کالیفرنیا همچنان با خطر آتش سوزی های جنگلی مواجه است. بیمه گذاران معتقدند که پاسخ آنها را دارند.

[ad_1]

مردی بقایای یک خانه سوخته را جستجو می کند.

مشکلات آتش سوزی کالیفرنیا با دهه ها آتش نشانی، تغییرات آب و هوا و تمایل دائمی برای فرار از زندگی شهری دامن زده است. | Jae C. Hong / عکس AP

سان فرانسیسکو – کالیفرنیا هر ساله برای جلوگیری از آتش‌سوزی جنگل‌ها تلاش می‌کند تا جوامع را نابود کند. بیمه‌گران اکنون به این فکر می‌کنند که آیا می‌توانند به آنچه سیاستمداران نمی‌توانند دست یابند؟

رهبران ایالت برای خاموش کردن آتش و پاکسازی درختچه ها از جنگل های خشک پول می ریزند. آنها به شرکت های برق اجازه دادند در پرخطرترین روزها برق را قطع کنند. اما آن‌ها برای منصرف کردن ساکنان از زندگی در مناطقی با آتش‌سوزی شدید کاری انجام نداده‌اند. و آنها همچنان به توسعه در حومه ها در ایالتی که مستأصل از مسکن بود، ادامه دادند.

وارد صنعت بیمه شوید که می گوید دیگر توان بازگشت به خانه را ندارد و هر ساله با خطر سوختگی بالایی مواجه است. او بر مدل جدیدی اصرار دارد که خطرات آتی تغییرات آب و هوایی را در نظر می گیرد – رویکردی که خود کالیفرنیا در برابر آن مقاومت می کند.

نانسی واتکینز، مشاور Milliman که ریسک‌های شرکت‌های بیمه را تجزیه و تحلیل می‌کند، می‌گوید: «مردم نمی‌خواهند بپذیرند که ریسک در حال افزایش است و برای اینکه پایدار باشند، باید نحوه انجام کارها را تغییر دهند. .

مشکلات آتش سوزی کالیفرنیا با دهه ها آتش نشانی، تغییرات آب و هوا و تمایل دائمی برای فرار از زندگی شهری دامن زده است. این ایالت از سال 2017 شاهد حدود 40000 سازه تخریب شده و بزرگترین آتش سوزی در تاریخ این کشور بوده است.

بسیاری از صاحبان املاک در حال حاضر در تلاش برای یافتن بیمه‌گرانی هستند که مایل به تمدید بیمه نامه‌های خود هستند. دولت نیز مداخله کرد و اصرار داشت که فعلاً به پوشش مالکان پرخطر ادامه دهد. اما شرکت های بیمه در سال 2020 حدود 212000 ملک را در کالیفرنیا از دست دادند و حدود 50000 صاحب خانه – که بسیاری از آنها در پای سیرا نوادا در ایالت شرقی هستند – نتوانستند گزینه دیگری در بازار خصوصی پیدا کنند.

این منجر به ارزیابی این موضوع شد که آیا کالیفرنیا باید به بیمه‌گران اجازه دهد تا خطرات تغییرات آب و هوایی آینده را در نظر بگیرند.

این صنعت استدلال می کند که دولت باید به بازار اجازه دهد تا ریسک واقعی را منعکس کند. بیمه‌گران می‌گویند زمان بازگشایی ابزار سیاستی که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌ایم فرا رسیده است: تعرفه‌ها بر اساس پیش‌بینی خسارت آتش‌سوزی به جای خسارت واقعی از 20 سال گذشته.

این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا هزینه‌ها را بر اساس افزایش مورد انتظار در خسارت آتش‌سوزی، چه ناشی از تغییرات آب و هوایی، جنگل‌های بیش از حد رشد کرده یا افرادی که بیشتر به مناطق پرخطر حرکت می‌کنند، جبران کنند. احتمال افزایش حق بیمه ها وجود دارد، اما احتمال ماندن شرکت های بیمه در ایالت بیشتر است.

رکس فریزر، رئیس فدراسیون بیمه شخصی کالیفرنیا گفت: «در حال حاضر، قوانین ما قدیمی شده است. “آنچه به ما ثبات بلندمدت می دهد، روش بسیار مطمئن تری است که فقط با نگاه به آینده قابل استفاده است.”

در نهایت، فشار ممکن است از طرف وام دهندگان وام مسکن نیز باشد. خطرات ارزش ملک در حال حاضر بر بازار مسکن این ایالت تأثیر می گذارد: مطالعه اخیر دانشگاه استنفورد نشان داد که خانه ها در مناطق مستعد آتش سوزی حدود 7.5 درصد کمتر از منازل در مناطق کم خطر از سال 2015-2018 افزایش یافته اند، که میانگین تفاوت حدوداً در حدود 7.5 درصد کاهش یافته است. 45000 دلار

مایکل وارا، یکی از نویسندگان این مطالعه، که در کمیسیون ایالتی تحقیق در مورد نحوه پرداخت هزینه آتش‌سوزی جنگل‌ها خدمت می‌کرد، گفت: «افرادی که باید نگران این موضوع باشند، افرادی هستند که بیمه وام مسکن دارند. “فانی و فردی و بانک ها. آنها هنوز در این روند نقش آفرینی نکرده اند، اما در واقع فکر می کنم زمان آن فرا خواهد رسید.”

دانی رابرسون، 69 ساله، قبلاً ایده ای از آینده برای صاحبان خانه های بیشتر در مناطق آتش سوزی جنگلی داشته است. او در تلاش است تا اقامتگاه خود را در حومه شهر در کوه های شرق سن دیگو، پس از شرکت آموزشی هوراس مان مستقر در ایلینویز، بیمه کند. گفت که در ماه مارس آن را رها خواهد کرد.

وی گفت: کد پستی ما 91901 است. به محض اینکه به آنها بگویید، آماده است.

او سالانه 950 دلار می‌پرداخت و اکنون می‌توانست بالن خود را تا 4000 دلار در سال فقط برای پوشش فاجعه‌بار آتش‌سوزی‌های جنگلی از گزینه ذخیره تحت مدیریت بیمه‌گر کالیفرنیا، FAIR Plan ببیند. علاوه بر این، او به بیمه‌گر دیگری برای پوشش خسارات غیر از آتش‌سوزی جنگل‌ها برای حدود 1600 دلار در سال نیاز دارد.

رابرسون گفت: “من 5000 تا 6000 دلار ندارم.” “من باید یک خط اعتباری برای سرمایه خانه خود بگیرم تا بیمه خانه ام را بپردازم.”

حامیان مصرف‌کننده با بیمه‌گران مخالف هستند و استدلال می‌کنند که مدل‌های آنها مبهم است و می‌تواند با قوانین حمایت از مصرف‌کننده دولتی مغایرت داشته باشد.

جیمی کورت، رئیس سازمان دیده‌بان مصرف‌کننده، گروهی که قانون سال 1988 را نوشت که تنظیم‌کننده بیمه ایالتی را در موقعیت انتخاباتی قرار داد، گفت: «به آنها اجازه می‌دهیم تا نرخ‌های بهره را افزایش دهند، زیرا آنها یک اکچوئر دارند که آن را توجیه می‌کند، حمایت از مصرف‌کننده نیست.» او بر نرخ ها قدرت دارد. «شرکت‌ها می‌خواهند بتوانند بر اساس این مدل‌سازی فاجعه‌بار هر درصدی را که می‌خواهند به دست آورند، و این چیزی نیست که پروپ داشته باشد. 103.”

این یک اختلاف طولانی مدت در کالیفرنیا است. در حالی که همه ایالت‌های دیگر اجازه مدل‌سازی فاجعه‌بار را می‌دهند، کالیفرنیا به بیمه‌گران اجازه نمی‌دهد از آن برای تخمین خسارات آتش‌سوزی جنگل‌ها استفاده کنند. هم ریکاردو لارا، کمیسر بیمه ایالات متحده و هم رقیب دموکرات او در سال 2022، نماینده پارلمان، مارک لوین، تمایلی به تغییر این موضع ندارند.

لارا گزارشی را برای سال 2021 سفارش داد، که توصیه می‌کرد آن را در نظر بگیرد، اما او همچنان ملاحظاتی دارد. نگرانی من این است که آیا از این مدل ها برای تبعیض استفاده می شود [between] چه کسی بیمه می شود و چه کسی بیمه نمی شود؟ “او گفت.”

لوین مستقیماً به سؤالی در مورد حل مدل‌های بلایای طبیعی پاسخ نداد، اما گفت که این صنعت انگیزه‌اش را نخواهد داشت.

او گفت: “از نظر من، این روشی است که می توان مطمئن شد که یک کمیسیونر بیمه مصرف کننده داریم که مطمئن می شود کالیفرنیایی ها پوشش مورد نیاز خود را دارند، نه کمیسیونی که خواسته های صنعت را برآورده می کند.”

کارشناسان بازار و برخی از صاحبان املاک با بیمه‌گران موافق هستند که مدل‌سازی مبتنی بر پیش‌بینی می‌تواند به دولت در واکنش به خطرات رو به رشد کمک کند. وارا گفت: “با توجه به اطلاعاتی که در مورد علم آب و هوا و این خطر داریم، باید قیمت های تخمینی در کالیفرنیا داشته باشیم.” – فکر نمی کنم سوالی باشد.

مقیاس این مشکل هنوز به مشکلات ناشی از سایر بلایای طبیعی مانند سیل و طوفان نزدیک نیست. و لارا اقداماتی را برای ترغیب بیمه‌گران به ماندن انجام داده است: آژانس او ​​یک سری افزایش مستمر حق بیمه را برای برخی از بزرگترین شرکت‌های بیمه که نرخ‌های بهره را در مناطق پرخطر تا 14 درصد افزایش داده‌اند تصویب کرده است – برای جلوگیری از اخراج کافی است. بیمه گذاران بدون قیمت گذاری از صاحبان اموال. همچنین برخی از شرکت ها را بر آن داشته تا به صاحبان املاکی که سقف های خود را ارتقا می دهند یا برس های اطراف خانه های خود را تمیز می کنند، تخفیف بدهند. وارا گفت که وضعیت در کالیفرنیا اکنون “باثبات اما شکننده است.”

اما اگر ریسک‌پذیرترین صاحبان املاک همچنان مجبور به پایبندی به آخرین طرح راه‌حل باشند، می‌تواند مشکلات پیش روی برنامه بیمه ملی سیل‌زده را منعکس کند.

خسارت آتش سوزی گران قیمت می تواند ذخایر طرح را تحت الشعاع قرار دهد و مالیات دهندگان را مجبور به مداخله کند، زیرا آنها باید برای چندین دهه مداخله کنند تا نرخ بیمه سیل ناکافی FEMA را تکمیل کنند. برنامه ملی بیمه سیل بالاخره در سال 2021 به دلیل مخالفت قانونگذاران ساحلی در هر دو طرف افزایش حق بیمه را آغاز کرد.

لارا تمدید طرح FAIR را پیشنهاد می‌کند و از آن می‌خواهد پوشش کاملی را ارائه کند، نه فقط برای آتش‌سوزی‌های جنگلی، در حالی که لوین می‌خواهد یک صندوق بیمه اتکایی دولتی برای جبران خسارت بیش از 100 میلیون دلار به بیمه‌گران راه‌اندازی کند. هر دو ایده هزینه ها را بین طیف وسیع تری از پرداخت کنندگان توزیع می کند.

لارا همچنین از بیمه‌گران می‌خواهد که به صاحبان املاکی که خطرات آنها را کاهش می‌دهند، تخفیف‌های بیشتری بدهند. اما کارشناسان می‌گویند که او ابتدا باید به بیمه‌گران اجازه دهد تا به اندازه کافی سود ببرند تا بتوانند از پس این امتیازات برآیند.

فلوریدا قبلاً این آزمایش را دیده است – که در ابتدا توسط طوفان اندرو در سال 1992 آغاز شد و توسط طوفان های کاترینا، ریتا و ویلما تشدید شد.

مقامات منتخب نرخ های بیمه را مسدود کردند، بیمه ها از دولت خارج شدند و طرح مورد حمایت دولت مانند حباب رشد کرد و رتبه اعتباری کشور را تهدید کرد. در نهایت تنظیم کننده ها موافقت کرد که به بیمه‌گران اجازه دهد حق بیمه‌ها را افزایش دهند و از مدل‌های آینده‌گرا برای در نظر گرفتن بدترین سناریوها استفاده کنند.

باب هارتویگ، مدیر مرکز ریسک و عدم قطعیت گفت: «با اجازه ندادن به بیمه‌گران برای تنظیم تدریجی نرخ‌های بهره به جایی که باید باشد تا ریسک‌ها را در کتاب منعکس کنند، این همان چیزی است که در آینده اتفاق می‌افتد و این همان چیزی است که در فلوریدا اتفاق افتاد.» مدیریت در دانشکده بازرگانی دانشگاه کارولینای جنوبی

فلوریدا در حال حاضر دارای هیئتی از آکچوئرها، حامیان مصرف کننده، هواشناسان و سایر کارشناسانی است که استانداردهایی را برای مدل های طوفان در صنعت تعیین می کنند، و حامیان مصرف کننده به فرضیاتی دسترسی دارند که از آنها پشتیبانی می کند.

با این حال، کالیفرنیا ممکن است توسط سیاست های خود مختل شود.

علیرغم فجایع تاریخی سال های اخیر، رهبران ایالت همچنان تمایلی به گفتن به ساکنان محل زندگی خود ندارند و نمی توانند زندگی کنند. فرماندار گاوین نیوسام لایحه ای را در سال 2020 وتو کرد که مسکن های جدید را در مناطق در معرض خطر محدود می کند، با این استدلال که می تواند کمبود مسکن در کشور را تشدید کند.

همچنین یکی از تنها 12 ایالتی است که تنظیم کننده بیمه خود را انتخاب کرده است، و لارا به دلیل پذیرش مشارکت از شرکت های بیمه و ملاقات با لابیگران صنعت مورد حمله حامیان مصرف کننده قرار گرفته است. لوین اشتباهات لارا را برجسته می کند و قول می دهد “از طرف مصرف کنندگان در مقابل شرکت های بیمه بایستد.” به نظر نمی رسد که هیچ کدام مایل به استفاده از مدل سازی فاجعه آمیز به صنعت بیمه نیستند.

دری سراگو، استراتژیست قدیمی دموکرات که به اولین کمیسیونر منتخب کشور مشاوره می دهد، می گوید: «اگر برای پست کمیسیون بیمه کاندید می شوید، تنها گزینه خوب این است که به عنوان یک مدافع مصرف کننده محکم بایستید و به نظر برسید که در این صنعت در حال پیشرفت هستید. ، اکنون نماینده . جان گرامندی. اما مشکل این است که شما با سیاست خوب چه کار می کنید؟

در حالی که فلوریدا هنوز از طوفان‌ها متحمل خسارات بزرگ و فزاینده‌ای است، بیمه در دسترس است – هرچند گران‌تر – و مشمول قوانین ساختمانی سخت‌گیرانه‌تر است، با انگیزه‌های فراتر از استانداردها برای نصب قوی‌ترین درها و پنجره‌ها.

هارتویگ می‌گوید: «مطمقاً هیچ چیز نمی‌تواند مردم را از نقل مکان به برخی از مستعدترین مناطق ایالات متحده بازدارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetDiscount CasinoRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme