این یک coronavirus کمک های حمل و نقل که در حال حاضر ابرو مطرح شده در هر دو ایالات متحده و روسیه است.

یک وزارت دفاع روسیه محموله جت لود شده با ماسک پنکه و دیگر تجهیزات پزشکی وارد نیویورک John F. Kennedy International Airport در مارس 1: آن را “کمک های انساندوستانه” با توجه به کرملین برای کمک به ایالات متحده در مبارزه با COVID-19.

بعد که همان روز با این حال وزارت امور خارجه در تضاد کرملین: هیچ در واقع ایالات متحده تا به حال خریداری شده حمل و نقل از روسیه است. وزارت امور خارجه کاهش یافته است می گویند چقدر پرداخت شد.

یک روز بعد روسیه وزارت امور خارجه صحبت کرد و گفت که مسکو و واشنگتن تا به حال تقسیم هزینه.

در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از چین و چروک: دو نفر از اشخاص درگیر در حمل و نقل شد با ضربه تحریم توسط دولت آمریکا به عنوان بخشی از غرب مجازات اعمال شده برای تصرف شبه جزیره کریمه اوکراین در سال 2014.

اضافه کردن و در عین حال سردرگمی بیشتر: ناشناس دولت آمریکا رسمی شد و نقل است که بر خلاف روسیه, بیانیه, هزینه های به اشتراک گذاشته نشده بود — ایالات متحده برای پرداخت کل حمل و نقل.

عقب و جلو و پرسش در میان ناظران: آیا ایالات متحده را نقض کند خود تحریم و یا حک کردن یک معافیت ویژه اجازه می دهد تا حمل و نقل برای رفتن به جلو ؟ اگر چنین است چرا ؟ و به همین دلیل متضاد به حساب مورد پرداخت ؟

تبلیغات نگرانی

روز قبل از آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده عبور مرجع به کمک حمل و نقل گفت: بر آن شدیم تا طی یک تماس تلفنی او با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین. اما او در مورد آن را به عنوان اگر آن را در حال حاضر رخ داده است.

در مارس 2, تهمت بود پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد حمل و نقل و به طور خاص آیا او فکر آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک تبلیغ پیام توسط کرملین.

“او بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تماس تلفنی خود با پوتین. “او گفت:” ما باید آن را…. آنها باید مشکلات را با این برنامه همچنین به شما می دانید. آن را بسیار حرکت خوب از طرف رئیس جمهور پوتین. من می تواند داشته باشد گفت: “نه.” اما من گفتم: ‘من آن را.'”

“من در مورد روسیه و تبلیغ حتی کمی نیست. وجود دارد مقدار زیادی از پزشکی بسیار با کیفیت بالا و چیزهای که من پذیرفته ام. ممکن است بسیاری از صرفه جویی در زندگی می کند و من آن را هر روز,” او گفت:.

غربی و روسی منتقدان مسکو می گویند که کرملین با استفاده از کمک های اولیه به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در مسکو, روسیه, رسانه های دولتی پخش داستان در مورد حمل و نقل از جمله فیلم از باری آنتونوف جت در حال لود شده با لوازم. جعبه های مقوایی چاپ شده بود با کلمات “از روسیه با عشق.”

سفیر روسیه به ایالات متحده گفت: در یک پست به سفارت رسمی Facebook صفحه که او امیدوار است دولت ایالات متحده کمک خواهد کرد که روسیه در آینده در صورت نیاز — “بدون هر گونه سیاسی است.”

“ما می توانیم ارائه تجهیزات اضطراری مورد نیاز به صرفه جویی آمریکایی ها. روسیه ماموریت های انسان دوستانه در حال حاضر می تواند موفق باشد حتی اگر یک زندگی را نجات داد” آناتولی آنتونوف گفت. “ما مطمئن هستیم که آمریکا در صورت لزوم نیز با ما و ما با کمال میل قبول کمک. بدون هر گونه سیاسی است.”

‘لوازم مورد نیاز’

در دومین عمده تلویزیونی در آدرس coronavirus بحران در روسیه نشان داده بعد جت وارد نیویورک در مارس 2, پوتین اشاره نمی کند حمل و نقل است.

اما حمل و نقل درو انتقاد از برخی از روسیه بلندترین صدای اپوزیسیون از جمله مبارزه با فساد صلیبی آلکسی Navalny و پزشکان داد, یک سازمان غیر دولتی است که outspokenly انتقادی از دولت coronavirus پاسخ.

“این فوق العاده است” این گروه گفت: sarcastically. “ما جمع آوری پول در سراسر کشور برای خرید کارگران پزشکی تجهیزات حفاظتی و مقامات ما فروش [آن را] به ایالات متحده است. این نوعی مسخره و یا چیزی.”

A worker unloads medical supplies from a Russian cargo plane at JFK airport in New York on April 1.


یک کارگر سنگ تجهیزات پزشکی از یک هواپیمای باری در فرودگاه JFK در نیویورک در تاریخ 1 آوریل.

یک روز پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده به وضوح شرح داده شده حمل و نقل به عنوان یک “خرید لوازم مورد نیاز” روسیه وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova به خبرنگاران گفت که محموله های هزینه های تقسیم شدند.

“نیمی از هزینه حمل و نقل پرداخت شده با سرمایه گذاری مستقیم صندوق [RDIF] و نیمی توسط طرف آمریکایی خود,” او گفت:, و اضافه کرد که RDIF “نقش مهمی” در ایالات متحده و روسیه همکاری های کسب و کار و “پشتیبانی از کسب و کار آمریکا در روسیه است.”

در آوریل 3, ناشناس ارشد دولت ایالات متحده آمریکا رسمی در تضاد Zakharova.

“ایالات متحده است و خرید لوازم و تجهیزات آشکار با تحویل از کشورهای دیگر” بینام رسمی شد به نقل از گفتن العالم. “ما قدردانی روسیه از فروش این اقلام به ما زیر ارزش بازار است.”

نیت بد?

این RDIF که می گوید آن را تا 10 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت یک ثروت صندوقاستفاده شده است و شبیه به دیگر ملت ها و ثروت بودجه توسط دولت روسیه برای سرمایه گذاری در پروژه های سراسر جهان است.

این RDIF که می گوید آن را تا 10 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت یک ثروت صندوقاستفاده شده است و شبیه به دیگر ملت ها و ثروت بودجه توسط دولت روسیه برای جذب سرمایه گذاری در روسیه است.

در سال 2015 این صندوق قرار شد در وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم های لیستکه مسدود آمریکا افراد و شرکت ها از ساخت وام به آن و یا سرمایه گذاری در آن است. آن را با ضربه تحریم ها به دلیل اتصال آن به یکی دیگر از روسیه بانک توسعه Vnesheconombank به عنوان بخشی از گسترده تر تحریم های وضع شده در پاسخ به روسیه با تصرف کریمه.

در یک نظر به RFE/RL, RDIF سخنگوی Arseny Palagin گفت: تحریم های موجود نمی شود به صندوق در این مورد.

“بخشی از تحریم های اعمال شده علیه برخی شرکت های روسی و شرکت های تابعه خود را تحت تاثیر قرار تنها خاص معاملات که مربوط به تامین مالی بلند مدت از این شرکت ها توسط آمریکا و اروپا اشخاص در قالب سهام یا بدهی,” او نوشت در پست الکترونیکی. “همه معاملات دیگر از جمله شرکت سرمایه گذاری و کسب و کار دیگر معاملات مجاز است.”

ضمن این فن که شامل حمل و نقل به ایالات متحده شد بنا به گزارش ارائه شده توسط یک اورال-بر اساس شرکت شناخته شده به عنوان رادیو-فن آوری های الکترونیکی, با توجه به رسانه های روسی خروجی RBK که به بررسی عکس ها از حمل و نقل. که شرکت متعلق به Rostec گسترده دولت کنگلومرا است که شامل برخی از روسیه بهترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان فن آوری.

رادیو-فن آوری های الکترونیکی شده است تحت وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های پس از ماه جولای 2014 به عنوان بخشی از اوکراین و کریمه مربوط به اقدامات.

The Russian military transport plane, loaded with medical equipment, ahead of its departure to the United States at an airport outside Moscow on April 1.


ارتش روسیه حمل و نقل هواپیما لود شده با تجهیزات پزشکی پیش از آن عزیمت به ایالات متحده در فرودگاه در خارج از مسکو در تاریخ 1 آوریل.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را پاسخ نمی دهند به یک e-mail به دنبال نظر و مقامات ایالات متحده باید به صورت عمومی توضیح داده شده هر گونه نظر و یا بحث در درون دولت در مورد حمل و نقل.

در نظرات در مورد قریب الوقوع تحویل در مارس 31, سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به نظر می رسد نشان می دهد که وجود داشته است مقامات ایالات متحده و یا سازمان های که مطرح اعتراض به حمل و نقل است. سخن گفتن او نیز تکرار یک روایت تصریح می کند بدون شواهد خاص که برخی از مقامات ایالات متحده به تضعیف چشم انداز همکاری های دو جانبه.

“به نظر می رسید که برخی وجود دارد در طرف آمریکایی که حداقل نه کمک به حل سریع مسائل فنی در تسریع دو رئیس جمهور توافق” Peskov به نقل شد.

برایان o’toole, یک تحلیلگر سابق در وزارت خزانه داری ایالات متحده که دفتر توسعه و نظارت بر تحریم ها گفت لزوما هر چیزی اشتباه است با سرمایه گذاری صندوق مشارکت از تحریم های چشم انداز. دخالت ونتیلاتور تولید کننده این است که بیشتر مشکل ساز است.

“حتی اگر [دولت آمریکا] به پایان می رسد تا نقض خود را از تحریم خرید ماسک و یا هواکش و یا [دیگر] مسائل در آن را مانند آنها در حال رفتن به مجازات خود را سازمان” اوتول گفت: RFE/RL. “مسئله این است که بیشتر از آن که آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است که سازگار انتقاد از این دولت.”

“من رخنه سوء ظن است که آنها زحمت نیست برای انجام تحقیقات جلوتر از زمان هیچ کس زحمت به قرار دادن دو و دو با هم,” او گفت:.

‘پرتاب انگشت وسط’

نه وزارت خارجه و نه وزارت امور خارجه روسیه فاش ارزش حمل و نقل; بینام رسمی دولت ایالات متحده آمریکا به رویترز گفت که کالا فروخته شد “زیر ارزش بازار است.”

بر اساس نوع و تعداد فن های موجود در حمل و نقل و لیست قیمت نشان داده شده در وب سایت تولید کننده های هواکش به تنهایی به نظر می رسد به طور معمول هزینه حدود 76 میلیون روبل حدود 1 میلیون دلار است.

آن را نیز تقریبا مشخص است که دولت روسیه دانست و آن را شامل دو نهاد که تا به حال بوده است, تحریم های ایالات متحده در اوتول گفت.

“این یک داستان احمقانه در بسیاری از راه های” اوتول گفت. “بیش از هر چیز این است که احتمالا پوتین پرتاب انگشت وسط ما دوباره.”

“این است که به طور کامل بر روی نام تجاری برای پوتین به دزدکی حرکت کردن یک [تحریم] شرکت به معامله در سفارش به نیشگون گرفتن و کشیدن ما,” او گفت:.

دیگر مقامات سابق آمریکا گفت که تحریم ها کنار درک از روسیه تامین کمک های بشردوستانه به ایالات متحده-که پوتین و کرملین همچنان به عنوان دشمن — بود “تبلیغات ثروت باد اورده.”

“تمام معاملات بین تهمت و پوتین بیش از گذشته 3 و نیم سال بوده است خدشه دار این عنصر از مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قابل توضیح تعقیب پس از پوتین و currying به نفع” گفت: اندرو ویس سابق top روسیه مشاور در شورای امنیت ملی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “پوتین به راحتی نقش در آن طول می کشد و در استفاده از آن و تلاش برای پرتاب در سایه سیاست ایالات متحده باشد.”

“روس ها علاقه مند به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ضرب و جرح رم به تضعیف سیاست ایالات متحده اهداف این هفته تماس تلفنی متناسب به آن گفت:” وایس که در حال حاضر در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی در واشنگتن ،

با گزارش RFE/RL خدمات خبرنگاران علامت Krutov و سرگئی Dobrynin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im