5 نیروهای ترکیه کشته شدند در درگیری با ارتش سوریه

آنکارا (AP) — یک هیئت بازگشت به ترکیه در روز دوشنبه برای ادامه مذاکرات بیش از افزایش تنش در سوریه و شمال غربی استان ادلب پس از یک دور اولیه در هفته گذشته شکست خورده به نتایج عملکرد وزیر گفت. یک حمله هوایی در نزدیکی یک شورشی منطقه, در ضمن کشته شدن نه نفر از جمله کودکان مخالف گفت.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به نیروهای مورد حمایت روسیه پوشش هوایی شده اند و در حال پیشروی به آخرین شورشی در مناطق ادلب و در نزدیکی حلب تصرف ده ها تن از شهرها و جرقه در مقیاس بزرگ بحران انسانی با برخی از 600 ، 000 نفر در حال فرار از خانه های خود را به سمت مناطق امن تر در نزدیکی مرز با ترکیه است.

بسیاری از آوارگان در حال زندگی در فضای باز در پناهگاه و خانه های موقت در انجماد زمستان شرایط نزدیک به مرز است. نیمی از آوارگان اعتقاد به کودکان است.

این مبارزه منجر به سقوط شکننده آتش بس که با میانجیگری ترکیه و روسیه در سال 2018 است. دو کشور برگشت طرف مخالف در جنگ سوریه: ترکیه با پشتیبانی از شورشیان سوریه در حالی که روسیه به شدت مورد حمایت دولت سوریه را توهین آمیز است.

ترکیه صدها وسایل نقلیه نظامی و نیروهای خود را به استان ادلب در هفته گذشته. تجمع و ادامه داد: دولت پیشرفت موجب نادر برخورد on Feb. 3 بین ترکیه و سوریه که به کشته شدن هشت نظامی ترکیه پرسنل و 13 سوریه. ترکیه هشدار داده است سوریه به عقب نشینی به آتش بس در خطوط است که توافق شد در سال 2018 است.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: ترکیه و روسیه هیئت های رد و بدل پیشنهادات بیش از این وضعیت در ادلب در طول یک جلسه برای اولین بار در آنکارا در روز شنبه. در روز دوشنبه تیم روسی بازگشت به آنکارا از سفر به اردن برای بحث بیشتر, او گفت:.

“اگر یک توافق رسیده اند و بدون نیاز به نشست امروز” Cavusoglu به خبرنگاران گفت:. او گفت: ترکیه و رهبران روسیه می تواند در اگر هیچ مصالحه رسیده است.

سوریه نظامی است که به نگه دارید تا مبارزات انتخاباتی خود را.

صبح زود حمله هوایی در روستای Ibbin در استان حلب به کشته شدن نه نفر از جمله شش کودک با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور و گام نیوز یک فعال سیاسی جمعی. حداقل 10 نفر نیز زخمی در حمله هوایی.

دولت سوریه را در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد با هدف تامین امنیت بزرگراه استراتژیک در تحت کنترل شورشیان در خاک در حال حاضر به جای تصرف کل استان و پر جمعیت پایتخت یمن است.

تحت کنترل دولت مرکزی سوریه نظامی رسانه ها منتشر شد یک نقشه از منطقه از مبارزه نشان می دهد که سوریه تنها باید 15 کیلومتر (9 مایل) در سمت چپ از به دست گرفتن کنترل کامل از بزرگراه استراتژیک می دانم به عنوان M5. بزرگراه لینک سرمایه های ملی دمشق با این کشور که برای سال ها تقسیم شده بین دولت و نیروهای مخالف.

در ضمن یک خودرو بمب گذاری شده روز شنبه در سوریه به شهر تحت کنترل ترکیه-حمایت اپوزیسیون سوریه, کشته شدن حداقل چهار نفر و زخمی شدن 15 نفر دیگر ترکیه دولتی خبرگزاری آناتولی گزارش داد.

حمله شد و آخرین در یک سری از انفجار در ترکیه در کنترل مناطق که به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم. ترکیه متهم به حملات در سوریه شبه نظامی کرد موسوم به یگان های مدافع خلق.

بمب رفت و در یک خیابان اصلی در شهر Afrin که ترکیه در زمان کنترل پس از حمله نظامی در 2018, Anadolu گزارش شده است. آن گفت: برخی از زخمی ها در شرایط جدی و اضافه کرد که مرگ و میر به احتمال زیاد به افزایش است.

ترکیه حمله کرده است با هدف فشار کردی مبارزان دور از مرز. کسانی که شهدای شده بود کلید متحدان آمریکا در مبارزه با گروه دولت اسلامی. ترکیه در نظر کردستان سوریه جنگجویان تروریست وابسته به خلق و شورش در ترکیه است.

___

Mroue گزارش از بیروت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت