• 5.4 K

گمراه کننده آگهی تلویزیونی از این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور به دروغ نشان می دهد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما انتقاد معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن برای نژادی خود نگرش است.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC آگهی آغاز می شود با یک تصویر از بایدن و یک راوی گفت: “جو بایدن وعده داده شده برای کمک به جامعه ما است. این یک دروغ بود. در اینجا رئیس جمهور اوباما.”

سپس آن segues به اوباما خواندن یک پاساژ از سال 1995 کتاب “رویاهای پدرم” در مورد چگونه آفریقایی آمریکایی ها شده اند قربانیان “کشت و زرع سیاست است.”

بینندگان شنیدن اوباما گفت: “مردم سیاه و سفید در بدترین شغل, بدترین مسکن. خشونت پلیس شایع است. زمانی که به اصطلاح سیاه committeeman آمد در اطراف زمان انتخابات ما همه خط و رای مستقیم دموکراتیک بلیط. فروش روح ما برای کریسمس ترکیه است.”

در حالی که تبلیغ نمی گویند که اوباما در حال صحبت کردن در مورد بایدن آن را به وضوح در هدف دادن این تصور که اوباما انتقاد معاون سابق رییس جمهور و در حال حاضر نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی. اما نه تنها کلمات نیست در مورد بایدن نقل قول از اوباما. او خواندن یک نقل قول از یک شخصیت در کتاب خود به نام “Smitty سلمانی.”

آگهی های در حال اجرا در چندین بازار در کارولینای جنوبی که دموکراتیک اولیه برگزار خواهد شد Feb. 29. بایدن زمانی جبهه دموکراتیک-دونده که اقبال کمرنگ شده اند به شدت نیاز به یک برنده در پلمتو دولت است.

در فوریه. 26 اوباما نمایندگان فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه ای به این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور خواستار آن است که آن را به تبلیغات.

“[T]او استفاده غیر مجاز از اوباما, نام, تصویر, شباهت, صدا و کتاب عبور است که به وضوح در نظر گرفته شده برای گمراه کردن مخاطبان هدف از تبلیغ را به باور که گذشت از کتاب صوتی یک بیانیه که توسط رئیس جمهور اوباما در طول ریاست جمهوری خود را هنگامی که آن را در واقع یک بیانیه ساخته شده توسط یک آرایشگر در یک متن کاملا متفاوت بیش از 20 سال پیش” در این نامه از قانون شرکت پرکینز Coie گفت.

تد هاروی رئیس کمیته دفاع از رئیس جمهور در دفاع از آگهی.

“این کمیته دارای سابقه ای طولانی در نظر گرفتن جو بایدن فراتر از نوادا و کارولینای جنوبی” او در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور اوباما در یک نقطه در کتاب خود در مورد دموکرات ها پرداخت lip-service به آفریقایی-آمریکایی جامعه و اعتقاد ما بر این نقطه نظر خود را اعمال می شود کاملا به جو بایدن.”

بایدن “است که به سادگی دادن لب-خدمات برای رای. این نقطه که رئیس جمهور اوباما در کتاب خود و ما هر حق با استفاده از کلمات خود را در صدای خود را — در سیاسی, فروم” هاروی گفت.

عنوان آگهی پخش صدا از رئیس جمهور سابق اوباما و بایدن به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در تصاویر جداگانه همراه با سه سرفصل — هر یک اشاره به یک جنجال در بایدن گذشته.

اول “جو بایدن پیوست SEGREGATIONISTS,” اشاره به نظرات سابق سناتور دلاور ساخته شده در سال گذشته در مورد او چگونه موفق به کار با segregationists جیمز Eastland از می سی سی پی و هرمان Talmadge گرجستان با وجود تفاوت های خود را. در حالی که این دیدگاه به معنای شدند بایدن برای نشان دادن توانایی به کار با کسانی که با دیدگاه متفاوت به همه چیز انجام می شود آنها به نظر می رسید برخی به بیش از حد گرم آغوش از segregationists. بایدن بعد از آن عذرخواهی کرد.

در حالی که تیتر اشاره به واقعی حادثه آن گمراه کننده است که در آن می تواند به این معنی است که بایدن به حال پیوست segregationist ، او نه.

دوم تیتر “جو بایدن نوشت: لایحه ای که به طور نامتناسبی زندانی آمریکایی های آفریقایی تبار” با اشاره به بایدن نقش در گذر از جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994. بایدن بود که رئیس کمیته قضایی مجلس سنا, بازی نقش عمده ای در نوشتن گسترده ضد جرم و قانون و فرمان آن را به سمت پاساژ.

این لایحه در سال های اخیر شده است به شدت انتقاد برای کمک به گسترده حبس از آمریکایی های آفریقایی تبار. اما ما به عنوان نوشته شده است, قانون داده شده است بیش از حد سرزنش برای این پدیده است. تیاو نسبت به روند افزایش حبس آغاز شد و در اوایل دهه 1970 چهار برابر شده و در متعاقب آن از چهار دهه. اما experts گفت: ما قانون تشدید روند. برای مثال در این لایحه گنجانده شده فدرال “سه اعتصاب” ارائه که مورد نیاز اجباری حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای کسانی که مرتکب فدرال جنایات خشونت اگر آنها تا به حال دو یا بیشتر از قبلی محکومیت جنایات خشونت و یا قاچاق مواد مخدر و جرایم.

بایدن اشاره کرده است که این قانون تدوین شد در پاسخ به یک دلهره آور و جنایت خشونت آمیز مشکل در ایالات متحده که در آن زمان.

سوم تیتر می گوید: “جو بایدن سرزنش آفریقایی, پدر و مادر برای نابرابری است.” این اشاره به پاسخ به یک سوال در یک بحث دموکراتیک در سپتامبر گذشته زمانی که از او پرسیده شد که چه باید انجام شود برای غلبه بر میراث برده داری.

در درهم و برهم, پاسخ بایدن گفت: در یک نقطه “ما مددکاران اجتماعی به برخی از پدر و مادر برای کمک به آنها در مقابله با چگونه به منظور بالا بردن فرزندان خود را. این است که آنها نمی خواهند به کمک آنها نمی دانند چه آنها نمی دانند که کاملا چه باید بکنید.” او گفت: “بسیار ضعیف” کودکان را بشنود 4 میلیون کمتر از کلمات گفتاری در آن زمان آنها به مدرسه و در میان چیزهای دیگر او فراموش نشدنی خواست پدر و مادر به “اطمینان حاصل کنید که شما باید این بازیکن سابقه است.”

کمیته دفاع از رئیس جمهور استفاده کرده است اوباما عبور قبل از اینکه در یک ضد دموکرات آگهی در Facebook سال گذشته است. آن هم توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه بزرگ آمریکایی داد, در, گرجستان, کنگره, نژاد, رادیو, تبلیغ در سال 2017.

بایدن شده است یک هدف خاص از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مبارزات انتخاباتی به طور کلی از انتخابات. در واقع درخواست رئیس جمهور اوکراین رئیس ولدیمیر Zelensky به بررسی این معاون رئیس جمهور سابق و پسرش, شکارچی منجر به استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de