Canada_Shooting_46323 Royal Canadian Mounted Police officers آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات در بازداشت در نوا اسکوشیا با پلیس گفت: چند نفر آسیب دیده اند قبل از اینکه یک مرد با پوشیدن لباس پلیس دستگیر شد. گابریل Wortman دستگیر شد RCMP در ایروینگ بزرگ توقف در Enfield, N. S. حدود 35 کیلومتر از مرکز شهر هالیفاکس است.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_24122 پلیس مسدود کردن بزرگراه در Debert, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_97952 Royal Canadian Mounted Police officers آماده برای گرفتن یک مظنون را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_03415 پلیس مسدود کردن بزرگراه در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا روز یکشنبه بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_70690 محققان بررسی یک خودرو در نوار در Enfield, N. S. روز یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در یک تیرانداز فعال بررسی و RCMP افسر مرده پس از طولانی تعقیب و گریز پلیس در نوا اسکوشیا. یک منبع با آگاهی از این موضوع که مجاز به صحبت علنی تایید مشکوک درگذشت یکشنبه در Enfield, N. S. ایستگاه گاز در حدود 35 کیلومتری شمال غرب مرکز شهر هالیفاکس است.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_97672 یک کارگر با دفتر معاینات پزشکی حذف یک بدن از گاز بار در Enfield, Nova Scotia, on پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز بررسی قرار داده شد در بازداشت یکشنبه در یک ایروینگ ایستگاه های خدمات در نوا اسکوشیا بعد از پلیس گفته بودند “چند قربانی” در یک حادثه آغاز شد که در یک روستای کوچک ساحلی که در آن وحشت ساکنان محلی در زمان پوشش در زیرزمین یک شبه.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_79231 کارگران با دفتر معاینات پزشکی پاک کردن بدن از گاز بار در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز بررسی قرار داده شد در بازداشت یکشنبه در یک ایروینگ ایستگاه های خدمات در نوا اسکوشیا بعد از پلیس گفت متعدد وجود دارد قربانیان” در یک حادثه آغاز شد که در یک روستای کوچک ساحلی که در آن وحشت ساکنان محلی در زمان پوشش در زیرزمین یک شبه.

اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_66796 Royal Canadian Mounted Police officers آماده شدن برای یک فرد را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. یک مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات در بازداشت در نوا اسکوشیا با پلیس گفت: چند نفر آسیب دیده اند قبل از اینکه یک مرد با پوشیدن لباس پلیس دستگیر شد. گابریل Wortman دستگیر شد RCMP در ایروینگ بزرگ توقف در Enfield, N. S. حدود 35 کیلومتر از مرکز شهر هالیفاکس است.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

Canada_Shooting_96453 Royal Canadian Mounted Police officers آماده برای گرفتن یک مظنون را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است. پلیس کانادا بازداشت یک مظنون در یک تیرانداز فعال پس از بررسی های قبلی گفته او ممکن است رانندگی یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس و با پوشیدن لباس پلیس.

تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

تورنتو (AP) — یک مرد با پوشیدن لباس پلیس رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در کانادا, استان نوا اسکوشیا در روز یکشنبه کشته شدن 13 نفر در مرگبارترین چنین حمله در این کشور در 30 سال. مقامات گفتند که مشکوک تیرانداز نیز مرده است.

یک افسر پلیس شد در میان مردگان است. چندین کشته شدند در داخل و خارج از یک خانه کوچک روستایی شهر Portapique حدود 60 مایل (100 کیلومتر) شمال ایفا می کند. شبانه پلیس شروع به ارائه مشاوره به ساکنان این شهر در حال حاضر در مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — برای قفل کردن درهای خود را و اقامت در زیرزمین. چند خانه در این منطقه شد و آتش به عنوان به خوبی.

پلیس شناسایی, این مرد اعتقاد بر این بود که تیرانداز به عنوان گابریل Wortman, 51, که تصور می شد به بخشی از زمان خود در Portapique. مقامات گفتند او مبدل خود را به عنوان یک افسر پلیس در مدرسه در یک نقطه ساخته شده و ماشین خود را نگاه مانند یک Royal Canadian Mounted Police رزمناو.

Wortman دستگیر شد RCMP در یک ایستگاه گاز در Enfield, فقط در خارج از هالیفاکس. پلیس بعد از آن اعلام کرد که او فوت کرده است.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه” گفت: Nova Scotia برتر استفان مک نیل.

RCMP سخنگوی دانیل Brien تایید کرد که 13 نفر کشته شده اند که تا به حال تیرانداز. او گفت که او می تواند حکومت نه از آن است که مرگ و میر هنوز هم می تواند افزایش یابد. در حال حاضر, که باعث می شود آن را یکی از بدترین حوادث در تاریخ کانادا.

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا. کشور بازرسی و نگهداری اسلحه خود را به کنترل قوانین پس از آن بدترین جرم تیراندازی در سال 1989 زمانی که مسلح مارک Lepine کشته و 14 و زنان خود را در مونترال Ecole Polytechnique ، این تیراندازی مرگبار هفته مرگبارترین پس از آن. آن است که در حال حاضر غیر قانونی به داشتن یک ثبت نشده تفنگ و یا هر نوع سریع آتش سلاح در کانادا. این کشور همچنین نیاز به آموزش شخصی ارزیابی خطر, دو, منابع عروسی اطلاع رسانی و سابقه کیفری چک برای خرید سلاح.

پلیس ارائه نشده است یک انگیزه برای حمله اما RCMP رئیس سرپرست کریس چرم گفت: بسیاری از قربانیان نمی دانند تیرانداز.

“این واقعیت است که این فرد تا به حال یک لباس و یک ماشین پلیس در اختیار او قطعا صحبت می کند و به آن به عنوان یک عمل تصادفی,” چرم گفت. او افزود که پلیس بر این باورند که او به تنهایی عمل کرده.

چرم گفتند که بررسی اینکه آیا این حمله تا به حال چیزی برای انجام با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما هیچ لینک یافت شده تا کنون.

مرده افسر شناخته شده است به عنوان پاسبان هایدی استیونسون, یک مادر دو و 23 سال کهنه از نیروی. یک افسر دیگر نیز زخمی شد.

چرم گفت: در نقطه وجود دارد یک تبادل آتش بین مظنون و پلیس. وجود دارد و نیمی از خودروهای پلیس در یک ایستگاه گاز که مظنون به ضرب گلوله کشته شد. پلیس زرد نوار محاصره پمپ گاز و بزرگ نقره ای رنگی SUV بود که مورد بررسی قرار گرفت.

پلیس گفت یکشنبه مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک خودروی پلیس شد و با پوشیدن لباس پلیس, اما بعدا گفت که او “اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV.” آنها گفتند: او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau یک نماینده با استانی نیرو گفت: پلیس موفق به دریافت یک تماس در مورد “یک فرد با سلاح گرم” در حدود 10:30 p. m. روز شنبه و تحقیقات “تکامل یافته به فعال تیراندازی بررسی است.”

“قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

کریستین میلز یکی از ساکنان منطقه گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای شهر کوچک با مسلح افسران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم. “این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

تام Taggart, یک نماینده مجلس که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در نزدیکی باس رودخانه.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist — کسی که باعث می شود دندان مصنوعی — در شهرستان درتموته نزدیکی هالیفاکس با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP به نظر می رسد از همان فرد دیده می شود در فیلم در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

میلز همچنین گفت که Wortman شناخته شده بود به صورت محلی به عنوان کسی که در تقسیم وقت خود را بین اقامت در هلیفکس و اقامت در Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de