“یک نبرد واقعی برای وجود ما”: GOP در ماساچوست به خروجی بیکر تبدیل می شود

[ad_1]

جمهوری‌خواهان از طریق صف طولانی فرمانداران میانه‌رو، از جمله میت رامنی، نامزد سابق ریاست‌جمهوری و سناتور فعلی یوتا، که با وجود ادامه رشد مجلس دموکرات ایالات متحده، در امتداد خطوط حزبی جذاب است، به ارتباط در این ایالت آبی و آبی چسبیده‌اند. .

اما ظهور ترامپ باعث شکاف در حزب شد و فرماندار محبوبی که ترامپ را برکنار کرد در مقابل رئیس حزب محافظه کار ایالتی قرار داد که رئیس جمهور سابق و سخنان او را پذیرفت. اکنون این جنگ قدرت در حال تبدیل شدن به یک جنگ تمام عیار بدون بیکر یا ستوان فرماندار کارین پولیتو است، کسی که سال 2022 را نیز پشت سر گذاشت تا همه چیز را تحت کنترل داشته باشد.

“به نظر من، حزب ملی ماساچوست در وضعیت بدی قرار دارد – پر از درگیری، کاهش عضویت، کاهش خزانه داری و کاهش نمایندگی در مجلس قانونگذاری ایالتی. آنتونی آمور، نامزد سابق جمهوری‌خواه برای وزارت امور خارجه، گفت و اکنون ما دو چیز را که می‌توانیم با افتخار به آن اشاره کنیم، از دست داده‌ایم. “در حال حاضر، همه چیز به نظر می رسد که ما در یک نبرد واقعی برای وجود خود هستیم.”

ترامپ محاسبات حزب جمهوری خواه در ماساچوست را تغییر داد و تعداد رأی دهندگانی را که معمولاً در انتخابات غایب بودند افزایش داد. این محبوبیتی است که وفاداری شدید رای دهندگان را در آن چیزی که به طور سنتی رای دهندگان اولیه متمرکزتر معتدل تری داشتند، تقویت کرده است.

جان میلیگان، مدیر سیاسی سابق حزب جمهوریخواه GOP گفت: “آزمایش تورنسل برای بسیاری از رای دهندگان این است که آیا با او هستید یا علیه او، و هنوز هم همینطور است.” او میدان جنگ را برای همه نوع انتخابات مقدماتی در آینده تغییر داد.»

اما برخی از جمهوری خواهان می گویند که این حزب را که در حال حاضر کمتر از 10 درصد از رای دهندگان در ماساچوست را در اختیار دارد، حتی بیشتر از آن تسریع کرده است.

بیکر، فرماندار از سال 2015، به عنوان یک سنگر میانه رو در برابر احساسات رو به رشد طرفدار ترامپ در حزب خود در ایالتی که رئیس جمهور آن – و هنوز هم هست – به شدت منفور ایستاده است. او گفت که در سال های 2016 و 2020 رای خود را برای انتخابات ریاست جمهوری مسدود کرده تا به ترامپ رای ندهد و به نظر می رسد منتقد جدی واکنش رئیس جمهور سابق به همه گیری همه گیر باشد. او از دومین استیضاح ترامپ حمایت کرد و اتهامات نادرست وی در مورد تقلب در انتخابات را رد کرد و باعث شد ترامپ او را به عنوان RINO کنار بزند و از نامزدی جف دیل محافظه کار سابق جمهوری خواه برای فرمانداری در سال 2022 حمایت کند.

متحدان بیکر و ناظران سیاسی این تایید را رد کردند: ترامپ دو بار در انتخابات عمومی ماساچوست انتخاب شد و نامزدهایی که با دقت به اظهارات او گوش دادند به همین سرنوشت دچار شدند.

اما نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بیکر دو بار انتخاب شده در رقابت‌های مقدماتی جمهوری‌خواهان در برابر دیهل با مشکلات سیاسی قابل توجهی روبرو است، تا جایی که یک جامعه‌شناس حتی به عنوان یک فرد مستقل دست خود را امتحان کرده است. وقتی بیکر این هفته از رقابت‌های 2022 کناره‌گیری کرد، ترامپ، دیل و متحدانشان بر سر قبر سیاسی بیکر رقصیدند، حتی در حالی که فرماندار اصرار داشت که این موافقت “اصلا” او را تکان نداده است.

گلن یانگکین، فرماندار منتخب ویرجینیا، ماه گذشته طرحی را برای جلب نظر رای دهندگان ترامپ رونمایی کرد و در عین حال رئیس جمهور سابق را در کنار هم نگه داشت، و دیهلز قبلاً با طرحی با محوریت آموزش والدین برای دیهل، صفحه ای را از او ربوده است.

وندی ویکمن، استراتژیست جمهوری خواه، از متحدان جیم لیون، رئیس حزب ایالتی، گفت: «آنچه در این هفته دیدید، ناقوس مرگ بیکر جمهوری خواه و آغاز موجی از سازماندهی توده ای به سوی نوع جدیدی از جمهوری خواهی بود. چارلی کار بزرگی انجام داد، اما او به چیزی متفاوت از آنچه حزب جمهوری خواه است تبدیل شده است.

بیکر آن را متفاوت می بیند. این هفته، او می‌گوید رای‌دهندگان همچنان بیشتر از هر چیز دیگری به جمهوری‌خواهی و دو حزب‌گرایی او از مکتب قدیمی نیوانگلند وابسته هستند. و دیگر استراتژیست های جمهوری خواه راهپیمایی جناح راست جمهوری خواه و پذیرش ترامپ را به عنوان یک استراتژی بازنده برای انتخابات عمومی ماساچوست رد کرده اند.

کالین رید، مدیر سابق کمپین انتخاباتی گفت: مراقبت از 10 درصد از جمعیت و عدم تمرکز بر 90 درصد دیگر – برای اینکه بدانید به اعدادی که برای انتخاب شدن نیاز دارید، نیازی به دانشمند ندارید. به سناتور سابق جمهوری خواه از ماساچوست اسکات براون.

انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان سال آینده قدرت میانه روها را بدون بیکر آزمایش خواهد کرد. خروج او خلأ بزرگی برای حزب جمهوری خواه ایجاد می کند که مدت هاست از یک نیمکت کم عمق در ماساچوست رنج می برد. و دو تن از برجسته‌ترین نامزدهای فهرست شده به عنوان معاونان احتمالی – شهردار تاونتون، شان اوکانل، یک مقام سابق ایالتی، و دادستان کل سابق ماساچوست، اندرو لیلینگ، منصوب به ترامپ – هر دو در سمت راست قرار دارند.

گزارش سیاسی کوک و مرکز سیاست دانشگاه ویرجینیا، رقابت فرمانداری در سال 2022 را بر روی دموکرات‌ها با دو نامزد عالی متمرکز کرده‌اند – مائورا هیلی، دادستان کل و مارتی والش، وزیر کار، که اخیراً شهردار سابق بوستون نیز هست – در نظر دارند به حوزه‌ای بپیوندند که اکنون شامل سناتور مترقی ایالات متحده است. سونیا چانگ دیاز، سناتور سابق ایالات متحده بن داونینگ و استاد هاروارد دانیل آلن.

امی کارنوال، یکی از اعضای کمیته ایالتی جمهوری خواه ماساچوست که به بیکر و ترامپ رای داده است، گفت: «ما شاهد حضور نامزد دیگری، اگر نه بیشتر، در سمت جمهوریخواه خواهیم بود».

اما تعداد کمی مشتاق به مقابله با دشمنی هستند که از زمانی که لاینز جانشین متحدان بیکر به عنوان رئیس حزب ایالتی در سال 2019 شد و بلافاصله حزب جمهوری خواه را در یک پیچ محکم به راست هدایت کرد، حزب جمهوری خواه را تکان داد. لیونز و متحدانش اغلب به بیکر، یک جمهوری‌خواه از نظر مالی محافظه‌کار و از نظر اجتماعی لیبرال‌تر که مجبور به کار در طرف دیگر مجلس قانون‌گذاری تحت تسلط دموکرات‌ها است، به عنوان بیش از حد «چپ» حمله کرده‌اند. بیکر و متحدانش به دلایل مختلف خواستار استعفای لاینز شدند و اعضای کمیته ایالتی اوایل این هفته جلسه سه ماهه خود را صرفاً برای اعتراض به رهبری وی از دست دادند.

لیون به طور معمول این درام را رد می کرد و نگرانی ها در مورد مسیر حرکت ترامپ را رد می کرد.

لیون در مصاحبه‌ای گفت: «بسیاری از جمهوری‌خواهان در ماساچوست هستند، صادقانه بگویم، که نگران اتفاقاتی بودند که برای حزب جمهوری‌خواه به دلیل انحراف آن از چپ می‌افتد. مسائل کلیدی” آزادی، آزادی شخصی و مسئولیت شخصی.”

اما کارنول، یکی از اعضای کمیته ایالتی، گفت که تنش‌های درون حزبی، که اغلب به عرصه عمومی سرایت می‌کند، بار دیگر به نقطه جوش رسیده است، زیرا میانه‌روها به دنبال جمع‌بندی مجدد پس از بیکر هستند.

برخی از خارجی‌ها به قهرمانی امیدوارند – نامزدی با همان سس نه چندان محرمانه مانند بیکر و رامنی، که تجارت را در حد اعتدال درک می‌کنند و بیشتر به خاطر مهارت‌های مدیریتی‌شان شناخته می‌شوند تا سیاست‌شان.

“خیلی خوب است که یک مهمانی فعال داشته باشیم؟” البته، ستوان جین سوئیفت، فرماندار سابق، جمهوریخواه که در اوایل دهه 2000 به عنوان فرماندار خدمت می کرد، گفت. “ما در نقطه پایینی قرار داریم. اما تقریباً در هر چرخه ای برای فرمانداری کاندیداهای قوی ظاهر شده اند.

دیگران بیشتر مستعفی هستند – حداقل در حال حاضر.

شان دولی، یکی از اعضای کمیته دولتی جمهوری خواه گفت: “امیدوارم کسی از پنجره بیرون بیاید.” اما اگر جف دیل نامزد ما باشد، برای جمهوری‌خواهان فاجعه‌بار خواهد بود.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes