نیویورک (AP) — نیویورک coronavirus مرگ و میر در صدر 10,000 تنها حدود یک ماه پس از دولت ثبت آن در اول مرگ و میر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:

دولت شمارش 671 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه. این نخستین بار بود که در یک هفته روزانه تلفات نیز با کاهش به زیر 700. هنوز فرماندار اشاره کرد مردم هنوز هم در حال مرگ در یک “وحشتناک سطح از درد و غم و اندوه.”

بیمارستان ها هنوز هم 2,000 جدید بیماران در روز کومو گفت.

نیویورک در حال حاضر گزارش 10,056 مرگ و میر ناشی از اوایل ماه مارس با بیش از نیمی از آنها در هفته گذشته.

“این ویروس بسیار خوب در آنچه در آن می کند. آن است که یک قاتل” کومو گفت: در دولت کاپیتول اخبار جلسه.

به عنوان یک امیدوار نشانه کومو گفت: تعداد افراد بستری شده با ویروس پهن فقط تحت 19,000.

دولت و شهر نیویورک مقامات plateauing بستری شدن در بیمارستان به عنوان یک نشانه امیدوار برای هفته آینده. فرماندار گفت: دولت شکننده پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که مردم همچنان به دنبال اقامت در خانه محدودیت.

“بدترین می شود و در آن بیش, مگر اینکه ما چیزی را بی پروا” کومو گفت. “و شما می توانید به نوبه خود تعداد کسانی که در دو یا سه روز از رفتار بی پروا.”

مشکل تست

شهر نیویورک در معرض خطر در حال اجرا از سواب برای COVID-19 آزمون و خواستار ارائه دهندگان خدمات پزشکی برای ادامه آزمایش تنها بیمارانی که به شدت بیمار این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در یک یادداشت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“به عنوان سواب عرضه همچنان به کاهش یک احتمال واقعی وجود دارد و بیمارستان را به طور کامل اجرا” در مارس 11, بهداشت هشدار گفت. “در این زمان ارائه دهندگان یادآوری به آزمون تنها برای بیماران بستری به منظور حفظ منابع مورد نیاز برای تشخیص و مناسب مدیریت بیماران با شدید تر بیماری است.”

هشدار آمد در میان تکرار درخواست از شهر نیویورک و مقامات دولتی برای دولت فدرال به ارائه گسترده آزمایش به منظور حرکت به یک مهار مرحله در شیوع کروناویروس.

“اگر رئیس جمهور ایالات متحده و یا هر کس دیگری می خواهد یک بازیابی — و همه ما می خواهیم آن ، اما اگر شما جدی در مورد آن, شما می توانید آن را انجام دهید بدون گسترده تست” شهردار, بیل د Blasio گفت: در شهرستان سالن جلسه دوشنبه.

این شهر کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت: شهرستان “نمی خواهد بود قادر به دریافت این بیش از خط پایان اگر شما خواهد شد اگر ما عرضه که شهردار خواستار و یا کمک از دولت فدرال است.”

در سرتاسر سه شنبه بعد از ظهر 462,000 مردم در نیویورک تست شده برای این ویروس با توجه به حالت چهره. از کسانی که نزدیک به 189,000 تا به حال آزمایش مثبت است.

به دلیل سهمیه بندی فقط 44 درصد از تست های انجام شده در این دولت انجام شده است در شهر نیویورک حتی اگر این شهر نشان دهنده 74% از دولت مرگ و میر ناشی از ویروس است.

عدم قابلیت تست تا حدودی به دلیل سهمیه بندی از تجهیزات حفاظت شخصی برای افرادی که می باید به اداره آنها نیز متوقف مقامات از انجام گسترده آزمایش بیمارستان و خانه سالمندان کارکنان که ممکن است عبور عفونت ها به یکدیگر و به بیماران است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im