“کسی در سنا ممکن است بمیرد”: بایدن فشار آورد تا به سرعت در مورد SCOTUS حرکت کند

[ad_1]

داشل کاملاً با این موضوع آشنا است که اکثریت چقدر می تواند ضعیف باشد. دو دهه پیش، سنا در آن زمان 50-50 تقسیم شد. جیم جفوردز حزب جمهوری‌خواه را ترک کرد و کنترل مجلس را به دموکرات‌ها سپرد و داشل را به سمت رهبری اکثریت سوق داد.

هیچ کس چنین تغییر چشمگیری را در این دور پیش بینی نمی کند، حداقل نه قبل از اینکه صندلی بریر پر شود. اما تغییر جفوردز از زمانی که اخبار بازنشستگی معوق قاضی منتشر شد، به عنوان ابزاری برای تأکید بر غیرقابل پیش بینی بودن چنین دولت تقسیم شده نزدیک در یک سال انتخابات عنوان شد. اخیراً، دموکرات‌ها دیدند که اکثریت آنها چقدر ظریف است، زمانی که در اوایل ماه جاری، برنامه‌های رأی‌گیری درباره اصلاحات انتخاباتی در آخرین لحظه پس از سناتور تغییر کرد. تست کووید برایان شاتز (دی-هاوایی) مثبت شد.

مارک موریال، رئیس لیگ ملی شهری، گفت: «او باید فوراً شخص را تأیید کند. «کسی در سنا ممکن است استعفا دهد، کسی در سنا ممکن است بمیرد. ترکیب سنا 50-50 می تواند با یک تصمیم شغلی یا تراژدی تغییر کند. نمی توانی صبر کنی.»

برای بایدن، که قول خود مبنی بر معرفی یک زن سیاهپوست را برای این پست تکرار کرد، ماه آینده خطرات و فرصت هایی را به همراه دارد. یک تأییدیه دادگاه عالی که به خوبی اجرا شده است به دقت لازم از سوی نامزد و تیم او بستگی دارد. اما درخواست برای حرکت سریع صرفاً ناشی از واقعیت‌های کوچکترین اکثریت ممکن سنا نیست. همچنین یک احساس فوریت سیاسی در مدار بایدن وجود دارد، زیرا جایگاه او از پاییز گذشته در مسیر نزولی قرار گرفته است.

دموکرات‌ها در داخل و خارج از هیل، تایید آتی اولین زن سیاه‌پوست در دیوان عالی را فرصتی برای بایدن می‌دانند تا در میان رده‌ها و پرونده‌های خود بازگردد.

“کاملا!” ویپ اکثریت مجلس گفت جیم کلیبرن (DS.C.) وقتی از او پرسیده شد که آیا اولین زن سیاهپوست عدالت می تواند پایگاه حزب را دوباره تقویت کند؟

آویزان شدن بر روی همه اینها یک حیرت عمیق در سمت چپ پس از تجربه شکست های زیادی در دادگاه عالی در سال های اخیر است – از انسداد حزب جمهوری خواه که مانع از پر کردن صندلی خالی در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا شد تا تایید رسوایی قاضی برت. کاوانو به قاضی مرگ روت بادر گینزبورگ و حزب جمهوری خواه برای جایگزینی او در روزهای رو به پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ عجله می کنند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: «این برای او یک اولویت است.

ساکی گفت که بایدن از سال گذشته در حال بررسی بیوگرافی نامزدهای احتمالی بوده است. و در حالی که او خاطرنشان کرد که جمهوری خواهان تا حدودی قدرت دارند تا تاییدیه را پیچیده کنند، کاخ سفید همچنین قصد دارد با قانونگذاران جمهوری خواه تعامل داشته باشد و دیدگاه آنها را در سراسر جهان بشنود. بایدن برای اطمینان از اینکه هم انتخاب او و هم بررسی سنا جدی، جدی و عمدی تلقی شود، اشتیاق نشان داده است.

این میل منجر به از بین رفتن جدول زمانی و انتظارات برآورده نشده در گذشته شده است. اخیراً در انتخاب نامزدها برای پر کردن پست های خالی فدرال رزرو بود که بایدن سرانجام در ژانویه انجام داد. 14، پس از ماه ها گمانه زنی و انتظار. دو تابستان پیش، بایدن قبل از انتخاب کامالا هریس به عنوان معاون رئیس‌جمهور خود، حداقل دو ضرب‌الاجل تعیین‌شده را از دست داد، و این باعث شد تا زمان زیادی بگذرد که متحدان چندین نامزد احتمالی دیگر توانستند داستان‌های منفی را منتشر کنند که برای تخریب وجهه آنها طراحی شده بود. رقبا

جیم مانلی، دستیار ارشد سابق هری رید، رهبر فقید سنای دموکرات، گفت: “نگرانی من این است که اگر او برای تصمیم گیری بیش از حد طول بکشد، لابی های اردوگاه های مختلف در مورد اینکه چه کسی می خواهند نامزد شوند، از کنترل خارج می شود.”

در حالی که کاخ سفید در نهایت یک شرپا کنگره را برای هر کسی که نامزد شود منصوب خواهد کرد، آماده سازی های فعلی توسط ران کلین، رئیس دفتر کاخ سفید و دانا رموس، مشاور کاخ سفید انجام می شود. این نقشی آشنا برای بایدن و کلاین است که به زمان حضورشان در کمیته قضایی سنا بازمی‌گردد، جایی که آنها عمیقاً در دعواهای تایید صلاحیت گذشته درگیر بودند. بایدن همچنین خاطرنشان کرد که از نزدیک با هریس، دادستان کل سابق کالیفرنیا و دادستان منطقه که اولین زن سیاه پوستی است که در این نقش خدمت می کند، مشورت خواهد کرد.

اسامی نامزدهای احتمالی تحت بررسی شامل کتانجی براون جکسون از دادگاه دایره ای دی سی، لئوندرا کروگر از دادگاه عالی کالیفرنیا، جی میشل چایلدز از دادگاه منطقه ای کارولینای جنوبی و شریلین ایفیل از صندوق دفاع قانونی NAACP است. یک منبع آگاه با مذاکرات کاخ سفید گفت که ویلهلمینا رایت، قاضی دادگاه منطقه و قاضی سابق دادگاه عالی مینه سوتا و همچنین ملیسا موری، استاد حقوق دانشگاه نیویورک، نیز تحت بررسی هستند.

تایید تاریخی اولین زن سیاه‌پوست در عالی‌ترین دادگاه این کشور همچنین می‌تواند کاتالیزوری برای رای‌دهندگان دموکرات باشد که تعهد بایدن به اولویت‌های خود را زیر سوال برده‌اند. نظرسنجی ژانویه آتلانتا ژورنال-قانون اساسی نشان داد که محبوبیت بایدن در جورجیا – ایالتی که او در سال 2020 برنده شد – از 51 درصد در ماه می سال گذشته به 34 درصد کاهش یافته است. در میان رای دهندگان سیاه پوست در این ایالت، میزان مخالفت بایدن از ماه مه گذشته 28 امتیاز افزایش یافته است.

اگرچه کاخ سفید به کار بر روی بایدن ادامه می دهد طرح هزینه های اجتماعیبرخی از مشاوران کاخ سفید فرآیند تایید را به عنوان یک لحظه بالقوه برای دادن فضای تنفسی به دموکرات ها در مورد این لایحه می دانند، که کنگره برای دستیابی به اجماع به زمان بیشتری نیاز دارد.

برای سایر اعضای حزب، این نامزدی چیزی را به بایدن می دهد که او به عنوان رئیس جمهور فاقد آن بود: فرصتی برای مدیریت رویدادهای اطرافش.

«این نمونه ای از چیزی است که کاملاً در کنترل رئیس جمهور است. لیا داتری، یک مقام قدیمی دموکرات و مدیر عامل سابق دو کنوانسیون DNC، گفت که چه کسی نامزد می شود. این یک لحظه سیاسی برای افراد حاضر در پایگاه است که بگویند اینجا مردی است که به عهد خود با ما عمل کرد و بنابراین ما می‌توانیم برای بقیه وعده‌هایش روی پایبندی او به قول خود حساب کنیم.»

داتری گفت که با تماشای اظهارات بایدن در روز پنجشنبه مبنی بر اعلام بازنشستگی بریر “کمی احساساتی” شد. داتری گفت: «تقریباً برای من به عنوان یک زن سیاه‌پوست، لحظه‌ای است که باراک اوباما به این فکر می‌کنم که یک زن سیاه‌پوست در دادگاه حضور خواهد داشت».

کورنل بلچر، یک نظرسنجی کهنه کار دموکرات که برای اوباما کار می کرد، گفت که مبارزه برای تایید صلاحیت می تواند چیزی بیش از یک تقویت برای بایدن باشد، بلکه برای جمهوری خواهان نیز یک “تله” باشد.

«آیا میچ مک‌کانل و جمهوری‌خواهان می‌خواهند چند ماه آینده را صرف حمله به یک زن سیاه‌پوست کنند که این غول را که معمولاً در میان‌ترم‌ها می‌خوابد، بیدار کند؟» بلچر با اشاره به رای دهندگان جوان، رای دهندگان سیاه پوست و رای دهندگان زن گفت. این مبارزه‌ای است که من فکر می‌کنم صادقانه بگویم، هدیه‌ای برای توانایی ما برای بسیج و سازماندهی این رأی‌دهندگان است که بیشترین مشکل را برای ما در میان‌دوره‌ای دارند.»

پاسخ اولیه محافظه کاران این بود که بحث را در امتداد خطوطی که بلچر بیان کرد، درگیر کنند. فعالان و چهره‌های رسانه‌ای در سمت راست بایدن را متهم کردند که با محدود کردن جست‌وجوی خود به یک زن سیاه‌پوست، به شکل معکوس نژادپرستی دست زده است. رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل (R-Ky.)، در همین حال، به بایدن نسبت به “برون سپاری” اولین انتخاب خود در دادگاه عالی به “چپ رادیکال” هشدار داد.

اما انتظارات اولیه در محافل محافظه‌کار این است که جمهوری‌خواهان تنها شانس کمی برای جلوگیری از تایید بایدن دارند. در تپه، دموکرات های سنا برای تایید سریع، با رهبر اکثریت آماده می شوند. چاک شومر با در نظر گرفتن جدول زمانی مشابه تایید قاضی امی کونی بارت.

بارت تقریبا یک ماه پس از اعلام نامزدی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا تایید شد. سن پاتریک لیهی (D-Vt.)، رئیس سابق کمیته قضایی و یکی از اعضای فعلی هیئت، روز پنجشنبه از بایدن خواست “خیلی سریع” انتخاب کند.

لیهی گفت: “خوشبختانه آنها تعدادی از افراد را دارند که قبلاً برخی از مراحل پاکسازی را انجام داده اند.” پس از مشاهده نقض ظالمانه و کامل حضانت و قوانین که در مورد مریک گارلند دیدیم، دیگر نمی خواهیم آن را ببینیم.

کمیته قضایی در حال حاضر برای جلسات استماع آماده می شود. دموکرات‌های این پنل بعد از ظهر پنجشنبه برای بحث در مورد گام‌های بعدی تشکیل جلسه دادند. سخنگوی کمیته گفت که رئیس، دیک دوربین (D-Ill.)، «متعهد است با همکارانش در هر دو طرف راهرو کار کند تا از بررسی عادلانه و به موقع انتخاب اطمینان حاصل کند.

دوربین روز پنجشنبه گفت که کلاین ساعت 9:30 صبح چهارشنبه با او تماس گرفت، ساعاتی قبل از انتشار خبر بازنشستگی بریر.

و من از آقای دوربین به خبرنگاران گفت: «کلاین، «نامزدی داری؟» او گفت: «ما در جریان هستیم. هنوز کسی انتخاب نشده است. بنابراین برای پیش‌بینی جدول زمانی این جلسه کمی زود است.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountgeciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis