7 میانه متحده به همکاری در بازگشایی اقتصاد

و لانسینگ, میشیگان. (AP) — هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد که آنها را هماهنگ در بازگشایی خود را در اقتصاد از دولت در میان coronavirus همه گیر پس از شبیه پیمان ساخته شد که در شمال شرقی و در سواحل غرب است.

آخرین توافق شامل ایلینوی اوهایو و میشیگان, ایندیانا, ویسکانسین و مینه سوتا و کنتاکی.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با کارشناسان و در نظر گرفتن این واقعیت مبتنی بر داده محور با رویکرد بازگشایی اقتصاد ما در یک راه است که محافظت از خانواده ها از گسترش COVID-19” به فرمانداران گفت. “ما اولویت شماره 1 هنگامی که تجزیه و تحلیل زمانی که (است) بهترین برای بازگشایی اقتصاد ما این است که سلامت و ایمنی شهروندان ما.”

در میانه داد می پیوندد پیمان در سواحل غرب و در شمال شرقی بودند که در این هفته اعلام کرد. همه با هم 17 متحده تحت پوشش معاهدات خانه را به نزدیک به نیمی از جمعیت کشور.

“توقف تدریجی در بخش اقتصاد ما خواهد بود و موثر ترین زمانی که ما با هم کار کنند به عنوان یک منطقه” گفت: فرمانداران که شامل پنج دموکرات میشیگان گرچن Whitmer ویسکانسین تونی Evers, ایلینوی,’ J. B. پریتزکر کنتاکی را اندی Beshear و دو جمهوریخواه مایک DeWine از اوهایو و Erick هولکوم از ایندیانا است. آنها تاکید کرد این به آن معنا نیست هر دولتی را در همان مراحل را در همان زمان.

اوهایو نقش در توافق مشخص نیست. یک سخنگوی DeWine گفت: نظرات خود را از روز شنبه هنوز هم ایستاده است.

“ما هیچ رسمی موافقت نامه یا قرارداد در این زمان” دن Tierney گفت. اما او گفت DeWine است که به طور منظم در ارتباط با فرمانداران از کشورهای اطراف برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و استراتژی و منابع است.

___

چک کردن بیشتر از AP را coronavirus پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت