2 کشتی های کروز مجاز به پیاده در هونولولو

هونولولو (AP) — دو کشتی کروز نمی خواهد اجازه پیاده در هونولولو پس از تبدیل دور توسط پورت دیگر حتی با موارد مثبت coronavirus در هر دو کشتی, مقامات گفت.

دولت و خط کروز مقامات قبلا گفته مسافران را پیاده در هونولولو بندر. اما در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard که در حال اجرا برای رئیس جمهور گفت: در طول یک تلفن تاون هال پنج شنبه که دولت در بخش حمل و نقل “ساخته شده اما درست تصمیم به فقط اجازه می دهد تا کسب و کار” من و جواهر نروژی کروز کشتی و … به پورت صرفا به سوخت و تدارکات در هونولولو بندر.”

این Maasdam که توسط Holland America Line, حال آن پورت لغو در هیلو و وصول جمعه به بندر هونولولو, دولت, مقامات گفت. این 842 مهمان و 542 خدمه.

نروژی کروز خط گفت: یک کشتی بود که تبدیل به دور توسط فیجی و نیوزیلند است که انتظار می رود برای رسیدن به هونولولو در روز یکشنبه. نروژی جواهر با حدود 1,700 مسافران سوخت گیری مجدد در ساموآ آمریکا بود اما اجازه پیاده شدن در بندر پیجو پیجو.

خطوط کروز نمی بلافاصله اظهار نظر در هاوایی برگشت.

اقدامات جدید برای مهر و موم مرزها به کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده اند برخی از کشتی های کروز رشته به عنوان دولت های محلی انکار اجازه پیاده.

دو کشتی بودند جایگزین به میامی پس از آنها تبدیل به دور از خانه خود را در بندر پورتو ریکو حتی با هیچ گزارش از عفونت. مقامات در آرژانتین شیلی و برزیل قرار می گیرد و کشتی در قرنطینه و پس از گزارش مثبت coronavirus آزمون.

خطوط کروز انجمن بین المللی گفت: حدود 40 کشتی 90,000 مسافران بودند در دریا هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بان کی مون در هفته گذشته محدود است که سفر با بسیاری از خارجی ها به آمریکا

خبری که Maasdam قبلا برنامه ریزی شده وارد هیلو در هاوایی جزیره بزرگ — پس از ده ها تن از کشتی های دیگر لغو پورت خواستار ترس از گسترش coronavirus — موجب نگرانی بسیاری از تماس برای کشتی به هدایت می شوید و یا حتی به صورت غیر نظامی عروق به لحاظ جسمی بلوک Maasdam ورودی به بندر هاوایی تریبون-هرالد گزارش شده است.

حمل و نقل بخش گفت: قبلا به مقامات مشغول به کار بودند به طور مستقیم Maasdam به هونولولو بندر بنابراین مسافران باید گزینه های پرواز از هونولولو است Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی.

“در آن تایید شده است که وجود خواهد داشت هیچ توشه مسافران را مستقیما از بندر به طور مستقیم به فرودگاه هونولولو خود را برای گرفتن خانه پرواز” Gabbard گفت. “پس از آنها در حال سوخت گیری مجدد و resupplied کشتی ها می تواند ارسال به مقصد دیگری است که هاوایی است که اجازه می دهد آنها را به تخلیه مسافران خود را.”

ادموند پینتو, یک مسافر در نروژی جواهر و سابق آسوشیتد پرس سردبیر گفت: “ما گفته شده است در بسیاری از مواقع ما می توانیم پیاده تنها گفته می شود روز قبل از ما نمی تواند.”

Ige در روز سه شنبه از مردم خواست به تعویق انداختن جزیره تعطیلات برای حداقل 30 روز به عنوان دولت تلاش می کند به سرعت گسترش coronavirus.

Holland America Line را Westerdam کشتی کروز وارد دوشنبه در هونولولو با مسافران. کشتی رفتگان از فیلیپین در مارس 2 با با 680 خدمه و 18 قرارداد خدمات کارکنان که تمام آزمایش منفی برای COVID-19 در اواسط ماه فوریه خط کروز در بیانیه ای گفت. کشتی میره برای بیش از یک ماه با هیچ پورت تماس بیانیه ای گفت:.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار بردی McCombs در سالت لیک سیتی و Fili Sagapolutele در پیجو پیجو American Samoa کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>