10 بار روسای جمهور با مطبوعات تست گرفتند

[ad_1]

جرج اچ دبلیو بوش با دن راتر بر سر چارچوب بندی ماجرای ایران-کنترا، 1988 بحث می کند.

دن راتر، گوینده اخبار CBS، در سال 1988 با جورج اچ دبلیو بوش، معاون رئیس جمهور وقت مصاحبه کرد، که بوش از آن به عنوان یک چهره سیاسی قبل از انتخابات ریاست جمهوری یاد کرد.

با این حال، در این مصاحبه تقریباً 10 دقیقه ای، راتر و بوش بر سر رویکرد مجری برای پرسیدن از بوش در مورد جنجال های داخل کاخ سفید در جریان ماجرای ایران-کنترا با هم بحث کردند.

زمانی که بوش از او پرسید که چرا دان گرگ معاون مشاور رئیس جمهور علیرغم نقشی که در این ماجرا داشت، همچنان در کاخ سفید کار می کرد، بوش از Rather و رویکرد شبکه به مصاحبه انتقاد کرد.

او گفت: «شما صداقت من را زیر سوال بردید و با یکی از هیئت های کوچک خود در اینجا پیشنهاد دادید که من حقیقت را در مورد فلیکس رودریگز نگفته ام. «بنابراین و بنابراین، من این را به‌عنوان یک تکرار، و کمی، اگر ببخشید، یک تقریر نادرست از سوی CBS می‌دانم که گفته است شما در حال انجام پروفایل‌های سیاسی در مورد همه نامزدها هستید، و سپس به این نتیجه رسیدید. چیزی که به طور جامع مورد بررسی قرار گرفته است.»

بعداً در این مصاحبه، بوش گفت به جای بحث درباره ایران، می‌خواهد درباره «چرا می‌خواهم رئیس‌جمهور شوم» صحبت کند. هنگامی که راتر حرف او را قطع کرد، بوش اشاره کرد که در سال 1987، بلکه برای چند دقیقه از مجموعه خارج شدمs، هنگامی که او ناراحت بود چیزی برای پخش زنده از تلویزیون باقی نگذاشت زیرا این شبکه “اخبار عصر CBS” را کوتاه کرد.

بوش گفت: «فکر نمی‌کنم قضاوت درباره کل حرفه‌ام منصفانه باشد، منصفانه نیست که کل حرفه‌ام را با تجدیدنظر در مورد ایران قضاوت کنم». «چطور دوست داری اگر من با آن هفت دقیقه ای که در نیویورک از صحنه فیلمبرداری خارج شدی قضاوت کنم؟ دوست دارید که؟ من برای شما احترام قائلم، اما برای کاری که امشب اینجا انجام می دهید، احترامی قائل نیستم.”

کریستین امانپور «دمپایی» کلینتون در مورد بوسنی، 1994 را زیر سوال برد.

کریستین امانپور، گزارشگر سی‌ان‌ان، در سال 1994 در یکی از انجمن‌های سی‌ان‌ان، رئیس‌جمهور بیل کلینتون را درباره رویکرد دولتش نسبت به جنگ بوسنی و نسل‌کشی و پاک‌سازی قومی که در جریان آن انجام شد، انتقاد کرد.

آیا فکر نمی کنید که تلنگرهای مداوم دولت شما در مورد موضوع بوسنی یک سابقه بسیار خطرناک ایجاد می کند؟ او پرسید و پرسید که آیا موضع کلینتون باعث شده است که او را “کمتر از آنچه شما دوست دارید جدی بگیرید” جدی گرفته شود.

کلینتون پاسخ داد: «نه، اما چنین سخنرانی‌هایی باعث می‌شود که من را کمتر از آنچه که دوست دارم جدی بگیرند.» “هیچ دمپایی ثابتی وجود نداشته است، خانم.”

کلینتون با اشاره به اقدامات دولتش در بوسنی، مانند اجرای منطقه پرواز ممنوع، حمل و نقل هوایی بشردوستانه، و ایجاد منطقه امن در اطراف سارایوو، ادامه داد و در عین حال اظهار داشت که نمی‌خواهد نیروهای آمریکایی درگیر شوند تا تلاش کنند بر این منطقه تأثیر بگذارند. نتیجه استراتژیک

من نامزد ریاست جمهوری شدم و گفتم تمام تلاشم را می‌کنم تا پاکسازی قومی را محدود کنم و ببینم ایالات متحده نقش فعال‌تری در حل مشکل بوسنی ایفا می‌کند و ما از ابتدا از هر نظر بسیار فعال‌تر از سلف من بوده‌ایم. رئیس جمهور گفت.

جورج دبلیو بوش گزارشگر نیویورک تایمز را “احمق لیگ برتر” می خواند، 2000

جورج دبلیو بوش چند ماه قبل از انتخاب شدنش در یک رویداد مبارزاتی روی صحنه، در مورد آدام کلایمر، گزارشگر نیویورک تایمز اظهار نظری کرد که توسط میکروفون گیر افتاد.

بوش درباره معاون خود در انتخابات ریاست جمهوری، دیک چنی، گفت: «آدام کلایمر، یک احمق از لیگ اصلی نیویورک تایمز وجود دارد.

چنی پاسخ داد: “اوه، بله، وقت بزرگ است.”

بوش بعداً گفت: «من از اظهار نظر خصوصی که به نامزد معاون ریاست جمهوری کردم، متاسفم که به امواج عمومی پخش شد.

هنگامی که از بوش پرسیده شد که آیا از کلایمر عذرخواهی خواهد کرد، بوش تکرار کرد که از اینکه این اظهار نظر در “امواج عمومی” منتشر شده است، متاسف است.

او گفت: «متأسفم که همه حرف های من را شنیدند، اما در مورد اینکه آیا عذرخواهی خواهد کرد یا خیر اظهار نظری نکرد.

اوباما در سال 2011 پس از مصاحبه به خبرنگار می گوید: “اجازه دهید دفعه بعد پاسخ هایم را تمام کنم.”

پس از مصاحبه با برد واتسون از WFAA-TV در دالاس، رئیس جمهور باراک اوباما اظهار داشت که گزارشگر صحبت او را قطع می کند.

“چرا فکر می کنید در تگزاس اینقدر نامحبوب هستید؟” واتسون پرسید.

اوباما گفت: «تگزاس به دلایل تاریخی همیشه یک ایالت جمهوری خواه بوده است.

بعداً در مصاحبه، واتسون زمانی که اوباما در مورد نتایج انتخابات خود در ایالت صحبت کرد، مداخله کرد. رئیس جمهور گفت: «ما در تگزاس چند درصد شکست خوردیم.

واتسون حرفش را قطع کرد و گفت: “خب، با اختلاف 10 باخت.”

او گفت: “می فهمم.” “اگر آنچه به من می گویید این است که تگزاس یک ایالت محافظه کار است، کاملاً درست می گویید.”

در ادامه مصاحبه، «آقای واتسون گفت: اوباما خاطرنشان کرد که دوست ندارد مصاحبه کننده نظرات او را به چالش بکشد.

“اجازه دهید دفعه بعد که در حال انجام مصاحبه هستیم، پاسخ هایم را تمام کنم، خوب؟” اوباما پس از این واقعیت گفت. “متشکرم.”

ترامپ در سال 2017 به خبرنگار CNN می گوید: «شما اخبار جعلی هستید

جیم آکوستا، خبرنگار سی ان ان، در اولین کنفرانس خبری دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور منتخب، سعی کرد سوالی را مطرح کند.

با این حال، ترامپ از تماس با آکوستا خودداری کرد. در حالی که آکوستا سعی می کرد سوالش را بپرسد، چندین بار گفت: “تو نه.”

در حالی که آکوستا بارها سعی کرد این سوال را بپرسد، ترامپ با صدای بلند گفت: “سازمان شما وحشتناک است.”

او گفت: «من قصد ندارم از شما سؤالی بکنم. “شما اخبار جعلی هستید.”

“آقای. آکوستا گفت، رئیس جمهور منتخب، این مناسب نیست، اما ترامپ ادامه داد.

ترامپ در سال 2018 به خبرنگار CNN می گوید: «چه سوال احمقانه ای است

هنگامی که یک خبرنگار در جریان یک گفتگوی مطبوعاتی در فضای باز در مورد مت ویتاکر، دادستان کل وقت، منتقد مشهور تحقیقات روسیه به رهبری رابرت مولر، بازرس ویژه، سوال کرد، ترامپ بار دیگر مورد بازجویی قرار گرفت.

“آیا می خواهید او رابرت مولر را مهار کند؟” ابی فیلیپ، خبرنگار کاخ سفید در مورد ویتاکر سوال کرد.

ترامپ در پاسخ گفت: این چه سوال احمقانه ای است. “چه سوال احمقانه ای. اما من شما را بسیار تماشا می کنم. شما سوالات احمقانه زیادی می‌پرسید.»

ترامپ پس از تبادل نظر کنار رفت.

ترامپ به خبرنگاری که در مورد «جسور کردن ملی‌گرایان سفیدپوست» در سال 2018 سؤال کرد، گفت: «این یک سؤال نژادپرستانه است.

در یک کنفرانس خبری، یامیچه آلسیندور، خبرنگار PBS Newshour از ترامپ در مورد ملی‌گرایی و اینکه آیا لفاظی‌های او برای نژادپرستی در ایالات متحده مفید بوده است، سؤال کرد.

او گفت: «در مسیر مبارزات انتخاباتی، شما خود را ملی‌گرا خواندید. برخی از مردم آن را به منزله جسارت ناسیونالیست های سفیدپوست می دانستند.

ترامپ حرف آلسیندور را قطع کرد و گفت: «نمی‌دانم چرا این حرف را می‌زنی. این یک سوال نژادپرستانه است.”

آلسیندور بعد از اینکه حرفش قطع شد به سوالش ادامه داد. برخی از افراد هستند که می گویند حزب جمهوری خواه به دلیل لفاظی های شما اکنون به عنوان حامی ناسیونالیست های سفیدپوست دیده می شود. از آن چه درست میکنی؟

چرا من بالاترین تعداد نظرسنجی‌های خود را با آمریکایی‌های آفریقایی تبار دارم؟ ترامپ گفت. او سپس تکرار کرد: “راستش را بخواهید، این یک سوال نژادپرستانه است.”

ترامپ موضع خود را در مورد ناسیونالیسم تکرار کرد، سپس به آنچه که به عنوان ماهیت “توهین آمیز” سوال آلسیندور می دانست بازگشت.

او گفت: من کشورمان را دوست دارم. “انجام میدهم. شما ناسیونالیست دارید، شما جهانی گرا دارید. من هم دنیا را دوست دارم و بدم نمی آید که به دنیا کمک کنم. اما ما باید اول کشورمان را درست کنیم. … آنچه شما گفتید برای من بسیار توهین آمیز است. این یک چیز بسیار وحشتناک است که شما گفتید.”

ترامپ به خبرنگار چینی آمریکایی می گوید: «این سوال را از چین بپرسید»، 2020

در یک کنفرانس خبری در سال 2020، خبرنگار سی‌بی‌اس، ویجیا جیانگ، از ترامپ درباره رویکردش در قبال همه‌گیری ویروس کرونا پرسید.

“چرا این یک رقابت جهانی برای شماست اگر آمریکایی‌های روزمره هنوز جان خود را از دست می‌دهند و ما همچنان هر روز شاهد موارد بیشتری هستیم؟” او پرسید.

«آنها در همه جای دنیا جان خود را از دست می دهند، و شاید این سوالی باشد که باید از چین بپرسید. از من نپرس، این سوال را از چین بپرس، باشه؟ ترامپ به جیانگ که در چین متولد شده پاسخ داد.

“آقا، چرا این سوالی است که از من می پرسی، به طور خاص؟” جیانگ پاسخ داد.

ترامپ در پاسخ گفت: «من آن را به طور خاص به کسی نمی گویم. او گفت که این را به هرکسی که “این سوال بد را بپرسد” می گوید و کنفرانس خبری تنها چند ثانیه بعد به پایان رسید.

ترامپ خبرنگار را به دلیل سؤال در مورد کووید-19 سرزنش کرد و گفت: “شما یک خبرنگار وحشتناک هستید” 2020

در یک کنفرانس خبری در روزهای اولیه همه‌گیری در سال 2020، پیتر الکساندر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز از ترامپ پرسید که آیا ممکن است با تبلیغ درمان‌های اثبات‌نشده کووید-19، امید کاذب را ترویج کند.

“آیا ممکن است انگیزه شما برای ایجاد یک چرخش مثبت روی چیزها، امیدی کاذب به آمریکایی ها بدهد؟ [from] دارویی که هنوز تایید نشده است؟ اسکندر پرسید.

ترامپ با این ادعا که «فکر نمی‌کنم» حرفش را قطع کرد.

ترامپ گفت: از این بابت احساس خوبی دارم. “این همه چیز است، فقط یک احساس، پسر باهوش. … من مطمئناً فکر می کنم که باید آن را امتحان کنیم.»

الکساندر با استناد به آمار کووید پیگیری کرد. در آن زمان، خبرنگار گفت که نزدیک به 200 آمریکایی جان خود را از دست داده اند و نزدیک به 14000 نفر بیمار هستند.

«به آمریکایی‌هایی که الان شما را تماشا می‌کنند و ترسیده‌اند چه می‌گویید؟» او درخواست کرد.

ترامپ در پاسخ گفت: «من می‌گویم شما یک خبرنگار وحشتناک هستید. “این چیزی است که من می گویم. من فکر می‌کنم که این سؤال بسیار بدی است و سیگنال بسیار بدی است که شما به مردم آمریکا می‌دهید. مردم آمریکا به دنبال پاسخ هستند و به دنبال امید هستند. این واقعاً گزارش بدی است، و شما باید به جای هیجان‌انگاری به گزارش‌دهی برگردید.»

ترامپ قبل از اینکه به سوال بعدی برود اضافه کرد: «باید از خودتان خجالت بکشید.

بایدن در پاسخ به خبرنگار سی ان ان پس از اینکه وی اعتماد وی به پوتین را زیر سوال برد، در سال 2021

زمانی که کیتلان کالینز، خبرنگار سی ان ان، در یک کنفرانس خبری در ژوئن درباره اعتماد وی به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه پرسید، بایدن به تندی پاسخ داد.

«چرا اینقدر مطمئن هستید که او رفتارش را تغییر خواهد داد، آقای. رئيس جمهور؟ ” کالینز پرسید.

بایدن با رد چارچوب بندی کالینز پاسخ داد.

“من مطمئن نیستم که او رفتار خود را تغییر دهد … کجا – شما همیشه چه کار می کنید؟ کی گفتم اعتماد به نفس دارم؟»

بایدن که در حال دور شدن بود، برگشت و به جمع خبرنگاران نزدیک شد.

او گفت: «بیایید موضوع را مستقیم بیان کنیم. «آنچه گفتم این بود که چه چیزی تغییر خواهد کرد [Russia’s] رفتار در صورتی است که بقیه دنیا نسبت به آنها واکنش نشان دهند و از جایگاه آنها در دنیا کاسته شود. من به هیچ چیز اطمینان ندارم. من فقط یک واقعیت را بیان می کنم.”

کالینز با فهرست کردن تناقضات مختلفی که پوتین نشان داده پاسخ داد.

خبرنگار سی ان ان به بایدن گفت: «اما با توجه به رفتار گذشته وی تغییری نکرده است و در آن کنفرانس مطبوعاتی پس از چند ساعت نشستن با شما، هرگونه دخالت در حملات سایبری را رد کرد. او نقض حقوق بشر را کم اهمیت جلوه داد. او حتی از گفتن نام الکسی ناوالنی خودداری کرد. پس چگونه این به یک نشست سازنده به عنوان روسای جمهور منجر شد؟»

بایدن، قبل از اینکه با وجود پرسش‌های فریاد زده‌تر دور شود، گفت: «اگر این را درک نمی‌کنید، در کار اشتباهی هستید.

رئیس‌جمهور هنگام سوار شدن به ایر فورس وان در اظهارات کوتاهی در جمع مطبوعات کاخ سفید به سرعت برای تبادل نظر با کالینز ابراز پشیمانی کرد.

رئیس جمهور گفت: من یک عذرخواهی را مدیون آخرین سوالم هستم. “با آخرین جوابی که دادم نباید اینقدر آدم عاقل می بودم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi