چین با ضربه ی نفرت انگیزی به قانون نوآوری و رقابت سومر مواجه شده است

[ad_1]

پکن قول داده است در صورت تصویب این لایحه در کنگره انتقام بگیرد، اما جزئیاتی ارائه نکرده است. کارشناسان چینی می گویند که این سرکوب می تواند شامل قطع عمدی عرضه قطعات وارداتی به تولیدکنندگان آمریکایی و محدود کردن خرید چینی از صادرات آمریکا باشد. از آنجایی که زنجیره‌های تامین در حال حاضر به نقطه شکست رسیده‌اند، واکنش پکن می‌تواند عزم بایدن و رهبر چین شی جین‌پینگ را برای ایجاد یک رابطه بدتر بین ایالات متحده و چین آزمایش کند.

“با توجه به وابستگی متقابل ما، غیرممکن است که خود را کاملاً منزوی کنیم [U.S.] شرکت ها و مصرف کنندگان از [Chinese] سناتور تاد یانگ (R-Ind.)، گفت: سرکوب در کوتاه مدت، “قانون مرزهای نامحدود او که برای “پیش افتادن از چین” در فناوری های نوظهور طراحی شده بود، در لایحه سومر در ماه مه گنجانده شد. در نهایت، تغییر به USICA و اطمینان از رهبری ایالات متحده در این زمینه‌های حیاتی، بهترین راهی است که می‌توانیم کسب‌وکار و مصرف‌کنندگان خود را در بلندمدت منزوی کنیم… و ما را ملزم می‌کند در کوتاه‌مدت کمی ریسک کنیم.

USICA تعدادی از لوایح را که چین را هدف قرار می دهد – قانون مرزهای بی نهایت، قانون رقابت استراتژیک 2021 و قانون چالش چین در میان آنها – در یک قانون عظیم 2276 صفحه ای ادغام می کند. این طرح برای حفظ مزیت فن‌آوری رقابتی نسبت به چین با تزریق ده‌ها میلیارد دلار به مالیات‌دهندگان برای طرح‌های مختلف، از جمله تولید نیمه‌رساناهای ایالات متحده و «خرید» الزامات آمریکایی برای پروژه‌های زیرساختی با بودجه فدرال طراحی شده است.

“ما به طور علنی و خصوصی با آنها صحبت کردیم [China’s government] یک مقام ارشد دولت به پولیتیکو گفت که ما قصد داریم رقابت خود را تقویت کنیم و سرمایه گذاری های تعیین شده در این قانون دقیقاً این کار را انجام می دهد.

اما USICA همچنین شامل تعدادی از مقررات است که به طور خاص به تهدیدات چین علیه اقتصاد ایالات متحده می پردازد، از جمله سرقت دولتی مالکیت معنوی، انتقال اجباری فناوری، و حملات سایبری مخرب علیه دولت ایالات متحده و نهادهای شرکتی. دامنه این لایحه به ممنوعیت خرید پهپادهای ساخت چین توسط آژانس‌های دولتی و همچنین ممنوعیت استفاده از سخت‌افزار دولتی برای دانلود TikTok، پلتفرم شبکه اجتماعی ویدیویی چین، گسترش می‌یابد.

گروه های تجاری مستقر در ایالات متحده، انتقام چین را اجتناب ناپذیر می دانند و با آمیزه ای از ترس و استعفا برای آن آماده می شوند. “چین بسیار تهاجمی تر می شود. سخنگوی یک سازمان تجاری که شرکت‌های چینی و آمریکایی را به هم مرتبط می‌کند، که به دلیل ترس از خشم منافع چین، خواست نامش فاش نشود، گفت: آنها تمام راه را برای پیروزی خواهند رفت.

سخنگوی یک انجمن تجاری بین‌المللی مستقر در دی سی در چین نسبت به واکنش معتدل چین به نفع بهبود بلندمدت روابط آمریکا و چین ابراز امیدواری کرد: «اگر ساکت نشود، [retaliation] کالیبره خواهد شد، به این معنی که بیش از حد نیست، اگرچه ممکن است لفاظی باشد.”

با توجه به تلاش‌های اخیر کاترین تای، نماینده تجاری ایالات متحده و همتای چینی او، معاون نخست‌وزیر لیو هی، برای از بین بردن روابط تجاری ایالات متحده و چین، احتمالاً انتقام از اعمال تعرفه‌های جدید ظریف‌تر است. تای گفت که ایالات متحده روندی را از سر می گیرد که به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد به دنبال معافیت از تعرفه برخی از واردات چینی باشند و مذاکرات با چین را در مورد عدم پایبندی به شرایط مرحله اول توافق تجاری ایالات متحده و چین که در ژانویه اجرا شد، از سر بگیرند. کلی آن شاو، مشاور ارشد تجاری سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفت: دور دیگری از جنگ های تعرفه ای بعید است. «مذاکرات تجاری در یک مسیر جداگانه انجام می شود.

در عوض، دولت چین احتمالاً خشم خود را با فشار دادن ترمز بر صادرات منتخب، که برای صنایع کلیدی ایالات متحده مانند بخش خودرو ضروری است، نشان دهد. چنین اختلالی عمدی در زنجیره تامین هدفمند به پکن این امکان را می دهد که با درجه ای از انکار قابل قبول واکنش نشان دهد و در عین حال از سلاح صریح مجموعه افزایش یافته تعرفه های چشم نواز اجتناب کند.

مری لاولی، کارشناس ارشد موسسه پترسون گفت: چین اکنون راه های زیادی برای آسیب رساندن به ایالات متحده بدون آسیب رساندن به خود ندارد، اما کاهش جریان منابع استراتژیک برای وسایل نقلیه الکتریکی راهی ممکن برای گرفتن انتقام خواهد بود. اقتصاد بین المللی. “چین می تواند از این زنجیره های تامین برای ایجاد درد استفاده کند [because] رهبری چین غرب را به سمت کاهش وابستگی خود به چین می‌بیند و می‌افزاید که عدم اطمینان در مورد عرضه چین برای چین خیلی پرهزینه نخواهد بود، زیرا سیاست ایالات متحده عمدتاً تعریف شده است.

چنین انتقامی نباید تعجب آور باشد. دولت چین پس از عبور از مجلس سنا در ماه ژوئن از USICA لرزید. کمیته روابط خارجی کنگره ملی خلق چین در 9 ژوئن از USICA به عنوان تلاشی برای “محدود کردن توسعه چین تحت لوای نوآوری و رقابت” انتقاد کرد.

دو روز بعد، ویکتور گائو ژیکای، استاد دانشگاه سوچو و اغلب موضع دولت چین را تکرار می کرد، USICA را به عنوان یک “سندرم تونیا هاردینگ” ژئوپلیتیک توصیف کرد – ضربه به زانوهای چین در تلاش برای خارج کردن چین از خدمت. گائو هشدار داد که تخفیف USICA شامل “فرصتی واقعی برای بسته شدن بازار چین به روی تولیدکنندگان آمریکایی است.”

در ماه آگوست، سفیر چین در ایالات متحده، چین گنگ، شکایت کرد که USICA یکی از 260 لایحه ای است که “با محتوای منفی چینی” در کنگره در گردش است که در صورت تصویب، “روابط چین و ایالات متحده را از بین می برد و به امور خود آسیب جدی وارد می کند.” “منافع آمریکا.”

کارکنان Qin قبلاً با کمپین انحرافی که برای متحد کردن سازمان‌های تجاری، شرکت‌ها و مدیران ایالات متحده برای لابی کردن برای تصویب آن و سایر قوانین کاپیتول هیل به رهبری چین طراحی شده است، اقدام کرده‌اند تا USICA را از مسیر خارج کنند. این تاکتیک ها شامل هشدارهایی است که این حساب ها تهدیدی برای درآمد شرکت یا سهم بازار هستند.

سفارت چین در واشنگتن از اظهار نظر در مورد چگونگی واکنش چین به پذیرش USICA خودداری کرد. اما لفاظی رسمی پکن پاسخی هدفمند را تلگراف کرد.

مین یی، دانشیار روابط بین‌الملل در دانشگاه بوستون می‌گوید: «وقتی چین می‌گوید «چشم در برابر چشم»، به معنای «چشم در برابر چشم» است. “چینی ها [retaliatory] ابزارهای خط‌مشی شامل سفارش‌های خرید، تحریم‌های هدفمند علیه افراد و شرکت‌ها، یا توقف در اقدامات جاری است [bilateral] دیالوگ ها.”

با این حال، سومر می‌گوید که نگران تهدیدات تلافی جویانه چین علیه لایحه خود نیست. او در بیانیه‌ای کتبی به پولیتیکو گفت: «هیچ‌کس در راه آمریکا برای تقویت ظرفیت ما برای نوآوری و تولید محلی قرار نخواهد گرفت تا بتوانیم عصر جدیدی از رهبری را آغاز کنیم».

مجلس هنوز لنگر بسته قانونی خود – قانون رهبری جهانی و تعهد آمریکا – را تصویب نکرده است و پلوسی هیچ اشاره ای به زمان وقوع این اتفاق نداده است.

دو تن از دستیاران آشنا به مذاکرات گفتند که مقامات پلوسی و سومر روز شکرگزاری را در برنامه های اولیه برای کمیته کنفرانس برای بحث در مورد این لایحه صرف کردند. اما هنوز برنامه ای برای جلسه و یا زمان اعلام اسامی هیئت منصفه هر اتاق تعیین نکرده اند.

اگر می‌خواهند لایحه چین را تصویب کنند، سقف بدهی‌ها را افزایش دهند، هزینه‌های دفاعی سالانه را تصویب کنند و با بسته هزینه‌های آشتی بایدن که همه موارد در دستور کار قبل از پایان سال هستند، مقابله کنند، باید به سرعت عمل کنند.

علیرغم دیدار مجازی اخیر بین بایدن و شی برای تثبیت روابط، خطوط روند به یک زمستان سرد اشاره دارد.

شاو که در آستانه انتخابات 2022 هستیم، گفت: “نفوذهای سیاسی در ایالات متحده در جهت جنگ طلبانه در حال وزیدن است، به این معنی که هم دولت و هم کنگره به اعمال سیاست های سخت در قبال چین ادامه خواهند داد.” همچنین شریک فعالیت تجاری بین المللی شرکت حقوقی جهانی هوگان لاولز است. «اینکه چگونه ایالات متحده و چین قصد دارند روابط خود را بدون سقوط کامل از سنگ هدایت کنند، سؤالی است که بسیاری از مردم نگران آن هستند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet