چه انتخاباتی در سال 2022؟ جمهوریخواهان کالیفرنیا از شکست دادن اخبار غمگین هستند

[ad_1]

فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام در حال سخنرانی است.

دو ماه پس از پایان مهلت تعیین نامزدهای انتخابات فرمانداری سال 2022، هیچ جمهوری خواه اصلی کمپینی را برای انکار فرماندار گاوین نیوسام برای دور دوم راه اندازی نکرده است. | آلبرتو ای رودریگز / گتی ایماژ

کمک کنندگان و جمع آوری کنندگان کمک های مالی جمهوری خواه کمبود فعالیت را توصیف کردند.

توسط JERMIE B. WHITE

اوکلند – پنج ماه پس از اینکه فرماندار کالیفرنیا، گاوین نیوسام، انصراف را سرکوب کرد، میدان مسابقه مجدد GOP در سال 2022 در یک انیمیشن معلق متوقف شد. نامزدهای جمهوری خواه و اهداکنندگان، که هنوز از اعتصاب 24 امتیازی نیوشام می لرزند، در حال قضاوت در مورد اینکه آیا اراده ای برای یک دور دیگر دارند یا خیر.

تا اینجا، قطعاً پاسخ منفی است.

سوزان گروف، اهداکننده قدیمی از حزب جمهوری خواه کالیفرنیا، گفت: «من حتی توجه زیادی به او نکردم. “من واقعاً به او توجه نکردم.”

به یاد داشته باشید که آن شتاب سال گذشته در این آبی از ایالات آبی ظاهر شد – و به همان سرعت ناپدید شد. دو ماه پس از ضرب الاجل نامزدی برای فرمانداری در سال 2022، هیچ جمهوری خواه اصلی کمپینی برای انکار نیوشام برای دور دوم ریاست جمهوری راه اندازی نکرده است.

از زمان بازگشایی اقتصاد در تابستان گذشته، خشم از همه‌گیری، که به اصرار برای پس گرفتن امضاها دامن زد، به تدریج فروکش کرد. دانش آموزان حتی در هنگام پرش Omicron به کلاس های درس باز می گردند.

این بدان معنا نیست که نیوزوم آسیب‌ناپذیر است. بی خانمانی همچنان یک چالش غیرقابل حل است و جنایت بر بسیاری از مردم تأثیر گذاشته است که شهردار سانفرانسیسکو، لندن برید، اخیراً گفت که نمی تواند “بیهوده هایی که شهر ما را ویران کرد” تحمل کند. فرماندار روز پنجشنبه به تمیز کردن ایستگاه قطار در لس آنجلس کمک کرد که در آن دزدها زباله ها را پس از حمله قطار باری پراکنده کرده بودند که منجر به انتشار تصاویر ویروسی شد که به گفته نیوشام “شبیه یک کشور جهان سوم به نظر می رسید.”

اما افکار عمومی می‌گویند که این فراخوان اخبار را برای سال انتخاب مجدد او واکسینه کرده است.

تیم روزالس، مشاور جمهوری‌خواه که برای یک مشاور جمهوری‌خواه کار می‌کند، گفت: «اگر خروج با اختلاف زیادی به دست می‌آید، آنقدر به انتخابات 2022 نزدیک می‌شوید که برای یک جمهوری‌خواه بسیار سخت می‌شود که برای فرمانداری نیوسام در سال 2022 نامزد شود». تعداد کاندیدهای دانلود

چندین جمهوری خواه که در سال 2021 سعی در برکناری نیوز داشتند، قبلاً تسلیم شده اند. لری الدر، مجری برنامه گفتگوی لیبرتارین، که بیشترین آرا را از بین همه نامزدهای معاونت کسب کرد، در این ماه گفت که نامزد نخواهد شد. کوین کیلی، عضو مجلس، که در گسترش فالوورهای خود در رسانه‌های اجتماعی موفق‌تر از دریافت لوایح از طریق مجلس قانونگذاری تحت کنترل دموکرات‌ها بوده است، در عوض تلاش می‌کند با کنگره برخورد کند.

روزالس گفت: «من هرگز ما را تا این حد نزدیک به یک انتخابات ندیده‌ام و از یک نامزد بلندپایه صحبت نکنیم یا حتی آشکارا درباره یک نامزد جمهوری‌خواه برای فرمانداری تحقیق نکنیم.»

سایر مدعیان، به ویژه کوین فولکونر، شهردار سابق سن دیگو، هنوز در حال ارزیابی چشم انداز مالی خود هستند. تاجر جان کاکس که در انتخابات عمومی 2018 با اکثریت عظیمی از اخبار شکست خورد و در میان نامزدهای انصراف رتبه پنجم را کسب کرد، گفت که در حال بررسی است که آیا “پایه حمایتی و راهی برای موفقیت” وجود دارد یا خیر.

Folconer پس از کسب رتبه سوم در رتبه سوم در میان نامزدهای جایگزین، با دریافت تنها 590000 رأی، از بیش از 3.5 میلیون رأی برای Elder، به سرمایه گذاران مراجعه کرد تا ببیند آیا سهام دیگری قابل دوام است یا خیر. (نزدیک به 8 میلیون نفر به حفظ روی کار آمدن News رای دادند.)

استفان پوئز، مشاور وی، گفت که فالکونر تنها در ماه فوریه، هفته‌ها قبل از مهلت ارسال اسناد در 11 مارس، می‌توانست تصمیم بگیرد.

این همان چیزی است که جمهوری خواهان، حامیان کسب و کار طرفدار و حامیان راست میانه باید با آن مقابله کنند. پوئتز گفت: “یا آنها می خواهند با یک چالش واقعی برای News روبرو شوند و در چند ماه آینده این تصمیم را خواهند گرفت یا نخواهند کرد.” “اگر [Faulconer] او نامزد نمی‌شود زیرا باور ندارد که ده‌ها میلیون دلار پشت مبارزات انتخاباتی‌اش باشد، در این صورت نامزدی فایده‌ای ندارد.»

این محاسبه نشان دهنده واقعیت مزیت مالی عظیم نیوسام است. فرماندار فعلی نه تنها از رای‌دهندگان عمدتاً دموکرات کالیفرنیا سود می‌برد، که با همان اختلافی که نیوشام در سال 2018 کناره‌گیری را رد کردند، او همچنین از مزیت پولی بزرگی برخوردار است.

کمیسیون انتخاب مجدد Newsom در پایان سپتامبر حدود 24.5 میلیون دلار در دسترس داشت و از آن زمان حداقل 500000 دلار دیگر از جمله از بازیکنان برجسته ای مانند گوگل و برادران وارنر جمع آوری کرده است. در مقابل، فولکونر گفت که حدود 120000 دلار در بانک دارد. او از جولای سال گذشته کمک مالی زیادی را در حساب خود برای سال 2022 گزارش نکرده است.

مشاوران نیوزام خوشبین هستند، اما مراقب هستند که انتخاب مجدد را تضمین نکنند. مشاور کمپین انتخاباتی شان کلگ اذعان کرد که News پس از رد عقب نشینی در “موقعیت بسیار قوی” بود، اما گفت که تیم فرماندار “آماده غافلگیر شدن هستند” و اشاره کرد که الدر قبل از ورود به عقب نشینی از رادار آنها خارج شده بود و به سرعت به قله صعود کرد. حوزه جمهوری خواهان

“[Newsom] کلگ گفت: “این موقعیت بسیار خوبی دارد، اما عرق خواهد کرد که چه کسی تا روز ارائه اسناد نامزد خواهد شد و از انتخابات مجدد مراقبت خواهد کرد.”

جان فلیشمن، فعال قدیمی جمهوری خواه در کالیفرنیا، گفت که این وضعیت «زیرزمینی» جمهوری خواهان اولیه را به عنوان نامزد در حال بررسی چشم اندازهای خود سوق داده است.

فلیشمن گفت: «کسانی که آن را جدی می گیرند، به جای اعلام آن، جلسات بسیار آرامی با اهداکنندگان بالقوه برگزار می کنند و تحلیل می کنند که آیا واقعاً می توانند انجام دهند یا خیر. جمهوری خواهان جدی تلاش می کنند بفهمند که آیا اشتهای مالی وجود دارد یا خیر.

کمک کنندگان و جمع آوری کنندگان کمک های مالی جمهوری خواه کمبود فعالیت را توصیف کردند. جرالد مارسل، اهداکننده جمهوری خواه و حامی فالکونر، گفت: «ما تازه یک انتخابات داشتیم و مردم در حال سوختن هستند.

گروف، که قبل از اتحاد مجدد به فالکونر کمک کرد و سپس 60000 دلار برای کمک به آغاز انتخابات خروج خرج کرد، اضافه کرد: “من فکر می کنم ممکن است آنها پس از عقب نشینی فرسوده شوند.” «فکر می‌کنم برداشتن پول برای همه هزینه زیادی داشت و هیچ اتفاقی نیفتاد.

در حالی که خروج می تواند امیدهای فرمانداری کالیفرنیا را برای جمهوری خواهان از بین ببرد، جمهوری خواهان آن را شانس بهتری نسبت به انتخابات عمومی 2022 می دانستند. تصمیم نیوشام برای صرف شام در یک رستوران مجلل در حالی که از مردم کالیفرنیا خواست در خانه بمانند، این تلاش را تشدید کرد.

آنها از این فرصت برخوردار بودند که به رکورد نیوشام رای مثبت یا منفی بدهند و به افزایش حضور محافظه کاران اعتماد کردند، زیرا جمهوری خواهان فرصت نادری برای حذف دموکرات ها دیدند. اگر اکثریت رای دهندگان اخبار را به یاد می آوردند، جمهوری خواهان فقط برای حمایت از یکی از گزینه های خود به اکثریت نیاز داشتند.

حداقل، انتخابات خارج از سال به ندرت توجه ملی جمهوریخواهان کالیفرنیا را جلب کرده است. این عقب نشینی همواره در شبکه های خبری سال گذشته بوده است و فرصت های منظمی را برای جمهوری خواهان فراهم می کند تا با بسته شدن همه گیری نیوزوم و مشکلات کالیفرنیا مخالفت کنند.

اما نیوشام با موفقیت تلاش‌ها را به‌عنوان تصاحب قدرت توسط افراط‌گرایان و متحدان رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ به تصویر کشیده است، استدلالی که توسط رئیس‌جمهور جو بایدن در یک گردهمایی انتخاباتی تقویت شد. نیوسام همچنان خود را به عنوان سنگری در برابر برنامه ملی جمهوری خواهان قرار می دهد و مرتباً به فلوریدا و تگزاس حمله می کند و مرتباً به اهداکنندگان در مورد چالش دیگر “راست افراطی” هشدار می دهد.

بسیاری از جمهوری خواهان کالیفرنیا وعده های بیشتری را در بولتن 2022 می بینند. کالیفرنیا میزبان چندین مسابقه مجلس نمایندگان خواهد بود که می تواند تعادل را در واشنگتن بر هم بزند. مبارزات انتخاباتی برای دادستان کل و بازرسی کل فرصتی را برای جمهوری خواهان فراهم می کند تا انحصار دموکرات ها را بر دفاتر در سراسر ایالت بشکنند.

جنی براون، مدیر ارتباطات باشگاه لینکلن در اورنج کانتی، گفت: “اگر نه در سطح فرماندار، در سطح ایالت، با برخی از این نامزدها برای دادستان کل و بازرسی کل، چه کسی می تواند این پیروزی را کسب کند؟” مردم “کاملا” هستند. نگاهی فراتر از رقابت فرمانداری. “چک و تعادل نیوزوم واقعاً به مردم انگیزه می دهد.”

در عین حال، پیروزی بی چون و چرای نیوشام می تواند حس آشتی را در میان جمهوری خواهان کالیفرنیا که از ایالت اخراج شده و به یک اکثریت فوق العاده قانونگذاری کشیده شده اند، عمیق تر کند. هر انتخاب ناامید کننده ای، جمع آوری محافظه کاران ثروتمند در کالیفرنیا را دشوارتر می کند.

مارسی گفت: “بسیاری از جمهوری خواهان از کالیفرنیا دست کشیده اند و پول خود را در صحنه ملی سرمایه گذاری می کنند.”

پس از پایان مهلت ارسال در ماه مارس، تصویر فوکوس واضح‌تری خواهد داشت. مشاور جمهوری خواه، آن دانسمور، که ریاست یکی از کمیته های فراخوان نیوسام را بر عهده داشت، گفت که او معتقد است که “یک تعهد اخلاقی از جانب یک جمهوری خواه محکم برای مبارزه با گاوین نیوزوم فقط برای حفظ او در جای خود” دارد.

اما او به بدیهیات اعتراف کرد.

دانسمور گفت: “همه خسته شده اند.” ما واقعاً فقط برای فرمانداری کاندید شدیم.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi