“کاخ سفید از آن حمایت نمی کند”: انتخاب بایدن توسط FDA ناشناخته باقی مانده است

[ad_1]

فقط چهار جمهوری خواه – سنا. ریچارد بور از کارولینای شمالی، سوزان کالینز از مین، لیزا مورکوفسکی از آلاسکا و میت رامنی از یوتا – اوایل این ماه در کمیته به او رای داد و اولین نشانه عمومی از دردسر برای خلیفه بود. در روزهای اخیر، افراد آشنا با این روند به طور فزاینده ای نگران وضعیت نامزدی خلیفه شده اند.

یکی از آشنایان در این باره می گوید: «اگر رأی گیری امروز انجام می شد، او رأی نداشت».

نگرانی فزاینده در بحبوحه غیبت یک ساله رهبری سیاسی دائمی FDA پس از اینکه کاخ سفید ماه ها برای یافتن نامزدی تلاش کرد که بتواند حمایت اکثریت را در مجلس سنا به دست آورد، رخ می دهد.

در نتیجه، FDA – که همه چیز از واکسن‌های کووید-19 گرفته تا بخش‌های عظیمی از عرضه غذای کشور را تنظیم می‌کند – همچنان به تنظیم‌کننده قدیمی دارو، جانت وودکاک برای اداره آژانس در طول یک بیماری همه‌گیر جهانی که در حال حاضر در حال وقوع است، متکی است. بیش از 873000 نفر در ایالات متحده کشته شدند.

بایدن در نوامبر بر خلیفه تمرکز کرد و با استناد به تجربه عمیق حکومتی و جذابیت گسترده‌اش – ثابت شد که در سال 2016 با 89 رای به 4 رای برای بالاترین پست سازمان غذا و دارو تایید شد.

با این حال، در حالی که دولت و قانونگذاران این بار انتظار حاشیه‌های کمتری را داشتند، بر اساس مصاحبه‌هایی که با 9 نفر از افراد آشنا با تلاش‌های تایید صلاحیت داشتند، مخالفت با نامزدی خلیفه در میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان قوی‌تر از حد انتظار است.

خلیفه به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

پنج دموکرات – سن. برنی سندرز (V-Tu.)، جو منچین (DW.Va.)، اد مارک (جرم D.)، مجوس حسن (DN.H.) و ریچارد بلومنتال (D-Conn.) – به گفته چهار نفر از افراد آشنا به تفکر آنها، علیه نامزدی خلیفه علامت داده اند، اما حتی تعداد بیشتری نیز در حصار باقی مانده اند.

سخنگوی کنگره گفت: «از اینکه شلاق علیه دموکرات‌ها به اندازه‌ای است که آنها فکر می‌کنند تعجب می‌کنم. «اگر ملاقات‌های او آن‌طور که از دیگر دموکرات‌ها شنیده‌ام پیش رفت، او خیلی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

در هفته های اخیر، Sens. پتی موری (D-Wash.) و بر برای حمایت در آخرین لحظه از خلیفه مبارزه کرد، به این امید که تا اوایل فوریه رای گیری برگزار کند. یکی از دستیاران HELP گفت موری “امیدوار است در اسرع وقت تایید شود.” برخی از مقامات و متحدان خوشبین هستند که در نهایت 50 سناتور مورد نیاز را برای فشار دادن خلیفه بر روی مرز فراهم خواهند کرد، با این استدلال که آنها فقط باید چند سناتور سرسخت را به دست آورند.

تاکنون هیچ صحبت جدی برای پس گرفتن نامزدی خلیفه نشده است و دولت هیچ نامزد ذخیره آماده ای ندارد. در صورت لزوم، دموکرات‌های سنا می‌توانند رای تایید را برای هفته‌ها به تعویق بیاندازند و در عین حال سعی در جلب حمایت کافی داشته باشند.

برخی نزدیک به تلاش برای تأیید می‌گویند که نامزدی خلیفه هرگز نباید در وهله اول تهدید می‌شد، کاخ سفید را به جدایی بیش از حد متهم می‌کردند و خاطرنشان کردند که خود نامزد برای ارائه استدلال خود به سناتورهای بدبین تلاش می‌کرد.

سه نفر از 9 نفری که با این موضوع آشنا بودند، گفتند که یک تیم از اداره بهداشت تا حد زیادی محدوده خلیفه را تا حد متوسط ​​معاینات مدیریت کرده است. در همین حال، با وجود هشدارهای داخلی مبنی بر اینکه نامزدی ممکن است مشکل ساز باشد، مقامات ارشد کاخ سفید تا حد زیادی درگیر نشدند، حتی در حالی که دولت اعتماد عمومی را تلگراف کرد.

یکی از افراد آشنا به این موضوع گفت: کاخ سفید از او حمایت نمی کند. “این به نوعی شبیه نمایش روابط عمومی شما برای یک نفر است.”

یکی از مقامات کاخ سفید این توصیف را به چالش کشید و اصرار داشت که “تماس دائمی با اعضا در طول فرآیند وجود دارد.”

اما یکی از افراد آشنا به این موضوع که دستیاران ارشد پزشکی مانند آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی، جف زینتز هماهنگ کننده کووید-19 و وزیر کارکنان کاخ سفید را فرستاد، به نظر می رسد در چند هفته گذشته، به نظر می رسد کاخ سفید این خطر را بهتر درک کرده است. نیرا تاندن برای برقراری تماس از طرف خلیفه.

کریس میگر، سخنگوی کاخ سفید، گفت: “ما مطمئن هستیم که دکتر خلیفه با حمایت دو حزبی تایید می شود و بسیار مهم است که در بحبوحه یک بیماری همه گیر، رهبری تایید شده FDA را داشته باشیم.”

برخی از قانونگذاران نگرانی هایی را در مورد کار کالیفرنیا در بخش خصوصی از آخرین حضور وی در FDA ذکر کرده اند. اخیراً، او استراتژی و سیاست بهداشتی را در آلفابت، شرکت مادر گوگل، رهبری کرد، جایی که افشای مالی نشان می دهد که او میلیون ها سهام و بیش از 2.7 میلیون دلار حقوق و پاداش دریافت کرده است. کارشناس کارآزمایی بالینی همچنین باید سهام شرکت های بهداشتی از جمله Amgen، Gilead Sciences، Bristol Myers Squibb و Walgreens Boots Alliance را بفروشد.

سناتورها همچنین نسبت به روابط خلیفه با صنعت داروسازی و تجربه FDA در تنظیم مواد افیونی ابراز نگرانی کردند.

در همین حال، تعداد کمی از جمهوری‌خواهان به‌رغم حمایت صریح بور، بهترین جمهوری‌خواه در کمیته بهداشت سنا، که در پایان سال از سمت خود کناره‌گیری می‌کند، علناً از خلیفه حمایت کرده‌اند. سه نفر از آشنایان گفتند که بور هفته‌ها تلاش کرده است تا آرای جمهوری‌خواهان کافی را برای جبران ضررهای مورد انتظار دموکرات‌ها به دست آورد.

سه نفر از آشنایان گفتند که خلیفه همچنین نتوانست برخی از سناتورهای کلیدی را در دیدارهای انفرادی با آنها تحت تأثیر قرار دهد. اقدامات پیشگیرانه این بیماری همه گیر، خلیفه را مجبور کرد تا عملاً با برخی از سناتورها ملاقات کند، که روند شناسایی را پیچیده تر کرد، که برای کسب آرا بسیار مهم است.

یکی از دستیاران دموکرات‌ها که رئیسش از خلیفه حمایت می‌کند، گفت که سناتور به صورت مجازی با او ملاقات کرده است، اما نامزد هنوز ماسک بر چهره داشت زیرا مقاماتی را همراه خود داشت.

دستیار گفت: «فقط برقراری ارتباط از این طریق دشوارتر است.

چندین قانونگذار جمهوری خواه به تصمیم اخیر FDA برای کاهش الزامات توزیع قرص های سقط جنین به عنوان دلیلی برای مخالفت با متخصص قلب اشاره می کنند. یک لابی‌گر جمهوری‌خواه به POLITICO گفت که جمهوری‌خواهان از زمانی که FDA در ماه دسامبر با طرحی که به بیماران اجازه می‌دهد نسخه‌ای برای میفپریستون – یک داروی سقط جنین – را از طریق پست از طریق یک قرار پزشکی از راه دور دریافت کنند، حمایت کردند.

این لابی گر گفت: «حداکثر، او سه تا چهار رأی از حزب جمهوری خواه کسب می کند، بنابراین ممکن است با توجه به اینکه حداقل پنج دموکرات مخالف هستند، رأی کافی نداشته باشد».

اکثر جمهوری‌خواهان در کمیته HELP سنا، در جریان استماع تأییدیه خلیفه در ماه دسامبر، بر اساس سؤالات و نظراتشان پس از آن به POLITICO، به نفع خلیفه ظاهر شدند. اما حداقل دو – از آلاباما تامی توبرویل و کانزاس راجر مارشال – نشان داد که تحت تأثیر تصمیم FDA در مورد میفپریستون قرار گرفتند.

ده ها گروه ضد سقط جنین، مانند سوزان بی. آنتونی لیست و Students for Life Action، علیه خلیفه بسیج شده اند، سیل دفاتر سنا با نامه‌ها و درخواست‌هایی که خواستار رای «نه» شدند. آنها قصد دارند به لابی گری سناتورها در بازگشت به جلسه این هفته ادامه دهند و جلساتی را با اعضا و کارکنان ترتیب دهند.

برخی از گروه‌ها روز پنج‌شنبه علناً به رامنی برای رای حمایت از خلیفه در کمیته متوسل شدند و استدلال کردند که این رأی مخالف دیدگاه او علیه سقط جنین است.

سخنرانان رهبر اقلیت در سنا میچ مک کانل از پاسخ به سؤالات در مورد تعداد ضربه شلاق به خلیفه یا اینکه آیا او قصد دارد به نفع کمیسر سابق سازمان غذا و دارو رای دهد، خودداری کرد.

رهبر اکثریت سنا چاک شومراین دفتر به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

چندین گروه و همچنین شش تن از رهبران سابق FDA از سناتورها خواستند که فوراً خلیفه را تأیید کنند و استدلال کردند که برای آژانس رهبری دائمی در طول همه‌گیری کووید-19 بسیار مهم است.

و سازمان‌های صنعتی بزرگ، از جمله AdvaMed و انجمن مراقبت مقرون به صرفه، اظهارات مثبتی را هنگام انتخاب خلیفه بیان کردند.

اسکات ویتاکر، مدیر عامل AdvaMed، به پولیتیکو گفت: «هر بار که بدون رهبر هستید، فکر می‌کنم این دیدگاه آسیب می‌بیند. چیز دیگری که همیشه من را در مورد رها کردن یک آژانس بدون رهبر برای مدت طولانی نگران می کند، توانایی جذب و جذب افراد برای ورود و پیوستن به آژانسی مانند FDA است.

اما همه صنایع تحت نظارت FDA نمی خواهند خلیفه تایید شود. اگر خلیفه دوباره ردای سیلور اسپرینگ را در دست بگیرد، در موقعیتی کلیدی قرار خواهد گرفت تا تغییرات قانونی را که طرفداران سیگار الکترونیکی با آن مخالفت می‌کنند، تسریع بخشد.

گرگوری کانلی، رئیس انجمن ویپینگ آمریکا، می‌گوید: «وقتی با ممنوعیت مواجه می‌شوید، به تأخیر انداختن عملکرد هرگز چیز بدی نیست.

مارک شاینسون، وکیل Alston & Bird، که معاون کمیسر قانونگذاری دیوید کسلر، کمیسر سابق FDA بود، گفت که زود است به این نتیجه برسیم که خلیفه هیچ رأیی برای تأیید ندارد.

شاینسون گفت: “من فکر می کنم کاخ سفید درک می کند که این برای آنها یک اولویت است و بین اهرم آنها و بور، حرکت خوب است.” “شنیده ام که این برای هفته اول فوریه برنامه ریزی یا در نظر گرفته خواهد شد – بدیهی است که برنامه ریزی به رای گیری بستگی دارد.

آلیس میراندا اولشتاین و کاترین الن فولی در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü