چگونه سست شدن بوریس جانسون با حقیقت، دولت را آلوده کرد – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

لندن – مرد در بالا لحن را تعیین می کند – و ارتباط آزادانه بوریس جانسون با حقیقت شروع به جریان می کند.

برای هفته‌ها، دولت بریتانیا درگیر رسوایی در مورد اینکه آیا مهمانی‌ها در محل اقامت نخست‌وزیر داونینگ استریت در بحبوحه همه‌گیری همه‌گیر برگزار شد و اینکه آیا جانسون می‌دانست که آن طرف‌ها قوانین مسدودسازی را که او تعیین کرده بود، نقض کرده‌اند یا خیر، درگیر شده است.

نخست‌وزیر و دستیارانش اصرار دارند که او نمی‌دانست قوانین ممکن است نقض شده باشد. اگر این کار را بکند می تواند موضوع استعفا باشد.

زمانی که گزارش‌های مربوط به احزاب برای اولین بار منتشر شد، کارکنان داونینگ استریت سعی کردند آنها را با گفتن اینکه “این گزارش‌ها را نمی‌شناسند و همه قوانین COVID رعایت شده‌اند” گیج کنند. پس از فاش شدن ویدیویی که دستیاران درباره یک تجمع شوخی می کردند، جانسون همچنان اصرار داشت که متقاعد شده است که حزبی وجود ندارد و یک مقام ارشد دولتی را برای تحقیق منصوب کرد.

وقتی معلوم شد که مقام ارشد دولتی مورد نظر، سایمون کیس، نیز در مهمانی‌ها حضور داشته است – گزارش‌هایی که توسط اداره وی رد شد – او نیز مجبور به انصراف از تحقیقات شد.

برخی از خودی‌های وایت‌هال می‌ترسند جانسون – که کار خود را با جعل نقل قول‌های روزنامه‌ها آغاز کرد و قبلاً به دلیل دروغ گفتن در مورد یک رابطه، به عنوان قاضی اصلی اخراج شده بود – تأثیر مخربی بر کل دستگاه داشته باشد.

یکی از مقامات ارشد دولتی در پاسخ به سوالی درباره مقامات ضد دروغ گفت: با این دولت اوضاع خیلی خیلی بدتر شده است. این مرد اصرار داشت که برخی از بخش ها نسبت به سایرین کمتر صادق هستند و برخی از تیم جانسون “قانون خدمات ملکی را به باد داده اند.”

این کد، که مانند کتاب مقدس Whitehall رفتار می شود، بیان می کند که کارکنان باید صادقانه، منصفانه، عینی و بی طرفانه عمل کنند. اما همه اینها زمانی بسیار دشوارتر می شود که به نظر می رسد فردی که در بالای زنجیره قرار دارد به قوانین مختلفی پایبند است – یا اصلاً.

الکساندرا هال هال، که چندین دهه بعد در دسامبر 2019 با انفجار سیاست برگزیت جانسون، مقام ارشد دیپلماتیک بریتانیا را ترک کرد، گفت که ارتباط نخست‌وزیر با حقیقت، بقیه سیستم را آلوده کند.

ذهنیت محاصره زمانی ممکن است ایجاد شود که دولت زیر آتش شدید قرار گیرد. مقاماتی که قرار است از نبرد سیاسی دور بمانند ممکن است در نهایت ادعاهایی را که از بالا آمده است تکرار کنند بدون اینکه بدانند آیا آنها مجرای دروغ هستند یا حقیقت.

این مقام مسئول گفت: «همه ما اجازه دادیم استانداردها کمی از بین برود. اما آنها افزودند: «من فکر می‌کنم دروغ‌های صریح بیشتر از جنبه سیاسی سرچشمه می‌گیرد تا ما.

“نزدیک باد”

برخی دیگر به سرعت از مقامات دولتی دفاع می کنند و استدلال می کنند که یک تیم سیاسی غیرقابل اعتماد در راس می تواند کار را دشوار کند.

آنها می گویند رسوایی های جاری، که با ابهام زنده نگه داشته شده اند، برای تصمیم گیرندگانی که باید روی بهبود شرایط جامعه تمرکز کنند، حواس پرتی است.

یک مقام ارشد سابق می گوید: «اگر نخست وزیر دروغ گفته باشد، تأثیر اصلی آن این است که سایر وزرا و مقامات را در موقعیت بسیار دشواری قرار دهد. اما گفتند: «فکر نمی‌کنم خود به خود کل دستگاه دولتی را آلوده کند و دستگاه را به یک دستگاه دروغگو تبدیل کند.

این مرد توضیح داد که کارمندان دولت باید بفهمند که چگونه از تکرار دروغ های آشکار اجتناب کنند و در عین حال مطمئن شوند که نخست وزیر را انکار نمی کنند. این یک رقص خوب است

برخی هنگام مبارزه با حقیقت داونینگ استریت گیج می شوند، که به عنوان یک سست شدن گسترده تر در نظر گرفته می شود. بهترین مشاور جانسون مجبور شد تحقیقاتی را در مورد چگونگی پرداخت هزینه بازسازی آپارتمان نخست وزیر پس از انتشار پیام های متنی که جانسون گفته بود به خاطر نمی آورد، تجدید نظر کند.

برخی گرایش گسترده تری به سمت سیاسی کردن خدمات دولتی بی طرف می بینند. آنها به نمایندگان سابق مجلس و متحدان (و حتی عاشقان) اشاره می کنند که با هزینه دولت به مشاغل رسمی سپرده شده اند. چنین انتصاب هایی خطر تضعیف اعتبار کل عملیات دولت را به همراه دارد.

کارمند سابق گفت: «ماشین خراب شده است.

اما ترس از سیاسی شدن خدمات ملکی چیز جدیدی نیست، چرا که دولت‌ها از هر نظر برای دهه‌ها متهم به آن هستند. به عنوان مثال، زمانی که تونی بلر، نخست وزیر سابق، اختیارات رهبری کارمندان دولتی را به مشاور رسانه ای برجسته خود، آلیستر کمپل، سپرد، نگرانی هایی وجود داشت.

الکس توماس، کارشناس مؤسسه مدیریت و خود مقام ارشد سابق دولتی، می‌گوید: «من فکر نمی‌کنم خونریزی وایت هال لزوماً بدتر از دولت‌های قبلی باشد.

در واقع، یکی از مشاوران سیاسی سابق که با جانسون خدمت می کرد، گفت که مقامات دولتی گفتند که خیابان داونینگ “مستعد پرواز در نزدیکی باد” است، اما “مردم دقیقاً همان چیزی را در مورد شماره 10 بلر می گویند.” مردم همیشه چیزی را که از شماره 10 به دست می آید با یک نیشگون گرفتن گرفته اند.

با این حال، همان شخص خاطرنشان کرد که حتی اگر مقامات دولتی صادق باشند، نظر روزنامه نگاران و افکار عمومی در مورد عکس آن به همان اندازه مضر است که سیستم بریتانیا مبتنی بر اعتماد است: پس برای ادراک مضر است.

برای برخی از منتقدان جانسون، این که او مستقیماً با مردم نیست، تبدیل به یک انجیل شده است. آ ویدیوی ویروسی در شبکه های اجتماعی به چالش کشیدن بسیاری از ادعاهای او بیش از 40 میلیون بازدید جمع آوری کرده است و نمادی از انتقاد است – اغلب با مخالفت عمومی با برگزیت همراه است.

هال هال، دیپلمات سابق، گفت که این تصور در خارج از کشور نیز مهم است. بنابراین عواقب آن فراتر از مشکل فوری دروغگویی است.”

اما برخی از کسانی که با او کار کرده‌اند، جانسون را بسیار متفاوت می‌بینند و او را پادزهری برای پیچش معمول سیاسی می‌دانند.

یکی دیگر از همکاران سابق جانسون سال گذشته به پادکست وست مینستر اینسایدر POLITICO گفت که بحث بر سر گفتن حقیقت در مورد خود نخست وزیر “برای دوران رو به رشد ما بسیار ظریف بود” و برخی از مخالفان وی تاکنون تمایلی به تغییر عقیده خود نداشته اند.

همکار سابق گفت: «همانطور که من می بینم، او تقریباً از هر سیاستمدار دیگری در مورد اینکه چه کسی است، چه چیزی نیست و چه می خواهد بکند معتبرتر و عمیقاً صادق است. اما مانند همه آنها، او چیزهایی را بیان کرد که معلوم شد 100 درصد درست نیست و منتقدان او هرگز فراتر از آن را نخواهند دید.»

فشار تیم مطبوعاتی

در وایت هال، نگرانی ویژه ای برای مقامات دولتی وجود دارد، که باید مستقیماً با مطبوعات در ارتباط باشند، زیرا رسوایی ها به راه می افتد. روزنامه‌نگاران متقاعد شده‌اند که سخنگویان دولت، که باید بی‌طرف باشند، بخشی از مشکل در مورد باز بودن احزاب بوده‌اند. اما ساییدگی های دیگری نیز وجود داشت.

به عنوان مثال، روزنامه نگار سیاسی آنا میهایلووا افسران مطبوعاتی خدمات ملکی را هدف قرار می دهد در بخش فروش پس از ارائه بیانیه ای به او که بعداً معلوم شد که صحت ندارد. او گفت که برخی از مقامات بی طرف شروع به “استفاده از موقعیت خود برای پنهان کردن و گمراه کردن” کرده اند.

سخنگوی هیأت دولت گفت: همه کارمندان وظیفه خود را مطابق قانون خدمات کشوری انجام می دهند.

توماس از مؤسسه مدیریت گفت که کارمندان بخش مطبوعات این فشار را احساس کردند. او توضیح داد: «برخی از تنش‌ها بر سر اخلاق و معیارهای این دولت، به‌ویژه خدمات کشوری و به‌ویژه برخی از کسانی را که باید اطلاعات ارائه کنند، سنگین کرده است».

او افزود: “البته، شما در پناهگاه با هم هستید و می خواهید هر کاری که ممکن است انجام دهید.” اما یکی از تضمین‌هایی که مردم باید در خصوص اخلاق و موازین در دولت داشته باشند این است که کارمندان دولت در چارچوب قانون و استانداردهای مندرج در قانون خدمات کشوری عمل خواهند کرد.

توماس گفت که مقامات باید احساس کنند که می توانند وزیری را که می خواهد حقیقت را بگوید دفع کنند – اما این می تواند دشوار باشد و به شخصیت های درگیر بستگی دارد: “لحنی که رهبران تعیین می کنند به وضوح آنچه را که قابل قبول یا غیرقابل قبول تلقی می شود شکل می دهد.”

این وضعیت قبلاً به یکپارچگی کابینه فعلی که بسیاری از آنها متحدان وفادار جانسون هستند انگشت گذاشته است.

یکی از وزیران سابق گفت که خدمات ملکی “تا زمانی که توانسته بود در صف ایستاده بود”، اما این دروغ ها باعث “خونریزی” رده های بالای وزیران شده است. مرد گفت: انگار حقیقت ارزش خود را به عنوان یک کالا از دست داده است. اگر طرفدار حقیقت یا صداقت هستید، اکنون کمی خارق‌العاده هستید.»

وزیر سابق می گوید تا زمانی که وزرای ارشد گرد و غبار خود را خشک نگه دارند، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. آنها به جانسون گفتند: «همه وزرای خارجه می خواهند او را تحت تأثیر قرار دهند. “و اگر شخصی را تحت تأثیر قرار دهید که حقیقت را کاملاً بی ارزش می کند، در این روند شرکت خواهید کرد.”

داونینگ استریت هنوز پاسخی نداده است.

جک بلانچارد در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort