گزارش می‌گوید آبشار ناکامی‌ها، انتخابات مقدماتی لس‌آنجلس در سال ۲۰۲۰ را باطل می‌کند

[ad_1]

مشاوران نوشتند که شهرستان به طور ناکارآمد این تغییرات را مدیریت می کند و آن را برای پاسخگویی به مشکلات فنی آماده نمی کند. از جمله مشکلات مربوط به کتاب‌های الکترونیکی برای نظرسنجی بود که باعث سردرگمی و ساعت‌ها انتظار در مکان‌هایی مانند جورجیا، فیلادلفیا، کارولینای شمالی و داکوتای جنوبی شد.

یک کارشناس انتخابات در پیامکی گفت: سایر حوزه های قضایی باید توجه کنند. سوزان گرین هال، مشاور ارشد امنیت انتخابات در گروه یکپارچگی انتخابات، گفت: «شکست دیدنی انتخابات مقدماتی لس آنجلس نشان می‌دهد که مدل مرکز رأی‌گیری واقعاً چقدر شکننده است و چگونه می‌توان انتخابات وابسته به رأی‌گیری را با عملکرد نادرست نظرسنجی‌های الکترونیکی فلج کرد». آزادی بیان برای مردم

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هرج و مرج بر پیروزی سناتور ورمونت برنی سندرز در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در کالیفرنیا تأثیر گذاشته است و عملکرد این شهرستان در انتخابات عمومی نوامبر 2020 بدون مشکل عمده بود. با این حال، انواع مشکلات انتخاباتی می‌تواند به تقویت نظریه‌های توطئه‌ای کمک کند که اعتماد عمومی به نتایج انتخابات را تضعیف می‌کند.

POLITICO یک نسخه ویرایش شده از این گزارش را در این ماه پس از شکایت از شهرستان دریافت کرد که نگرانی های امنیتی را با امتناع از انتشار سند کامل ذکر کرد. پیش از این، POLITICO تحلیل مختصری از نویسنده این شهرستان را گزارش کرده بود که بسیاری از دلایل مشابه را برای هرج و مرج انتخابات ذکر کرده بود.

مایکل سانچز، سخنگوی بخش، در ایمیلی در پاسخ به درخواست‌ها برای اظهار نظر درباره این گزارش نوشت: «انتخابات اولیه در مارس 2020 برخی ناکارآمدی‌ها را در فرآیندها، فناوری و مدل خدمات رأی‌گیری شخصی ما آشکار کرد». “مشکلات و درس های آموخته شده … اصلاح شده و منجر به موفقیت آمیز انتخابات عمومی در نوامبر 2020 شده است. مهم برای این موفقیت اجرای یک برنامه اقدام اصلاحی جامع بوده است.”

مشهودترین تأثیر تقلب در مارس 2020 ناشی از شکست طاقت‌فرسا کتاب‌های رأی‌گیری الکترونیکی بود که برخی از رأی‌دهندگان در شهرستان لس آنجلس را مجبور کرد بیش از سه ساعت منتظر بمانند. در نتیجه، بیش از نیمی از تقریباً 1000 شعبه رای دهی شهرستان بعد از ساعت 9 شب به رای دهندگان رسیدگی کردند و 71 شعبه هنوز بعد از ساعت 11 شب، بیش از سه ساعت پس از بسته شدن، ثبت نام کردند.

اما مشکلات از روز انتخابات شروع نشد. آنها تقریباً یک سال زودتر شروع کردند، زمانی که شهرستان ضرب الاجل انتخاب مراکز رای گیری را از دست داد و پس از آن نتوانست مطمئن شود که دفترچه های رای آزمایش شده است.

در این گزارش آمده است که ضرب‌الاجل‌ها تأثیری پراکنده داشتند، تحویل دستگاه‌های رأی‌گیری به شعب رای‌گیری، جذب و استخدام صندوق‌های رای، استخدام و آموزش اپراتورهای مرکز تماس، که برخی از آنها به دلیل ازدحام بیش از حد در وسط شیفت کاری خود را ترک کردند، به تأخیر انداخت.

شهرستان لس آنجلس، با بیش از 4 میلیون رای دهنده ثبت نام شده، در حال دستکاری تعدادی از تغییرات انتخاباتی در مارس 2020 است.

محققان اسلالوم از فداکاری مقامات شهرستانی که ساعت های طولانی در شرایط چالش برانگیز از جمله بیماری همه گیر کار کردند ستایش کردند: برای اولین بار، رای دهندگان لس آنجلس 10 روز قبل از روز انتخابات فرصت داشتند تا شخصاً رای دهند. این شهرستان همچنین با سیستم رای گیری جدید 282 میلیون دلاری شروع به کار کرد. و پذیرش مراکز رای‌گیری، شهرستان را به استفاده از کتاب‌های نظرسنجی الکترونیکی سوق داده است، ابزاری کاربردی‌تر از نسخه‌های کاغذی برای تأیید رأی‌دهندگان از هر نقطه‌ای در شهرستان.

اما پس از انتخابات مقدماتی فاجعه‌بار، دین لوگان، دبیر منطقه، به دلیل عدم پیش‌بینی و جلوگیری از مشکلات، انتقاداتی را برانگیخت. هیئت نظارت شهرستان خواستار تحقیق شد که دفتر لوگان آن را انجام داد.

گزارش 135 صفحه ای شهرستان که در بهار بی سر و صدا منتشر شد، برنامه ریزی ناکافی و همچنین آزمایش و برنامه ریزی ناکافی کتاب های نظرسنجی را به عنوان مشکلات اصلی شناسایی کرد.

در همین حال، دفتر مدیر اجرایی شهرستان مشاور اسلالوم را برای انجام یک بررسی مستقل استخدام کرد که به جز خلاصه‌ای که در سال 2020 منتشر شد، منتشر نشده باقی ماند.

گزارش دریافتی جدید به شدت در بخش‌های مرتبط با امنیت ویرایش شده است و تنها حاوی چند افشاگری جدید است – از جمله اشکالی که در نرم‌افزار کتاب‌های جامعه‌شناسی در جریان انتخابات مقدماتی یافت شده است. بخش‌های ویرایش‌نشده خطا را توصیف نمی‌کنند یا اینکه آیا این خطا بر انتخابات تأثیر گذاشته است، اما می‌گویند که در آن زمان نمی‌توان یک اصلاح نرم‌افزاری را اجرا کرد زیرا زمانی برای تأیید مجدد نرم‌افزار وجود نداشت.

این گزارش همچنین اشاره می‌کند که دستگاه‌های رای‌گیری شهرستان جدید، خطاهای جاوا اسکریپت نامشخصی داشتند که باعث ایجاد مشکل شد، اما مشخص نکرد. شهرستان به سؤالات هر دو سؤال پاسخ نداد.

شهرستان لس آنجلس 300 میلیون دلار برای ساخت سیستم های جدید علامت گذاری رای ساخته شده توسط Smartmatic مستقر در بریتانیا هزینه کرده است. برای اولین بار در طول انتخابات مقدماتی در سراسر شهرستان مستقر شد و تنها مشکل جدی که قبلاً در مورد آنها گزارش شده بود تجهیزات چاپ بود که باعث گیر کردن کاغذ شد اما رأی گیری را به تأخیر نینداخت.

اگرچه افشاگری های جدید کمی وجود دارد، گزارش کامل جزئیاتی را که قبلاً فاش نشده بود، از مشکلات در انتخابات مقدماتی ارائه می دهد، با تمرکز محققان بر روی KnowInk، خالق نظرسنجی ها. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، نرم افزار موجود در کتاب نظرسنجی در برخی مواقع یخ می زد و از کار می افتاد، در حالی که کارکنان نظرسنجی متوجه شدند که دستگاه ها به کندی حرکت می کنند.

بزرگ‌ترین مشکل کتاب‌های جامعه‌شناسی، هماهنگی با سوابق ثبت نام رای دهندگان در ولسوالی بود، به‌ویژه به این دلیل که همه دستگاه‌ها به طور یکسان برای روز انتخابات آماده نبودند.

هنگامی که هر کتاب رای گیری گنجانده شد، فهرست کامل و فعلی رای دهندگان شهرستان را به دست آورد، فرآیندی که بیش از دو ساعت طول کشید. پرسشنامه‌هایی که در زمان رای‌گیری زودهنگام استفاده می‌شد، قبلاً برای روز انتخابات هماهنگ شده بودند، اما پرسشنامه‌هایی که استفاده نشده بودند، هنوز لیست را بیرون می‌کشیدند که صبح آن روز حدود 28000 رای‌دهنده به مراکز رای‌گیری رسیدند.

KnowInk به درخواست نظر پاسخ نداد.

گزارش اسلالوم همچنین نشان داد که:

– مسائل همگام سازی در طول روز ادامه داشت. با ثبت نام رای دهندگان، دفترهای نظرسنجی در هر مرکز هر 10 دقیقه با یکدیگر و با پایگاه داده شهرستان هماهنگ می شد تا دو بار رای ندهند. اما اگر همگام سازی بیش از 15 دقیقه طول می کشید، که او اغلب انجام می داد، دستگاه ها به کارکنان نظرسنجی هشدار می دادند که به رای دهندگان رای موقت بدهند.

برگه های موقت رای تا زمانی که کارگران واجد شرایط بودن رای دهندگان را بررسی کنند به حساب نمی آیند، و تصمیمات برای توزیع آنها باعث خشم رای دهندگانی شده است که نمی دانند چرا باید از آنها استفاده کنند.

کارکنان مرکز رای گیری متوجه نشدند که چرا همگام سازی کند است، آنها تصور می کردند که سیگنال های موقت خطا هستند و زمان را برای از بین بردن آنها تلف کردند.

– کارگران در نظرسنجی باید می توانستند به دنبال رأی دهندگان باشند با نام و آدرس، اما KnowInk فیلتر آدرس را غیرفعال کرده بود زیرا سرعت ناوبری را کاهش می داد. بدون فیلتر، کارگران مجبور بودند صدها رکورد را غربال کنند تا افراد با نام‌های معمولی مورد مناسب را پیدا کنند.

– محققان KnowInk را مقصر می دانند به دلیل انجام ندادن تست‌های انتخاباتی که مشکلات مربوط به همگام‌سازی و ناوبری را آشکار می‌کند، و برای انتخاب iPad برای پلتفرم خود به جای لپ‌تاپ. نرم‌افزار کتاب نظرسنجی آی‌پد را ملزم می‌کرد تا چندین عملکرد را همزمان انجام دهد، که دستگاه‌ها با مشکلات عملکردی مواجه بودند.

این گزارش بیشتر از KnowInk به دلیل عدم ارائه اسناد کافی برای اجرای معماری همگام‌سازی انتقاد کرد. «این اسناد باید داشته باشند [allowed the] محققان نوشتند: “درک کامل شهرستان از سیستم خریداری شده به آنها اجازه می دهد تا پس از بروز مشکلات تجزیه و تحلیل کنند.”

محققان بیشتر نگران میزان همگام‌سازی به معماری ابری سرویس‌های وب آمازون هستند، که در پرتو قطعی‌های اخیر AWS یک نکته مهم است. آنها نوشتند: “اگر زیرساخت اصلی ابر مشکل داشته باشد، محیط ePulse، عملکرد و خدمات ePollbooks آسیب خواهند دید.”

بازرسان دفتر لوگان را نیز مقصر می دانند. برای نظارت ناکافی بر KnowInk و سایر فروشندگان.

این شامل عدم موفقیت استان در امضای یک توافقنامه پشتیبانی قوی با KnowInk بود، نقصی که در صورت بروز مشکل تأثیر داشت.

KnowInk یک پیشنهاد بودجه 4 میلیون دلاری برای پوشش حمایت در انتخابات اولیه و عمومی در ماه نوامبر ارائه کرد، اما زمانی برای تصویب آن وجود نداشت، بنابراین این شهرستان فقط 200000 دلار بودجه دارد. به گفته یکی از کارمندان کلیدی، که به بازرسان گفت که ارائه دهنده “فقط دو نماینده ارائه کرده است و کار با آنها بسیار دشوار است.” آنها یا پاسخ ها را نمی دانستند یا در مورد پاسخ صحبت می کردند.”

این گزارش همچنین دفتر لوگان را از هم جدا می کند. انتخاب مراکز رای گیری تنها چند روز قبل از شروع رای گیری زودهنگام تکمیل شود.

اگرچه انتقال به مراکز رای‌گیری به این معنی بود که شهرستان باید کمتر از 1000 محل – 4800 شعبه رای‌گیری – را پیدا می‌کرد، اما آنها باید به‌جای یک روز مورد نیاز در انتخابات گذشته، برای 4 تا 11 روز، از جمله آخر هفته‌ها، در دسترس بودند.

پس از اینکه شهرستان سایت‌ها را انتخاب کرد، AT&T قابلیت‌های شبکه‌سازی آنها را ارزیابی کرد و شهرستان ارزیابی کرد که آیا آنها واجد شرایط دسترسی هستند و در مکان‌های کم درآمد قرار دارند یا خیر. تا ژانویه 2020، شهرستان تنها 249 سایت را تأیید کرده بود، در حالی که بقیه هنوز در حال بحث یا بررسی قرارداد بودند. ارزیابی های نهایی یک روز قبل از شروع رای گیری زودهنگام تکمیل شد.

– پس از آغاز رای گیری مشکلاتی در مراکز تماس به وجود آمد. دو نفر در شهرستان وجود داشتند – یکی برای عملیات، یکی برای مسائل فنی – و هر دو با تماس‌های همزمان غرق شدند که بی پاسخ ماندند.

این شهرستان 40 نفر داشت که به تماس‌های فناوری اطلاعات پاسخ می‌دادند، اما ظرفیت تنها برای 18 اپراتور در یک زمان خریداری شد. این مراکز همچنین تا حدی توسط کارگران موقت استخدام شدند که فقط برای مقابله با مشکلات عمده ای مانند گیر کردن کاغذ آموزش دیده بودند. بسیاری از آنها قبلاً هرگز در یک مرکز تماس کار نکرده‌اند و از 8000 تماسی که سرازیر شده بود غرق شدند.

اسلالوم تعدادی توصیه برای رسیدگی به این مسائل ارائه کرده است که بیشتر آنها در گزارش ویرایش شده است.

نویسندگان به KnowInk گفته‌اند که نرم‌افزار خود را برای تصحیح مشکلات همگام‌سازی و ناوبری تغییر دهد و برای اطمینان از رفع این مشکلات، آزمایش بار را انجام دهد. برای انتخابات نوامبر، منطقه همچنین برگه های رای را از طریق پست برای هر یک از رای دهندگان ثبت نام شده ارسال کرد و تعداد افرادی که حضوری رای می دادند کاهش یافت.

این و تغییرات دیگر به نظر می رسد کار می کنند. انتخابات نوامبر به آرامی و بدون زمان انتظار قابل توجهی انجام شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum