چگونه “مهاجران آب و هوا” سیاست آمریکا را هیجان زده می کنند

[ad_1]

فرناندو ریورا، مدیر مرکز تحقیقات پورتوریکو در دانشگاه فلوریدا مرکزی گفت: «طوفان ماریا… برای بازگرداندن جمعیت پورتوریکویی به فلوریدا مرکزی خدمت کرد. اکنون، «ما شاهد رشد در رهبری هستیم [of Puerto Ricans]”

مفهوم مهاجرت اقلیمی – جابجایی جمعیت ناشی از تغییرات مخرب در طول زمان – سال ها مورد مطالعه قرار گرفته است. اما اکثر آمریکایی‌ها هنوز فکر می‌کنند که این اتفاق در جاهای دیگر رخ می‌دهد، یا یک سناریوی روز قیامت در آینده برای افرادی که برای فرار از آب و هوای شدید در ساحل به داکوتای شمالی هجوم می‌آورند. اما کارشناسان می گویند که این در حال حاضر به روش های ظریف تری اتفاق می افتد و مردم را وادار می کند تا اقدامات چشمگیری مانند هجوم پورتوریکویی ها به فلوریدا مرکزی و به همان اندازه که مردم در آب های جزر و مدی ویرجینیا برای اجتناب از یک منطقه احتمالی، یک شهرستان را بر دیگری برای زندگی انتخاب کنند، انجام دهند. دشت پر آب

اما همانطور که انتخاب گونزالس نشان می‌دهد، چنین تغییراتی به اندازه‌ای قابل توجه است که نقشه سیاسی را سردرگم می‌کند و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که تغییرات آتی تأثیری آبشاری خواهد داشت.

کارلوس مارتین، یکی از همکاران دیوید ام. روبنشتاین از برنامه مترو موسسه بروکینگز، گفت: “ما اکنون آن را می بینیم.” “این یک عقب نشینی کنترل شده نیست، این یک عقب نشینی غیرقابل کنترل است. و هر تغییر جمعیتی معمولاً به تغییر سیاسی منجر می شود.

تأثیرات متفاوت است، از یک چهارم میلیون لوئیزی که پس از طوفان کاترینا از نیواورلئان عمدتا به تگزاس فرار کردند، با 40000 باقیمانده، رای دهندگان غیر سفیدپوست و دموکرات بیشتری را به مناطق محافظه کار سابق آورد. از هجوم مردمی که از آتش سوزی های جنگلی در کالیفرنیا فرار کردند و به چیکو، کالیفرنیا ختم شد، که واکنش سیاسی مردم محلی را برانگیخت.

اکنون که تغییرات آب و هوایی به طوفان‌های شدیدتر دامن می‌زند و باعث افزایش شدید سطح آب دریاها و آتش‌سوزی‌های بزرگ‌تر در جنگل‌ها می‌شود، محققان انتظار دارند «تغییر آب و هوا» به تدریج به نیروی بزرگ‌تری تبدیل شود که جریان‌های سیاسی را جابجا کند.

ردیابی مسیر مهاجرت آب و هوا می تواند دشوارتر از ردیابی یک طوفان باشد. تحلیلگران به مالیات بر اظهارنامه مالیاتی IRS و قبوض تلفن همراه متوسل شده اند تا مشخص کنند افرادی که مناطق آسیب دیده از بلایای آب و هوایی را ترک کرده اند در کجا خانه های جدید ایجاد می کنند. اما آنها توانستند داده های کافی را جمع آوری کنند تا به این نتیجه برسند که مهاجرت آب و هوا در حال حاضر منجر به تغییر جمعیت شده است.

الیزابت فوسل، دانشیار تحقیقات جمعیت و محیط زیست در دانشگاه، گفت: «آنچه می‌توانیم بگوییم این است که در حالی که تعداد افرادی که به دلیل بلایای زیست‌محیطی جابجا می‌شوند کم است، اما در حال رشد است و به بلایا پاسخ می‌دهد.» «این تحرک مرتبط با بلایا به این بحران های بسیار بزرگ پاسخ می دهد و این بحران های بسیار بزرگ در حال افزایش است. روند به سمت فجایع بیشتر است.”

اما تغییر نقشه سیاسی نگرانی های زمانی به فاجعه بزرگی نیاز ندارد. به عنوان مثال، مطالعه Fussell نشان می دهد که الگوهای رشد جمعیت نسبت به تغییرات محیطی واکنش بیشتری نشان می دهد، به طوری که نواحی داخلی بالاتر منطقه همپتون رودز سریعتر از مناطق کم ارتفاع رشد می کنند و باعث تغییر در سطح همسایگی می شود. ترکیب یکی از مناطق دیگر. مناطق محافظه کار ویرجینیا

به گفته محققان، مانند کسانی که در همپتون رودز و ویرجینیا بیچ هستند، اکثر افرادی که از ترس تغییرات آب و هوایی نقل مکان می کنند، سعی می کنند نزدیک خانه های قبلی خود بمانند. این آنها را از کارشان دور می کند و به فرزندانشان اجازه می دهد در مدارس آشنا بمانند.

اما حتی حرکت‌های نسبتاً کوتاه می‌تواند به تحولات سیاسی منجر شود. حدود 37000 نفر در 240 مایل مربع ویران شده توسط آتش بدنام کمپ در سال 2018 زندگی می کردند که بیش از دو هفته در آتش سوخت و ویرانگرترین آتش سوزی در تاریخ کالیفرنیا شد. دانشگاه ایالتی چیکو کالیفرنیا از داده‌های پستی برای ردیابی 13000 بزرگسال در منطقه استفاده کرد و دریافت که یک سوم از این افراد – بسیاری از خانواده‌هایشان – طی شش ماه پس از آتش‌سوزی 20 مایلی جنوب و غرب به سمت شهر چیکو حرکت کردند.

طبق سوابق شهر، این مهاجرت هزاران رای دهنده جدید را به چیکو اضافه کرد که جمعیت آن از حدود 93000 نفر به بیش از 111000 نفر در سه سال پس از آتش سوزی افزایش یافت. اما همچنین باعث نگرانی فزاینده در میان ساکنان با عمر طولانی تر شده است. کارل اوری عواقب را دست اول تماشا کرد. او یکی از پنج لیبرال در شورای شهر هفت کرسی غیرحزبی بود که هجوم مردم آغاز شد. در انتخابات بعدی که او برای انتخاب مجدد حضور نداشت، یک بلوک محافظه‌کار سه کرسی لیبرال را واگذار کرد. تا زمانی که او مدت کوتاهی پس از آن بازنشسته شد، محافظه‌کاران لیبرال‌ها را 6-1 شکست دادند.

محافظه کاران تا حدی توسط یک ابر PAC جدید به نام Citizens for a Safe Chico هدایت شدند که بیش از 250000 دلار هزینه کرده است و توجه را به بی خانمانی و هرج و مرج در بازار املاک و مستغلات در میان سایر مسائل جلب کرده است.

BCP در صفحه فیس بوک خود در میان عکس های پارک های پر از زباله اعلام کرد: «اگر می خواهید کمپینگ غیرقانونی و آتش ناشی از آن را متوقف کنید، به نامزدهای محافظه کار برای هیئت مدیره رأی دهید.

اوری به یاد می آورد: «مردم ناراحت بودند. “تمام زندگی آنها تغییر کرده است. مخالفان از این موضوع سوء استفاده می کنند. افراد بیشتری به ما مراجعه کردند [City Council] جلسات بسیار مخرب، بسیار توهین آمیز، ما را برای همه چیز سرزنش می کند.”

لیبرال ها معتقد بودند که PAC قربانی آتش سوزی پناهندگان است، اما چنین انگیزه ای را رد کردند. شهروندان برای چیکو امن، که به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند، همچنان خواستار سرکوب جمعیت بی خانمان شهر هستند. این گروه در صفحه فیسبوک خود این ایده را که مهاجرت پناهجویان کمپ فایر در کمپین آن نقش داشته است، “توهین” خواند.

رهبران PAC در وب‌سایت خود گفتند: «فعالان سیاسی که سرمایه‌گذاری هنگفتی برای پنهان کردن شکست‌های رژیم قدیمی کرده‌اند، در تلاش هستند تا منحرف شوند. «آنها از شما می خواهند که باور کنید که در زیر برزنت های پارک بیدول، قربانیان کمپ فایر و مردم محلی که به سادگی در روزهای سختی قرار گرفته اند، خوابیده اند. آنها می خواهند باور کنید که شورای شهر جدید ظالم است و آنها می خواهند مانع از عمل به وعده شورا برای اعمال اقداماتی علیه پرونده های حرفه ای انتقالی شوند. اگر از من بپرسید، کسانی که از میراث شکست خورده رژیم قدیمی دفاع می کنند، سطح سمی از شفقت را ترویج می کنند.”

شکایات مشابهی در سایر مناطقی که هجوم آتش‌سوزی‌های جنگلی در کالیفرنیا وجود داشته است، از جمله دره گنج در جنوب غربی آیداهو ظاهر شده است.

کتی مک کانل، دانشجوی دکترای جامعه شناسی محیطی در دانشکده محیط زیست ییل که جریان کالیفرنیایی ها در آیداهو را برای فرار از آتش سوزی جنگل مطالعه می کند، گفت: این منطقه که شامل بویز است، در حال حاضر با هجوم ساکنان گلدن استیت به دنبال مسکن ارزان تر است. . اما از آنجایی که تغییرات آب و هوایی شرایط خشکسالی را بدتر کرد و تکرار آتش سوزی های جنگلی در کالیفرنیا را افزایش داد، خانواده های بیشتری به سمت شمال به آیداهو رفتند.

“میزان آسیبی که به طور معمول ایجاد می شود [by fire] مک کانل گفت: این کاملاً متفاوت از پنج یا شش سال پیش است.

به گفته دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در چیکو، حداقل 70 خانوار از منطقه تخریب شده توسط کمپ فایر طی شش ماه پس از آتش سوزی به منطقه گنجینه دره آیداهو در اطراف بویز نقل مکان کرده اند. مک کانل گفت که بسیاری از ساکنان منطقه پذیرای نبودند. مک کانل گفت: «کالیفرنیا بد است»، گرافیتی روی پل های روگذر بزرگراه ها کشیده شده است، و نگرش ها نسبت به مهاجرت محلی در سیاست های محلی در حال افزایش است.

یک نظرسنجی اخیر توسط دانشگاه ایالتی بویز نشان داد که اکثریت بزرگی از پاسخ دهندگان بر این باورند که بزرگترین مشکل پیش روی آیداهو – هفتمین ایالت کم جمعیت این کشور – این است که خیلی سریع در حال رشد است.

مک کانل گفت: “وقتی با مردم در مورد کالیفرنیایی های ورودی صحبت می کنید، یک اتفاق جالب رخ می دهد.” “اگر با یک فرد لیبرال سیاسی صحبت کنید، او شکایت خواهد کرد که تمام محافظه کاران ثروتمند از اورنج کانتی به آیداهو می روند. اگر با یک آیداهو محافظه‌کار سیاسی صحبت کنید، آنها شکایت خواهند کرد که همه لیبرال‌های ثروتمند خلیج فارس به آیداهو می‌روند.

با این حال، همه این حرکات باعث اصطکاک نمی شوند. محققانی که پس از طوفان ماریا، انبوه افرادی را که از پورتوریکو به مرکز فلوریدا فرار کردند، گفتند که شواهد کمی دال بر واکنش به تازه واردان وجود دارد.

ماریا، یک طوفان رده 5 که در میان گرم شدن آب در خلیج مکزیک قدرت گرفت، با بیش از سه فوت باران در 24 ساعت پورتوریکو را درنوردید و بسیاری از زیرساخت های آن را ویران کرد. در ماه های پس از طوفان 2017، حدود 133000 نفر از ساکنان جزیره راهی ایالات متحده شدند. بر اساس داده های جمع آوری شده توسط مرکز تحقیقات دانشگاه مرکزی فلوریدا در پورتوریکو، قاره. کسانی که به فلوریدا وارد شدند به راحتی جذب جامعه ای شدند که قبلاً شبکه ای قوی از ساکنان جزیره سابق در آن منطقه داشت.

ریورا از مرکز تحقیقاتی در پورتوریکو گفت که جابجایی پس از طوفان ماریا برای منجنیق کردن فلوریدا به سمت نیویورک به عنوان ایالتی که میزبان بیشترین تعداد ساکنان سابق این جزیره است، کافی بود. ریورا گفت که هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان به تازه واردان به عنوان حامیان بالقوه نگاه می کردند.

می‌توانید ببینید که هم دموکرات‌ها و هم جمهوری‌خواهان می‌گویند: «ما قرار است چه کار کنیم؟ ریورا گفت: ما به رای پورتوریکویی نیاز داریم. “تو داشتی [President Joe] بایدن به تامپا، به کیسیمی می آید. دامنه وسیعی برای هر دو حزب سیاسی داشت.»

ریورا افزود، پورتوریکویی ها که تصمیم گرفته اند برای همیشه در فلوریدا بمانند، اکنون شروع به فشار دادن عضلات سیاسی خود کرده اند.

او گفت: «بنابراین اکنون در مکان‌هایی مانند اوسئولا، شما نماینده بیشتری دارید، شهردار پورتوریکو را دارید، اولین رئیس‌جمهور پورتوریکویی را در اورنج کانتی دارید، رهبران هیئت‌مدیره مدارس را دارید که انتخاب می‌شوند.» “بنابراین شما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر از این تغییرات در نمایندگی، به خصوص برای پورتوریکویی ها، اینجا کرده اید.”

طوفان امسال، یک طوفان رده 4 که دوباره پورتوریکو را درنوردید، هزاران نفر از ساکنان جزیره را به فرار به فلوریدا فرستاد. کارلوس تورئالبا، رئیس برنامه آب و هوا در مرکز فلوریدا جابز با عدالت، یک سازمان غیرانتفاعی که مدافع حقوق بشر کارگران است، گفت: هجوم مداوم تازه واردان بر زیرساخت های منسوخ منطقه تأکید می کند و برخی مسائل جدید سیاستی را در دستور کار منطقه قرار می دهد.

بسیاری از افرادی که از پورتوریکو آمده اند در صنعت گردشگری در این منطقه کار پیدا کرده اند. اما آنها از میزان کمی دستمزد مشاغل شگفت زده شدند، به خصوص با توجه به هزینه های بالای زندگی در منطقه اورلاندو.

تورئالبا می‌گوید: «شما به اینجا می‌آیید، به دلیل تغییرات آب و هوایی نقل مکان می‌کنید، و سپس به دلیل دستمزد و فقدان مزایا بد است. پورتوریکو قوانین کار بهتری نسبت به فلوریدا دارد. می آیند اینجا می گویند این چه قانونی است، بعد وارد اتحادیه می شوند.

سوفیا اورتیز یکی از آنها بود. او زندگی خود را در پورتوریکو گذرانده بود که اخیراً به عنوان دستیار وکیل بود. طوفان ماریا در واقع خانه او را نجات داد، اما قطعی برق ناشی از آن باعث مرگ مشاغل محلی شد و او و شریک زندگی اش را مجبور کرد برای جستجوی کار به فلوریدا نقل مکان کنند.

اورتیز گفت: “من خوش شانس بودم زیرا می توانستم با خانواده شریکم در دلتونا بمانم.” او به یاد می آورد که دیگرانی که از ماریا فرار کردند بدتر بودند: «بعضی از آنها مجبور بودند در متل یا اتومبیل زندگی کنند. این دیوانه بود.”

سپس اورتیز و شریک زندگی خود شروع به کار کردند و به اورلاندو نقل مکان کردند، جایی که او به عنوان خانه دار در دنیای دیزنی مشغول به کار شد. او گفت که در آنجا بیشتر به موضوع تغییرات آب و هوایی علاقه مند شد. او همچنین از شرایط کاری خسته شد و به Unite Here Local 737، اتحادیه ای که نماینده کارکنان خدمات در Disney World و سایر شرکت های مسافرتی در آن منطقه بود، پیوست. در نهایت، او سازمان دهنده اتحادیه شد.

اورتیز با اتحادیه به کنفرانس آب و هوای سازمان ملل در پاییز امسال در گلاسکو، اسکاتلند سفر می کند. او گفت که هدف آنها مطرح کردن موضوع مهاجرت آب و هوایی است.

او گفت: «این مشکل ماست. “این چیزی است که هر سال اتفاق می افتد. ما باید در مورد آنچه که باید با مردم انجام شود بحث کنیم. ما باید ایده‌ها را بشنویم و راه‌حل‌هایی پیدا کنیم.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes