منفی قیمت نفت? آنچه در جهان اتفاق می افتد ؟

اقتصاد جهانی گرفته شده و در عین حال یکی دیگر از بی سابقه آمار پس از coronavirus مستندات در سراسر جهان باعث شده تاریخی غوطه در آمریکا قیمت نفت خام در آوریل 20.

بازارهای سهام در سراسر جهان به وضعیتی وخیم در نوسانات پس از برخی از معامله گران که تا به حال از ایالات متحده خریداری نفت قراردادهای آتی بودند در واقع پرداخت دیگران را تحویل کردن دست خود را.

که در سمت چپ متحده آمریکا-تولید نفت با قیمت های ذکر شده از $0 برای اولین بار در تاریخ.

قیمت هر دو نفت خام برنت و روسیه تولید نفت اورال نیز کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از منفی قیمت نفت دیده می شود در ایالات متحده است.

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات اصلی ناشی از سقوط تاریخی از آمریکا قیمت نفت است.

به چه علت تاریخی سقوط جهانی قیمت نفت ؟

Coronavirus همه گیر است wreaked ویران در تقاضای جهانی برای نفت ایجاد عرضه و تقاضا و پر کردن روغن-تجهیزات ذخیره سازی در سراسر جهان نزدیک به ظرفیت.

با توجه به بازار اولیه نیروهای عرضه و تقاضا معامله گران در حال حاضر مشکل پیدا کردن خریداران مایل به خرید قراردادهای آتی نفت خام تحویل در ماه مه یا ژوئن.

که فرستاده است قیمت نفت در بازار معاملات آتی فزاینده رو به پایین.

معیار قیمت برای دریای شمال نفت خام برنت برای تحویل در آوریل 21 کاهش یافت و نزدیک به 12 دلار در هر بشکه شب در ماه ژوئن تحویل فروش در 18 سال اخیر فقط 17 دلار در هر بشکه رسید.

که سقوط بیش از 60 درصد از ژانویه اوج این سال است.

قیمت نفت خام برنت آسان تر و ارزان تر برای حمل و نقل از آن همتای آمریکایی از آنجا که قیمت نفت خام برنت استخراج شده است به طور مستقیم از دریای شمال.

وست تگزاس واسطه (WTI) قیمت ایالات متحده معیار برای نفت خام کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ 20 آوریل — با مه آتی فروش به عنوان کم به عنوان منهای 40 دلار در هر بشکه رسید.

Oil-storage facilities around the world are filled to near capacity.


نفت-تاسیسات ذخیره سازی در سراسر جهان پر شده نزدیک به ظرفیت.

این قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت بهبود کمی در آوریل 21, اما منفی بود و عمدتا قبل از معامله در حدود 1 $در هر بشکه در اواخر بعد از ظهر تجاری.

در یک کلام وجود دارد عظیمی از مازاد جهانی در نفت با تقاضا برای آن و شرکت های نفتی در حال اجرا هستند از مکان به آن را ذخیره کنید.

برخی از معامله گران در آوریل 20 اساسا شروع به پرداخت خریداران برای گرفتن روغن اضافی خاموش دست خود را.

چه قیمت های آتی نفت قرارداد ؟

نفت قراردادهای آتی یک توافقنامه حقوقی توسط معامله گران به خرید و یا فروش نفت برای تنظیم قیمت در یک تاریخ مشخص در آینده است.

کسانی که وارد یک قرارداد آتی موظف به انجام معامله در قیمت مشخص شده و تاریخ.

این بدان معناست که معامله گران در اصل ساخت یک شرط بندی بر چه قیمت نفت در آینده خواهد بود.

آنها امید به کسب سود از تفاوت قیمت مشخص شده در قرارداد آتی و قیمت واقعی نفت در تاریخ که قرارداد آتی به علت می آید.

چگونه می تواند قیمت نفت بود منفی ؟

“این هرگز اتفاق افتاده و نه حتی نزدیک می گوید:” Tim Bray یک مدیر نمونه کارها در GuideStone مدیریت سرمایه در دالاس تگزاس است. “ما هرگز دیده می شود یک منفی قیمت بر روی قرارداد آتی نفت.”

این WTI منفی قیمت نشان می دهد آن است که معامله گران که می خواهم خریداری مارس آتی نفت که در حال ارائه به پرداخت شخص دیگری برای مقابله با نفت با توجه به تحویل داده می شود در ماه آینده.


اما بسیاری از تحلیلگران در توصیف منفی قیمت نفت به ویژگی های آن است مربوط به راه آتی قرارداد نوشته شده است.

آنها توجه داشته باشید که اکثر خریداران به خرید نفت برای تحویل در ماه ژوئن نه ممکن است.

انرژی استراتژیست Ryan mister spoon هلندی-بر اساس Rabobank می گوید منفی قیمت نفت هستند “فنی بیشتر در طبیعت و مربوط به قرارداد آتی انقضا.”

“ما می توانید ببینید جدا حوادث که در آن شرکت های نفتی پرداخت مردم برای گرفتن نفت خود را دور به عنوان ذخیره سازی و خط لوله ظرفیت تبدیل شدن به کمیاب اما این بعید است که در یک پایدار بر اساس” mister spoon می گوید.

چرا مسکو در مقابله با عربستان سعودی برای کاهش تولید نفت محافظت اقتصاد روسیه از سقوط قیمت نفت ؟

تاثیر coronavirus محدودیت در قیمت های جهانی نفت شده است ویرانگر برای روسیه petrostate اقتصاد — که بستگی به درآمد حاصل از نفت و گاز و صادرات است.

قیمت روسیه, Urals نوع نفت تعیین جهانی قیمت شاخص نفت خام برنت.

به طور کلی اورال نفت هزینه چند دلار کمتر در هر بشکه از نفت خام برنت.

غلت نفت وست تگزاس اینترمدیت و نفت برنت معیار معنی کاهش چشمگیر قیمت نفت روسیه نیز هست.

در ضمن بسیاری از معامله گران از ترس که یک مارس 12 اوپک+ روغن-تولید توافقنامه بین روسیه و عربستان سعودی نه چندان دور به اندازه کافی برای جبران تاریخی کاهش تقاضای جهانی است.

که در مقابله خواستار 23 کشورهای تولید کننده نفت از جمله روسیه و عربستان سعودی برای کاهش تعداد تولید 9.7 میلیون بشکه در روز برای ماه های مه و ژوئن برش حدود 10 درصد از عرضه جهانی.

آنچه حذفی اثرات آیا کاهش قیمت نفت بر اقتصاد روسیه?

بازار نفت نشان داده اند محتاط واکنش معامله گران به اوپک+ معامله است.

در حال حاضر روسیه شاخص های بازار سهام و ارزش روبل روسیه نیز در حال سقوط است.

البته نفت سهام شده اند بزرگترین بازنده در روسیه از شاخص های بازار سهام.

در اوایل معاملات در آوریل 21, شاخص RTS از دست 4.3 درصد از ارزش خود را در حالی که MOEX شاخص پایین بود با 1.8 درصد است.

در خارجی ارز مبادلات روسیه روبل در اوایل مارس 21 افتاده بود در حدود 2 درصد از ارزش خود را تنها 24 ساعت پیش از آن. آن کاهش یافت و حتی بیشتر بعد از آن در روز.

“با در نظر گرفتن خلق و خوی در بازار نفت, خطرات ارز روسیه به طور موقت به نقطه نسبت به تضعیف بیشتر,” Nordea تحلیلگر گریگوری Zhirnov می گوید.

با گزارش Reuters, AP, Bloomberg و مسکو بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>