5 نتیجه از مخالفت دیوان عالی کشور با سقط جنین

[ad_1]

رابرتز به دنبال مصالحه است، اما هیچ کس را نمی یابد

همانطور که بسیاری انتظار داشتند، جان رابرتز، قاضی ارشد، خواستار سازش شد. اما هیچ کس دیگری – نه وکلای هر دو طرف و نه سایر قضات – به نظر نمی رسید که علاقه مند به خرید آنچه رابرتز می فروخت.

رابرتز پیشنهاد کرد که قانون می سی سی پی که سقط جنین پس از 15 هفته بارداری را ممنوع می کند، واقعاً اجرای بیش از حد حقوق زنان نیست و دادگاه می تواند بدون لغو آن را حفظ کند. رو در مقابل وید.

رئیس قاضی با این استدلال که استاندارد جدید 15 هفته ای “انحراف چشمگیر” از اختلال فعلی در زنده ماندن جنین، که در حدود هفته 24 بارداری رخ می دهد، نیست، پرسید: “چرا 15 هفته زمان کافی نیست؟”

به نظر نمی رسد این پیشنهاد کسی را راضی کند.

جولی ریکلمن، وکیل مرکز حقوق باروری، که تنها کلینیک سقط جنین در می سی سی پی در طول بحث شفاهی بود، گفت: «این یک استاندارد کاری نیست و این یک استاندارد قانون اساسی نیست. او ادعا می‌کند که چنین تصمیمی در عمل به دولت‌ها چراغ سبز نشان می‌دهد تا ممنوعیت کامل این رویه را اعمال کنند.

او گفت: «بدون دوام، نقطه توقفی وجود نخواهد داشت.

دادستان کل الیزابت پرلوگار موافقت کرد و به دادگاه هشدار داد که تصویب یک ممنوعیت 15 هفته ای بدون تدوین یک اصل قانونی روشن در پشت آن منجر به موجی از قوانین ایالتی می شود که آزمایش می کنند آیا ممنوعیت های قبلی نیز به اندازه کافی نزدیک به دوام هستند یا خیر.

بسیاری از ایالت ها، از جمله می سی سی پی، قبلاً چنین قوانینی را در کتاب های خود دارند – منتظر قضات برای لغو حقوق سقط جنین.

«اگر این اتفاق بیفتد، بلافاصله کشورهایی که تحریم‌های شش هفته‌ای، هشت هفته‌ای، ممنوعیت‌های ده هفته‌ای و غیره دارند، به دنبال تحمیل کسانی هستند که دستورالعمل‌های دائمی ندارند، بر دامنه علاقه به آزادی. “گفت پرلوگار.

اسکات استوارت، دادستان کل می سی سی پی نیز سعی کرد قضات را از هر حد وسط دور کند و ادعا کرد که آزمون “غیرقانونی” که 30 سال پیش در فرزندپروری برنامه ریزی شده علیه کیسی، ثابت کرده که کثیف است

«اجرای این استاندارد بسیار دشوار است. استوارت گفت: این عینی نیست. “من فکر می کنم این یکی از دلایل بسیار قوی برای رفتن به تمام راه و لغو است آهو و کیسی

آیا واقعاً زمان برای زنان از سال 1973 تغییر کرده است و آیا این مهم است؟

وکلای می سی سی پی بر این موضوع تمرکز کرده اند که جامعه در 50 سال گذشته چقدر تغییر کرده است آهو تصمیم گرفته شد و گفته شد که این امر مستلزم تجدید نظر در تصمیم است.

دادستان کل کشور در خلاصه خود می نویسد: «در سال 1973 از زنانی که خواهان زندگی کامل خانوادگی و شغلی موفق بودند، حمایت اندکی وجود داشت. مرخصی زایمان نادر بود. مرخصی پدری بی خبر بود. استاندارد طلایی موفقیت حرفه ای 9 تا 5 با دفتر گوشه بود. انعطاف‌پذیری اقتصاد کنسرت یک افسانه بود.”

دادستان کل ایالت روز چهارشنبه بر این نکته تاکید کرد و گفت: «پیشگیری از بارداری در دسترس‌تر و در دسترس‌تر از زمان آن است. آهو یا کیسی

وکلای کلینیک می سی سی پی و وزارت دادگستری به شدت این استدلال ها را رد کردند.

پرلوگار خاطرنشان کرد که “وسایل پیشگیری از بارداری در سال‌های 1973 و 1992 وجود داشت، و با این حال دادگاه تشخیص می‌دهد که حاملگی‌های برنامه‌ریزی نشده ادامه خواهد یافت و عمیقاً بر منافع آزادی زنان تأثیر می‌گذارد.” او همچنین بر مبارزه افراد کم درآمد برای تهیه داروهای ضد بارداری و درصد اندک اما نه ناچیز که شکست می خورند، به عنوان دلایل اضافی برای حفظ دسترسی به سقط جنین تاکید کرد.

حرکت مشابهی به دنبال گسترش اخیر قوانین به اصطلاح “پناهگاه امن” است که به مردم اجازه می‌دهد نوزادی را برای فرزندخواندگی بدهند که قاضی امی کانی بارت پیشنهاد کرد که نیاز به سقط جنین کاهش یابد، استدلالی که ریکلمان آن را بی ربط به موضوع اصلی رد کرد.

این چیزی است که قاضی النا کاگان گفت تغییرات قانونی و فرهنگی خاص بی ربط بود، زیرا سوال اساسی حق یک فرد برای تصمیم گیری برای ادامه بارداری مانند آنچه در سال 1973 بود، باقی می ماند.

«بالاخره، ما دقیقاً در همان جایی هستیم که در آن زمان بودیم، با این تفاوت که اینطور نیستیم زیرا 50 سال آب زیر پل بوده است، 50 سال تصمیماتی که می گویند بخشی از قانون ما است که بخشی از آن است. ساختار وجودی زنان در این کشور، “او گفت.

آیا سقط جنین اساساً با سایر حقوق متفاوت است؟ اگر چه چیز دیگری در بلوک برش وجود دارد آهو سقوط؟

طرفداران حقوق سقط جنین هشدار داده اند که آن را لغو می کند آهو، و کم توجهی به سابقه می تواند به آشفتگی در قوانین ایالات متحده منجر شود، و محدودیت را برای آنچه برای تغییر سایر تصمیمات مهم لازم است کاهش دهد.

قاضی سونیا سوتومایر گفت که دادگاه عالی در سال 2015 اوبرگفل علیه هاجز تصمیم برای حمایت از حقsex ازدواج و تصمیم دهه 1960 در حمایت از حق پیشگیری از بارداری از جمله مواردی است که به راحتی قابل لغو است – به ویژه اینکه حقوقی که در این تصمیمات وجود دارد، مانند سقط جنین، به صراحت در قانون اساسی ذکر نشده است.

سوتومایور به استوارت گفت: “طبق نظریه شما، آنها به همان اندازه اشتباه می کنند.” فقط فکر می کنم وقتی می گویید هر تصمیمی در اینجا تأثیری بر آنها نخواهد داشت، نادیده می گیرید.»

این را وکیل کل می سی سی پی ذکر کرد که آهو و کیسی با سایر تصمیمات متفاوت هستند زیرا بحث برانگیز باقی می مانند.

استوارت همچنین استدلال می‌کند که حقوق سقط جنین طبق قانون با سایر حقوق متفاوت است، زیرا شامل «سلب زندگی» می‌شود.

گروه‌های حامی سقط جنین با لغو آن مخالفت کردند آهو این امر با لغو، مثلاً، سوابقی که از جداسازی حمایت می کنند، کاملاً متفاوت است، زیرا این امر به جای گسترش حقوق فردی، مستلزم کاهش است.

در جای دیگری از استدلال های روز چهارشنبه، قضات محافظه کار موضوع حقوق خود جنین و لزوم تعادل آن را با حقوق فرد باردار مطرح کردند.

ترس از عدم مشروعیت: تصمیم دادگاه چگونه بر دیدگاه مبهم جامعه نسبت به نهاد تأثیر می گذارد؟

بسیاری از بازیکنان در جریان بحث های روز چهارشنبه نگران بودند که این پرونده می تواند درک عمومی را مبنی بر اینکه دادگاه دارای انگیزه سیاسی است تشدید کند.

قضات لیبرال گفتند که دادگاه نادیده گرفتن سابقه سقط جنین که تقریباً به طور کامل بر اساس تغییر در ترکیب ایدئولوژیک آن استوار است، به طور جدی به موقعیت آن در جامعه آمریکا آسیب می رساند، در حالی که قضات محافظه کار بهترین راه را برای دادگاه برای حفظ اعتماد در میان آمریکایی ها با دیدگاه های متفاوت درباره سقط جنین می دانند. این است که موضوع را به ایالت ها برگرداند.

کاگان گفت که مهم این است که مردم فکر نکنند که این دادگاه یک نهاد سیاسی است که بسته به اینکه کدام بخش از جامعه بلندترین فریاد می‌زند به عقب و جلو می‌رود و به مردم اجازه نمی‌دهد فکر کنند که دادگاه بسته به این موضوع به عقب و جلو می‌رود. تغییرات در اعضای دادگاه.”

وی افزود که بسیاری از اقدامات گذشته دادگاه برای لغو سوابق منجر به این نتیجه شده است که آنها بر اساس برخی سوء تفاهم یا حقایق جدیدی است که از تجربه ایجاد شده است.

«از آن زمان تاکنون چیز زیادی تغییر نکرده است آهو و کیسی“کاگان گفت. “مردم بر اساس چیزهایی که همیشه فکر می کردند درست و غلط است فکر می کنند درست یا غلط است.

قاضی برت کاوانو پیشنهاد تنش در پرونده – و مصالحه اساسی بین زندگی یک زن باردار و جنین – خواستار بازگشت چنین تصمیماتی به هر ایالت شد.

«چرا این دادگاه باید داور باشد و نه کنگره، قوه مقننه ایالتی، دادگاه های عالی ایالتی، و مردم بتوانند این اجازه را بدهند؟ و پاسخ‌های متفاوتی در می‌سی‌سی‌پی و نیویورک، پاسخ‌های متفاوت در آلاباما نسبت به کالیفرنیا وجود خواهد داشت، زیرا دو علاقه متفاوت وجود دارد و مردم در آن ایالت‌ها ممکن است این منافع را کمی متفاوت ارزیابی کنند.

در سال های اخیر، به نظر می رسد رابرتز مشتاق حفظ اعتبار در دادگاه با به حداقل رساندن تصمیمات بحث برانگیز است، اما او گفت که این ممکن است همیشه بهترین رویکرد نباشد.

رابرتز قبل از انتقاد از بخشی از سابقه دادگاه عالی در این باره گفت: «مطمئناً درست است که ما نمی توانیم تصمیم خود را بر اساس محبوبیت آنها در میان مردم قرار دهیم. برنامه ریزی والدین علیه کیسی. “می ترسیدم این نتیجه متناقض داشته باشم که هرچه تصمیمات محبوبیت کمتری داشته باشد، دادگاه باید در عدم انحراف از سابقه قبلی سخت تر باشد – چیزی شبیه تصمیم فوق ستاره، اما این تصمیم فوق ستاره برای چیزی است که بسیاری آن را بدترین می دانند. تصمیمات.”

سرنگونی رو نمی تواند جنگ های سقط جنین را متوقف کند. این باعث افزایش آنها می شود.

قضات محافظه کار، وکلا و قانونگذاران با اصرار بر اینکه دادگاه عالی حقوق سقط جنین را محدود می کند، استدلال کرده اند که تصمیمی مبنی بر تایید یا حتی لغو ممنوعیت 15 هفته ای می سی سی پی رو در مقابل وید نبردها را برای رویه ای که دهه ها کشور را گرفتار کرده است، خاموش خواهد کرد.

کاوانو پیشنهاد کرد که دادگاه “به جای ادامه انتخاب کشور، باید به موضع بی طرفی در مورد این موضوع بحث برانگیز اجتماعی بازگردد”، که منظور او لغو قانون بود. آهو و به ایالت ها اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا و چگونه سقط جنین را ممنوع کنند.

سناتور بیل کسیدی (R-La.) در میان چندین قانونگذار جمهوری‌خواه است که این دیدگاه را تکرار می‌کند و در اوایل این هفته به خبرنگاران در کاپیتول هیل گفت که «قانون می‌سی‌سی‌پی واقعاً توانایی متحد کردن آمریکایی‌ها را دارد» زیرا شکاف بین افرادی که خواهان سقط جنین هستند را تقسیم می‌کند. به طور کامل ممنوع است و کسانی که می خواهند هیچ محدودیتی در این روش وجود نداشته باشد.

اما مدافعان هر دو طرف پرونده به صراحت اعلام کرده اند که چنین تصمیمی تنها به نبرد جاری دامن می زند. بسیاری از گروه‌های راست در حال حاضر در انتظار ممنوعیت‌های گسترده در سطح دولتی هستند آهو سقوط می کند زیرا گروه های چپ می گویند که به مبارزه برای دسترسی به سقط جنین با هر حقوق قانونی که در سطوح ایالتی و فدرال باقی مانده اند، ادامه خواهند داد.

رایان اندرسون، رئیس مرکز محافظه کار برای اخلاق و سیاست عمومی، تاکید کرد که تصمیم برای لغو رو در مقابل وید سیاست‌های مورد علاقه محافظه‌کاران اجتماعی را دنبال نمی‌کند، فقط فرصتی برای لابی کردن برای آنها ایجاد می‌کند.

«این پایان حرکت زندگی نیست. او گفت: این آغاز جنبش زندگی است. «این فرصتی است برای حامیان زندگی در سطح سیاسی تا قوانین خوبی را تصویب کنند.

ریکلمن گفت که شرکت او و دیگران “از مبارزه برای توانایی زنان در اتخاذ این تصمیم دست نخواهند کشید” و در حال آماده شدن برای استفاده از حریم خصوصی ایالتی و فدرال، برابری جنسیتی و قوانین آزادی شخصی برای مبارزه با موج مورد انتظار ممنوعیت های جدید هستند. آنها و گروه های دیگر همچنین از قانونگذاران ایالتی و فدرال می خواهند که حمایت از حقوق سقط جنین را بپذیرند آهو وارونه شود

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet