور منظم trudged به دادگاه stooped و نتراشیده استفاده از واکر — گریه به دور از راه او به تصویر کشیده شد در دادگاه به عنوان زبر و خشن “جکیل و هاید” شکل چشم که به نظر می رسید به نوبه خود با تهدید هنگامی که خشم خود را گرفت.

“اگر او شنیده کلمه” نه “آن را مانند یک ماشه برای او” او تجاوز به عنف متهم شهادت دادند. یک زن گفت که او خندید کردن پیشرفت او sneered, “شما هرگز آن را در این کسب و کار. این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

داوران شنیده lurid شهادت که Weinstein تزریق خود را با یک سوزن به دست آوردن نعوظ است که آلت تناسلی خود را به نظر می رسد آسیب دیدگی شدید شده که او فرستاده Sciorra یک جعبه شکلات آلت تناسلی و که او یک بار نشان داد ناخوانده در اتاق هتل خود را در لباس زیر خود را با یک بطری از روغن بچه در یک دست و یک فیلم دیگر.

دادستان وظیفه ساخته شده بود پیچیده تر است زیرا Haleyi شهادت داد که او تا به حال رابطه جنسی با او را دو هفته بعد از او ظاهرا حمله کردند در حالی که تجاوز به عنف متهم که نام کسر کرده بود گفت که او تا به حال یک برخورد جنسی با او بیش از سه سال پس از آن.

مانند Haleyi او فرستاده Weinstein دوستانه و گاهی مخ زن, ایمیل مانند “از دست شما مرد بزرگ” و “من دوست دارم شما همیشه انجام دهید. اما من از آنها بدم میاید احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید.”

در طول یک cross-examination از Weinstein وکلا آنقدر جامع است که او در اشک را شکست در ایستاده زن توضیح داد که او از ترس خود را غیر قابل پیش بینی خشم و “من می خواستم او را به این باور من نیست یک تهدید است.”

به بلانت است که خط از بازجویی دادستان به عنوان یک شاهد و یک روانپزشک پزشکی قانونی گفت که بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی در تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است به آنها و همچنان به تماس با خود را حمله.

در طول بسته شدن استدلال Rotunno شارژ که Weinstein تبدیل شده بود “هدف از یک علت و یک جنبش” — #MeToo — و خواسته داوران به چشم پوشی از “خارج کردند.” او گفت: پرونده Weinstein به مبلغ “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف” استدلال می کند که زنان اعمال خود را به تلاش برای پیشبرد حرفه خود.

در مورد Weinstein وکلا بارها و بارها مطرح شده مخالفت است که می تواند پایه یک تجدید نظر شود. در میان چیزهای دیگر, دفاع شکایت کرده است که در لس آنجلس به اتهام بودند به پایان رسیده نفوذ داوران انتخاب و آنها ناموفق مخالف این صندلی از یک داور نوشت که یک رمان مربوط درنده مردان مسن تر است.

در طول سال Weinstein موفق به سکوت بسیاری از شاکیان با بازده, عدم اطلاع توافق و ترس مداوم که او می تواند له مشاغل خود را اگر آنها سخن گفت. او همچنین شاغل ارتش از وکلای مبلغینی و محققان خصوصی برای خنثی کردن روزنامه نگاران و سرکوب اخبار در مورد رفتار خود.

Weinstein شد و در نهایت دستگیر شده در مارس 2018 و هفت ماه پس از نیویورک تایمز و نیویورکر خود را در معرض اتهام سوء رفتار در داستان که برنده جایزه پولیتزر. در میان مردان دیگر گرفته شده توسط #MeToo جنبش پس از رسوایی شکست: اخبار مجریان Matt Lauer و چارلی رز بازیگر کوین اسپیسی و سن. Al Franken.

او studio, the Weinstein شرکت ، ورشکست پس از رسوایی است. آزمایشی حل و فصل رسیده بود در سال گذشته به حل و فصل نزدیک به تمام دعاوی ناشی از رسوایی. آن را خواهد پرداخت Weinstein را شاکیان حدود 25 میلیون اما او نمی خواهد که به اعتراف هر گونه تخلف و یا شخصا پرداخت هر چیزی; استودیو بیمه پوشش هزینه.

___

در توییتر دنبال مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak و تام در هیز twitter.com/aptomhays

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im