6 ژانویه، به قول خودشان: اعضای کنگره به عقب و جلو نگاه می کنند

[ad_1]

خود. لیزا مارکوفسکی (آلاسکا)

در جریان این روند استیضاح، وقتی دیدیم که همه چیز به هم متصل است – از نظر نقشه، فیلم و فیلم، و دیدیم که همه چیز به یکباره اتفاق می افتد – تکان دهنده بود.

نماینده برایان فیتزپاتریک (R-Pa.)

قبلاً روز سختی برای من بود. سالگرد فوت برادرم بود [former Rep. Michael Fitzpatrick (R-Pa.)]. تمام خانواده ام در خانه پدر و مادرم جمع شده بودند. من آنجا نبودم. و در حالی که روی زمین نشسته‌ام و انجام عمل را تماشا می‌کنم به من پیام می‌دهند و می‌گویند: «خوبی؟» فکر می‌کنم، «از من می‌پرسند یک سال خوبم؟» من متوجه نشدم که دارند تلویزیون تماشا می‌کنند. تماشای طوفان کاپیتول نظری ندارم.

برای خیلی از ما هم همینطور بود. قبل از اینکه ایده ای داشته باشیم پینگ شدیم.

نماینده آن کاستر (DN.H.)

طناب. آن کاستر یکی از چهار قانونگذار در فاصله کمتر از 50 فوتی یک گروه شورشی بود که آنها را از گالری خانه تخلیه کردند: داستان کامل از مجلس بیرون نیامده است. از مجلس سنا ویدیوی میت رامنی را دیدیم. … برای من، این بخشی از داستانی است که باید بگویم زیرا من بخشی از آن بودم. هر ثانیه محسوب می شود.

جلوی جمعیت در آن راهرو به سمت ما می آمدند. می توانستی آنها را بشنوی. من آنها را ندیدم، زیرا در حال جنجال بودم [with my gas mask].

گروهی از این پلکان بالا رفتند و از راهرو پایین آمدند. … آن هشت دقیقه و نیم که همه همکارانم هنوز در سالن بودند، دور هم جمع شده بودند و خانواده هایشان را برای خداحافظی صدا می کردند.

من سعی می کنم نشان دهم که چقدر این موضوع به مجلس نزدیک شد.

… در تلاش برای ایمن ماندن، از نظر جسمی و روحی، یک سال بعد

سناتور کریس مورفی (D-Conn.)

وقتی در حال انجام وظیفه هستم بدون محافظت پلیس به هیچ کجای کانکتیکات نمی روم. این مورد قبل از 6 ژانویه نبود. میزان آزار و اذیت خانواده من نسبت به گذشته قابل توجه تر است. حالا کار فرق می کند. این افراد حالشان خوب نیست و به شیوه ای بسیار بسیار متفاوت و بسیار شخصی دنبال ما می آیند.

نماینده رادنی دیویس (R-Ill.)

نماینده رادنی دیویس در آنجا بود که یک مرد مسلح به یک جلسه تمرین در بازی بیسبال کنگره GOP در سال 2017 حمله کرد: من قبلا ویتریول را دیده بودم. یعنی چند سال پیش مجبور شدم با دوستانم در زمین بیسبال از گلوله فرار کنم.

نماینده کلی آرمسترانگ (RN.D.)

ما باید راهی برای محافظت از خانه خلق پیدا کنیم. … من می خواهم همه اینجا امن باشند. اما نمی‌خواهم امنیت شما را بهانه‌ای برای برگرداندن این مکان به جایی که مردم می‌توانند بیایند و آن را ببینند، قرار دهم. و راهی برای انجام هر دو وجود دارد.”

سناتور پتی موری (D-Wash.)

من همیشه از ورود به کاپیتول احساس امنیت می کردم. تنها زمانی که احساس امنیت نکردم در 11 سپتامبر و 6 ژانویه بود. الان احساس امنیت می کنم، اما همیشه این علامت سوال کوچک در ذهنم باقی خواهد ماند.

کاستر، کیه به ایجاد یک گروه حمایتی برای ده ها دموکراتی که در آن روز در گالری بودند کمک کرد: ما این زنجیره متن را داریم. و گاهی اوقات متن “چه کسی شراب را می آورد؟” یا تحریک است [Rep.] جیسون کرو (D-Colo.) در آوردن پای. و گاهی اوقات این جمله است: «برای من واقعاً سخت است.» «اینجا کتابی در مورد تروما وجود دارد که می تواند به شما کمک کند».

این یک سیستم پشتیبانی فوق العاده قدرتمند است. می گویم در این لحظه همدیگر را دوست داریم. ما از هم مراقبت می کنیم. و نه آنقدر که داستان برای ما باشد. داستان در مورد مکانی است که ما دوست داریم، که برای کشور ما و آینده ما بسیار مهم است.

… در مورد اینکه چگونه شورش بر روابط بین احزاب تأثیر گذاشته است

آزمایشکننده: فکر می‌کنم خیلی راحت می‌توان گفت: “من دیگر هرگز با این افراد کار نخواهم کرد.” اما در نهایت، در نهایت، من اینجا هستم تا کارها را انجام دهم و اینجا هستم تا سعی کنم توپ را به جلو ببرم.

سناتور جان تون (RS.D.)

به خصوص در مجلس، به نظر می رسد شواهد بیشتری وجود دارد [Jan. 6 affecting relationships].

کاستر: خوب [on Jan. 7]، من علیه کووید واکسینه شدم. صحنه سورئال بود. مثل یک فیلم است. من با الیزابت وارن، برنی سندرز و دو مرد از جمهوریخواهان جنوبی روی آن صندلی ها نشستم.

هر دوی آن‌ها صبح پنجشنبه آنجا نشسته‌اند و درباره تعداد اتوبوس هوادارانی که به واشنگتن آورده‌اند، که احتمالاً هزینه آن‌ها را پرداخت کرده‌اند، لاف می‌زنند. شاید بودجه کمپین آنها. و آنها به معنای واقعی کلمه درباره آن لاف می زنند، درست در کنار من نشسته اند.

نماینده شان کاستن (D-Ill.)

من به لایحه‌ای رای نمی‌دهم که توسط افرادی که به لغو نتایج انتخابات رای داده‌اند رای می‌دهند و حمایت می‌کنند، مگر اینکه اشتباهی را در راه خود اعتراف کنند. که تاکنون شامل [Rep.] تام رایس (RS.C.) و بس. من آنقدر پیش نمی روم که با مردم کار نکنم، زیرا ایده های خوب از همه جا می آیند.

دیویس، یکی از رهبران اقلیت از کوین مک کارتی انتخابات اولیه برای کمیسیون انتخابات مجلس نمایندگان در 6 ژانویه: هیچ کس نتوانسته است با روسای کمیته های دموکرات که به عدم تایید انتخابات جورج دبلیو بوش در سال 2004 رای دادند کار کند. من انگیزه ای برای عدم همکاری با آنها نمی بینم. [Rep.] جیمی راسکین (D-Md.)، زیرا او در حال بحث در مورد تایید یا عدم تایید نتایجی بود که برای پرزیدنت ترامپ در مجلس نمایندگان در سال 2017 به دست آمد.

آرمسترانگ، دیگری از مک کارتیانتخابات اصلی در 6 ژانویه: فکر می کنم بعضی از معمولی ها را آب کرده است. من برای اهداف ایدئولوژیک اینطور فکر نمی کنم.

فیتزپاتریک، که رئیس مشترک گروه حل مشکلات دو حزبی است: اگر ما روی هم منفجر شویم، اگر شروع کنیم به تضعیف نهادهایمان، از دست دادن ایمان به نهادهایمان، این پایان دموکراسی خواهد بود. و فکر نمی‌کنم مردم متوجه شوند که دموکراسی چقدر شکننده است، چقدر جوان است و چقدر آسیب‌پذیر است.

بنابراین هر بار که می بینم همکارانم در کف مجلس به یکدیگر حمله می کنند، برایم مهم نیست که از کدام حزب هستند، به آنها می گویم که شما در حال حاضر مخالفان خود را بسیار خوشحال می کنید. وزن کلمات خود را در نظر داشته باشید، زیرا آنها پیامدهایی دارند.

… اکنون خشونت را چگونه می بینند

موری: از نظر فیزیکی، آن شب باید به کاپیتول برمی گشتیم [to finish certifying the election]. و من فکر می کردم این نکته بسیار مهمی است که او گفت ما اجازه نمی دهیم این اتفاق بیفتد. … فکر می کنم آنچه مرا نگران می کند شکنندگی این لحظه است. در این لحظه همه کنار هم ایستاده بودند – یا تقریباً همه به جز چند نفر کنار هم ایستاده بودند. امیدوارم هیچ یک از ما هرگز آن را فراموش نکنیم.

فندق: من دیگه عصبانی نیستم من فقط سعی می کنم بفهمم وقتی مسئولیتی به شما به عنوان عضوی از کنگره ایالات متحده داده می شود – و گروه قابل توجهی از همکاران شما وقتی کسی قصد کشتن شما را داشت دست از کار کشیدند.

شادی آور بن کاردین (D-Md.)

من اغلب به آن فکر می کنم. برای من، این روزی مانند 11 سپتامبر است. مثل روزی که جان اف کندی کشته شد. شما برای دانستن این تاریخ خیلی جوان هستید، اما این تاریخ در ذهن من است. هر دو رویداد تأثیری ماندگار بر من گذاشتند. 6 ژانویه روی من تأثیر ماندگاری داشت.

مورکوفسکی: من ترسیده بودم. و بعد من واقعا عصبانی شدم. و اکنون اعتراف به اینکه برای برخی تصمیم گرفته اند یا رویدادها را به ذهن خود منتقل کنند – فقط آنها را فراموش کنند – یا به نحوی در مورد حقایقی که در آن زندگی می کنیم تجدید نظر کنند، تقریباً ناامیدکننده تر است.

نماینده لیز چنی (R-Wyo.)

نماینده چنی، نایب رئیس کمیته انتخابات مجلس نمایندگان در 6 ژانویه: اینکه ما حقیقت را در مورد آن بگوییم یا نه و از مردم بازخواست کنیم یا نه و مطمئن شویم که دیگر تکرار نمی شود، واقعاً مسئله اخلاقی زمان ماست.

… حرکت رو به جلو

آرمسترانگ: قبلاً سعی کردم این کار را نکنم، اما تلاش آگاهانه ای کردم تا برای ایده ها بجنگم و توییت شیطانی را که فکر می کنید یکسری کلیک می کند – و فکر می کنید خوشحال هستید – نفرستم و سپس 48 ساعت برگشت را تماشا می کنید. در -دیر و با خود می گویید: «واقعاً آیا واقعاً ارزشش را دارد؟»… وقتی در چیزی اغراق می کنید، عنصر استدلال را از دست می دهید. هر دو طرف این کار را انجام می دهند. من می خواهم کمتر انجام دهم.

آزمایشکننده: فکر می کنم بعد از ششم نشان داد که نهادها باثبات و پایدار هستند. … وقتی هیچ شخص یا گروهی نمی تواند مؤسسات را لعنت کند، این یک چیز بسیار مثبت است.

تون: همانطور که به آینده می نگریم، هر چه بیشتر بیرون برویم و درباره ایده ها، اصول صحبت کنیم، افرادی را که در آن هستیم شناسایی کنیم و با آنها ارتباط برقرار کنیم… شانس بیشتری برای اینکه اکثریت حاکم در انتخابات آینده باشیم، خواهیم داشت. و هر چه بیشتر بر آنچه در گذشته اتفاق افتاده تمرکز کنیم، افراد بیشتری سقفی خواهند یافت.

فندق: این امر از بسیاری جهات تعهد من به خدمات عمومی را دوچندان کرده است. چون متوجه می‌شوم که مدام به این خط لینکلن فکر می‌کنم، که «همیشه در این ملت فضیلت کافی برای نجات آن وجود داشته است. گاهی اوقات هیچ، اما همیشه کافی است.

مورکوفسکی: باید تصمیم می گرفتم دوباره کاندیدا شوم یا نه. و به دلایل مختلف، راحت تر می توان گفت که فرار نمی کنم. اما من فکر می کنم راه سخت تر را انتخاب کردم. و من این کار را کردم زیرا فکر می کنم این مکان شایسته نجات است.

نماینده پیتر ولش (D-Vt.)

ما زمانی را که در آن زندگی می کنیم انتخاب نمی کنیم. آنها اینجا هستند. همه تصمیم می گیرند که در آن زمان ها چگونه زندگی کنیم.

عکس ها: آسوشیتدپرس

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme