فریبنده ، گرجستان و دولت امیدوار است اوایل Coronavirus موفقیت در نتیجه صندوق های رای موفقیت

تفلیس — گرجستان دولت امیدوار است برخی از اعتبار آن را به دست آورد در اوایل تلاش های مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که ravaging جهان می تواند کمک به آن را بعد از این سال و در طول انتخابات مجلس.

ستایش داده شد برای حاکم رویای گرجستان در اوایل منظور قفل کردن کشور که در آن وجود داشته است ناچیز 496 عفونت و شش و میر متصل به COVID-19 آوریل 27.

ستایش دیگران از برخی از محله های آن coronavirus تلاش را افزایش تصویر از کتک حزب پیش از انتخابات است که باید برگزار می شد و اکتبر.

در قلب پایین coronavirus آمار و ارقام به نظر می رسد برخی از اقدام اولیه توسط مقامات از جمله دولت تا حد زیادی اجازه می دهد Amiran Gakrelidze و مرکز ملی کنترل بیماری ها و بهداشت عمومی که منجر به اتهام علیه این بیماری همه گیر.

برخی از منتقدان این نقطه به پایین تعدادی از تست های انجام شده توسط دولت — فقط 11,500 که از اواخر ماه آوریل — به عنوان یک دلیل نسبتا تعداد کمی از عفونت های کشف شده در کشور است.

اما نبرد در برابر coronavirus تاکنون دیده شده است توسط بسیاری به عنوان چیزی از یک سیاسی هدیه به رویای گرجستان که در مکان ایستاده در زمان چند سنگین بازدید در دو سال گذشته که تجلی عظیم در تظاهرات خیابانی در تابستان 2018 که تکرار شد و دوباره در سال گذشته پس از یک بیمار-توصیه دعوت به دوما عضو در ماه ژوئن.

این تصمیم منجر به هزاران نفر از مردم با ریختن به خیابان ها و هرج و مرج متعاقب آن زمانی که پلیس ضد شورش با خشونت پراکنده معترضان برای اولین بار در رویای گرجستان هفت سال سلطنت در نتیجه چندین آسیب های جدی به معترضان.

در برابر این افت محبوبیت های بی سابقه ای اضطراری ملی ضروری coronavirus ثابت کرده است مرهم برای دولت است.

“به نظر می رسد هر دو جوان مردم و مخالفان اعلام کرده اند نوعی از مهلت قانونی انتقاد [مقامات]” گفت: Iago Kachkachashvili رئیس موسسه مطالعات اجتماعی و تجزیه و تحلیل یک تفلیس-بر اساس فکر می کنم تانک. “برخی از رسانه ها این است که هنوز هم مهم است اما در حال حاضر این است که دیده می شود به عنوان نامشروع توسط اکثر مردم است.”

مداخله زود هنگام

این کشور شده است در بالا هشدار و به سرعت پذیرفته ویژه مستند اقدامات پس از مدت کوتاهی پس از تایید coronavirus مورد شناسایی شده در فوریه 26.

که در مورد یک زن 50 ساله که در حال بازگشت از ایران — اوایل کانون این بیماری همه گیر — نیز بازدید مثبت توسط اکثر ناظران.

Georgian Prime Minister Giorgi Gakharia


گرجستان نخست وزیر Giorgi Gakharia

“نه ایران و نه جمهوری آذربایجان شناسایی بیمار به [داشتن COVID-19]” گفت: پل Stronski یک عضو ارشد در موقوفه کارنگی روسیه و اوراسیا برنامه.

“من می گویند [که] گرجستان شده است واقعی رهبر جهان گفت:” الکساندر Scrivener یک همکار در اوراسیا دموکراتیک امنیت شبکه. او در مقایسه با کشور مثبت به هلند که ثبت نام خود را برای اولین بار مورد یک روز پس از گرجستان است.

اگر چه با یک مقدار بزرگتر جمعیت — وجود دارد فقط 3.7 میلیون گرجی در مقایسه با 17.4 میلیون هلند — هلند بیش از 4500 کشته و 38,245 عفونت با توجه به کوروناویروس.

گرجستان به ظاهر موفق به مهار COVID-19 افزایش تصویر از دولت در چشم بسیاری از مردم است.

تماشا کنید: اعتراضات ضد دولتی در اعتراض در تفلیس (سپتامبر 2019)

Scrivener گفت: برای نخست وزیر Giorgi Gakharia که بارها متهم به گرایش های استبدادی بحران “تبدیل شده و این ضعف به قدرت است.”

“درست یا غلط نگرانی در مورد آزادی های مدنی تمایل به صندلی عقب در هنگام مواجهه با بزرگترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم و Gakharia را ‘سخت تصویر می تواند یک دارایی در این زمینه” Scrivener گفت.

اما آیا حسن نیت انتقال به صندوق های رای? تحلیلگران مطمئن نیستید.

برخی از دیدن شش ماه فاصله زمانی که انتخابات به احتمال زیاد برگزار می شود که بیش از زمان کافی برای زمان شور و شوق برای رویای گرجستان به دفع و یا ناپدید می شوند در دسترس نباشد.

“اگر انتخابات شد و یک ماه از هم اکنون من فکر می کنم رویای گرجستان خواهد برنده اکثریت قریب به اتفاق [از 150 کرسی در مجلس],” Kachkachashvili گفت. اما در ماه اکتبر “نارضایتی در میان رای دهندگان…به احتمال زیاد خواهد آمد.”

“فیلمی است که” به عنوان رای به تساوی نزدیکتر توافق Stronski. “به نظر می رسد مردم قرار داده اند قطبش کنار [در طول بحران]” اما افزود که این را نمی خواهد “برای همیشه لطفا برای آخرین.”

Kachkachashvili مطرح شده یکی دیگر از مهم نقطه: unenviable وظیفه رویای گرجستان را از تلاش برای بازسازی اقتصاد خرد توسط ماه نسبتا سخت مستند که حتی ممنوع کلی رانندگی وسایل نقلیه خصوصی.

“دولت ندارد و منابع و یا پول برای مقابله با [اقتصادی] فاجعه است که اتفاق خواهد افتاد” او گفت:. “فقر و بیکاری [و] نابود پس انداز” است و آنچه دولت به دنبال به جلو به.

و قبل از این مشکلات ضربه کامل دولت باید برای آب و هوا یکی دیگر از پتانسیل وضعیت دشوار است.

بحث انگیزترین موضوع مربوط به مستند بودند مارس 19 مراسم عید پاک در یک کشور که در آن کلیسای ارتدوکس یکی از قدرتمند ترین نهاد.

اگر چه مقامات بهداشت التماس برای عید پاک خدمات به برگزار نمی شود در کلیساهای ارتدوکس مقامات اصرار بر برگزاری توده بنابراین مردم می توانند شرکت کنند.

در حالی که دولت انجام اعمال آخرین لحظه اقدامات برای محدود کردن تعداد شرکت کنندگان — از جمله پنج روز ممنوعیت سفر خودرو — برخی از کلیساها مانند کوتائیسی را Bagrati کلیسای جامع هنوز درو عظیم جمعیت از نمازگزاران.

خیلی زود است که بگویم چقدر آسیب تجمعات ممکن است انجام داده اند در تلاش برای جلوگیری از coronavirus اما عید پاک-رانده انفجار از عفونت های جدید در هفته های آینده می تواند پاک کردن مقدار از سود برای رویای گرجستان — نه به ذکر است تلاش های گرجستان مردم است.

برای جوان گرجی که نسل شامل سهم از دو سال گذشته از اعتراض رویای گرجستان در پاسخ به همه گیری تهدید به فرمان برنده برخی از ستایش.

محقق آنا Bragvadze, 29, گفت: دولت در اوایل واکنش به همه گیر شد “عالی است.”

Many were critical of the decision to allow Easter church services to take place in Georgia.


بسیاری از آنها انتقاد از این تصمیم اجازه می دهد تا عید خدمات کلیسا را در گرجستان.

مانند بسیاری از دیگران, اما, او با انتقاد از اداره عید پاک مراسم و رضایت به کلیسای ارتدوکس مقامات.

“آنها در حفظ و عدم اجرای قانون به همان اندازه” Bragvadze گفت. “آنها بیش از حد تمایلی به کلیسا اطاعت از قانون مانند بقیه مردم است.”

Nini Mtchedlishvili 26 سال دستیار اجرایی در حکومت داری خوب, موسسه تا حد زیادی به توافق رسیدند.

“حکومت نظامی و professionality از گرجستان پرسنل پزشکی منعکس شده در این وضعیت به طور کلی بسیار خوب,” او گفت:. “اما دولت رویکرد به کلیسا کاملا بی احترامی رفتار به قانون اتحاد چپ من یک بار دیگر.”

چه اتفاقی می افتد ؟

حتی اگر نتایج عید جرم را ثابت نمی کنند مرگبار گرجستان هنوز هم می یابد خود را به دنبال مسطح منحنی.

یک مارس 20 پست وبلاگ توسط آماردان Hrant Mikaelian نشان داد که در حالی که آن همسایه ارمنستان و آذربایجان را تقریبا متوقف رشد خود را در coronavirus موارد گرجستان تعدادی از آلوده همچنان به صعود در روز پس از عید پاک قبل از plateauing.

فعلی گسترش این بیماری همه گیر است که بسیاری از کارشناسان می گویند اولین مرحله در آنچه که می تواند کشیده شده-خروج اضطراری برای بهداشت عمومی.

کشورهای دیگر که در ابتدا شانس خوبی با اعداد کوچک از عفونت مانند سنگاپور و ژاپن نیز شاهد یک شکوفایی در هفته های اخیر.

“حتی اگر [گرجستان دولت] به خوبی در دور اول بحران به عنوان آن به نظر می رسد که می داند در مورد چه اتفاقی می افتد بعد از آن در” Stronski گفت.

با که در ذهن در حالی که اولیه برمی گرداند برای رویای گرجستان در coronavirus نبرد به نظر می رسد امیدوار کننده دولت و حزب حاکم باید یک راه طولانی برای رفتن به انتخابات و به پایان نبرد در برابر این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>