اسلام آباد (AP) — Kanizan بی بی بود 16 زمانی که او به اتهام قتل کارفرمای خود و همسر و پنج فرزند است. پلیس گفت که او به داشتن رابطه با کارفرمای خود که او نیز دستگیر شد و بعد از آن به دار آویخته شدند.

تا زمانی که اعدام او در سال 2003 Sher Mohammad سوگند یاد او و بی بی هرگز امر بود و نه کسی را کشته است. او حفظ همسر و فرزندان خود را کشته و به عنوان بازپرداخت در یک مدت طولانی در حال اجرا زمین اختلاف با بستگان خود.

و در عین حال بی بی بود که مبتلا به اسکیزوفرنی در سال 2000 باقی مانده محکوم به اعدام که در آن او شده است برای 29 سال است.

این کرنل مرکز مجازات مرگ در سراسر جهان است که رهبری تلاش های همراه با مستقل پروژه عدالت پاکستان به بی بی منتشر شد. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل کرده است بسیاری از پاکستان به نظر می رسد نیز تعطیل نتانیاهو شانس در آزادی.

او یکی از بیش از 600 بیمار روانی زندانیان در پاکستان به سر می برند زندان. یک مارس 30 جلسه به ارائه و در عین حال یکی دیگر از ارزیابی روانی به تعویق افتاد زمانی که دادگاه بسته شده است.

ترین روز بی بی به سختی می تواند خودش لباس. او صحبت نشده در بیش از یک دهه و پدرش قبل از مرگ او در سال 2016 التماس کرد در نامه ای به پاکستان رئیس جمهور برای رایگان خود را تنها فرزند.

“دختر من بود متهم به قتل که دروغ بود,” او نوشت: گفتن از او چگونه بود, شکنجه در بازداشت پلیس.

“آنها آویزان از یک فن با طناب ضخیم تر از او کوچک مچ دست ضرب و شتم او را قاب کوچک با همه آنها ممکن است. به آنها اجازه دهید موش سست در شلوار خود را که آنها گره خورده است از مچ پا به طوری که آنها نمی تواند فرار. Kanizan شده بود وحشت زده از موش ها تمام زندگی خود را,” او نوشت. “من یک مرد فقیر و من خواهش می کنم که حکم اعدام دختر من بود تبدیل به زندگی در زندان است.”

او هرگز یک پاسخ دریافت.

عدالت پروژه پاکستان این هفته هشدار داد که شیب افزایش COVID 19 نفر در پاکستان در زندان های شلوغ. دادگاه عالی پاکستان این هفته توافق به انتشار برخی از بیماران روانی و معلولان زندانیان به سهولت شرایط, اما تنها کسانی که جملات کمتر از سه سال است.

این به معنای بی بی تا به حال در زندان باقی می ماند.

یک زمین اختلاف بین اقوام بود که در این مرکز مورد او. او کارفرما عموزاده شده بود دشمنی با او بر روی زمین و در اصل شده است دستگیر و به قتل. آنها با اشاره به بی بی کرد و او را از زنا جرم از شرم در محافظه کار پاکستان گفت که چرا او را کشته کارفرما همسر و فرزندان. در روستاها زنا را می توانید خلاصه اعدامها توسط اعضای خانواده است.

بی بی بود متهم به دست داشتن در قتل و اتهام قتل است. بی اساس زنا ادعا و اعتراف بدستآمده پس از چند روز شکنجه شد به اندازه کافی برای قاضی به حکم او را به مرگ.

Delphine Lourtau که سران این کرنل مرکز در مورد مجازات مرگ در سراسر جهان گفت: این گروه تحقیقاتی نشان داد که زنان اغلب نه تنها مجازات برای جنایات آنها با اتهام “بلکه برای ستمکار هنجارهای جنسیتی.”

Lourtau گفت: سه دهه اعدام گرفته اند شدید تلفات در بی بی.

“او از دست داده است با واقعیت است و بی اعتنا به محیط اطراف خود. روز وجود دارد که او قادر به غذا خوردن یا لباس خودش. او لرزد, می شنود, صدای, و است که به ندرت قادر به تشخیص اعضای خانواده” کورنل گفت: مرکز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im