نگاه روزانه خود را در اواخر اخبار رویدادهای آتی و داستان خواهد شد که در مورد امروز صحبت کردیم:

1. جهانی سهام جست و خیز کردن روی ویروس ترس شیوع بیماری در ایتالیا کره جنوبی و ایران سوخت ترس coronavirus است که تبدیل به یک تهدید جهانی است که ممکن است از خط خارج تجارت و صنعت.

2. ویروس بیماری بازدید مدارس, کنسرت, پارک های ژاپن آماده سازی مدارس برای نزدیک تقریبا یک ماه و هنرمندان, صدر توسط K-pop ستاره BTS, انصراف از وقایع را به عنوان یک ویروس اپیدمی گسترش گسترش آن از طریق آسیا و اروپا و آفریقا است.

3. ویروس ترس لمس کردن اجرا بر روی ماسک های صورت فروش صعودی با وجود این مشاوره از کارشناسان پزشکی که در افراد سالم لازم نیست آنها باعث آمازون را امتحان کنید تا مطمئن شوید که فروشندگان نمی gouge دست پاچه خریداران.

4. که در آن ساندرز نمی توانیم یک ضرر بزرگ به عنوان ویرجینیایی سر به پای صندوق های رای در سه شنبه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است که در مواجهه با یک رای دهندگان که به مدت طولانی مورد علاقه میانه بیش از populists.

5. ترکیه از افزایش شمار کشته شدگان در سوریه حمله هوایی آنکارا می گوید: 33 نیروهای خود جان در شمال غربی سوریه جدی تشدید مناقشه بین ترکیه و روسیه-حمایت نیروهای سوریه باعث ناتو برای برگزاری اضطراری شد.

6. چگونه افغانها دیدن ادامه جنگ زده کشور انداز مورد انتظار امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق با یک دوز سنگین از خوبی به دست آورده شک و تردید.

7. “اگر من نمی تواند پاسخ آن نگرانی های من’ پدر و مادر از هزاران نفر از دانش آموزان تصور می شود سرگردان در چین قفل شده-پایین شهر ووهان نگران هستند که آنها در حال اجرا هستند از مواد غذایی و پول است.

8. “همیشه قرار دادن خانواده خود را قبل از اینکه خود را’ پنج مردانی که کشته شدند توسط یک همکار در یک میلواکی آبجوسازی شامل برق, نیروی دریایی, کهنه سرباز, یک پدر دو فرزند کوچک یک ماهیگیر و خانواده-محبت پدربزرگ.

9. خطر نحوه LURKS برای ‘به’ ماجراجویان خانواده های برخی از کسانی که تلاش درگذشت رسیدن به ویران اتوبوس وقایع در کتاب و فیلم هستند پیشنهاد یک پل پیاده رو به آن را آسان تر برای تکمیل این سفر خطر ناک اما مردم از ترس آن ممکن است به اندازه کافی.

10. USOPC تماشای شیوع ویروسی از نزدیک ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته مدیران شده اند جمع آوری اطلاعات از ورزش های فردی و تلاش برای کشف کردن چه رویدادی هستند که تحت تاثیر coronavirus.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im