2 نفر متهم در ارتباط با مرگ و میر از 2 Md. دبیرستان grads

یک نوجوان با آن مواجه است اتهامات در ارتباط به مرگ یک سی-منطقه مرد و زن که بدن داشت و از دروغ گفتن در نزدیکی یک سقوط ماشین در جنوب ویرجینیا در ماه گذشته.

ویرجینیا پلیس ایالتی در زمان 17 ساله Danvile ویرجینیا پسر را بازداشت پنج شنبه گذشته و اتهام او را با یک تعداد از انسداد عدالت و یک شهرستان از لوازم جانبی پس از این واقعیت است.

در فوریه.8 پلیس Ntombo Joel Bianda, 21, اسکندریه, ویرجینیا و Ayanna Munne Maertens گریفین, 19, از کنسرت, مریلند, مرده در یک منطقه گیاهی ایالات متحده آمریکا مسیر 58 در هلیفکس شهرستان حدود 10 مایل از کارولینای شمالی مرز. هر دو تا به حال زخم گلوله و شد در نزدیکی یک نقره نیسان ثبت نام به Bianda که تا به حال اجرا کردن جاده را به ميانه.

چند روز بعد پلیس دستگیر 18 ساله Mohamed A. Aly در اسکندریه به اتهام دو فقره قتل درجه اول و دو فقره از استفاده از اسلحه گرم در این کمیسیون از یک جنایت است. او است که برگزار می شود در آبی ریج منطقه ای زندان در هالیفاکس.

Bianda و Maertens گریفین هر دو فارغ التحصیلان اخیر از شمال غربی دبیرستان در Montgomery County Maryland. Bianda فارغ التحصیل در سال 2017 و Maertens گریفین فارغ التحصیل شد و در سال 2019 با توجه به یک صدای جیر جیر از شمال غربی بالا اصلی جیمی d’آندریا.

تحقیقات در حال انجام است و ایالتی ویرجینیا پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به آنها را در 434-352-7128.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>