سلام ، همه شما مردم دوست داشتنی! من به بررسی دیگری از معدن آشپزخانه من در Bestk Kitchenbuy استقبال می کنم ، جایی که سعی می کنم دردسرهای انتخاب محصولات مناسب برای خانه شما را برطرف کنم. هدف از این بررسی خاص ، یافتن بهترین سینک آشپزخانه است که از هر جنبه دلخواه برای آشپزخانه شما مناسب باشد.

من به یاد می آورم در روز ، هنگامی که ما به تازگی وارد شده بودیم و من مجبور شدم مسئولیت طراحی خانه جدید خود را بر عهده بگیرم. این همه دردی بود که در تمام وسایل فانتزی در حال گشت و گذار در تلاش بود تا بفهمد کدام یک برای من بهترین است. من می دانم که شما بچه ها قبلاً با من در ارتباط هستند. اینگونه می دانید که می خواهید از طریق تجربه شخصی برخی از توصیه های مستحکم را استخراج کنید.

من در کنار این بررسی سینک آشپزخانه ، راهنمای خرید جامع سینک آشپزخانه را نیز گنجانده ام ، که معتقدم با بی میلی شما شما را همراهی می کند. کلیه فاکتورهای مهم مانند سبک های سینک ، بهترین مواد سینک ظرفشویی ، بهترین مارک های سینک آشپزخانه و بازخورد مصرف کننده آنها هنگام انتخاب گزینه های برتر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. قبل از جهش ، حتماً آن را کامل بخوانید.

بنابراین ، بدون هیچ گونه تمسخر بیشتر ، بیایید درست به درون شیرجه بزنیم!

بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانه سال 2020
سینک آشپزخانه زیر آب 30 لیتری کراس 30 اینچی – بهترین سینک زیر آب
سینک آشپزخانه تک کاسه ای Ruvati 32 اینچی – بهترین سینک آشپزخانه ایستگاه کاری
Kraus 33 اینچی مزرعه 60/40 سینک دوبل کاسه – بهترین سینک خانه مزرعه
سینک آشپزخانه منفرد Rovati 33 اینچی تک کاسه ای – بهترین قطره در سینک
سینک آشپزخانه زیر آب 30 لیتری ZUHNE 30 اینچی – محبوب ترین
سینک آشپزخانه زیر آب 30 لیتری کراس 30 اینچی – بهترین سینک زیر آب
کاسه 30 اینچی تک کاسه بهترین سینک آشپزخانه زیر آب برای آشپزخانه های کوچک
طرفداران
منفی
امتیاز کلی:
4.7 / 5
بهترین تخفیف ها را بررسی کنید
نیازی به ذکر محبوبیت Kraus در مورد وسایل آشپزخانه و حمام نیست. با کیفیت بالا و ضمانت ماندگاری محدود در تمام محصولاتشان که دارایی اصلی آنهاست ، این برند همچنان به ارزش افزودن آن به آشپزخانه های مدرن ادامه می دهد. KHU100 نظر مثبت بی شماری را در سیستم عامل های خرده فروشی آنلاین دریافت کرده است که به ارزش آنها برای قیمت های خود قسم می خورند.

سینک آشپزخانه زیر آب KHU100 از نظر زیبایی زیبایی ظاهری دارد و در عین حال عملکردی بسیار کارآمد نیز ارائه می دهد. ابعاد بیرونی این سینک 30 “(طول) x 18” (عرض) x 10 “(عمق) است ، فضای کافی را برای قرار دادن تمام وسایل آشپزی ، پلاکت و کارد و چنگال بزرگ شما فراهم می کند. علاوه بر این ، این سینک از جنس استنلس استیل به دلیل عمق سخاوتمندانه ، به راحتی حاوی پاشیدن آب است.

سینک از فولاد T-304 درجه ساخته شده است که دارای خواص ضد خوردگی قابل ستایش است. علاوه بر این ، فولاد ضد زنگ T-304 همچنین مقاومت بالایی را در برابر خندق ها و شکاف ها ایجاد می کند. همچنین نیازی به نگرانی در مورد خراش دادن لبه های ظروف مخصوص آشپزخانه در هنگام خراشیدن پایه سینک خود نیست زیرا شبکه استیل ضدزنگ (شامل لوازم جانبی) آن را محافظت می کند.

بیشتر بخوانید
سینک آشپزخانه زیر بشقاب روتاتی 32 اینچی تک کاسه – بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه
روتاتی 32 اینچی بهترین سینک آشپزخانه زیر بغل تکی کاسه ای برای محل کار
طرفداران
منفی
امتیاز کلی:
/4.5 / 5
بهترین تخفیف ها را بررسی کنید
رواتی یک مارک تجاری دیگر برای پیدا کردن وسایل آشپزخانه و حمام با کیفیت استثنایی است. مسلماً ، این تنها مارکی است که استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط Kraus را رقیب می کند. این برند در سال 2009 تأسیس شد و در طی مدت زمان کوتاهی ، جواز رضایت مصرف کننده را تشخیص داده است.

RVH8300 یک سینک آشپزخانه Undermount قابل تبدیل است که می تواند با استفاده از لوازم جانبی مکمل موجود در خرید شما ، کاملاً به یک فضای کاری تبدیل شود. لوازم جانبی شامل یک تخته چوبی چوبی ، یک سیلندر از جنس استیل ضد زنگ و یک قفسه رول است که می تواند برای تخلیه آب و خشکی ظرف ها استفاده شود. هر سه ضمیمه می توانند به راحتی بر روی لبه های تهیه شده در دیواره های جلوی و پشت سینک به راحتی بکشند.

سینک آشپزخانه Ruvati RVH8300 به طول 32 اینچ و عرض 19 اینچ (ابعاد بیرونی) گسترش می یابد و فضای کافی برای اسکان تمام گلدان ها و قابلمه های شما را فراهم می کند. علاوه بر این ، 10 اینچ عمق غرق شدن کامل را تضمین می کند. من حساب می کنم ، شما حتی پس از پر کردن تمام وسایل شبانه خود به یکباره باید از کار کافی بدون دردسر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
سینک آشپزخانه دو کاسه Farmhouse 33 اینچی Kraus – بهترین سینک آشپزخانه مزرعه
کاسوس 33 اینچی بهترین سینک آشپزخانه مزرعه 60/40 Double Bowl برای آشپزخانه مدرن
طرفداران
منفی
امتیاز کلی:
4.9 / 5
بهترین تخفیف ها را بررسی کنید
چه چیزی بهتر از یک سینک آشپزخانه زرق و برق دار است که میهمانان خود را ترغیب به تخصص در طراحی شما. Kraus یک شاهکار دیگر را برای افرادی که اولویت یک سینک آشپزخانه به سبک خانه در سبک های معمولی Undermount و Top-Mount هستند ، ارائه می دهد. از مزایای بارز داشتن یک سینک آشپزخانه جلوی پیش بند شامل زیبایی شناسی بهتری کلی و اهم است .. بله ، تقریباً همین است. اما صبر کنید! این به تنهایی برای بسیاری از افراد یک عامل تعیین کننده باقی مانده است. و می دانید من در آنجا اغراق نمی کنم.

با این حال ، این سینک آشپزخانه در مزرعه Kraus بسیار بیشتر از ظاهر جذاب ارائه می دهد. این محصول از جنس استیل ضد زنگ کلاس T-304 16-guage ساخته شده است و در کنار ظرافت و ظرافت ، دوام و مقاومت در برابر دندان را نیز به لیست اضافه می کند. علاوه بر این ، سینک های آشپزخانه دوبل همیشه از گزینه های کاسه ای تک کاسه عملکردی دارند. اما اگر بنا به دلایلی ترجیح می دهید سینک آشپزخانه یک خانه کاسه آشپزخانه ، این محدوده از Kraus انواع مختلفی در اختیار شما باشد.

طول سینک 32.9 اینچ طول و 75/20 اینچ عرض دارد. بنابراین ، شما نیاز به اندازه کابینت حداقل 33 اینچ دارید تا بتوانید یکپارچه در آن قرار بگیرید. با این وجود توصیه می شود هنگام طراحی مجدد یا بازسازی آشپزخانه خود ، یک سینک آشپزخانه خانه را در نظر بگیرید. دلیل این امر آن است که اغلب از اندازه های سفارشی کابینت استفاده می کند تا از نصب دقیق آن اطمینان حاصل شود.

بیشتر بخوانید
سینک آشپزخانه منفرد Rovati 33 اینچی تک کاسه ای – بهترین قطره در سینک آشپزخانه
کاسه روتاتی 33 اینچی تک کاسه ای بهترین دیافراگم بهترین فولاد ضد زنگ سینک ظرفشویی آشپزخانه
طرفداران
منفی
امتیاز کلی:
/4.5 / 5
بهترین تخفیف ها را بررسی کنید
اگر از طرفداران ظاهری کوهنوردی هستید ، نباید بیشتر از این سینک آشپزخانه برتر از رواتی جستجو کنید. این سینک 33 اینچی ترکیبی از کیفیت ساخت ، زیبایی شناسی و عملکرد را به نمایش می گذارد.

ابعاد بیرونی سینک 33 اینچ x 22 اینچ است ، همه چیز از گلدان های بزرگ و قابلمه ها گرفته تا پلاترهای اندازه کامل به راحتی در آن جا می گیرند. فضای عمودی 10 اینچ تضمین می کند که شما برای کار با آن از میزان کافی برخوردار هستید.

بدست آمده از یک مارک معتبر ، سینک آشکارا از جنس استنلس استیل T-304 ساخته شده است و از این رو مقاوم در برابر خوردگی است. علاوه بر این ، سینک ظرفشویی دارای برس تجاری از نوع تجاری است که نسبت به پایان ساتن عمومی مقاوم تر است. همچنین ، یک برس برس ، ظاهری مطابق با دیگر وسایل آشپزخانه شما به سینک می دهد.

پایه سینک با اطمینان از ضخامت لاستیک پوشانده شده است تا از تولید حداقل نویز اطمینان حاصل شود. این سینک ظرفشویی آشپزخانه حاشیه های تیز شعاع صفر را به نمایش می دهد و ظاهری مدرن و زیبا به آن می بخشد.

بیشتر بخوانید
ظرفشویی آشپزخانه زیر آب 30 لیتری ZUHNE 30 اینچی – بهترین نظرات مشتری
ZUHNE 30 اینچی بهترین کاسه سینک آشپزخانه کوچک زیر آب
طرفداران
منفی
امتیاز کلی:
/5/5
بهترین تخفیف ها را بررسی کنید
اگرچه تمام مدل های موجود در لیست من از بازخورد مشتریان استثنایی برخوردار هستند ، اما این سینک ظرفشویی Undermount از ZUHNE بسیار بالاتر است. در مورد ارزش پول ، استانداردهای کیفیت و خدمات پس از فروش صحبت کنید. این مارک متعادل و در نتیجه ، مورد علاقه مردم است.

این فرم سینک آشپزخانه Undermount ZUHNE در مقایسه با مدل های مشابه از مارک های دیگر بسیار مناسب است. علاوه بر این ، آن را نیز با لوازم جانبی مفید اضافی از جمله یک سوراخ سوراخ سوراخ دار ، اسفنج نگهدارنده ، کشش تخلیه و متوقف می شود. با این حال ، خلافکار بر خلاف Ruvati RVH8300 که دارای لبه های اختصاصی بود ، روی پیشخوان شما قرار دارد.

سینک آشپزخانه ZUHNE Modena Undermount از جنس استیل ضد زنگ کلاس T-304 16-guage ساخته شده که مورد علاقه کاربران است. این سینک علاوه بر این ، دارای یک ساتن برس شده است که تمیز کردن آن آسان است. همچنین ، این پایان کار حوضه را از نظر ظاهری مطابق با شیر آب و سایر وسایل از جنس استنلس استیل شما می سازد.

مطابق انتظارات ، سینک آشپزخانه از یک شبکه از جنس استنلس استیل است که کف سینک را از خراش محافظت می کند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید سینک آشپزخانه
اگر این مطلب را می خوانید ، من فرض می کنم که شما نسبت به سینک آشپزخانه جدیدی که قصد خرید دارید کمی شک و تردید کنید. همچنین ، من فکر می کنم شما انتظار دارید که قبل از خرید بهترین سینک آشپزخانه ، تمام اطلاعات حساس مورد نظر خود را با شما در میان بگذارم.

خوب ، این دقیقاً همان چیزی است که پایین می آید! در ادامه ، من تمام عواملی را که باعث می شود یک سینک آشپزخانه برای ارزیابی در نظر گرفته شود ، تفکیک می کنم. خواندن آن را کامل بخوانید و من معتقدم ، می توانید کد را برای خودتان خرد کنید. برای مرجع شما ، من 5 مورد از بهترین انتخابهای شخصی خود را نیز که در دسته بندی های مربوط به آنها برتر است ذکر کرده ام. آنها را یک بار از طریق آنها بررسی کنید.

در اینجا همه چیز شما باید قبل از خرید سینک آشپزخانه بدانید. بنابراین بدون هدر دادن یک دقیقه ، اجازه دهید آن را به یک کار آسان برای شما تبدیل کنیم!

I. انواع سینک ظرفشویی
همانطور که شاید از قبل آگاه باشید ، سینک ظرفشویی آشپزخانه به اشکال ، اندازه و مواد مختلفی عرضه می شود. ما به طور گسترده آنها را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرده ایم.

A. بر اساس روش نصب

 1. مخزن آشپزخانه را کم رنگ کنید
  سینک آشپزخانه زیر استیل ضد زنگ
  طرفداران
  منفی
  همانطور که از نام آن پیداست ، یک سینک ظرفشویی زیر آب از پیشخوان نصب شده است. به این معنی که با کمک واشرها و آجیلهایی که به همراه خرید شما تهیه شده است ، به زیر سطح پیشخوان پیچیده می شوید. به دلیل چنین نصب ، countertop در ادامه مناسب با دیواره های سینک اجرا می شود. نصب سینک آشپزخانه زیر آب کمی پر تلاش تر از سینک ظرفشویی است که بعداً مورد بحث قرار می گیرد.

با این حال ، یک سینک آشپزخانه زیر دست یک لمس یکدست به پیشخوان شما اضافه می کند. مردم به دلیل ظرافت و ظرافتی که به آشپزخانه می بخشد عموماً به این نوع گرایش دارند. از مواد متنوعی می توان برای ساخت سینک ظرفشویی زیر آب استفاده کرد. اینها شامل فولاد ضد زنگ ، مس ، گرانیت کامپوزیت و آتیه است. همچنین ، اینها به صورت سینک ظرفشویی تک و دوتایی در دسترس هستند.

سینک های زیر آب با میزهای ضد آب مانند گرانیت و سنگ مرمر بسیار کار می کنند. با این حال ، این موارد با صفحات روکش ورقه توصیه نمی شوند. دلیل آن که لبه بین میز و روکشی در معرض ریزش آب است و از این رو مستعد آسیب ناشی از آب است. شما می توانید جوانب مثبت و منفی سینکهای آشپزخانه Undermount را بخوانید.

 1. دستشویی آشپزخانه
  رها کردن سینک آشپزخانه برای ضد بار
  طرفداران
  منفی
  سینک های سقفی همچنین به عنوان غرق بالای کوه معروف هستند. یک سینک ظرفشویی دارای حاشیه کاملاً قابل مشاهده در کنار حاشیه سینک است که بر روی پیشخوان صاف است. نصب سینک ظرفشویی آشپزخانه شامل کار دست بسیار کمی است که برخلاف سینک های زیر آب است. این صرفاً شامل ریختن سینک در قسمت بریده برقی و بستن رینگ ها با پیشخوان با استفاده از گیره های فلزی است.

تمیز کردن پیشخوان برای بقایای خرد شده ممکن است در اینجا شما را آزار دهد. چنین قسمتهای ریز و درشتی به طور کلی در لبه سینک گیر می شوند. این جنبه با این واقعیت جبران می شود که این موارد به راحتی قابل نصب هستند ، ارزان هستند و به راحتی برای اصلاحات در دسترس هستند.

نگاهی به برخی از جوانب مثبت و منفی سینک ظرفشویی Drop-in

 1. سینک آشپزخانه مزرعه
  سینک های مزرعه سفید چدن
  طرفداران
  منفی
  آه! آیا ما اینجا هستیم؟ اگر متوجه آن شدید ، صدای دلهره آور من را ببخشید ، که من کاملاً مطمئن هستم که می خواهید. من تمام تلاشم را می کنم که بیش از حد تأکید نکنم و آن را فقط حفظ کنم.

غرق مزرعه مزرعه (همچنین به عنوان غرق جلوی اپرون نیز مشهور است) به دلیل حساسیت و دلپذیری دنج که به نظر می رسد ، تحسین زیادی به دست آورده اند. این نمادها نمایانگر کلبه های خوب کشور قدیمی هستند و احساس گرم و دلنشینانه ای را به همراه دارند. سینک های جلوی پیش بند به طور سنتی برای مقاصد متنوعی از جمله تمیز کردن گلدان ها و قابلمه ها ، شستن لباس و حمام کردن نوزادان استفاده می شود.

هیچ چیز ظرافت پیچیده ای مانند آشپزخانه به آشپزخانه نمی افزاید. سینک های مزرعه به اندازه کافی طولانی هستند که سینی های مخصوص پخت و قابلمه ها را در خود جای می دهند ، به اندازه کافی عمیق هستند تا بتوانند شمع از آنها جمع شوند و به اندازه کافی گسترده باشند تا بتوانند به راحتی وسایل خود را جابجا کنند. قسمت جلوی پیش بند در معرض فورا چشم را به خود جلب می کند و مطمئناً کانون آشپزخانه شما خواهد بود.

برخلاف سینک های آشپزخانه Undermount یا بالای کوه ، سینک های جلوی پیش بند با کشویی سینک در شکاف سفارشی ایجاد شده در پیشخوان نصب می شوند. وزن سینک کاملاً توسط کابینت زیر آن پشتیبانی می شود. کابینت و کانتر ساخته شده سفارشی شرط لازم برای نصب اکثر سینک های آشپزخانه جلوی اپرون است.

این یکی از اشکالاتی است که می خواهم به شما توجه کنم. پیش بند در معرض فولاد ضد زنگ در جلو می تواند به دلیل تماس منظم با عناصر فلزی در سطح کمر مانند کمربند کمربند ، به مرور زمان خراشیده شود.

B. بر اساس تعداد کاسه
فقط به خاطر ذکر آن ، دو نوع برجسته سینک ظرفشویی آشپزخانه بر اساس تعداد کاسه ها وجود دارد: سینک ظرفی منفرد و کاسه دو نفره.

 1. سینک آشپزخانه یک کاسه
  سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل تک کاسه ای
  طرفداران
  منفی
  سینک ظرفشویی منفرد یک کاسه انفرادی بزرگ دارد. برخی از افراد به دلیل توانایی آن در جا دادن صفحات بزرگ و قابلمه به راحتی ، این نوع را ترجیح می دهند. اینها در دامنه متنوعی از ابعاد اولیه درست از حدود 12 اینچ تا 33 اینچ خیره کننده قرار دارند.

تا آنجا که اندازه مناسب را با توجه به نیازهای شخصی خود انتخاب می کنید ، هرگز تمیز کردن سینی های پخت و قابلمه های ورق را نخواهید داشت. در روند نزولی ، شما ممکن است هنگام جداسازی ظرف های سخت و تمیز ظرف های تمیز را از کثیفی ها جدا کنید. همچنین ممکن است شما به یک سبد سوراخ دار جداگانه احتیاج داشته باشید تا آب اضافی وسایل تمیز شده از بین برود.

 1. سینک آشپزخانه دو کاسه
  سینک آشپزخانه دو کاسه را کمرنگ کنید
  طرفداران
  منفی
  در اینجا ، سینک ظرفشوئی به دو بخش جداگانه به نسبت 30/70 ، 40/60 یا 50/50 تقسیم می شود. برخی از افراد به دلیل عملکرد بهتر ، سینکهای دوبل را ترجیح می دهند. ظرف ظرفشویی با یک کاسه حاوی آب صابون برای شستشو و دیگری حاوی آب تمیز برای شستشو آسان تر می شود. علاوه بر این ، برخی از مدل ها دارای لوازم جانبی دستی مانند یک قفسه خشک کن هستند که می توان آن را روی کاسه دیگر نگه داشت تا به ظروف خشک کمک کند.

از طرف دیگر ، می توانید ظرف های کثیف را در یک کاسه جمع کنید و هنوز هم کاسه هایی را برای کارهایی مانند شستن میوه و سبزیجات خود داشته باشید. اگر ظرف شستشوی سازمان یافته مهمترین نگرانی شماست ، توصیه می کنم یک سینک ظرفشویی 40/60 یا 50/50 تهیه کنید.

در روند نزولی ، مردم اغلب استنباط می كنند كه كاسه های فردی به اندازه کافی بزرگ نیستند كه بتوانند تابه های ورق و سایر وسایل آشپزی بزرگ را تهیه كنید.

دوم مواد سینک آشپزخانه
مواد سینک در هنگام خرید بهترین سینک آشپزخانه به طور مستقیم با برخی از عوامل مهم مرتبط است. مواد سینک ظرف مورد نیاز ظاهر ، ماندگاری و نگهداری آن را تعیین می کند. انتخاب ماده ای که تعادل مناسب ظاهر و دوام را به دست می آورد ، اصلی برای کم کردن تلاش شماست.

در زیر برخی از برجسته ترین مواد سینک ظرفشویی وجود دارد که تمام خصوصیات مطلوب را به نسبت بهینه ترکیب می کند.

 1. استیل ضد زنگ

از زمان آغاز به کار ، فولاد ضد زنگ کاربردهای بی شماری را در بخش صنعت پیدا کرده است. این آلیاژ ترکیب کاملی از کیفیت مطلوب دارد و آن را به یکی از اولویت های برتر تولید کنندگان تبدیل می کند. در زیر چند فاکتور استیل ضدزنگ ، گزینه ای مناسب برای مارک های تولید کننده سینک است.

مقاومت در برابر خوردگی
مقاومت در برابر ضربه
استحکام بالا
ماشین کاری
ظاهر جذاب
تعمیر و نگهداری کم
با توجه به این ویژگی های جالب توجه ، سینک های ضد زنگ پرکاربردترین دستشویی های آشپزخانه در سراسر جهان هستند.

در روند نزولی ، ساخت و ساز از جنس استنلس استیل می تواند منجر به غرق شدن سر و صدا به دلیل آب برخوردی به قسمت زیر سینک شود.

با این حال ، مارک های پیشرو در ساخت سینک های ضد زنگ از جنس استنلس استیل این مسئله را با پیچیدن سطح زیرین با لنت های جذب صدا ضخیم اصلاح می کنند. همچنین ، وسایل آشپزخانه تیز به راحتی می تواند در قسمت بیرونی خراشیده شود. بنابراین ، اکثر سینک های فلزی شامل یک شبکه از جنس استنلس استیل برای محافظت از پایین سینک در برابر خراش ها هستند.

بنابراین ، اگر می خواهید با یک سینک استیل ضدزنگ بروید ، مطمئن شوید که در طراحی خود نوعی مکانیزم ضد زنگ صدا و یک شبکه محافظ برای جلوگیری از خراش در قسمت پایین دارد.

 1. سنگ گرانیت
  سینک آشپزخانه گرانیت سنگ برای آشپزخانه در فضای باز
  گرانیت ماده اولیه قابل اطمینان دیگری برای ساخت سینک ظرفشویی است. گذشته از اینکه بسیار بادوام است ، سینک های گرانیتی با هر نوع دکوراسیون آشپزخانه بسیار خوب پیش می روند.

غرق گرانیت دارای مزایای مختلفی نسبت به سینک های فلزی از جمله مقاومت بالا در برابر خراش ها و تولید نویز ناچیز است. علاوه بر این ، سینک های سنگ گرانیتی در رنگ های متنوعی وجود دارد. بنابراین ، می توانید انتخاب کنید که چه چیزی به بهترین وجهی با طرح زمینه آشپزخانه شما انجام می شود.

همچنین لازم نیست نگران خراطین تیز و خراش سطح سطح سینک باشید. علاوه بر این ، سطح گرانیت بر خلاف سطوح فلزی در برابر اثر انگشت و علائم آب مصون است.

برای منفی ، سینک های سنگ گرانیتی سنگین تر از سایر مواد هستند و همچنین مستعد ترک هستند. با این وجود می توان با حفظ رفتار متعارف در اطراف سینک خود از آن جلوگیری کرد.

 1. مس
  سینک مس برای آشپزخانه
  مس فلز نرمتر است که در برابر آلیاژهای سفارشی مقایسه می شود. بنابراین ، اگر تصمیم گرفتید که به دنبال این ظاهر پر زرق و برق در آشپزخانه خود بروید ، اصرار بر یک دستگاه ضخیم تر مهم است.

سینک های مس به عنوان سینک های قابلمه تک و دوتایی در کلیه مقولات برجسته از جمله سبک های Undermount ، Drop-in و Farmhouse در دسترس هستند. هر دو نوع از این حالت صاف باشد یا چکش ، هر دو نوع جذابیت زیبایی خارق العاده ای دارند.

یک مزیت بارز داشتن سینک مس این است که ذاتاً ضد میکروبی است. بنابراین ، دیگر نگرانی از استریل کردن سینک خود ندارید. همچنین ، مس فلز بسیار قابل انعطاف است. بنابراین ، می توان آن را به راحتی و به راحتی در اشکال و اندازه های دلخواه قالب ریزی کرد.

داشتن سینک مس نیز منفی را شامل می شود. غرقهای مس صاف و تمیز مستعد ابتلا به خراش و خندق هستند. همچنین ، مس تمایل به تغییر رنگ با گذشت زمان (مس به دلیل اکسیداسیون باعث ایجاد یک پاتین سبز مایل به سبز) می شود. این یک خاصیت مس منحصر به فرد از مس است و کاربران اغلب به جای ذکر کردن آن به عنوان یک ترکیب معمولی ، تمایل به پذیرش آن دارند.

جدای از آن ، باید در هنگام انتخاب مایعات تمیز کننده سینک خود مراقب باشید. مس به اسید و سایر مواد شیمیایی خشن بسیار حساس است. در صورت عدم استفاده از این مواد ، چنین مواد شیمیایی می توانند پاسیون را از بین برده و لکه های روشن را روی سطح سینک قرار دهند. پتینه اغلب با گذشت زمان برمی گردد ، اما ممکن است تفاوت سایه با نقاط موجود را نشان دهد.

4- شومینه
سینک آشپزخانه به سبک مزرعه آتش نشانی
سینک ظرفشویی های آتش نشانی تحت دسته سینک های سرامیکی طبقه بندی می شوند. این سینک ها در اصل در دماهای بسیار بالا قالب ریزی شده اند. پس از آن ، سطح خارجی سینک ظرفشویی با مینای چینی پوشانده شده و در دمای 2000 درجه فارنهایت به مدت 24 ساعت خشک می شود.

چنین روندی ساختاری منجر به یک سینک سخت ، صاف و بادوام می شود. اگرچه از ماندگاری طولانی مدت اطمینان دارید ، اما در سینک های آتش خاموش بر خلاف سینک های سنگ گرانیتی ، انتخاب محدودی از اشکال ، رنگ و اتمام وجود دارد.

روکش مینای دندان سخت شده باعث می شود که اجاق گاز در برابر خراش مصون باشد. علاوه بر این ، تمیز کردن لکه ها به راحتی پاک کردن حوضه با یک پارچه مرطوب است. در نزولی ، غرق شومینه سنگین است و نیاز به نصب نظارت دارد. همچنین ، باید مطمئن شوید که پیشخوان شما می تواند پشتیبانی لازم را ارائه دهد یا خیر.

 1. چدن
  سینک آشپزخانه چدنی دوتایی
  چدن یکی دیگر از مواد قابل استفاده در سینک آشپزخانه است. به طور معمول چدن با لایه ای از پرسلن یا مینا روکش می شود تا به سینک ظاهری صاف و یکدست داشته باشد. به دلیل ظاهر بیرونی مشابه ، افراد ممکن است اغلب اینها را با غرق آتش سوزی اشتباه بگیرند. یک نکته تمایز این است که اینها بر خلاف سینک های گلدان دارای تنوع بیشتری در شکل و اندازه هستند.

چدن درست مثل فولاد ضدزنگ با دوام قابل توجه همراه است. روکش چینی خارجی اما می تواند در اثر ضربه آسیب ببیند.

III. بهترین مارک های سینک آشپزخانه
با مارک های زیادی روبرو می شوید که سینک آشپزخانه را تولید می کنند. برخی از آنها سالها در این کار مشغول به کار بودند و برخی دیگر در تلاشند تا موضع بگیرند. صرف نظر از این ، در اینجا برخی از بهترین مارک های سینک ظرفشویی آشپزخانه است که شما باید قبل از گرفتن کبیسه به دنبال آن باشید.

 1. کراوس
  بررسی سینک آشپزخانه Kraus
  Kraus در واقع یکی از معتبرترین مارک های لوله کشی لامپ در ایالات متحده است. آنها دائماً در تلاشند تا ارزش خود را برای محصولاتشان بهبود بخشند ، بر مشتریان خود پیروز شده اند.

وسایل آشپزخانه آنها علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، از ویژگی های مطلوبی برخوردار هستند. از طرح های بی عیب و نقص گرفته تا مواد اولیه با دوام ، من معتقدم که آنها ترکیب کاملی را کشف کرده اند. این شرکت کلیه محصولات آشپزخانه و حمام خود را با ضمانت ماندگاری محدود پوشش می دهد. علاوه بر این ، این برند به دلیل خدمات پس از فروش قابل اعتماد و پشتیبانی مشتری مشهور است.

آنها با بیش از یک دهه انجام کارهایی که می کنند به بهترین وجه انجام می دهند ، آنها به راحتی جایگاهی در لیست مارک های “برو” به من دادند.

 1. روواتی
  بهترین سینکهای آشپزخانه رواتی
  رواتی که در سال 2009 تاسیس شد ، رقیبی سرسخت برای مارک های تولید کننده سینک ظرفشویی است که در رأس آنها قرار دارد. آنها با کیفیت غیرقابل انعطاف محصولات خود ، پایه و اساس محکمی را برای این شرکت ایجاد کرده اند. افزایش تعداد فروش هر ساله نشانه ای روشن از ذهنیت “به جلو و رو به بالا” از برند است.

محصولات آنها ظرافت ، کارایی و دوام را در نسبت های مناسب با یکدیگر ترکیب می کنند. رواتی برای محصولات خود ضمانت ماندگاری محدودی را ارائه می دهد که بیشتر به اعتبار آنها به عنوان یک برند می پردازد.

 1. KOHLER
  آشپزخانه Kohler بررسی می کند
  من می توانم پول خوبی شرط بندی کنم ، شما این همه غول را قبلاً می شناسید و یا حداقل نام آن را چند بار شنیده اید. KOHLER یک برند مشهور لوازم آشپزخانه و حمام است که مردم کورکورانه به آن اعتماد دارند.

این شرکت به دلیل خدمات استثنایی مشتری و گارانتی محدود برای کلیه محصولاتشان شناخته شده است.

 1. مون
  بررسی سینکهای آشپزخانه Moen
  می دانم توقع این یکی را داشتی Moen یکی دیگر از غول های لوازم آشپزخانه و حمام است که اعتماد مشتری آنها را بیش از هر چیز ارزش می دهد. این برند طیف وسیعی از سینک ها را تولید می کند که از نظر مواد ، شکل و طراحی متمایز می شوند.

سینک های Moen با انواع گارانتی ارائه می شوند. برخی با 5 سال محدود ، برخی دیگر با 10 سال و برخی حتی با ضمانت طول عمر محدود.

نتیجه
این مربوط به همه چیزهایی است که قبل از خرید سینک آشپزخانه باید در نظر بگیرید. من واقعاً امیدوارم که این راهنمای خرید جامع به شما در یافتن بهترین جنس سینک ظرفشویی برای خانه شما کمک کند. مجدداً تأکید می کنم ، این در مورد اسراف ترین مواد یا گران ترین مارک نیست. این در مورد این است که بدانید کدام یک بیشترین ارزش را به آشپزخانه شما اضافه می کند.

اگر شما به این حد دور رسیدید ، من از شما قدردانی می کنم و صمیمانه امیدوارم که هدف شما ارائه شود. تا دفعه بعد ، پخت و پز را ادامه دهید