نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم:

1. اوباما به تایید بایدن: رئیس جمهور سابق باراک اوباما قصد دارد به حمایت جو بایدن در یک ویدیو به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری افزایش می دهد.

2. بیش از 30 کشته و طوفان اشک از طریق جنوب شرقی: این کشور hunkers به نبرد coronavirus آب و هوایی شدید در سمت چپ بیش از 1 میلیون خانه و کسب و کار بدون قدرت در میان سیل و رانش زمین.

3. کره شمالی آتش رگبار موشک: کره جنوبی نظامی می گوید یک مجموعه از کره شمالی موشک شلیک شده از هر دو زمین و جت های جنگنده به پخش کردن در آب های این کشور در شرق ساحل عمده نشان می دهد از زور در آستانه یک وضعیت کلید سالگرد در شمال و انتخابات پارلمانی در این رقیب جنوبی.

4 شکست و مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین: لیبرال رقیب را سرنگون محافظه کار ویسکانسین دیوان عدالت تایید شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند انتخابات هفته گذشته حتی به عنوان بسیاری کشورهای دیگر به تعویق افتاد و ایشان با توجه به همه گیر. نتایج نبودند منتشر شد و تا روز دوشنبه

5. مک دونالد رو آزار ادعا می کنند: دو مک دونالد کارگران در فلوریدا باید ثبت 500 میلیون دلار کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شرکت ادعا “سیستمیک آزار و اذیت جنسی مشکل” در شرکت متعلق به فروشگاه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de