5 انگلیسی با ویروس بستری در فرانسه پس از آلپ اقامت

فرانسه بسته شدن دو مدرسه و در تلاش برای اطمینان بخشیدن به گردشگران در کوه های آلپ پس از پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک 9 ساله فرزند قرارداد این ویروس جدید از چین در یک پیست اسکی.

روز شنبه اعلام پنج مورد جدید در فرانسه در اوج فصل اسکی است که آخرین نمونه از چگونه شاخکهای این ویروس می تواند به راحتی گسترش در سراسر مرز.

پنج شهروندان بریتانیا بودند اقامت در یک کلبه ییلاقی در آلپ پیست اسکی Contamines-Montjoie در نزدیکی Mont Blanc بودند و در تماس نزدیک با یکی دیگر از بریتن که ظاهرا قرارداد این ویروس در سنگاپور, سفر به فرانسه و سپس آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به انگلیس و فرانسه وزیر بهداشت اگنس Buzyn به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

که به ارمغان می آورد تعداد کل ویروس موارد در فرانسه به 11. بریتانیا سه مورد تأیید. نوع جدیدی از کروناویروس آلوده بیش از 34,800 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 700, تقریبا تمام آنها در چین از اول بیماری تشخیص داده شد در ماه دسامبر.

پنج انگلیسی شهروندان با موارد جدید از این ویروس در حال برگزار شد در لیون-بیمارستان منطقه همراه با شش نفر دیگر انگلیسی ها بودند که در تماس با آنها و در حال حاضر تحت نظارت فرانسه وزارت بهداشت گفت.

شاله که در آنها اقامت داشتند قرار دارد یک خانواده انگلیسی که از زندگی در Contamines و خانواده یکی دیگر از گردشگران. این بیمار کودک در زندگی Contamines و حضور در یک مدرسه محلی و در زمان کلاس فرانسه در محلی دیگر مدرسه مقامات منطقه ای گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

هر دو مدارس بسته خواهد شد و دانش آموزان نظارت خواهد کرد نشانه هایی از ویروس.

مقامات محلی به دنبال اطمینان گردشگران نزولی این هفته در یکی از باارزش ترین مناطق اسکی که تمام اقدامات پیشگیرانه گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

“این خوشه از موارد در فرانسه نشان می دهد که چگونه coronavirus می تواند گسترش به کشورهای غیر مستقیم از چین. فرانسه پیست اسکی خواهد شد که شهروندان از تعداد زیادی از کشورهای دیگر وجود دارد به طوری که پیامدهای بالقوه انتقال به بعد گفت:” دکتر مایکل سر محقق ارشد در جهانی بهداشت, دانشگاه ساوتهمپتون. “سنگاپور عمده هاب حمل و نقل در جنوب شرق آسیا پس از رفتن به جلو ما ممکن است پیدا کردن بیشتر بین المللی از مواردی است که سفر از طریق سنگاپور است.”

فرانسه نخست وزیر تشکیل یک دولت خاص جلسه شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی در مبارزه با ویروس و دولت تصمیم گرفت به سخت شدن آن هشدار سفر به چین, هشدار در برابر همه سفر وجود دارد مگر اینکه در مورد “ضروری” نیاز دارید.

بیمار در بریتانیا ظاهرا قرارداد این ویروس پس از اقامت در گراند هتل هایت در سنگاپور و حضور در یک کنفرانس کسب و کار وجود دارد Jan. 20-22, Buzyn گفت. وجود خارجی 94 در این هتل در آن زمان از جمله مردم از هوبئی با توجه به این وزیر.

این شهروند بریتانیا پس از صرف Jan. 24-28 در فرانسه و آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به خانه این هفته است.

به طور جداگانه یک پرواز حمل برخی از 150 انگلیسی به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان فرانسوی از ووهان می رسند در انگلستان در روز یکشنبه.

در آلمان آخرین مورد از این ویروس از انسان قبلا آلوده که با این نسخهها کار برای یک تامین کننده قطعات خودرو در نزدیکی مونیخ است که برای اختصاص بیشتر از 14 آلمانی مورد تایید است.

___

Kirka کمک از لندن است. Geir Moulson در برلین کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت