2020 تماشا کنید: چگونه از coronavirus تغییر در انتخابات ؟

نیویورک (AP) — ریاست جمهوری, سیاست, حرکت تند و سریع. آنچه که ما در حال رفتن به یک هفته در سال 2020 کمپین:

___

روز به بعد مجموعه ای از مقدماتی (آریزونا و فلوریدا, ایلینوی, Ohio) : 1

روز به انتخابات: 242

___

روایت

دموکراتها نامزدی ریاست جمهوری مبارزه شده است تنزل به یک چاره اندیشی موقت به ایالات متحده هایش با یک بحران بهداشتی به احتمال زیاد به رشد نمایی در هفته های آینده. که حتی به عنوان برنی ساندرز مبارزه برای بقای سیاسی خود را در برابر موجی جو بایدن پیش از یکی دیگر از مجموعه ای از ریسک بالا مقدماتی روز سه شنبه. و در حالی که در غیر این صورت مهم هفته دموکراتیک اولیه سیاست ممکن است در تلاش برای شکستن از طریق کانون توجه است و قطعا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و توانایی خود را برای رهبری این کشور را از طریق زمان و رشد تحول. مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شده است ناهموار در بهترین حالت. و اگر او همچنان به مبارزه برای محافظت از آمریکا و سلامت اقتصاد او نیز در تلاش برای گرفتن رای در نوامبر است.

___

سوالات بزرگ

چگونه خواهد coronavirus تغییر در انتخابات ؟

وجود دارد هیچ پاسخ آسان برای دموکرات ها و یا جمهوری خواهان آنها به عنوان حرکت عظیم خطرات بهداشت عمومی در قلب ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. نامزد شده اند مجبور به انصراف از حوادث و معلوم نیست که چگونه آنها ادامه خواهد داد به انرژی پایگاه های خود را در حال حاضر که اجتماعی فاصله تبدیل شده است غیر رسمی قانون زمین. نیز وجود دارد که عمده سوالات در مورد مشارکت مردم در آینده اولیه مسابقات به خصوص به عنوان بالاترین-گرایش رای دهندگان مسن تر مردمی هستند که هشدار داده بود در خانه بمانند. این نمایشگاه به تعجب که آیا آینده اولیه انتخابات اتفاق خواهد افتاد. همه در همه ، این قلمرو ناشناخته.

می تواند برگ برنده نشان می دهد رهبری واقعی که کشور به آن نیاز دارد ؟

خواه رئیس جمهور انتخاب مجدد ممکن است لولا در مورد اینکه آیا او می تواند راهنمای امریکا از طریق آنچه که می تواند بزرگترین خطرات بهداشت عمومی از قرن. او را به یک شروع بد. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها عنوان تهدید در هفته های اخیر تشبیه آن به یک خفیف آنفولانزا و پیش بینی این امر به سرعت عبور. او بارها و بارها وعده داده است که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یکی هر چند که به درست بودن. و او به عنوان گسترش دروغ و سرزنش رسانه ها برای مشکلات وحشت گسترده است که حل و فصل در. اضطراب ملت از جان گذشته است برای اطمینان و قادر به رهبری است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است می گویند او مسئول نیست اما او را رهبر جهان آزاد است.

می ساندرز محدود کردن آسیب در فلوریدا?

فرض مقدماتی برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده ساندرز نمی توانیم یکی دیگر از عملکرد بد این جمعه که دموکراتیک اولیه رای دهندگان در سراسر چهار متحده در وزن. فلوریدا به تنهایی می تواند تصمیم گیری سناتور ورمونت سرنوشت. دولت ارائه می دهد سومین نماینده ای در این کشور است. و ساندرز’ تیم نگران بود در مورد آن حتی قبل از اینکه اسلاید. حقیقت این است که نام تجاری خود را از سوزاندن-it-down سیاست بازی نیست و به خوبی با سالمندان و یا برخی از Latinos مانند فلوریدا بسیاری از کوبا و یا ونزوئلا که دارای تجربه با سوسیالیسم. ساندرز’ مسیر به نامزدی است که به طور فزاینده ای باریک و یک شب بد در فلوریدا می تواند آن را همه اما غیر ممکن است.

می توانید دموکرات ها با هم می آیند?

دموکراتها توانایی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن را حداقل در بخشی از توانایی متحد کردن پشت سر یک نامزد. و به عنوان 2016 به ما آموخت که آسان تر از انجام گفت. بسیاری در ساندرز’ پایه آتشین ترقی خواهان بیزار بایدن و سیاسی او نشان می دهد. در عین حال اگر ساندرز’ نامزدی ریاست جمهوری نتواند و آن را در حال حرکت در این جهت باید او را متقاعد تردید حامیان به تجمع پشت بایدن. و بایدن نیاز به انجام بیش از به سادگی آنها را دعوت به عنوان او در هفته گذشته. او نیاز به پاسخ به یک لیست از سوال دقیق در مورد سابقه و تعهد به اصول مترقی. مشکل: در بسیاری از موارد هیچ پاسخ آسان وجود دارد.

___

فکر نهایی

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به مدت طولانی پیش بینی شده است که تنها عمده رکود اقتصادی می تواند از خط خارج خود را از انتخاب مجدد چشم انداز. خوب بازارهای مالی قطعا رفتار به عنوان اگر همه چیز در حال رفتن در یک جهت.

___

2020 سازمان دیده بان اجرا می شود هر دوشنبه و فراهم می کند یک نگاه در هفته پیش رو در سال 2020 انتخابات.

___

دنبال مردم در https://twitter.com/sppeoples.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im