چگونه دموکرات های مجلس سنا از 2 مانور کمتر شناخته شده جمهوری خواه سود بردند

[ad_1]

و این تنها تغییر محرمانه‌ای نیست که دموکرات‌ها از آن سود برده‌اند، که دقیقاً از کتاب بازی GOP حذف شده است، در مورد دعواهای قضایی.

رئیس قوه قضائیه سنا، دیک دوربین (دوربین) به حرکت اسلاف جمهوری خواه خود برای از بین بردن حق وتو که زمانی سناتورهای ایالت داخلی بر نامزدهای دادگاه های منطقه ای داشتند، ادامه می دهد. این سنت به عنوان “لغزش آبی” شناخته می شود، که به خاطر مقاله ای است که سناتورها از آن برای بیان نظر مساعد یا نامطلوب خود در مورد یک انتخاب قضایی خاص استفاده می کنند. دوربین اولین گام رسمی خود را علیه این تمرین در این ماه برداشت، و به سمت انتخاب نامزد دادگاه مداری که نماینده تنسی بود و فاقد حمایت هر دو سناتور جمهوریخواه بود، رفت. مارشا بلکبرن و بیل هاگرتی

کریستوفر کانگ، مشاور ارشد گروه لیبرال خواستار عدالت می‌گوید: «دموکرات‌های سنا و دولت بایدن به جمهوری‌خواهان اجازه نمی‌دهند با یک سری قوانین و دموکرات‌ها با مجموعه‌ای از قوانین بازی کنند». “البته آنها باید از این واقعیت استفاده کنند که دیگر برگه های آبی برای قضات دادگاه منطقه وجود ندارد و بدیهی است که زمان برای نامزدهای دادگاه منطقه به دو ساعت کاهش یافته است.”

رویکرد دموکرات‌های سنا در قبال نامزدهای قضایی در دوران بایدن، درس بالقوه بزرگی را برای نبرد بی‌سابقه به همراه دارد: این احتمال وجود دارد که هرگونه تغییر قوانین در مجلس در نهایت توسط حزب در قدرت استفاده شود، صرف‌نظر از موضع آن حزب در زمان خارج شدن از قدرت. برای مثال، جمهوری‌خواهان در سال ۲۰۱۳، هری رید، رهبر پیشین اکثریت سنا، نامزدهای قوه مجریه و اکثر نامزدهای قضائی را حذف کردند، زمانی که در سال ۲۰۱۷ از حاشیه ۶۰ رای برای قضات دیوان عالی حذف کردند.

این تغییر در سال 2017 از نظر تئوری، پر کردن جای خالی دادگاه عالی را برای دموکرات‌ها آسان‌تر می‌کند، در صورتی که در سال جاری ایجاد شود. میچ مک کانل، رهبر اقلیت، قاطعانه از طرح قانونگذاری دفاع کرده است و جمهوری خواهان استدلال می کنند که تغییرات قوانین تایید مقوله ای جدا از تغییرات قوانین قانونی است. اما برخی از اعضای حزب جمهوری خواه اذعان کردند که آخرین مبارزه دموکرات ها برای تغییر این قانون می تواند در صورت پس گرفتن اکثریت، سابقه ای ایجاد کند.

برخلاف رؤسای جمهور سابق دونالد ترامپ و باراک اوباما، بایدن در اولین سال ریاست جمهوری خود کرسی دادگاه عالی را پر نکرد. اما، تا کنون، دموکرات ها در مجموع 42 قاضی را تایید کرده اند. که شامل 29 نامزد دادگاه منطقه و 13 نامزد دادگاه منطقه می شود، که دومی رکوردی برای دوران مدرن محسوب می شود. و اگر قضات بیشتری «مقام ارشد» را بگیرند و با نزدیک شدن به انتخابات میان‌دوره‌ای 2022 و کنترل سنا، از صندلی کنار بروند، دموکرات‌ها می‌توانند جای خالی بیشتری را پر کنند.

جمهوری خواهان به سرعت اشاره می کنند که قوانین جدید در اولین سال ریاست جمهوری ترامپ وجود نداشت و به کلیپ نامزدی او نسبت به بایدن لطمه زد.

کری گفت: «دموکرات‌ها برخلاف نیمه اول دولت ترامپ از هیچ قانون 30 ساعته برای بحث پس از اختلاس برای نامزدی دادگاه‌های منطقه بهره‌مند نشده‌اند، بنابراین سرعت تأیید بایدن مقایسه سیب به سیب نیست». Severino، رئیس محافظه کار شبکه بحران قضایی.

پیش از خروج برای تعطیلات این هفته، چاک شومر، رهبر اکثریت، اقدامات رویه‌ای را برای پیشبرد سه قاضی دادگاه منطقه و یک قاضی دادگاه منطقه برای زمان بازگشت سنا انجام داد. و درست همانطور که جمهوری‌خواهان سنا در دوران ترامپ انجام دادند، دموکرات‌ها نامزدهای متعدد دادگاه‌های مداری را در یک هیئت واحد معرفی می‌کنند تا روند تایید را تسریع کنند.

در حال حاضر 39 نامزد قضایی بایدن در حال بررسی در سنا هستند. هر قاضی که سنا تا کنون تایید کرده است، برگه های آبی دریافت کرده است که نشان دهنده حمایت سناتورهای ایالت داخلی است. اما آندره ماتیس، که بایدن او را به ششمین دادگاه استیناف منطقه ای ایالات متحده – که شامل تنسی نیز می شود – معرفی کرد، اولین نامزد قضایی است که بدون لغزش آبی پیش می رود، اگرچه دموکرات ها استدلال می کنند که کاخ سفید به اندازه کافی با بلکبرن و هاگرتی قبل از حرکت به جلو مشورت کرده است.

همانطور که یکی از دستیاران هیئت قضایی جمهوری خواهان که به شرط ناشناس ماندن صحبت می کند، برای جمهوری خواهان، “نام بازی” در برگه های آبی است. در دوران دولت ترامپ، جمهوری خواهان گفتند که با سناتورهای ایالتی در مورد نامزدهای قاضی دادگاه های مداری مشورت می شود اما حق وتو به آنها داده نمی شود. آنها استدلال می کنند که دموکرات ها باید متقابل باشند.

از آنجایی که جای خالی دادگاه های مداری در ایالت های بنفش و قرمز باز می شود، هنوز مشخص نیست که جمهوری خواهان کاخ سفید و سنا تا چه اندازه در یک صفحه قرار می گیرند یا کدام جایگاه های خالی ابتدا در اولویت قرار خواهند گرفت. بایدن اخیراً آریانا فریمن را به عنوان نامزد سومین دادگاه استیناف حوزه ایالات متحده معرفی کرد و در حالی که فریمن از حمایت سناتور ایالت داخلی برخوردار است. باب کیسی (D-Pa.)، سناتور جمهوریخواه پنسیلوانیا. پت تومی نشان نداده است که آیا یک برگه آبی برای او برمی گرداند یا خیر.

بایدن هنوز کسی را برای پست خالی دیگر در 6th Circuit در اوهایو، ایالت بنفش، یا نامزد نکرده است. به جای خالی دادگاه های مدار در ایالت های قرمز مانند کارولینای جنوبی، لوئیزیانا و تگزاس رسیدگی کنید. همچنین چندین جای خالی دادگاه مداری در ایالت‌های آبی مانند رود آیلند وجود دارد که می‌تواند روند تأیید سریع‌تری را به کاخ سفید ارائه دهد و سناتورهای ایالت خود را خریداری کنند.

لنا زوارنشتاین، مدیر ارشد برنامه دادگاه‌های منصفانه، گفت: «در تعدادی از این ایالت‌ها در آن مدارها، جایی که، به‌ویژه برای ما، می‌دانیم که دعوای قضایی بسیار مهمی در حال وقوع است… مطمئناً فرصت‌های زیادی وجود دارد که باید به سرعت حرکت کنیم.» در کنفرانس رهبری حقوق مدنی و بشر.

دموکرات‌ها نیز مانند جمهوری‌خواهان، حق وتوی نامزدهای دادگاه منطقه‌ای را حفظ کرده‌اند. در حالی که سن. راب پورتمن (R-Ohio) برای سه نامزد دادگاه منطقه ای برای ایالت خود برگه آبی را پس داد، هنوز مشخص نیست که سناتور یا خیر. ران جانسون (R-Wis.) یک برگه آبی برای ویلیام پوکان، نامزد دادگاه منطقه ای ویسکانسین و برادر نماینده، برگرداند. مارک پوکان (D-Wis.).

دموکرات‌های سنا خاطرنشان می‌کنند که جای خالی بایدن برای پر کردن ایالت‌های قرمز یا بنفش جایگزین قضات منصوب شده توسط روسای جمهور دموکرات است. با این حال، آنها ممکن است به خوبی بتوانند به سرعت در این پست های خالی حرکت کنند، زیرا هم جمهوری خواهان و هم دموکرات ها در کمیته قضایی چشم به انتخابات نوامبر دارند که می تواند کنترل مجلس سنا را به حزب جمهوری خواه واگذار کند. جمهوری خواهان هشدار می دهند که در صورت کسب اکثریت در سال 2023، در صورتی که مشورت سناتورهای ایالت داخلی در کنگره را ناکافی بدانند، می توانند نامزدهای قضایی بایدن را متوقف کنند.

یکی از دستیاران هیأت قضایی دموکرات که صراحتاً نخواست نامش فاش شود، گفت: «بدیهی است که امیدوارم ما سنا را حفظ کنیم. اما اگر نه، زمان بسیار مهم است، و من فکر می‌کنم همه در این زمینه به خوبی آگاه هستند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort